Яка ви мама — сумісність батьків і дітей за знаком Зодіаку: таблиця, опис

У даній статті ми вивчимо питання сумісності батьків і дітей за знаком Зодіаку.

Зміст

Не дарма багато батьки планують свою вагітність так, щоб малюк народився під зіркою конкретного знака Зодіаку. Бо як зодіакальне відповідність між символами гороскопу поширюється не тільки на партнерів сімейної пари, але і на сумісність батьків і дітей.

На жаль, не завжди відбувається так, як хочеться, і у одних батьків стосунки з дітками складаються відмінно, а в інших – ні. Тому щоб уникнути конфліктних ситуацій в сім'ї і зрозуміти, як взаємодіяти зі своєю дитиною, важливо знати про сумісності з ним за гороскопом.

Яка ви мама — сумісність батьків і дітей за знаком Зодіаку: таблиця, характеристика, рекомендації

Можливо, ви помітили, що з однією дитиною у вас повна гармонія і взаєморозуміння, а от з другим набагато важче знайти спільну мову. Хоча при цьому ви використовуєте абсолютно однакові методи виховання. Швидше за все, ви просто не підходите один одному за гороскопом. Але не варто зневірятися, адже найважливіше – це мамина любов до своєї дитини і бажання вирішити проблему.

Також пропонуємо вам прочитати нашу статтю на тему про правильних підрахунках і передбачуваних рисах малюка — «Як розрахувати знак Зодіаку майбутньої дитини?».

Таблиця

Овен — сумісність батьків і дітей

Такі батьки володіють лідерськими якостями, мають владний і твердий характер. Краще всього якщо у них народжуються діти слухняні і, т. к. Овни люблять організованість, керувати своїми дітьми і не терплять непокори. Тата й мами Овни прекрасні наставники, а за умови хороших взаємин з малюком дійсно проявляють себе як зразкові і адекватні батьки.

 • Батькам-Овнам легше встановити контакт з дітьми, що народилися під знаком Повітря: Близнюками, Терезами, Водоліями, з вогненних знаків – зі Стрільцями.
 • А от з представниками водяних знаків встановити взаєморозуміння і знайти спільну мову буде куди складніше. І в більшості випадків скандалів не уникнути. Таким дітям необхідна постійна підтримка і прояв почуттів з боку батьків, тільки за таких умов вони зможуть проявити свій талант і здібності. Але своєю повільністю і надмірним спокоєм «водні» діти дратують вогняних Баранів. До того ж проявляти свої почуття вони дуже не люблять.
 • Овни з усіх сил намагаються перевиховати таких дітей, тим самим пригнічують здібності. А при наявності постійних конфліктів дитина, народжена під водяним знаком, буде прагнути швидше покинути рідний будинок, що часто закінчується невдалим заміжжям або незапланованою вагітністю.
З лідерськими вимогами

Важливо: Якщо один з батьків Овен, то слід жорстко стежити за субординацією у відносинах з дитиною. Необхідно встановити довірчі стосунки зі своїм малюком, причому якомога раніше. Дитячі образи для вразливих «водяних» знаків мають величезне значення в майбутньому. Батьку-Овну варто бути більш лояльним по відношенню до дітей і давати свободу слова і вибору.

Телець — сумісність батьків і дітей

Батьки-Тельці дуже сильно загострені на матеріальній стороні. Тому у їхніх дітей завжди і все повинно бути найкраще і найдорожче! При цьому вони всіляко намагаються просунути дитині за потрібною дорозі, підставляючи своє плече. З одного боку, дитина завжди відчуває опору і підтримку від батьків. З іншого боку – Тельці часто поводяться зарозуміло і деколи нав'язують свою думку оточуючих. Такий погляд на світ передається і дітям. Тому вони часто виростають схожими на своїх батьків, стають несамостійними і злегка зарозумілими.

 • Найлегше земним представникам порозумітися з такими знаками Зодіаку, як Риби, Діви, Скорпіони, Раки і Козероги.
 • А ось з вогняними Овнами, Левами і Стрільцями ладити буде куди складніше. Батьки-Тельці, як і інші земні знаки, виховують в дітях акуратність, стриманість і розсудливість. А вогняні дітки часто має намір йдуть не туди, куди їх направляють, і можуть направити свою енергію в інше русло.
 • Щоб втихомирити свого невгамовного дитини батьки-Тельці часто намагаються «погасити» його вдачу, тим самим псують з ним стосунки. Дитина в свою чергу буде чинити опір, а в знак протесту може рано «стати дорослим» і пристраститися до алкогольних напоїв (або іншого роду залежності).
Завжди зі своєю думкою

Важливо: Якщо у батьків-Тельця «вогненний» малюк, то варто змиритися з його невгамовним вдачею і шукати компромісне рішення проблем. Причому займатися цим питанням має саме батько, як доросла людина!

Близнюки — сумісність батьків і дітей

Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, часто позиціонують себе скоріше не як батьки і старші наставники, а як друг і товариш для свого потомства. Близнюки з тих, хто завжди прийде на допомогу, захистить своєї дитини і купить в магазині все, що тільки побажає його малюк. Найчастіше Близнюки ведуть себе як діти, тому нерідко перекладають свої батьківські обов'язки на чоловіка/дружину або старше покоління. І якщо в дитячому віці вони є авторитетом для своїх дітей, то з дорослішанням можуть виникнути невеликі розбіжності.

 • Найлегше батькам-Близнюкам спілкуватися з такими ж «повітряними» дітьми — Близнюками, Терезами, Водоліями. Вони часто прив'язуються до мами або тата, тому варто спланувати режим дня так, щоб завжди було провести час зі своєю дитиною. Це дозволить зміцнити і так настільки міцні відносини між батьком і дитиною.
 • А для маленьких Скорпіонів, Дів і Риб потрібна тверда рука і авторитарне ставлення з боку старших, чого дуже не вистачає Близнюкам. Особливо негативно мінливі батьки впливають на Риб, надаючи їм «ведмежу послугу».
Безвідмовна мама

Важливо: Тому якщо ваші дітки відносяться до водяним знакам, батьку-Близнюка необхідно стати суворіше і постаратися стати авторитетом для дітей. Тільки таким чином можна налагодити контакт і встановити довірчі відносини, а також виключити розпещеність дитини.

Рак — сумісність батьків і дітей

Батьки цього символу відносяться до категорії фанатических опікунів, які віддаються своїм дітям на всі 100%. Вже з появою на світ дитина стає для них центром Всесвіту. Всі розмови і думки у Раку займає його дитина, оскільки у нього дуже розвинений материнський інстинкт. З-за надмірної турботи про своє потомство після народження малюка мати-Рак часто забуває про своїй другій половинці, що безпосередньо відбивається на взаєминах між батьками і на вихованні дітей у подальшому. Але у чоловіків цієї риси немає, вони більше схожі на пасивних батьків, що в принципі стоять осторонь при питаннях виховання.

 • Раки прекрасно ладнають практично з усіма знаками зодіаку, і можуть знайти ключик до серця кожної дитини!
 • Але винятком стають Овни, Близнюки і Стрільці. Своєю надмірною опікою і нав'язливістю батьки своїми руками обмежують свободу дітей, а волелюбні вогненні знаки зодіаку можуть частенько упиратися і створювати конфліктні ситуації в родині.
 • З «повітряними» знаками варто бути м'якше і не допускати суворість у вихованні.
З надмірною турботою

Рекомендація: Варто трохи пригальмувати свою недовірливість і давати дитині шанс робити свої кроки, збити коліно і навіть не помазати її зеленкою. Потрібно менше панікувати, а більше радіти життю. Особливо, якщо у вас активна дитина.

Лев — сумісність батьків і дітей

Це владні і досить суворі батьки. І нерідко це відбивається на придушення індивідуальності дитини. Леви завжди лідери за життя, тому й дітей хочуть бачити найкрасивішими, найрозумнішими і т. д. При цьому часто нав'язують свою думку дитині, обмежуючи її свободу.

 • Левам найлегше побудувати відносини з Близнюками, Овнами, Стрільцями і Вагами, тому що такі діти будуть прислухатися до побажань старших, а деспотичні методи виховання їх зовсім не лякають.
 • А ось зі Скорпіонами і Козерогами батькам-Левам буде впоратися набагато складніше. Щоб побудувати довірчі відносини Левам необхідно дозволяти самостійно вибирати свої цілі в житті і схильності. На Риб і Раків їм не варто надто тиснути.
 • Найгірше відносини складаються зі своїми зодіакальними родичами – Левами.
Часом зайво контролює

На замітку: Леви старанно займаються розвитком свого чада, забезпечують хорошою освітою і гарантують перспективне майбутнє. Зважаючи на це, у дітей Лева часто не вистачає вільного часу для ігор і розваг. Завантажені діти втомлюються від тиранії свого батька. Згодом чого в студентські роки всіма способами намагаються надолужити упущені роки розваг.

Діва — сумісність батьків і дітей

Це найбільш правильні і відповідальні батьки. Вони завжди будуть намагатися спростити життя дитини і забезпечити його належною увагою. Якщо дитина захворіла, то такий тато або мама буде сидіти біля ліжечка до тієї пори, поки не переконається, що з дитиною все добре. Такі батьки намагаються навчити дитину всьому, що стати в нагоді йому в житті. Але нерідко бувають випадки, коли батько-Діва все робить самостійно, лише б не перевантажувати своєї дитини. Це підвищує ризик виростити несамостійного і нерішучої людини.

 • Порозумітися Діва зможе з такими ж «земними» знаками, як і вона сама – це Козеріг, Діва, Рак і Телець.
 • А ось з вогняними знаками (Леви, Стрільці і Овни) в процесі виховання варто поборотися. Такі вперті малюки не будуть терпіти маминих вказівок, і дуже часто можуть вдаватися до заперечення. При цьому батькам-Діві просто необхідно проявляти терпимість і не впадати в крайнощі. Завжди потрібно мати почуття міри і строгості, і в прояві турботи.
Іноді дуже недовірлива

Важливо: Діва любить робити все за правилами і застарілими канонами, і ніколи від них не відступить. І якоюсь мірою, це батьки-диктори, які не терплять опору і заперечення з боку своїх дітей. Нерідко саме ці батьки втілюють свої мрії через дітей! Тому деколи їм не завадить відірватися від землі і оточуючих проблем, щоб побігати з дитиною по калюжах.

Ваги — сумісність батьків і дітей

Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, завжди і в усьому шукають гармонію — це стосується і виховання дітей. Ваги з легкістю розуміють дітей і без особливих зусиль можуть перевести з «дитячої» мови на «дорослий». Це батьки, які завжди знайдуть компроміс у будь-якій конфліктній ситуації. Дітям часто дуже комфортно і цікаво в компанії дорослого. При цьому вони не покладають на себе турботи і обов'язки малюка.

 • Найчастіше Ваги мають досить міцні відносини зі своїми дітьми протягом усього життя, а особливо найлегше їм ладити з Овнами, Левами, Скорпіонами і Вагами.
 • Якщо ж та дитина належить до такого земним стихіям Тільця і Козерога, а також водного Раку, то батькам-Терезам буде непросто. Найчастіше вони вступають в тривалу дискусію і сперечаються, що не призводить абсолютно ні до яких результатів.
Сама комунікабельна мама

Важливо: Але і у них є невеликий недолік – вони люблять перебільшувати і занадто близько приймати до серця навіть прості проблеми! А з-за природного терплячості і деякої повільності вони можуть не встигати за вогняними активними представниками.

Скорпіони — сумісність батьків і дітей

Представники цього знака зодіаку володіють неймовірною енергетикою, вони навіть при відсутності досвіду спілкування з дітьми, здатні не тільки заспокоїти, але й зацікавити малюка. Батьки-Скорпіони дуже вимогливі і суворі до своїх дітей, але вміють чудово з ними ладнати. Але Скорпіонам не дуже цікаво проводити час з дітьми, і у них дуже завищена планка. Тому дитина максимально завантажений по повній програмі і у всіх напрямках, щоб бути кращим.

 • Тому Скорпіони зможуть порозумітися з такими знаками, як Діва, Риби, Раки, Телець, Козеріг. Адже це тихі і завзяті діти.
 • А ось з Близнюками, Терезами та Водоліями батькам даного знака потрібно проявляти м'якість і стриманість. Необхідно давати свободу вибору, що для Скорпіонів досить складне питання.
 • Ну і побудувати довірчі відносини їм буде досить складно з Овнами, Стрільцями і Левами, а також маленькими Скорпіонами. Таким дітям необхідна увага з боку старших, т. к. невгамовний характер і вдачу може завести дитину зовсім не в те русло. Такі діти часто неслухняні, а Скорпіон не любить витрачати час на з'ясування відносин, що в свою чергу, псує відносини між батьком і дитиною.
І вельми вимоглива

Важливо: Єдиний мінус – це те, що вони рідко рахуються з чужою думкою. У них апріорі діти не можуть мати своєї думки або бажання, адже батьки завжди знає, як буде краще! Але далеко не всім дітям підходить такий статут, тим більше – не в будь-якому віці.

Стрілець — сумісність батьків і дітей

Це справжній виробник нових ідей і вигадок для розваг. Дітям завжди цікаво з таким батьком, який знайде нове заняття та зможе відвернути в будь-якій ситуації. Але в житті Стрільця діти займають не перше місце, на відміну від багатьох знаків зодіаку така мама або тато не будуть весь свій час приділяти дітлахам. Для них дитина – це в першу чергу друг і самостійна особистість! При цьому, це єдиний знак, у якого «діти одужують самі собою» і « немає нічого страшного в трійці».

 • Але все ж є невелике поділ — ідеальна сумісність у батьків-Стрільців з такими знаками, як Овни, Леви, Терези, Близнюки і Водолії, хоча в деяких випадках, якщо зустрічаються два вогняних знака, то уникнути конфлікту не вийде. Зіткнення двох сильних характерів викличе масу галасливих емоцій.
 • А ось діти водяних знаків Риби, Скорпіон, Раки і земні Діви будуть дратувати своєю повільністю і спокоєм своїх активних батьків. Стрільцям потрібно більше підтримувати і проявляти стриманість по відношенню до таких настільки чутливим дітям. Тільки при постійній похвалі діти зможуть проявити свій талант і розкрити індивідуальність.
Сама весела мама

Важливо: Стрілець по своїй суті той же дитина і готовий на будь-які пригоди й авантюри разом зі своїми дітьми. Це єдиний універсальний знак, що ладнає з дітьми будь-якого знака, навіть незважаючи на деякі конфліктні ситуації. Тим більше завдяки оптимізму він зможе знайти вихід з будь-якої ситуації. Єдина порада – варто хоч іноді трохи обмежувати дітей, оскільки ті часом починають «знущатися» з батьків-Стрільця.

Козеріг — сумісність батьків і дітей

Це батьки, в родині яких існує сувора диктатура, правила і дисципліна. Козероги завжди підходять до виховання конструктивно і зважують кожне рішення. Вони завжди вибирають своїм дітям все найкраще і забезпечують всім необхідним. У такій обстановці часто виростають дійсно відповідальні та працьовиті діти, але їм деколи не вистачає батьківської підтримки і душевного тепла.

 • Ідеальна сумісність батьків-Козерогів з такими ж земними знаками — Козерогами, Дівами і Тільцями.
 • Але далеко не всі діти готові змиритися таким статутом і частенько перевіряють батьківські нерви на міцність. Особливо це стосується вогняних знаків, які люблять показати власне «Я» і всіляко протестують проти встановлених правил їх батьками.
Іноді зайва дисциплінованість

Важливо: Як правило, найбільший бунт при вихованні батьком-Козерогом проявляється в підлітковому віці. Тоді у дітей часто виникають конфлікти не тільки з батьками, але і з іншими підлітками, оскільки йде вихід тієї затиснутою енергії. Щоб уникнути подібного, варто більше довіряти своїй дитині і не обмежувати особистий простір.

Водолії — сумісність батьків і дітей

Такі батьки вже з народження намагаються особливо не втручатися в життя своїх дітей, і не захоплюються надмірною опікою над ними. Найчастіше такий підхід до виховання приносить свої позитивні плоди. Такий батько дозволяє своєму чаду з народження набивати шишки і отримати важливий досвід, що виховує в ньому самостійну і відповідальну особистість. Але це не означає, що Водолії пускають все на самоплив, такий батько завжди знайде спільну мову зі своєю дитиною, навіть стане для нього найкращим другом і порадником. І часто завойовують довіру своєї дитини шляхом розмови, що вдається далеко не кожному з батьків.

 • Ідеальна сумісність з маленькими Водоліями, Вагами, Близнюками, Стрільцями і Раками.
 • Труднощі можуть виникнути в спілкуванні з Дівами, Тельцями, Рибами і Козерогами. В даному випадку батькам варто більше приділяти уваги своїм дітям. І ні в якому разі не можна занурюватися у свій особистий світ, а сім'ю відсувати на друге місце.
Сама мама безвідмовна

Важливо: Цей батько не бере до уваги загальноприйняті правила, адже головне, щоб дитина виросла просто хорошою людиною. Але варто враховувати, що не всім знакам властива «літати у хмарах» і деяким дітям все ж варто приділяти увагу у вигляді опіки. Адже особливо для земних і водних представників у цьому і виражається любов.

Риби — сумісність батьків і дітей

Люди, народжені під знаком Риби, часто входять до крайності, як і в питанні виховання, так і в усьому іншому. Вони можуть віддати останній гріш за будь-який каприз дитини, лише б задовольнити його потреби, а можуть і відшмагати ременем з-за незначної помилки. Їх підхід до дітей побудований на власних емоціях, які вони пережили в дитинстві. При цьому головний мотив виховання – це уникнути помилок, які робили їх батьки. А в своїх дітях часто бачать самих себе і прагнуть максимально задовольнити свої потреби.

 • Навіть таке неоднозначне ставлення з боку батьків прив'язує до себе дітей, а самі гармонійні стосунки в Риб складаються з такими ж водяними знаками — Рибами, Раками і Скорпіонами.
 • Вкрай складні відносини можуть виникнути з представниками вогняних знаків — Овнами, Стрільцями, Левами. Таке запальні поведінку часто викликає протест з боку дітей, що однозначно призводить до спалаху конфлікту у родині. Діти вогняних знаків усіма силами намагаються привернути до себе увагу, і далеко не завжди добрими вчинками. А от батьки-Риби можуть категорично поставитись до поведінки своєї дитини, що призведе до серйозного конфлікту і образ з боку малюка.
Іноді у неї завищені вимоги

Важливо: Найбільший недолік – це залежність від чужої думки! Від цього, передусім, потерпають діти. Адже такі батьки ніколи не вибирають бік малюка, а довірять чуток. Це дуже сильно підриває довіру дитини в подальшому житті. Також вважається, що цей знак може максимально контролювати всі аспекти їх життя.

Поганих батьків не існує, адже кожен знак зодіаку проявляє свої здібності в різних питаннях виховання. Але важливо пам'ятати, що тенденції дані нам при народженні, обов'язково збережуться на все життя. Тому важливо мати довірчі стосунки зі своєю дитиною, і виховати його в гармонії і взаєморозуміння.

Відео: Яка ви мама і як складаються стосунки з дітьми за гороскопом?