Найпідступніші знаки зодіаку: рейтинг підступність

В даній темі ми розглянемо, як різні знаки зодіаку висловлюють свою підступність, визначивши лідерів з підлості.

Судити про підлості людини можна, знаючи його знак зодіаку. Адже кожен символ позначає, як Сонце розташоване відносно зірок. А розташування цих небесних тіл впливає на характер і поведінку кожної людини.

Підлість – це негативна якість, низькі моральні і духовні цінності людини, що ховаються за маскою чесноти. І, звичайно ж, хотілося б знати заздалегідь, що чекати від людини, з яким ви тільки познайомилися. А іноді варто і про себе зайвого не розповідати, не відкриваючись повністю деяким людям. Ось тут нам і допоможе складений рейтинг найбільш підлих знаків зодіаку.

Найпідступніші знаки зодіаку: рейтинг підступності, опис характерів і думки астрологів

Для початку зазначимо, що не буває ідеальних людей взагалі! Тому буквально не сприймаємо нижченаведені дані, в тій чи іншій мірі всі ми брешемо і здійснюємо негарні вчинки. І не забуваємо, що в кожному з нас обов'язково є і позитивні риси! Але все ж деякі, найбільш підлі знаки зодіаку над усе ставлять свої інтереси і вигоду, часом ображаючи і навіть нехтуючи благополуччям інших людей.

П'ятірка найбільш підлих знаків зодіаку — лідери, які побили всі рекорди

Підлість – це друге ім'я знака Близнюки

 • Дуже часто астрологи їх ставлять на перше місце за підлості. І це не просто так! Це самий хитрий і виверткий знак, якому навіть намагатися не потрібно, щоб опинитися на вершині. Та ще це сама непостійна і ненадійна символіка!
 • Адже підлість і корисливість – домінантні риси їх характеру. Та що там, це їх природне середовище проживання, в якій вони, до речі, не бачать нічого поганого. А якщо й побачать, то через годину їх думка зміниться, а довести ви вже точно нічого не зможете!
 • Близнюки дуже схильні використовувати людей у своїх цілях. Тому не дивуйтеся, якщо з вами перестануть спілкуватися тільки тому, що ви не можете бути корисні або принести вигоду. Адже для них завжди і скрізь важливі тільки вони і їхні інтереси!
 • Крім їх блискавичної зміни настрою і таких же думок, це ще й найбільші брехуни! Можливо, частково це залежить від їх подвійної натури. Тому, навіть після слів «я тебе люблю», ніколи не розслабляємося! Зрада для них – це як ковток свіжого повітря, щоб життя не здавалася нудною. А якщо ви їх образили, то їх фантазії немає межі, щоб вас максимально принизити в очах оточуючих.
З першості підлості їх астрологи увінчаний Лавром

Самий складний знак зодіакальної групи — Скорпіон

 • Якщо ви хочете зберегти свої нерви, краще не заводьте конфлікти зі Скорпіонами. Підлість полягає в тому, що такі особи намагаються задавити своєю інтенсивністю і напористістю людей, які слабше їх характером. Їх егоїзм любить і вміє командувати і дуже хитро маніпулювати людьми. А якщо ви ще й «перейдете їм дорогу», то біжіть без оглядки кудись на Марс.
 • І навіть якщо з одного боку вам може здатися, що вони завжди і скрізь подадуть руку допомоги, то не варто розслаблятися. Якщо Скорпіону здасться, що ви не оцінили цю допомогу сповна, ставлення до вас може дуже різко змінитися на протилежне. І ось тоді ви пізнаєте всю міць їх помсти, а робити це вони, до речі, люблять. І як Діви, вони не забувають кривдників.
 • А сам план покарання буде безжальним і навіть грандіозним. Скорпіон жалить в саме хворе місце і прямо в лоб. Взагалі Скорпіони рідко підпускають до себе людей занадто близько, завжди пильні і обережні в своїх вчинках і висловлюваннях. Тому ви можете і не помітити, як самі себе підставляєте в розмові з ними.
 • І от якщо прочитати ставлення до вас Близнюків із-за частої зміни практично неможливо, то Скорпіони свою антипатію рідко приховують. І це виступає певною підказкою про можливу підлості, що вгадати можна навіть по погляду.
Скорпіони увібрали в себе найсильніші, але не завжди найкращі якості

На третьому місці підлих знаків зодіаку виявляється Діва

 • Так, ці милі особистості, що вміють добре прогинатися, якщо тільки їм це буде потрібно. У житті люди, які народилися під знаком Діви, вірні і добрі. Саме в цьому і криється головний секрет – від них ви не очікуєте підлості чи «ножа в спину». А дуже навіть дарма! Аналітичний склад розуму допомагає все організувати в найтонших деталях і на 10 кроків вперед.
 • Їх самим великим недоліком є невміння відпускати будь-які неприємні ситуації і взагалі прощати людей. Вони ніколи не забудуть, як ви випадково наступили їм на кросівки ще 10 років тому, будучи навіть незнайомими. Та що там, вони будуть навіть ображатися на кетчуп, що капнув їм на блузку і зіпсував тодішній день. І не забудуть цього до кінця своїх днів!
 • Ось у зв'язку з цим і виходить, що навіть благі наміри Дів зводяться до негативного присмаком. Вам не пробачать навіть найменшого промаху, не забудуть ні найменшої образи. І, звичайно ж, Діва дасть про це знати в найнесподіваніший для вас момент. А ще краще – і в самий невідповідний день!
 • Єдине, що їх може зупинити – це якась боягузтво. Тому на великі «проекти», що під силу Скорпіону, вони не готові, чим і поступаються. Але зате закривати кран на крапельниці вони будуть з посмішкою.
Діви навіть мстять з посмішкою, дивлячись вам в очі

Природжені кар'єристи або Козероги

 • Наступає на п'яти лідерам і цей знак. А все тому, що має дуже аналітичним і вкрай розважливим розумом. Причому їх велику цілеспрямованість можна назвати вагомим плюсом.
 • Але така холодність і навіть нещадність в якісь моменти робить Козерога вкрай небезпечним для оточуючих людей. Особливо, якщо ви не входите в безпечний список претендентів. Хоча особисті інтереси у них завжди понад усе!
 • Також люди цього знака зодіаку вимагають, щоб турботу і доброту з їх боку цінували належним чином. Якщо це не так, очікуйте поганого ставлення від Козерога. Хоча підлість і зрада – для Козерога занадто низько! Але заради цілі вони підуть по головах у прямому сенсі цього слова.
 • Часом вони самі не помічає, як діє підступним чином. Крім того, з людьми цього знака складно спілкуватися, якщо вони без настрою. Холодність і розважливість підвищується в такі моменти. Але зате вивести їх з себе практично неможливо, як і перемогти в сутичці.
Максимальний рівень холоднокровності з-за чуттєвої скритності

Ваги опинилися в першій п'ятірці підлих знаків зодіаку

 • Вони дуже люблять матеріальний достаток. Причому всі їх цілі і думки спрямовані на заробляння грошей. А ось методи не завжди можуть бути чесними і справедливими.Часто виявляють підлість і жадібність до оточуючих людей заради досягнення своїх цілей.
 • Крім того, вони майстерні брехуни, якщо цього вимагають ваші вуха. І це саме той знак, що без роздуму зможе вас зрадити, якщо цього будуть вимагати навколишні обставини. Тим більш, на їх думку – справжніх друзів або близьких людей в їх оточенні зовсім немає.
 • Але ще це і самі великі маніпулятори. Знову ж таки, все заради свого блага і поставленої мети. Та й взагалі Терези люблять контролювати ситуацію. При цьому у них добре виходить контролювати оточуючих. А вони направляють в потрібному напрямку людей так, що ті самі цього не помічають.
Природжені маніпулятори

Ми вивчили практично половину всього списку. Однак це не означає, що підлості в знаках зодіаку рівно наполовину менше. Все дуже індивідуально, а наш список дуже узагальнений. І запам'ятайте – все залежить від ситуації, в якій опинився будь-хто з нас. Впливає також виховання і ставлення оточуючих людей! Який би знак зодіаку не був, але якщо ви її ображаєте, то не чекайте похвали натомість.

Друга половина списку або менш підлі знаки зодіаку

 • Гордого Лева образи не властиво прощаючить. Астрологи їм часто приписують завищене почуття підлості. Адже люди цього знака зодіаку ведуть себе таким чином, ніби весь світ їм щось винен! І особливо підлими будуть з тими людьми, які в силу м'якість свого характеру будуть нездатні впоратися з надмірною нахабством Львів. Хоча саме в цього знаку яскраво виражений статевий поділ. Жінка-Лев, якщо ви перестанете визнавати у ній королеву, просто вас спопелить. А чоловіки іноді надто ліниві і більше люблять розповідати про себе байки, які вони молодці – от тим негідникам надавали, яких насправді їх левиця відігнала.
Лев максимально намагається піднестися в очах інших
 • На подив Риби продовжують список підлих знаків зодіаку. Справа в тому, що вони схильні до того, щоб їх проблеми вирішували замість них інші люди. Вони також чекають, щоб обставини склалися на їх користь. Але тільки ви підштовхнете їх до дії, то у них вишикується палац з брехні, щоб просто залишатися сидіти попою на дивані. Цієї самий брехливий знак, який завжди буде шукати винних у своєму оточенні, лише б не брати на себе відповідальність! Причому ці байки, що для різних вух звучать зі своєю і різної вигодою, часто створюють підлі ситуації. А самі ж Риби тихо йдуть з образою вдалину.
Тихий вир краще не чіпати
 • 7 місце самих підлих знаків зодіаку належить Тельцю. Злопам'ятні люди, які точно нагадають про свої образи при кожному зручному випадку. Особливо, якщо ви їх навмисно потурбували, наприклад, під час обіду. Тельці не прислухаються до думки інших людей і завжди все роблять по-своєму. І крім усього, це ще моторошні ревнивці! Тим більше така суміш з підвищеною агресивністю часто штовхає їх на далеко не найкращі вчинки. А часом їм просто хочеться уникнути конфлікту. Тому вони будуть знаходити безліч відмовок, утомливо приховуючи правду.
Підлість Тільця може з'явитися тільки, якщо порушити його спокій
 • Водолії знаходяться між підлими людьми і вимушеними обставинами. Ці люди – сильні і гідні супротивники, з гострим аналітичним розумом. І їх ставлення буде залежати від дій конкурентів. Але часом Водоліїв може заносити на бік зла, коли вони захоплюються розкриттям своїх талантів або порятунком малознайомих людей. Взагалі це дуже веселий і чуйний знак, який настільки любить фантазувати, що сам не розуміє, як починає брехати. А потім цей брехливий кулю і переростає в підлу ситуацію, що виникла сама собою. А Водолії тут взагалі ні при чому!
Ніякої підлою намеренности, тільки добродушна випадковість
 • Овну страшно переходити дорогу. Адже це дуже егоїстична і підлий знак зодіаку. Вони схильні ігнорувати оточуючих людей, їх потреби і бажання. Просто ви ніколи не будете для Овна на першому місці. А він завжди правий і завжди найкращий. А якщо є кращий супротивник – його слід знешкодити! Але без підлості – Овен нападає відразу, відкрито і без гальм! «Поки смерть не розлучить вас». А як Овен вміє майстерно опускати людей, то ви самі захочете швидше втекти. Але зате чесно і без брехні.
Спритність рук і ніякої підлості
 • На 11 місці підлих знаків зодіаку жахливо принципові Стрільці. А принциповість у їх надмірної чесності, яку вони готові роздавати всім просто так, без будь-якої підлості! Але ось делікатності у них 0%. А додамо до цього ще левову частку безвідповідальності та дитячої наївності і отримаємо: «це не я! Чесне слово, воно само вийшло». Мстять Стрільці, навіть і підло, дуже рідко. Адже з принципу це має бути грандіозна подія, яке побачать всі! Але театральна підготовка займає багато сил і часу, а треба встигнути повеселитися. Тому дурна затія йде в бік.
Приблизно так Стрілець роздає потрібну, на його думку, правду — зате без підлості
 • Раки-забіяки, виявляється, бояться бійки. На думку астрологів їх не можна назвати простими, вони швидше боязкі. І ось це бажання швидше втекти з будь-якого недоброго місця, рятуючи тільки себе, часом робить їх не самими надійними друзями. Також варто зауважити, що після Риб це ще і самий уразливий знак. Але, знову ж таки, Рак не буде помститися кривдникові, оскільки боїться нападати першим і взагалі брати в руки зброю. Тому саме цей знак стає на останнє місце за підлості. Але хто знає, як життя може обернутися.
Підлість Раку може бути тільки в образі мовчазною

Як бачимо, така якість, як підлість, притаманне практично кожному знаку зодіаку. Це може виражатися в більшій чи меншій мірі. І, швидше, багато залежить ще від внутрішньої оцінки стану речей. Але тепер вам буде трохи легше розібратися в людях. Вроджена якість або добровільний вибір людини – це вже справа третя. Але не переходьте межі дозволеного, щоб не розбудити підлого знаку в будь-якому знаку.

Відео: Які самі підлі знаки зодіаку?