Божа корівка: прикмети в залежності від кольору і дій. Що обіцяє прикмета, коли сонечко залетіла у ваш будинок, села на людину?

Божа корівка крім настрою може принести і деякі вести. З нею пов'язані деякі прикмети.

Ще в часи наших предків люди вірили, що божа корівка пов'язана з Богородицею і є її слугою. Саме тому її треба оберігати. Все це трепетне ставлення відображається в повір'ях і марновірства.

У наш час люди все ще вірять, що у сонечка є здатності розуміти мову людини, літати до нашого Зберігачу і передавати всі наші прохання, а також побажання. Даний місце проживання жучка – небеса, а лише зрідка він спускається до людей передати всі дари від Бога.

Колір сонечка: прикмети

Ми звикли, що божа корівка – це комаха яскраво-червоного кольору, на якому чітко виокреслені круглі темні цятки. Але вони бувають різних кольорів. Влітку часто можна побачити божу корівку жовтого забарвлення, а іноді і зовсім чорну. Кожний колір цього милого створіння має своє значення.

Чорна з яскраво-червоними плямами

До нашого часу не дійшло прикмет, які засновані на вигляді божої корівки. Але темні відтінки завжди несли з собою щось погане, страшне. І навіть такого милого комахи люди боялися. Ну і даремно! Зовні він досить гарний, але завдає шкоди не тільки людині, але і врожаю, так як може боляче вкусити, може з'їсти своїх родичів червоного забарвлення, а також псує ягоди.

Чорно-крассная

Саме тому пов'язана не дуже хороша прикмета з сонечком темного забарвлення. Такого створення варто остерігатися. Будь-які рішення в цей день варто грунтовно обдумувати, щоб не виникло нехороших наслідків і навіть сварки. Але паніка в даній ситуації — не найкращий помічник. На те вона і «божа» корівка, і якщо все заздалегідь зважувати, то нічого лихого не трапиться.

Жовта божа корівка

Завжди вважалося, що жовтий колір – колір розлуки, підступності і навіть злих пліток. Однак до комасі це ніяк не відноситься. Жовта божа корівка за прикметами — вісник щастя і приємних моментів у житті. Досить часто можна зустріти таку трактовку, що жовті звірі – це до матеріального благополуччя. Саме тому, зустрівши жовте створення, варто чекати фінансового прибутку.

Божа корівка з плямами білого кольору

Корівка

Основний колір тільця сонечка червоний з відтінком коричневого, на якому намальовані білі плями. Цей вид досить рідкісний.

З цієї сонечком пов'язані прикмети, що і з більш звичної нам червоної комашкою. Згідно з прикметами комахи здатні розуміти тон нашої мови. Говорите лагідно і ніжно з ними, щоб вони принесли вам добрі вісті.

Божа корівка: прикмети в залежності від дій

Завжди, влітаючи в приміщення, сонечко, за прикметами – до добра.

Влетіла в приміщення

 • Для люблячої пари, яка мріють про діток, це буде знаком, що скоро в їхній родині буде поповнення.
 • Коли в родині є діти, але між подружжям постійно відбуваються сварки, візит маленького створення зробить їх стосунки міцнішими і поправить справу. Хорошим знаком буде, якщо комашка присіла на подружнє ложе.
 • Якщо в приміщення, де живе самотня дівчина влетіла сонечко, за прикметами – скоро вона зустріне свого судженого, з яким у неї буде любов, і вони одружаться.
Влетіла
 • Якщо комаха прилетіло або влітку, або навесні варто очікувати збільшення у фінансовому плані, а якщо восени – поповнення в родині.
 • У зимовий час червоний жучок принесе вам серйозні зміни в особистому житті, які будуть, безсумнівно, вдалими. Буває і таке, що миле створення прилетіло ще навесні, але не змогло вилетіти з квартири і просто заснуло, і прокинулося тільки взимку. Але це не підстави сумувати. Лише ви господар власного життя і самі вправі вирішувати міняти щось чи ні.

Сонечка, у яких рівно 7 крапочок на спині вісники щастя. Однак і три точки, теж нічого поганого не принесуть.

Приземлилася на людину

Не варто думати, що всі зустрічі з комахами це послання Бога, і вони хочуть щось вам передати. Якщо ця подія відбулася на полі чи в селі, в звичному для них місці проживання, не варто шукати тлумачення до чого це.

Варто дивуватись лише в тому випадку, коли ви їх зустріли в не самому звичайному місці. Найнесподіванішими місцями їх проживання будуть міста, жваві вулиці. Тоді варто вже замислюватися, що б це могло значити.

Села

На голову

За прикметами, якщо сонечко сідає на голову – це обіцяє вам щастя і удачу. Вам належить піднятися по кар'єрних сходах, вас будуть слухати, і ви будете авторитетом у колективі. Навіть якщо у вас зараз труднощі, вони скоро повинні вирішитися. Щоб це все виповнилося не варто змахувати божу корівку на землю, інакше щастя до вас так і не добереться.

На плече

Яскраво-червона сонечко, за прикметами, з чорними крапками, яка сіла вам на плечі – повір'я нічого не значила. Нічого особливого не станеться, проте ваш настрій підніметься. Також не виключено, що і приємних моментів буде більше, адже кожен крок в житті залежить від нашого настрою і самопочуття.

Особливою магічною силою наділена татуювання у вигляді божої корівки. Вона наділяє людину мудрістю. Може комаха – це знак, що вам необхідно що-то вжити, і воно в цьому вам допомагає.

На руку

 • Саме час поворожити і дізнатися майбутнє. Тихенько притуліться до комасі і вимовте питання, на яке ви хочете дізнатися відповідь і легенько дуньте під крило. Якщо воно моментально відлетить, то бажання збудеться. Якщо залишиться на місці – з виконанням бажання треба буде почекати.
 • Божа корівка на долоні – це відмінний навігатор. В даному випадку комашка може показати вам шлях до обранця. Коли комашка злетить, подивіться, в яку сторону вона полетіла.
На долоньці
 • Навіть якщо тлумачення вас не задовольнило, не варто переживати. Може бути і таке що комаха злетіло, тому що відчуло наближення дощу. А якщо воно залишилося сидіти на долоні – йому просто тепло і воно хоче погрітися про вашу теплу руку.

На ногу

Повір'я, коли комашка повзає по вашій нозі, немає. Однак варто завжди пам'ятати, що божа корівка – вісник щастя і воно, безсумнівно, вас відшукає. Особливо, коли сосчитаете до 22. Поки комашка сидить на нозі варто почати відлік і якщо, вимовляючи останнє число, вона ще залишається на місці, то забобон спрацює. А якщо полетіла — не спрацює, але через деякий час обов'язково збудеться. Коли сонечко сідає вам на одяг – чекайте сюрпризу або фінансового прибутку.

Вкусила

Ніхто навіть і не здогадується, що такі милі створіння здатні заподіяти шкоду — вкусити вас. Але так, як вони полюють на тлю, і зубки у них є, і вони використовують їх при першій же можливості. Однак таке маленьке істота кусає не болючіше комара. Особливо боляче кусаються підвиди Арлекіна, але у нас в країні їх зустріти просто нереально. Що ж означає прикмета, коли кусає сонечко?

 • Так вона застерігає вас про хвороби. Хтось може не дуже добре про вас говорити і говорити гидоти.
 • Запах вашої шкіри не подобається комасі і тому воно вас вкусила.

Зустріти на кладовищі

У давні часи люди вірили, що душа померлої людини переселяється не тільки в метелика, але і в божу корівку. І навіть якщо ви зустрінете її в місці спочинку, то це не несе нічого поганого. Цю зустріч можна розцінювати як привіт з потойбічного світу від одного з ваших знайомих або рідних.

 • Гуляючи в парку ви побачили безліч комах в одному місці – вам буде супроводжувати велике щастя і скоро у вас буде велика дружна сім'я. Це знак, що варто задуматися про майбутнє.
 • Для людей, які працювали на полях таке скупчення сонечок, за прикметами, віщувало багатий урожай пики.
Зустріти

Не варто витрачати час на пошуки чогось поганого в маленьких створінь, які вас оточують. Це буде знаком згори лише тоді, коли і поведінка, і місце їх появи саме по собі незвичайним. Але і це може бути цілком логічно розтлумачено – зміна кліматичних умов, порушення екології, забруднення повітря, викиди хімічних підприємств в атмосферу. Навіть скороминуща зустріч з цією комашкою подарує вам хвилинку щастя. Не лякайте її, а просто відпустіть.

Відео: Прикмети про сонечка