Яка ваша дружина за знаком Зодіаку: рейтинг найгірших і найкращих дружин

У даній статті ми розглянемо зодіакальний рейтинг найгірших і найкращих дружин.

Одруження – це важливий етап у житті кожного чоловіка, на який він і так вирішується, постійно озираючись на холостяцьку дорогу. Тому підходити до цього питання потрібно з великою обережністю і підвищеною відповідальністю. Звичайно, вибирати одну з кращих дружин, відштовхуючись лише від її знака Зодіаку, не вийде. Та й це не найбільш надійний грунт. Але приблизно передбачити подальші дії та її поведінка в шлюбі цілком можливо завдяки астрології.

Хто найкраща дружина за гороскопом: рейтинг

Важливо: Не забуваємо, що всі люди різні і по-різному виховуються. Та й на характер впливає не тільки символ гороскопу. Але все ж у кожному знаку Зодіаку є свої загальні риси, які і допоможуть визначити, чи підходить людина для щасливого сімейного життя, чи ні. А також не забуваємо, що людину потрібно вибирати, виходячи зі своїх уявлень про потрібному партнері.

12 місце самовпевнено відвоювала дружинаОвен

Змагання підлоги
 • Ця жінка сама відповідальна зі всіх знаків Зодіаку. Вступає в шлюб тільки тоді, коли готова до нього сама, а от чи готовий до цього чоловік — її мало цікавить. Її в принципі не особливо хвилює думка інших. А якщо воно не співпадає з її поданням, то вона видавить з вас потрібні думки. Виділяє складова — Овен надто багато бере на себе і все робить самостійно, але в цьому є свій плюс — така дружина абсолютно безкорислива.
 • Сім'я і заміжжя для жінки-Овна має величезне значення — вона однолюб, який буде робити все, щоб уникнути розлучення. Але назвати її кращою дружиною не можна стояти біля плити або натирати сервіз це не її прерогатива. Це природжений кар'єрист, який буде жити в задоволення і для себе. Ця жінка потребує поруч наявності тільки сильного чоловіка. Адже її агресивний, напористий і навіть буйний норов, наче викидає вулкан, здатний спалити на своєму шляху всіх слабохарактерних представників.
 • Але біда в тому, що Овен ніколи і ні за яких обставин не поступається! Навіть більше – за місце лідера вона буде запекло боротися до перемоги! І після буде перевірка на якість – слабкі відсіваються, з сильними війна буде продовжуватися. А якщо партнер здасться їй не таким, як хочеться, то вона грубо буде вирізати потрібного персонажа. Загалом, життя з нею ніколи не буде схожа на казку – не можна поступитися, а програш закінчиться вашим же втечею.

На 11 місці трохи відпочине Стрілець

Головне — не сидіти на місці!
 • Це найактивніший знак Зодіаку серед інших, вона не просто любить зміни – вона ними живе. Жінка-Стрілець любить рух, нові знайомства, подорожі, активний спосіб життя і завжди пробує щось нове. Намагається всюди встигнути, але не доводить ні одну справу до кінця. Це стосується і сімейного життя. До речі, образ втекла нареченої мабуть був узятий зі Стрільця – для заміжжя її треба ще піймати. Хоча і це не дає гарантії, що вона не втече.
 • Про заміжжя вона взагалі ніколи не думає серйозно, тому рідко заводить тривалі відносини. Найчастіше виходить заміж за наполегливого і терпеливого хлопця, зі схожою життєвою позицією і поглядами. Для своєї обраниці він повинен бути в першу чергу другом! Вогняні представники в принципі не прив'язуються до людей і не зациклюються на романтичних складових. Можливо, тому вона не особливо прискіплива і невибаглива у відносинах. І саме тому вона навіть здається кращою дружиною на букетном етапі відносин. Пиляти або «виносити» мозок Стрілець точно ніколи не буде. Навіть після 10 років шлюбу.
 • Вогняна дама на диво добре ладить з дітьми і виступає прекрасною, правда, трохи безвідмовної мамою. Її енергії вистачає, щоб стати ідеальною господинею, ось тільки Стрілець не бачить у цьому потреби. Це знак в принципі не зациклений на матеріальній стороні зовсім! А от нові емоції та переживання їй просто необхідні. Також цей волелюбний знак не переносить будь-які рамки чи обмеження. Але зруйнувати її любов може відсутність довіри! Також варто відзначити, що дані представники досить вперті і нерідко «міряються силами» з чоловіками.

10 місце утримує в своєму полоні Скорпіон

Краще добровільно здатися в полон
 • Самий складний, але і неймовірно пристрасний знак на подив займає одну з останніх позицій нашого рейтингу. Це такий трансформатор енергії і сили, зрівнятися з яким далеко не кожному під силу. Але найголовніше – це одноосібне думка, що зачіпає всі аспекти життя. Саме тому одружуватися на Терезах прирівнюється до морального, фізичного і навіть розумового рабства! При цьому від вас навіть не буде потрібно добровільного угоди. Якщо хлопець їй сподобався, вона може з легкістю проявити ініціативу, а завдяки своїй привабливості найчастіше домагається незрівнянної взаємності. Поки обранець ще не зрозумів, куди потрапив.
 • Але зате це найвірніша і краща дружина! І домігшись статусу дружини, претендує на чільне місце в житті свого обранця, але і про його інтереси не забуває. Якщо жінка-Скорпіон любить чоловіка, то це буде дійсно сильна і довговічна любов. Навіть після багатьох років подружнього життя її інтерес до другої половинки згасає вкрай рідко. Але навіть без любові це самі ті знаки, які довго готові терпіти заради своїх дітей.
 • Це володарка досить складного характеру, але якщо від шлюбу отримує все, що їй потрібно, то стає доброю, турботливою дружиною і пристрасною, з якою не можуть зрівнятися навіть вогненні знаки Зодіаку. Всіма домашніми справами вона займається на вищому рівні, а часом навіть із зайвою завищенням. І ось у такому практично богемному персонажа є підступ – саме цей натиск, який завжди вимагає і стрибає вище планки чоловіка, здатна зламати будь-якого, особливо слабкого чоловіка.

Коронує 9 місце Лев

Богиня одна і тільки вона!
 • Левиця чудова, яскрава і карколомна, у неї завжди все найкраще і найдорожче. На тлі такої дами всі інші здаються нудними і блідими копіями. До того ж вона самодостатня і в змозі утримувати себе сама, тому багатьом чоловікам такі жінки просто не по зубах. Тому вибирає партнера тільки з розрахунку критеріїв, щоб задаровував самими дорогими подарунками і носив на руках. Тим більше, з нею поруч повинен бути тільки такий чоловік, на якого б з заздрістю оберталися всі навколо.
 • Але чоловік повинен розуміти, що найменші побутові тонкощі в плані прибирання або приготування їжі – це не про жінку-Лев. Але зате вміння заробляти гроші і коштувати кар'єру повністю компенсує всі недоліки по господарству. Їй набагато краще оселитися на роботі, ніж сидіти вдома і покірно слухатися свого чоловіка. До речі, про покірність – у Лева її немає! І чоловік повинен бути готовий віддати лідерську позицію дружині!
 • Від чоловіка вона вимагає постійного захоплення і уваги, якщо їй цього не давати, то піде шукати похвали на стороні. І навіть обручку на безіменному пальчику з диамантом її не зупинить. При цьому Левиця при будь-якому приводі стане показувати свої «кігтики», якщо не будете отримувати те, що хоче. Але якщо стосунки складуться, то обранцеві Левиці дуже навіть пощастило. Така жінка вміє любити і обожнювати свого чоловіка, часто балує компліментами, подарунками та несподіваними знаками уваги.

Якщо не передумають, то на 8 місці будуть Близнюки

Дві сторони
 • Для Близнюків в світі є багато речей набагато цікавіше, ніж просто виконувати роль пересічної домогосподарки. Тому вона всіляко біжить від цієї комірки. Вона темпераментна і непередбачувана, тому з нею ніколи не буває нудно. Незважаючи на велику кількість друзів і шанувальників, така жінка ніколи не додасть свої принципи, а сім'я і шлюб для неї найважливіше в житті.
 • Ця жінка вміє робити кілька справ одночасно, і як не дивно встигає абсолютно все. Народжені під цим знаком Зодіаку власниці легкого характеру, тому чоловіка пиляють і критикують досить рідко, хіба що якщо стане дуже нудно. Правда, їй стає нудно без галасливого спілкування і вивчення нової інформації. Тому в центрі будь-якої дискусії побачите Близнюка! А щоб побудувати щасливе сімейне життя, їй потрібен такий же активний людей зі схожими поглядами і принципами.
 • Але ніколи не варто випускати з уваги, що це самий двоїстий знак. І ви ніколи не зможете бути впевненими в її словах, адже думки змінюються кожну секунду, як і її думка. А якщо ви вирішите щось довести, то ось тут Близнюки дістануть своє головне знаряддя – запису всіх ваших слів, який вони використовують проти вас!

7 місце дістається чуттєвим Рибам

Легкість і невинність, що буває тільки зовні
 • Жінки-Риби – мрійливі, ніжні і романтичні натури, і найкращі дружини. Ніколи матеріальний добробут не поставлять вище любові. Якщо Рибка і любить, то тільки через призму рожевих окулярів. А в разі розчарування в заміжжі буде шукати іншу любов на стороні, при цьому навіть не розлучившись. Почуття для нього завжди на першому місці. Вона неймовірно приваблива і злегка неземна, одружитися на ній – те ж саме, що завести кошеня. Адже користі від неї рівно стільки ж, а ось коштує таке задоволення набагато дорожче.
 • Оскільки ділові якості жінки-Риби практично відсутні, то досягти фінансової незалежності може тільки у разі вдалого шлюбу або ж, якщо її творчі здатності будуть приносити хороший дохід. А ось стати незалежної бізнес-леді у Рибки навряд чи вийде. Таку дружину складно назвати економною, оскільки будь-які грошові надходження вона витрачає в перший же день. Взагалі це самий практичний знак, який всіляко уникає відповідальності.
 • Хоча саме така поведінка недоторки і безпорадної жінки заворожує протилежну стать. Рибку хоч і складно назвати кращою дружиною і господинею, але від її привабливості чоловіки просто сходять з розуму. Але не можна упустити «підводні камені» — це сама яскрава актриса! Вона неймовірно вперта і завжди отримує те, що хоче. Ось тільки способи у неї більш спокійні – методом обману і справжньої гри жертви. Можливо, це результат їхньої уяви і посилів з внутрішнього світу.

6 місце належить правильним Дівам

Все має бути правильно!
 • Якщо ви шукайте кращого друга і соратника, то варто одружуватися Діві. Це сама практична жінка, яка вважає що чоловік і дружина – це не просто пара коханців, а одне ціле. Причому вона настільки розбирає всі аспекти життя по поличках і правилами, що на романтику або емоційний сплеск не вистачає сил або часу. І це неприпустимо! Крім того, це сама вимоглива дружина!
 • Причому іноді вона може переходити межі і в буквальному сенсі виводити чоловіка своїми причіпками, як повинно бути. А має бути стабільне сталість, особливо у фінансовому питанні! Адже Діва завжди виконує всі з повною віддачею і відповідальністю, відмінно справляється з домашнім господарством і дітьми, чого вимагає і від свого чоловіка. А це витримає далеко не кожен сильний претендент. Тому побудувати міцний шлюб вийде тільки при повному збігу інтересів і поглядів на спільне сімейне життя.
 • У відносинах прагнути керувати. Хоча її природна мудрість не дозволяє це робити відкрито, але сила духу, практичність і аналітичний розум непомітно прирівнюють до рівня чоловіка. Головний мінус таких відносин – це нудьга, ощадливе різноманітність і часом навіть відсутність пристрасті. Також невелику пораду чоловікам – Діви запам'ятовують всі образи! Тому все ж не варто йти проти її волі.

5 місце – незвичайні Ваги

Легка гармонія
 • Головна унікальність – це поєднання непоєднуваного чоловічого і жіночого начала в гармонійному союзі. Це жінка, що вміє подарувати ніжність і грацію. Але вона має неймовірно чоловічою логікою і живим розумом. Саме про цих жінок можна сказати, що вона однаково граціозна і в сукні на підборах, і в джинсах з кросівками. Але часом пошуки балансу і гармонії, яких вона завжди намагається досягти, роблять її двоїстої.
 • Жінки-Терези більше всього залежать від перепаду настрою! Причому найчастіше його задають її ж внутрішні сумніви. Саме коливання і невпевненість в собі і в оточуючих робить її надто підозрілою. Але це не та жінка, що стане на порожньому місці влаштовувати скандали або мучити свого чоловіка. Це природжені маніпулятори, тому вона непомітно спрямовує чоловіка в потрібну сторону. А той буде думати, що це його ідея.
 • Це дуже легка і турботлива мама, якій вдається знайти «золоту середину» у вихованні. При цьому вона встигає стежити за будинком, і за своїм чоловіком, і навіть за кар'єрою. Але якщо шлюб її перестає влаштовувати, то вона зосереджує всю увагу дітям та прибирання. Навіть більше, якщо ви перестанете давати їй ласку і турботу, то вона і зовсім може розвернутися на 180 градусів.

4 місце надихає і окрилює Водолій

Творити диво будете разом!
 • Жінка-Водолій – це міфічна створення, ніколи не стане влаштовувати істерик, не покаже своєму чоловікові навіть найменшого невдоволення. Навіть якщо їй щось не влаштовує, така дружина не стане критикувати або висміювати свого чоловіка, максимум, що вона зробить, – це висловить свою думку в самій невимушеній формі.
 • Це найкраща дружина, яка завжди має в своїй голові безліч ідей. Нпро це не господиня, яка буде вас чекати дома з теплою вечерею. Взагалі побутові питання – це нудно! Це волелюбний знак, що завжди в русі і жадає пригод. Перш ніж вийти заміж, жінка-Водолій скоріше буде цікавитися не особистими якостями свого обранця. А його ставленням до неї і на що він готовий піти заради неї. А ось заради сімейного щастя своїми інтересами така дружина жертвувати точно не стане.
 • З нею завжди весело і вона вважається «вічно молодий» в душі, але ось це часом занадто дитяче ставлення до життя може стомлювати і навіть створювати проблеми. Тому біля такої жінки повинен бути дуже наполегливий і сильний чоловік. Т. к. вирішувати вона нічого не любить, та й проявляти ініціативу у відносинах навряд чи стане. Якщо і виникнуть якісь труднощі, то, швидше за все, їх буде вирішувати чоловік самостійно. Причому діти ростуть в такій же цілковитої демократії.

3 місце наполегливо відстояв Телець

Турбота у неї в крові
 • Така земна жінка — природжена домогосподарка. Вона стежить за порядком, завжди вміло зустрічає гостей, готує на вищому рівні, а домашні турботи зовсім не вважає нудним заняттям. Вміє розпоряджатися грошима! При цьому дану представницю можна назвати самою економною.
 • Телець — це володарка спокійного і стриманого характеру, вона не любить бурхливі скандали, з'ясування стосунків і розмови на підвищених тонах. Всі грандіозні зміни в житті, такі, як переїзд або ремонт, завжди обдумує заздалегідь. І терпіти не може, якщо все йде «не за планом» чи не так, як вона задумала.
 • За статистикою, з Тільцями створюються найміцніші шлюби. Тому перш, ніж вийти заміж, вона добре обміркує своє рішення. І погоджується тільки в тому випадку, якщо впевнена у своєму партнері на всі 100%. Але підступ обов'язково знайдеться – Тельці досить вперті і дуже сильно люблять нав'язуватися свою думку! А своїм напором про необхідному матеріальному достатку — адже повинен заробляти чоловік може часом переходити межі.

2 місце належить розважливим Козерогам

Вибір розуму
 • Ця жінка шалено любить свою сім'ю, їй подобатися проводити вечори в теплій сімейній обстановці з чоловіком і дітьми. Навіть більше, саме ці представники обожнюють сімейні традиції. Можливо, вони їх і придумали. Також вона любить займатися домашнім господарством і створювати затишну атмосферу навколо себе.
 • Жінка-Козеріг не вийде заміж, якщо буде сумніватися в своєму обранцеві або у своїй готовності до подружнього життя. Ідеальній жінці потрібен ідеальний партнер. Тому до шлюбу ставиться дуже серйозно, а при виборі чоловіка не буде керуватися лише почуттями та емоціями. У цьому випадку мова йде про здоровому глузді і тверезому розрахунку.
 • Для такої жінки важлива фінансова незалежність. Причому прагне вона до неї сама, а виходячи заміж, у відносинах не стане шукати матеріальну вигоду. Хоча шлюб з розрахунку найчастіше можна зустріти серед Козерогів. Рівноправність і самостійність – це головна умова для створення міцного і довговічного шлюбу з представницею цього знака Зодіаку. Але партнер також повинен жити в правильних рамок, за всіма розписаним термінами і бути таким же організованим. Оскільки хаосу така дружина не терпить!

І лідером рейтингу стає Рак!

Вершина
 • Девіз Раку: сім'я – це найголовніше в житті. Вона обожнює бути дружиною і завжди прагне до сумісного мешкання. Тому до будь-яких відносин підходить серйозно, відсіваючи відразу ж порожні зустрічі без продовження. Це дуже турботлива дружина і мати, яка буде переживати, якщо чоловік затримується на роботі, не встиг повечеряти або просто одягнений не по погоді. Вона щаслива поки їй є про кого дбати.
 • Вмовити на заміжжя таку жінку вкрай складно, але якщо вже вдалося, то вона проявить себе у всій красі – і розумниця, і красуня, і відмінна господиня. Дружина-Рак відмінно справляється з дому, бездоганно виховує дітей і завжди намагається мати хороші відносини з родичами свого чоловіка. Скандали і сварки в сім'ї жінки-Раку можна почути вкрай рідко, адже вона завжди намагається зберегти ідилію у відносинах, а коханого чоловіка завжди підтримає і догодить.
 • Але якщо докопатися, то і Раку не можна назвати ідеальним. Ні, першість вона дійсно заслуговує. Але це найкраща дружина для самодостатнього чоловіка, який сам за все відповідає. Рак має один недолік – це пасивність та повільність. Тому її потрібно направляти і допомагати у вирішенні проблем. І ще – Раки вважаються найбільш вразливими! Але карати вас будуть не скандалом, а болісним мовчанням і опущеним поглядом!

Відео: Краща дружина за знаком Зодіаку