Сонник – бачити в сні начальника. До чого сниться розмова, танець, обійми, поцілунки, сварка, застілля зі старим, новим, хворим, вагітним, голим, злим, веселим, сумним, колишнім, п'яним начальником: тлумачення сну

Сон, у якому з'явився начальник, може мати як позитивне, так і негативне значення. Важливо пригадати всі дрібниці і деталі сну і спробувати дати їм точне тлумачення.

Вважається, що на роботі людина проводить близько 70% свого життя, проте, коли начальник починає снитися, це може означати, що професійна діяльність займає надто багато місця у свідомості сновидця.

У тлумаченні таких сюжетів основну роль грають емоції, які людина відчуває по відношенню до свого боса: повага гордість чи панічний страх.

До чого сниться начальник уві сні?

До чого сниться начальник?

 • Якщо уві сні, якому марилося начальник, мав місце страх, сновидінню слід спробувати знайти підхід до цього керівнику, увійти в довіру і розташування.
 • Якщо страху не було, побачив такий сон має всі шанси реалізувати ідеї, показати себе з кращої сторони і досягти успіху.
 • Розмова з начальником уві сні, як правило, несе в собі якесь напруження, навіть якщо наяву бос досить ліберальним стосовно підлеглих. Це говорить про накопичений подразненні від роботи. У цьому випадку відпочинок і якась розрядка необхідна. Можливо сновидець зіткнувся з проблемою, для вирішення якої його компетентності недостатньо.
 • Сон, у якому начальник голий, дзеркально відображає почуття сновидця на роботі і в стосунках з адміністрацією, а саме відчуття незручності.
 • Поява в сні старого начальника закликає повернутися до незавершеного завданням, колись залишеного на потім і забутого в суєті.
 • Нерішучість і бажання перекласти частину своїх обов'язків на іншого відображає новий начальник. Саме він, у підсвідомому бажанні сплячого повинен виконати важливе і відповідальне завдання, покладене на сновидця в реальності. За іншим тлумаченням, сон передвіщає відрядження.
 • Зі сну руки начальника говорять про найкращих перспективи і успіху на професійному терені, якими опікується не тільки начальство, але і доля.
 • Того, хто уві сні побачив кабінет начальника, слід проявити терпіння у виконанні нехай монотонної, але напруженої роботи. В цьому випадку вийде досягти чудових результатів. Проявлений інтерес до роботи, відповідальність допоможуть забезпечити безбідне майбутнє. Подібний сюжет також говорить про бажання сновидця зайняти цей кабінет, і нехай цим мріям в найближче майбутнє збутися не судилося, на підвищення зарплати, проте, розраховувати можна.
 • Плачущий начальник відкриває дуже радісні перспективи перед сновидцем, якому такий сон пророкує зайняти його місце.
 • Гнів шефа у сні пророкує проблеми і негаразди, але не на роботі, а в особистому житті. Потрібно проявити увагу до сім'ї, це допоможе уникнути непорозумінь і навіть розриву відносин. Розчарування у відносинах здатне спричинити проблеми на робочому місці.
 • Веселий начальник в мріях пророкує поблажливе ставлення до сновидця. Велика ймовірність, що незабаром він залишить своє місце, але не обов'язково через звільнення, мова може йти про підвищення, вихід на пенсію.
 • Сплять і бачать себе начальником люди, які прагнуть до лідерства, вони почувають в собі досить сил, знань і умінь, вони сповнені ідей. Має місце в даному випадку і невдоволення діями боса, сновидець відчуває бажання змінити певні моменти, і відчуває свою правоту. При сприятливому збігу обставин задумане вдасться здійснити. Однак не виключено поворот у зовсім протилежний бік, що загрожує непорозуміннями з колегами або членами сім'ї.
 • У поссорившегося з начальником уві сні є ризик проблем наяву. Якщо сон не викликав негативних емоцій, можна, навпаки, чекати прибутку та надбавки в зарплаті.
 • Танець з начальником уві сні може обернутися конфліктом з ним і доганою наяву.
 • Сон, у якому довелося бити начальника, віщує кадрові перестановки на роботі, які стануть наслідками скандалу. Якщо сновидець виявить обережність і пильність, визначить джерело небезпеки, вдасться уникнути негативних результатів. За певних умов можна розраховувати на прибуток.
 • Начальник був у гостях в сновидінні? В недалекому майбутньому з'явиться можливість додаткового заробітку, про який вищестоящим краще не знати.
 • Якщо начальник-чоловік виявився вагітним уві сні, зовсім скоро сновидінню належить відчути на собі гнів начальства. Попереду не найкращий період, ймовірні кадрові зміни.
 • Вагітна жінка-бос, навпаки, обіцяє кар'єрне зростання і прибуток. Сприятливі зміни можуть торкнутися також сімейного життя, самотнім чекає зустріч з майбутньою другою половинкою.
Навіть позитивний розмова з начальником уві сні свідчить про накопичений напрузі.

До чого сниться колишній начальник?

Можливо, настав період коли потрібно подумати про відпочинок. Робота з головою поглинула сновидця, загрожує обернутися безсиллям і професійним вигорянням.

Проблеми та негаразди на роботі, так і в сім'ї можуть послужити причиною подібного сюжету уві сні. Сновидець потребує допомоги і покровительства, варто придивитися до оточуючих, серед знайомих знайдеться людина, готова прийти на допомогу.

Саме для того, щоб попередити колишнього підлеглого про настання кризового періоду в життя, у його сні може з'явитися керівник.

Сучасний сонник радить тим, хто уві сні отримував рекомендації і настанови від колишнього боса, наяву бути більш впевненим у своїх силах і припинити принижувати власні гідності. В іншому випадку відносини з колегами, друзями і близькими можуть погіршитися.

Депресія, невроз або інше хворобливе стан загрожує людині, який у своєму сні опинився на роботі разом з колишнім начальником.

Колишнього начальника, випадково з'явився уві сні, слід розцінювати як попередження про майбутню кризу.

До чого сниться начальник чоловік?

Доведеться змагатися з більш сильною особистістю, але, якщо закликати весь професіоналізм і здатності долати перешкоди, вдасться домогтися гарних результатів. Так тлумачать сон, у якому довелось побачити начальника-чоловіка, більшість сонників.

Однак, можна отримати більш точну розшифровку, якщо пригадати подробиці і дрібні деталі сну:

 • начальник-чоловік чоловікові приснився — невпевненість, агресія, переживання, сумніви та страхи можуть вибити з колії і призвести до скоєння необдуманих вчинків найближчим часом
 • начальник хвалить, заохочує — до швидкого успіху
 • виконувати одну з начальником роботу — до кар'єрного зростання, підвищення
 • начальник сварить — думки про зміну роботи і її пошуки незабаром вийдуть на перший план, потрібна відпустка, перерва або зміна діяльності
 • інтимна близькість з начальником-чоловіком — несприятливий сон, слід вести себе скромніше, не переоцінювати власні здібності та можливості
 • помінятися з начальником ролями — до неприємностей в особистому житті через неправильно розставлених пріоритетів.

До чого сниться начальник жінка?

Жінка-начальник уві сні — гарний знак. Нові зустрічі і знайомства здатні кардинально змінити життя, і подарувати сновидінню можливість відчути себе щасливим.

Приснився начальник зазвичай віщує довгоочікувані зміни в особистих відносинах. Того, хто мріяв про доленосне знайомство, нарешті випаде шанс зустріти свою другу половинку. Дівчина може незабаром стати нареченою, отримавши пропозицію руки і серця від свого коханого.

Начальник жінка уві сні — символ сприятливих змін наяву.

До чого сниться начальник з роботи?

 • Випадок, коли начальник з роботи не залишає в спокої і уві сні, є наслідком непростій ситуації на роботі. Можливо настають не найкращі часи. Постійне напруження і стрес не принесуть нічого доброго, а тільки проблеми , в тому числі і з близькими людьми, яким теж потрібна увага. Необхідно відволіктися, зняти напругу.
 • Якщо в ролі начальника з роботи виявився зовсім не знайомий чоловік, наяву сновидінню не вистачає контролю як з боку керівництва, так і з боку домочадців. Вседозволеність і зайва самовпевненість можуть зіграти злий жарт і поставити сновидця в незручне становище перед оточуючими.
 • Сон, у якому чинного начальника замінив сусід, друг або знайомий, вказує на велике значення цієї людини у житті сновидца.

До чого сниться звільнення начальника?

Подібний сон відкриває сприятливі перспективи, і шанси піднятися по кар'єрних сходах, однак існує і негативний тлумачення:

 • паніка і страх у сні з-за звільнення начальника — боязнь змін, яка не дає розвиватися сновидінню
 • начальник звільнився і повільно збирає свої речі — незабаром чекають клопоти, які заберуть багато сил.
Якщо уві сні звільнився начальник, наяву зростуть шанси зайняти бажану посаду та поліпшити матеріальне становище.

До чого сниться звільнення з роботи начальником?

 • Начальник уві сні звільняв за невідповідність — проблеми і турботи обтяжують сновидця, їх рішення стало сенсом життя.
 • Начальник, який звільнив уві сні за скандали і чвари в колективі, пророкує сновидінню підвищення по службі повагу колег.
 • Отримати уві сні від начальника письмове повідомлення про звільнення — плітки і не зовсім правдива інформація може надовго вибити з колії, якщо взяти все почуте близько до серця.
 • Писати заяву на розрахунок у начальника — до невиправданого веселощів, легковажності.
 • Начальник не хотів підписувати заяву про звільнення — до фінансових труднощів, нестачі грошей.
 • Начальник змушує піти з роботи — наяву доля зробить подарунок.
 • Начальник звільнив з роботи брата або сестру сновидця — до сімейного торжества, свята, веселощів.
 • Того, хто уві сні пережив звільнення з роботи начальником і вже відчув себе безробітним, засмучуватися не варто, бо, зрештою, в реальності все обернеться найкращим чином. Поставлена мета буде досягнута, переможені суперники. Але і розслаблятися не можна — тільки працелюбність і активність допоможуть досягти найкращих результатів.

Фрейд закликав усіх, хто побачив уві сні, як звільняє начальник, наяву не поспішати зі зміною місця роботи, а почекати слушної нагоди, який незабаром обов'язково трапиться. А тих, хто уві сні сам опинився в ролі начальника і звільняв своїх підлеглих — почати розповідати своїй другій половинці про свої сексуальні бажання.

Начальник, який звільнив уві сні, пророкує настання сприятливого періоду.

До чого сниться цілуватися, обніматися з начальником?

Сон, у якому довелося цілуватися з начальником, висловлює честолюбні прагнення сновидця, спраглого втілення своїх лідерських амбіцій. Слід тверезо оцінити ситуацію, щоб уникнути конфлікту і доган.

Мрії і плани того, хто уві сні обіймався з начальником, будуть реалізовані, але слід проявити обережність стосовно колег, які можуть скористатися довірливістю в корисливих цілях.

До чого сниться п'яний начальник?

Сприятливий сенс несе сновидіння, в якому бос був п'яний. Він означає, що наяву начальство високо цінує професійні якості сновидця, рахується з його думкою, що відкриває перспективи просування по службовій драбині.

 • Підвищення по службі обіцяє сон, у якому довелося пити разом з начальником.
 • Відмовитися пити з начальником — до випадкової прибутку.
Відмовитися пити з начальником у сні — до несподіваної, випадкової прибутку.

Сни про начальників являють собою відображенням не тільки амбіцій, прагнень і бажань професійних успіхів, але і стресу, накопиченого напруги. Якщо робота і начальство починають вкрадываться в сни, не буде зайвим подумати і про інші цінності в житті, згадати про сім'ю, рідних і відпочинку.

Відео: До чого сниться начальник, тлумачення сну