Грудень — який знак зодіаку? 22 — 23 грудня який знак зодіаку: Стрілець або Козеріг?

Ваш День народження 22 або 23 грудня, і ви не знаєте який це знак Зодіаку? Прочитайте статтю і запам'ятайте свій астрологічний символ.

Здається, що не такий вже й складне питання: який знак Зодіаку в грудні? Адже у році 12 місяців, і знаків по Зодіаку теж 12. Але кожен знак починає діяти не з 1-го числа місяці, а в різні дати згідно з астрологічного календаря.

Грудень — який знак зодіаку для чоловіків і жінок?

Будь-який фахівець в астрології з упевненістю скаже, що немає різниці в знаках Зодіаку для чоловіків і жінок. Тому на питання про грудень — який знак Зодіаку для чоловіків і жінок, слід поставити інше питання: а яке саме число цікавить?

Якщо буде відома дата, тоді можна сказати з упевненістю, який астрологічний символ протегує цього числа.

22 грудня знак зодіаку: Стрілець або Козеріг?

22 грудня знак зодіаку: Стрілець або Козеріг?

Але людина часто перебуває в розгубленості, якщо день його появи на світло потрапляє на кордон між двома знаками. 22 грудня знак зодіаку: Стрілець або Козеріг? Потрібно просто запам'ятати, що 22 грудня — останній день заступництва Стрільця.

23 грудня знак зодіаку: Стрілець або Козеріг?

23 грудня знак зодіаку: Стрілець або Козеріг?

У Росії при публікації таблиці гороскопу використовується другий варіант дат західної астрології. Згідно з ним, на запитання: 23 грудня знак зодіаку — Стрілець або Козеріг, можна відповісти з впевненістю, що саме в цю дату буде діяти влада Козерога, так як Стрілець, як говорилося вище, закінчується 22 грудня.

Якщо ваш День народження в грудні, тоді ви повинні знати, що до 22 грудня — це Стрілець, а з 23 грудня по другому варіанту гороскопу починається Козеріг.

Відео: НАЙКРАЩИЙ ЗНАК ЗОДІАКУ НА ДУМКУ АСТРОЛОГІВ