Замовляння на подарунок: за допомогою віника, солі, фотографії — інструкція, важливі поради

Якщо ви вже представили емоції від отриманого подарунку, а дочекатися презенту всі не можете, пропонуємо вам скористатися змовою на подарунок і прискорити радісна подія.

У ситуаціях, коли не вдається отримати бажане від коханого чоловіка, можна скористатися магічними замовляннями. Змова на подарунок допомагає привернути увагу і перейти на новий етап у відносинах.

Змова на подарунок від коханого

Змова на подарунок полягає в правильно підібраних словах, підкріплених вашим бажанням і вірою. Проговорювати задумане потрібно в затишній атмосфері з максимальною концентрацією на конкретному людині.

У деяких випадках змова на подарунок допомагає чоловічій половині придбати сміливість для реалізації задуманого. Тому ваші зусилля припадають дуже до речі і стають для нього «чарівним стусаном».

Від коханого

Найдієвіший змова на подарунок по відношенню до друга чи знайомого. Обряди дуже прості у виконанні, що допомагає уникнути негативних наслідків. У рідкісних випадках результат не збігається з очікуванням. Тоді варто запастися терпінням. Не перетворюйте ваші бажання вимоги і не використовуйте сильні привороти.

  • Приступати до реалізації змови потрібно з чистим серцем і позитивним настроєм. Позбавтеся від негативних емоцій і налаштуйтеся на приємну хвилю нових вражень.
  • Привернути увагу людини, яка вас не помічає, можна з допомогою дієвого ритуалу. Нескладний змова на подарунок допоможе привернути до себе увагу.
  • Для створення правильної атмосфери необхідно озброїтися трьома свічками червоних відтінків. Додайте їх за принципом трикутника і всередині покладіть подарунок, призначений для коханої людини. Предмет повинен викликати інтерес у чоловіка, тому не купуйте пересічні речі.
  • Запаліть свічки і налаштуйтеся на позитивний результат. Продумайте подробиці вашої зустрічі. Яким способом ви будете вручати подарунок і що при цьому скажете.
Подарунки

Від позитивних думок переходите до слів змови:

«Прибувають торговці з далеких країн, серед їх запасів немає солодощів, ні коштовностей, ні заморських товарів, але є подарунок для авторитетного людини. Так і я Раба Божого (ім'я) приготувала подарунок, але натомість чекаю взаємності. Замість золота і красивих слів хочу любові від Раба Божого (ім'я). Нехай сподобається йому дар мій, а разом з ним і я стану серцю мила».

Закріпити слова змови потрібно крапельками вашої крові. Проколіть палець і одну крапельку скажете на подарунок, іншу на предмет вашого одягу.

При цьому необхідно сказати:

«Дві крапельки сестрички, підтримуйте зв'язок один з одним. На слова і справи одягаю замок і закриваю на ключ».

Свічки потрібно погасити і залишити разом з подарунком до світанку. На наступний день подарунок готовий до дарування.

Зі свічками

Не всі чоловіки здатні передбачити побажання жінки і часто помиляються у виборі подарунків. Якщо ви хочете отримати щось конкретне від близької людини, то можна використовувати змова на подарунок.

  • Для проведення магічного ритуалу знадобляться особисті речі дарувальника. Так як на придбання подарунка потрібні гроші, то найважливіший предмет змови – це гаманець вашого чоловіка. Бажаний предмет потрібно буде зобразити на листку паперу.
  • Магічний змова потрібно проводити в темний час доби. Джерелом світла стане одна запалена свічка, переважно фіолетового або зеленого кольору. Поверхню, на якій буде проводитися ритуал, необхідно застелити білою скатертиною або простирадлом.
  • Чарівну атмосферу можна створити з допомогою ароматних масел або паличок. Намалюйте на папері ваш бажаний подарунок. В процесі уявляйте, як вам піднесуть цей предмет. Спробуйте відчути позитивні емоції. Листок із зображенням потрібно підпалити полум'ям свічки і спалити.
Чарівництво

У процесі горіння вимовляються слова змови:

«Птах у небі летить на сонячне світло. Біжить кінь по степових просторах. Обтікає струмок мій поріг. Наздожени птах мого коханого, підкажи йому що мені подарувати, а що в струмку втопити. Бажаний подарунок (назва предмета) скоро отримаю. Тричі Амінь».

Змова на подарунок з допомогою віника

Отримати бажане можна за допомогою змови на віник. Для ритуалу знадобиться новий віник, інакше сила дії буде малоефективна. Час доби для обряду значення не має, але краще дочекатися збільшення періоду місяця. Якщо поруч з вами є водойма з течією, то беріть віник і вирушайте до води. В іншому випадку відкривайте кран з водою, і підставляйте віник під струмінь.

Поки віник мокне, промовляйте слова змови:

«Раба божа (ім'я) взываю до святого Іллі. Дай мені на допомогу 12 ангелів. Нехай вони допоможуть достукатися до серця (ім'я чоловіка), щоб він не був жадібним, дарував дорогі подарунки і на останні гроші виконував мої бажання. Допоможи Ілля втілити в реальність вимовлені слова. Ключ і мову на замок. Тричі Амінь».

Змова на подарунок на сіль

Якщо ви маєте можливість нагодувати свого чоловіка, то змову на подарунок можна зробити за допомогою присаливания їжі. Сіль швидко вбирає енергетику навколишнього середовища, тому для ритуалу краще придбати нову нераспечатанную упаковку. Сіль заговорюється перед приготуванням їжі, заздалегідь це робити не має сенсу.

Результат

Відкриваємо нову пачку і промовляємо слова змови:

«І така мила і дорога твоєму серцю, але відтепер закріпиш свою любов подарунками для мене. Як пригубишь присоленное блюдо, так і будеш любити мене міцніше. Подарунками обдаруєш мене».

Після цих слів приготуйте їжу і приправте заговоренной сіллю. Коли чоловік буде ситий, спробуйте йому обережно натякнути про бажаної речі. У такому випадку шанси на успіх подвоюються.

З допомогою змови на подарунок на чоловіка виявляється короткочасне вплив. Встановивши контакт з бажаним об'єктом постарайтеся ефективно використовувати час вашого спілкування. Ваше завдання привернути до себе увагу і зацікавити. Проявіть свою турботу, і подарунки не змусять себе чекати.

Подарунок чоловікові

Змова на подарунок за фотографії

Ефективно діє обряд на отримання подарунку за допомогою фотографії дарувальника. Перед тим як читати замовляння, приготуйте фотографію, де ваш чоловік зображений на самоті. Краще чітке фото, зроблене протягом останнього року.

Ритуал краще проводити у вечірній час в спокійній обстановці. На столі поставте підсвічник з однією свічкою. Підпишіть фото ім'ям коханого. Поруч напишіть своє ім'я і об'єднайте обидва в одне серце.

Зібравшись з думками, підпаліть фото і одночасно промовляйте слова змови:

«Як фото палає у вогні, так і розташування Раба Божого (ім'я) до мене розгориться».

Попіл від згорілого фото потрібно зібрати на папір і здути у відкрите вікно, при цьому примовляючи:

«Як до развеянному попелу не можна доторкнутися, так і наша любов недоторканна».

Для того, щоб обряди змогли вступити в силу, знадобиться трохи часу. Ваше бажання і позитивні думки підживлять змова правильної енергетикою і прискорять його реалізацію.

Відео: Привораживаем подарунком