Найсильніший ритуал від застуди: при грипі, нежиті, кашлі на воді і меді

Щоб швидше одужати, важливо не тільки лікуватися медикаментозними методами, але й вдаватися до ритуалів від застуди. Детальніше ознайомтеся з нашими порадами.

Кожна людина стикається з такими сезонними захворюваннями як застуда або грип. При завищених температурних показниках найчастіше вдаються до медичного лікування. Полегшити інші супутні симптоми допомагають народні засоби і ритуали.

Магічний ритуал від застуди та грипу

Якщо ви стурбовані побічними ефектами тих чи інших препаратів, то для якнайшвидшого одужання можна вдатися до найсильнішим ритуалам від застуди і грипу. При цьому не варто скасовувати візит в лікарню для консультації з лікарем.

Магічні ритуали від застуди надають організму нових сил для боротьби з недугою. Змова здатний надати жарознижувальну дію і полегшити хворобливу симптоматику.

Маленькі діти дуже часто хворіють простудними захворюваннями. Люблячі батьки намагаються використовувати будь-які ефективні способи для швидкого одужання. Ритуал від застуди може стати головним помічників в боротьбі з недугою.

Найсильніші ритуали від застуди можна читати як дітям, так і дорослим. У малюків аура і душа набагато чистіше, ніж у дорослих. Наївність і безпосередність створює особливу атмосферу між дітьми і вищими силами. Тому і змови володіють величезною силою.

Для реалізації обряду на одужання знадобиться сухостій з кущів малини і смородини. Помістіть їх в літрову банку і залийте окропом.

Відвар

Настій потрібно заговорити словами:

«На Північній частині Землі немає такого крихкого чарівності, на Південній стороні Землі немає казкової морської стихії, на Західній стороні Землі немає позамежних висот, а на Східній стороні сконцентрувалися мальовничі пейзажі, вершини до небес, моря безкраї. Там в царських володіннях править красива цариця і вся природа в її слухняності. Вона ростить чарівне дерево з плодами цілющими. Оберігається воно бджолами. Як бджоли за мед візьмуться, так і одужання Рабу Божому (ім'я) принесуть. Нехай збудеться сказане. Слова під замок запечатані, а ключі на морському дні зберігається».

Настоянку витримати близько години. Випивати протягом дня після прийому їжі. В теплому вигляді, з додаванням лимона або меду. Можна не відвідувати хворого в подробиці приготування напою і його призначення. Це допоможе уникнути упередженого ставлення до заговоренному настою.

Заговорена вода, як засіб в ритуалі від застуди

Поєднання води і морської солі допомагає вберегти не тільки від недуг, але і від супутніх неприємностей. У якості джерела для ритуалу від застуди краще всього використовувати талу або джерельну воду. У глибоку ємність насипаємо 50 г солі, бажано морської. Заливаємо 250 мл води.

Починаємо вимішувати за годинниковою стрілкою і при цьому виголошує магічні слова:

«Прозора вода, прошу тебе очисти Раба Божого (ім'я) від недуги, віднеси течією в морську безодню і залиш його назавжди на самому дні. Ніколи хай недуга не повертається до Рабу Божому (ім'я)».

Заговорена

Заговорена вода почне діяти лише після того, як ви тричі вмиєте нею хворого. При цьому треба промовляти: «Прозорою водою тебе умиваю, здоровий дух і силу хворому повертаю».

Найсильніший ритуал від застуди при нежиті

Допомогти хворому при сильних виділеннях з носа можна за допомогою ритуалу від застуди і заговоренного хустки.

Візьміть чисту серветку і прочитайте над нею наступні слова:

 «Раб Божий (ім'я) хусткою скористається і перестане його турбувати дискомфорт і біль у носі. Виділення відступлять і прийде полегшення. Тричі Амінь».

Ще одним ефективним ритуалом вважається заговорена червона тканина. Людина з виділеннями в носі повинен висякатися в невеликій ганчірковий обрізок червоного кольору. Надалі клапоть потрібно обернути навколо великого цвяха, який вкручується в висохлий дерев'яний стовбур.

З червоною тканиною

Для закріплення дії ритуалу необхідно проговорити слова ритуалу:

«Разом із цвяхом нездужання замикаю. Як цвяху нікуди подітися, так і виділення з носа більше не з'являться. Нехай дія ритуалу буде міцніше каменю і заліза, як замок, закритий ключем. Тричі Амінь».

Найсильніший ритуал від кашлю

Полегшити симптоми кашлю можна з допомогою приготування страв з дріжджового тіста.

Почніть заготовляти тісто на пиріжки або оладки, при цьому промовляйте ритуальні слова:

«В болотяній твані живуть гади, на дні морському – водна живність, у лісовій гущавині – звірі таємничі. Як тільки тісто моє вымесится, так нехай кашель покине Раба Божого (ім'я) і переселиться в ці місця. Тричі Амінь».

Випічкою з заговоренного тесту можна пригощати кого-завгодно, але цілюща дія допоможе тільки хворому, згаданого у змові. Щоб не вмовляти скуштувати вашу випічку, краще не присвячуйте домочадців в подробиці ритуалу від застуди.

Випічка

При запалених гландах можна полегшити їх стан за допомогою нескладного ритуалу. Вам потрібно намацувати пальцями гланди і при цьому примовляти: «Нехай застуда піде в незасеянное полі, не пророслу пшеницю, до неиспеченным хлібів. Там її зачекалися. Амінь».

Ритуал від застуди та грипу на бджолиний мед

При простудних захворюваннях корисно включити в раціон трохи меду. Щоб підсилити дію солодкого продукту, його треба заговорити. Необхідно придбати нову банку меду, заповнену до верху.

Медовий

Ритуал полягає в проговорені магічних слів рівно 7 разів:

«Мед корисний і цілющий, допоможи позбутися від недуги Рабу Божому (ім'я). Визволи організм від слабкості і недуги. Допоможи якнайшвидше поправити здоров'я і очиститися. Амінь».

Для якнайшвидшого одужання краще скористатися кількома ритуалами від застуди. При цьому не варто нехтувати рекомендаціями лікарів.

Відео: Змова від застуди