Як приворожити жінку — заміжню, вільну, кохану? Чи варто робити приворот і які наслідки? Як зробити приворот: правила

У даній статті ми поговоримо, як можна приворожити вільну або заміжню жінку і чи варто це робити.

Приворот є спосіб прив'язати до себе людину і змусити його любити вас. Ось тільки робити його потрібно правильно. Ми вирішили розібратися, як приворожити жінку, незалежно від того, одружена вона чи ні.

Багатьом здається, що приворот зробити дуже важко, але насправді це не так. Головною його умовою є щирість почуттів, інакше можна отримати зовсім не той результат, який ви очікуєте.

Особливості проведення привороту: правила

Правила привороту

Щоб правильно приворожити жінку і мінімізувати наслідки обрядів, варто розібратися в особливостях їх проведення і підібрати відповідний. Варто віддати перевагу ритуали з білої магії. Чорна магія не терпить втручання і за неї завжди доводиться платити. До того ж, не варто прив'язувати жінку проти волі. Краще, якщо ви просто пробудити в ній почуття.

Як правило, привороти виявляються дієвими коли:

 • Обидва людини знають один одного і періодично спілкуються
 • У пари досить багато спільного — погляди, інтереси, захоплення
 • У них був інтимний зв'язок, але жінка не хоче розвивати відносини
 • Розставання відбулося по дурості і пройшло ще менше року

Ще дуже важливою умовою є те, що у жінки не повинно бути до вас неприязні після здійснення чаклунства. Це дає реальні шанси на щасливе і гармонійне життя без скандалів і докорів.

Як приворожити вільну жінку — ритуал зі свічками: інструкція

Приворот на свічках

Використання церковних свічок в ритуалах робить їх сильними. Саме з їх допомогою можна зробити приворот. Його головною особливістю є те, що виходить його зробити безпомилково практично у всіх.

Для проведення обряду вам буде потрібно три церковні свічки. Успіх ритуалу можна пояснити природною силою вогню і самих свічок, які здатні надати потужну маніпуляцію. Якщо поєднувати їх з змовами, то вони здатні створити великий енергетичний посил.

Якщо провести ритуал ви все ж надумали, то подумайте, чи дійсно вам хочеться жити з жінкою все життя. Точно це не скороминуще захоплення? Пам'ятайте, якщо ви будете лицемірити, то наслідки будуть дуже поганими.

Проводити ритуал краще на зростаючу місяць і в такому місці, де вас ніхто не зможе відвернути від процесу. Та й до того ж, нікому про це не варто знати. Щоб вас не змогли відвернути зовнішні перешкоди, слід відключити всю техніку.

Ви повинні бути спокійні внутрішньо і ні про що, крім своєї жінки не думати. Зберіться, подумайте про неї, уявіть ваше життя.

Отже, сам обряд проводиться так:

 • Спочатку підпалюємо свічки і розміщуємо їх перед собою. Тепер дивіться на вогонь і думайте про свою жінку, життя з нею, її любові і так далі. На цей процес у вас має піти не менше 10 хвилин. Саме за цей час досягається повна концентрація.
 • Коли образ буде візуалізовано, то можна прочитати змову:
Приворот на свічки
 • Коли все буде зроблено, то загасіть свічки, загорніть у папір і заховайте. Відразу ж після цього вирушайте спати і не кажіть ні одного слова.

Як правило, приворот діє миттєво, але його результати проявляються через тиждень. Протягом цього часу намагайтеся завжди бути поруч з жінкою.

Як приворожити заміжню жінку?

Як приворожити заміжню?

Часто у чоловіків виникає бажання приворожити чужу дружину. Цього не варто робити просто так, а тільки у випадку взаємних почуттів. Просто буває, що жінка не вирішується розлучитися з чоловіком з різних причин. Тоді можна провести спеціальний обряд, який посилить почуття. Це допоможе швидше прийняти рішення і нарешті зважитися на розлучення.

Перш ніж починати щось робити, вам потрібно задати собі кілька питань і відповісти на них:

 • Чи хочете ви прожити з цією жінкою все життя? Чи варто задля цього ризикувати життям вас обох?
 • Як сама жінка дивиться на ваше спільне майбутнє? Ви обговорювали це питання?

Щоб приворот виявився успішним і не було дуже поганих наслідків, до нього треба підготуватися. Так, протягом 12 днів можна їсти м'ясні продукти. Дієта повинна бути суворою і вегетаріанської. Так ви підсилите природну енергію, а разом з ним і енергетичний посил.

Більше того, є ще кілька умов, які ви повинні дотримуватися:

 • Не можна 10 днів перед ритуалом вживати спиртне і взагалі будь-який алкоголь
 • Сім днів дотримуйтеся статевого утримання

Для ритуалу вам нудно буде кілька речей коханої:

 • Кофта
 • Спідниця
 • Гребінець з кількома волосками
 • Фотографія

Для ритуалу:

 • Розкладіть всі предмети на столі у вигляді силуету, щоб вони були схожі на фігуру. Замість особи додайте фото, а волосся зобразить гребінець. По боках поставте по свічці.
 • Самі сядьте зліва від речей і промовте:
Приворот на одяг
 • Читайте текст 4 рази і все це час погладжуйте речі біля себе.
 • На завершення треба задути свічки, а гребінець зі знімком підкинути під двері коханої.

Тут треба бути уважніше і врахувати, хто може взяти згорток. Саме від цього і залежить результат. Якщо хтось з подружжя його візьме, то значить той і першим прийме рішення про розставання. Це буде означати, що магія спрацювала. А ось якщо згорток занесе в будинок третій чоловік, то нічого не вийде і доведеться чекати розплати. Щоб уникнути сильного удару долі, варто відвідати церкви і помолитися.

Чоловік повинен розуміти, що бере на себе величезну відповідальність, тому що жінка до нього хоч і піде, але її стан може виявитися не зовсім стабільним. Часто дівчата мучаться від того, що кинули чоловіка. А тому навіть не дивно, якщо раптом кохана стала дратівливою і зривається по дрібницях. Будьте терплячі і проявляйте увагу і турботу. Постарайтеся переконати його в правильності дій.

Як приворожити кохану жінку?

Приворот коханої

Не варто думати, що приворот — це доля жінок. У чоловіків теж бувають нерозділені почуття, а тому вони теж можуть вдаватися до магії.

Ситуації у кожного різні, але не кожен випадок допускає використання привороту. Рекомендується його проводити, якщо ви опинилися в одній з наступних ситуацій:

 • Ви занадто сором'язливі і боїтеся підійти, раптом вам відмовлять. Приворот дасть можливість звернути на себе увагу і жінка сама стане надавати знаки уваги. Вона буде розуміти, що поруч з нею знаходиться хороший чоловік, готовий будувати відносини.
 • Навіть в парі привороти можна проводити. Вони будуть дієвими, коли чоловікові не вистачає уваги. Може бути йому просто хочеться більше тепла, а жінка його не дає.
 • Дієвою може виявитися і приворот під час сварки. Ви вже намагалися помиритися, але дівчина надто горда і не йде на контакт. Магічний ритуал допоможе це виправити за кілька днів.
 • Можливо, дівчина від вас пішла. Тоді ритуал спрацює, але тільки за умови, що ваші почуття чисті і відкриті. Більш того, чим раніше буде зроблений обряд, тим краще.
 • До речі, любовні привороти можна робити і на заміжніх жінок. Тільки тут треба бути обережніше, адже якщо вона сильно любить чоловіка, то ніякого ефекту ви не досягнете, зате вам доведеться платити за свої дії.
 • Любовний змова може допомогти утримати жінку на відстані. Навіть якщо вона хотіла назавжди виїхати, то її можна приворожити. Важливо проводити ритуал правильно. Тільки тоді він спрацює.

Існує два дуже хороших ритуалу для привороту коханої жінки.

Приворот коханої на милі

Приворот на мило

Можна взяти простий шматочок мила, але краще вибрати для цих цілей подарункове, тому що доведеться подарувати його для завершення ритуалу.

Насправді робота магії починається вже під час підбору відповідного шматочка мила. Під час цього думайте тільки про свою улюблену. Це дозволить вам налаштувати свою енергетику на потрібний лад і збільшити силу майбутнього привороту. Вибирайте мило тієї забарвлення, що подобається вашій коханій, а таку форму, щоб вона висловлювала ваші почуття. Сьогодні це зробити не складно, тому що подарункове мило може бути самих різних форм і його можна робити навіть на замовлення.

Дія змови буде набагато сильнішою, якщо читати його на зростаючу місяць. Більше того, час має бути вечірнє. Постарайтеся, щоб приміщення було порожнім. Вас ніхто не повинен відволікати, навіть вихованці. Залишити можна тільки світло від свічки або тільки місяця. Вибирайте той спосіб, що вам більше подобається.

Тримайте мило в руках і дивиться на вогонь свічки або місяць. Розкажіть вголос, які сильні у вас почуття і якою ви бачите подальшу життя. Якщо ви вирішили просто зацікавити свою знайому, то скажіть і це. В душі повинні бути тільки світлі почуття і коли ви зрозумієте, що повністю готові, то промовте:

Приворот на мило

Потім візьміть мило і прикладіть його до грудей. Ви повинні закрити очі і глибоко вдихнути. Уявіть, як всередину проникає ваше загальне щастя.

Пам'ятайте, що більше вам в цей вечір нічого не можна говорити. Треба відразу ж лягти спати. Можливо, у сні ви навіть побачите кохану, спільне життя і так далі. Це означає, що змова працює. А на наступний день подаруйте заговорений шматочок своїй дівчині.

Тепер залишається тільки чекати. Пройде кілька днів і ви побачите, що ставлення до вас змінилося. Всі ознаки будуть помітні. Ось тепер можна намагатися завоювати її. Не втрачайте свій шанс.

Приворот коханої на жіночу білизну

Приворот на нижню білизну

Коли відносини стають холодними і хочеться повернути почуття дружини, то допоможе нескладний ритуал на жіночу білизну. Неважливо, воно старе чи нове. Підійде будь-яке. Краще всього вибрати нове і подарувати його.

Не забувайте про важливих правилах проведення ритуалів. Це зробить ваш змова найефективнішим. Так, на зростаючу місяць зробіть наступне:

Розмістіть жіноча білизна під місячним світлом і скажіть:

Приворот на нижньому білизна

Після цього вдихніть запах білизни і уявіть, як красиво буде виглядати в ньому ваша жінка. Ранок подаруйте заговорені речі коханої. Саме тому краще брати нову білизну.

Якщо добре подумати, то можливо, просто варто частіше робити дружині подарунки. Тоді привороти взагалі будуть не потрібні і можна без них жити щасливо. Хоча, якщо ви хочете повернути пристрасть у відносини або від вас пішла кохана, то такий спосіб буде досить гарним, щоб все виправити.

Наслідки привороту заміжньої жінки — які бувають?

Наслідки привороту

Так, безумовно, бажання приворожити кохану може виникнути у кожного чоловіка і не факт, що заміжжя від цього зупинить. Але тільки магія має своїми наслідками і за неї треба платити. Так, якщо ви прийняли рішення про проведення обряду, то будьте готові зіткнутися з наступними наслідками:

 • Якщо жінка любить свого чоловіка і навіть не думала з ним розлучатися, то магія може відскочити й повернутися назад. Це буде проявлятися в тому, що особисте життя перестане ладиться зовсім. Навіть родичі можуть почати ставитись до нього інакше. Та й на роботі почнуться проблеми.
 • Якщо домогтися виконання привороту вийде, то відносини можуть виявитися вкрай складними. Постійні скандали, напади ревнощів і багато іншого. Може бути, будуть часті розлучення. Іншими словами стабільності точно не буде.
 • Вся справа в тому, що психіка у жінки і без того, слабкіше чоловічий, а ритуал її вибиває остаточно. Жити з такою жінкою може виявитися просто неможливо, постійно будуть погані емоції і скандали. Навіть самий люблячий чоловік втомиться від такого рано чи пізно.

Так що, завжди слід думати про наслідки і задати собі питання — чи варто взагалі це все затівати? Адже дійсно, жінка може змінитися дуже сильно, але навіть якщо ви її разлюбите, вона вже від вас не відстане.

Відео: Приворот на заміжню жінку