Приворот на ім'я — як працює? Яке ім'я використовувати в привороте — мирське або церковне? Чи небезпечні привороти на ім'я?

Незважаючи на всю небезпеку привороти користуються великою популярністю, і в нашій статті ми розповімо про привороти на ім'я.

В імені полягає дуже велике значення і для кожної людини воно є доленосним. Через нього часто проводять ритуали і змови, а найпопулярнішим є саме приворот. Давайте дізнаємося, як вони робляться і складно це.

Яке ім'я використовується в привороте церковне або мирське?

Приворот на ім'я

Ми звикли, що у людини завжди тільки одне ім'я, але от тільки не всі знають, що насправді їх два. Дійсно, одне дається при народженні і їм нас всі називають, а ось другим немовляти нарікають вже при хрещенні. Подібні ситуації відбуваються, коли ім'я не християнська чи взагалі вигадана. Тоді для обряду хрещення вибирається інше, ім'я Святого. Часто буває, що воно не таке як звичайне.

Як правило, для обряду потрібно саме церковне ім'я. І тут навіть неважливо, який саме ритуал використовується. Навіть якщо він отриманий з іншої віри, в будь-якому випадку, для нього треба використовувати церковне ім'я.

Деякі навіть спеціально дають дитині одне ім'я, а хрестять з іншим, щоб захистити його від поганих людей і ворожінь. Але тільки це допомагає не завжди, тому що професіонали своєї справи і ясновидці цілком можуть дізнатися друге ім'я.

Приворот на ім'я — потрібна чи прізвище?

Маги часто говорять, що «господь не має прізвищ». Так, начебто для обрядів прізвище і не потрібно. Але насправді вона завжди пов'язує людину і його рід. Вона дозволяє направити приворот точніше і вказати, хто саме є жертвою. Приміром, існує багато людей з ім'ям Ірина, але все ж мають прізвище Петрова. Саме тому буває важливо уточнити, який саме рід у жертви, щоб діяння було швидким. Хоча, при бажанні можна обійтися і без прізвища.

Приворот на ім'я жінки — як зробити?

Як приворожити коханого?

Приворот на ім'я:

  • На ім'я коханої

В даному випадку обряд здійснюється на імені виконавця. Важливо відзначити, що якщо виконавець не хрещений, то краще довірити дію іншого. Для обряду потрібно охрещена людина. Краще ворожити в день власного церковного імені, тобто в іменини. І ще важливо відкласти обряд, якщо на цей день припадає серйозний церковне свято.

Отже, в церкві встаньте перед іконою свого імені і помоліться. Якщо така ікона відсутня, то її можна купити і вже читати молитви вдома. Іменний образок у вас повинен бути обов'язково, адже вона є оберегом від напастей. Далі продовжуйте дивитися на ікону і запаліть свічку. Разом з цим промовте:

Приворот перед іконою

Цей обряд дозволяється проводити багато разів. Краще робити це до отримання потрібних результатів.

  • На сигареті
Приворот на сигарети

Не обов'язково володіти шкідливою звичкою, щоб зробити такий обряд. Візьміть кілька пачок з цигарками і читайте над кожною сигаретою змова:

Приворот на сигарети

До речі, зробити це треба в один день, а тому ви повинні вибрати і купити саме стільки сигарет, скільки дійсно встигнете заговорити. Ще на всіх сигаретах акуратно напишіть ім'я дівчини, щоб його не було видно. Відмінно впоратися із завданням може тоненький олівець.

Якщо ви курите, то може використовувати всі самі, ну або роздати все одержане. Тут сенс в тому, що кожен раз коли сигарета буде використовуватися, то улюблена випробує занепокоєння всередині. Їй захочеться побачити вас, навіть якщо ви незнайомі. Вона згадає, де зустрічала вас і, можливо, прийде саме туди.

Приворот на ім'я коханого — як зробити?

Приворот на ім'я:

  • На папері
Приворот на папері

Такою приворот відбувається в день народження коханої людини. До речі, ще сильніше дія обряду буде, якщо день випадає на свято або в неділю. Справа в тому, що зазвичай в такі дні ворожити не можна, але в даному випадку робиться виняток.

Візьміть аркуш паперу. Краще, щоб він був цілим і не відірваним. Можна взяти листочки для заміток і написати на одному ім'я хлопця.

Після цього скачайте листочок в трубку і скажіть:

Приворот на папері

Під час читання заклинання трубочка повинна лежати в правій руці, а після читання приберіть трубочку до себе, щоб вона була з вами. Ні в якому разі її не розгортайте.

  • На свічці

Для обряду потрібно товста свічка й темного кольору. Краще вибрати темно-синій, а чорний краще взагалі обійти стороною. Придбати її треба просто в магазині. Робиться ритуал кілька днів, а перший повинен припадати на день народження коханої.

Отже, запаліть свічку і промовте:

Приворот на свічці

Дайте погоріти свічці трохи і потушкуйте. До речі, ритуал не повинен проводитися в неділю або церковне свято. Поки свічка не догорить до кінця, щодня вимовляєте змова. Зазвичай проходить близько місяця, поки все завершиться. Залишки воску потрібно закопати в безлюдному місці.

Універсальний приворот на ім'я для чоловіків і жінок — як зробити?

Приворот на воду

Приворот на ім'я:

  • На воду і дзеркало

Якщо ви хочете зробити приворот на ім'я цим способом, то вам буде потрібно нове дзеркало. Розмір вибирайте такий, щоб входило ім'я коханого. Більш того, дзеркало доведеться після обряду сховати.

Для початку потрібно на дзеркалі написати ім'я коханого. Ідеально для цього підходить губна помада. Щодня промивайте дзеркало під водою і говорите:

Приворот на дзеркалі

Будьте уважні, мийте його так, щоб ім'я не змилися зовсім, а частково. Кожен день проводите ритуал, поки ім'я повністю не зітреться. Краще робити його самому, а не довіряти третім особам.

  • Прив'язка на кладовищі

Сходіть на кладовищі в суботу, яка не припадає на церковне свято. Візьміть з собою трохи цукерок і відшукайте могилу з ім'ям, як у коханої. Візьміть з неї землю і насипте на ту, де написано ім'я як у вас. Покладіть біля могилки цукерки і промовте:

Приворот на кладовищі

Відразу ж після цього йдіть і не дивіться тому. Ви повинні розуміти, що така магія є дуже чорною, а тому їй користуватися не рекомендується. Обов'язково після кладовища сходіть до церкви та помоліться перед Святими за те, що пробудили усопшую душу. І ще важливо дотримуватися посту протягом тижня.

Приворот на ім'я — які наслідки?

Наслідки привороту

Наслідки є у будь-якої магії, а особливо у приворотів. Неважливо, з якими намірами ви проводите приворот на ім'я, ви влазить в чуже життя. У деяких випадках люди виправдовують свою поведінку сильною любов'ю і вважають, що суперниця ніколи не полюбить чоловіка як вона і тому його треба відвести. Ось тільки такі доводи не мають вагомих підстав. Адже чоловік сам вибрав собі пару. Може вона йому не підходить на вашу думку, але це тільки ваше, і якщо ви його побачите, значить ви егоїстично чините. Тут точно немає ніякої турботи про кохану.

Наслідки привороту на ім'я для вас можуть бути різними. Навіть якщо приворот накладав маг, то він точно відповідати за це не буде. Він завжди себе забезпечує потрібної захистом, а ось на клієнтів її не роблять, тому що комусь все одно доведеться відповідати.

Як правило, люди недовго живуть у щасті та злагоді. Найчастіше, їх життя руйнується. Вони можуть залишитися без роботи або захворіти сильно.

Нерідко за приворот доводиться платити смертю близької людини.

Розплата за приворот

Кохана людина починає вести себе інакше, тому що він намагається чинити опір магії і це його гнітить. Начебто розумом людина розуміє, що не любить, але зробити нічого не може і далеко від виконавця привороту страждає. Це начебто змушує залишитися, але при цьому внутрішньо людина буде нещасний. Так що якщо ви хочете жити з такою людиною, той доведеться терпіти скандали і сварки.

Жертва теж зазнає певних наслідків. Насамперед, страждає здоров'я. Темні сили забирають всю енергію, адже їм треба утримати жертву біля господаря. Тому людина починає хворіти постійно і без причини. Самим уразливим місцем можна вважати психіку.

Десь всередині приворожених чоловіків все розуміє і ненавидить того, з ким йому доводиться пов'язувати своє життя. Але тільки піти від цього він не може.

До того ж жертва привороту також може відчувати в житті невдачі, що і замовник. Часто валиться кар'єра, гроші йдуть. Людина постійно запальний і вибухає з будь-якого приводу. А те, що він не може вирішити всі свої проблеми, може навіть призвести до самогубства.

Зміна імені змушує долю теж змінитися. Маги радять у таких випадках хреститися ще раз на нове ім'я. Не кожен готовий, щоб до нього зверталися по-новому. Але тільки іноді це єдиний шанс позбутися від привороту.

Відео: Приворот на ім'я