Особливості акваріумного нарощування нігтів

Акваріумне нарощування – досить популярний напрямок у нейл-дизайні. Такі нігтики завжди виглядають святково, оригінально і цікаво. Які особливості у манікюру «акваріум», які позитивні і негативні сторони є у такого дизайну, давайте розглянемо.

Переваги і недоліки

Акваріумне нарощування – це спосіб подовження нігтів, при якому шари гелю закладаються різноманітні декоративні елементи. В результаті такого манікюру на нігтях утворюється дизайн, закритий під товщею «скла».

У такого способу оформлення пальчиків є ряд переваг.

 • Манікюр «акваріум» досить стійкий. Його можна носити протягом трьох місяців. Єдине, що потрібно буде робити – це трохи поправляти край у кутикули, підпилювати відросла форму і домалювати малюнок.
 • Всі декоративні елементи розташовуються в товщі дизайну, тому не затираються в процесі шкарпетки, а також не чіпляються за одяг.
 • Наявність такого манікюру не потребує додаткових прикрас на пальцях, нігті самі по собі зроблять акцент на ваших руках.
 • Підійде як для довгих, так і для коротких нігтів.
 • Даний спосіб нарощування дає можливість майстру створити неповторний дизайн з об'ємними зображеннями.

Але є у акваріумного нарощування невеликі недоліки.

 • Техніка цього манікюру досить складна, тому її краще довіряти професіоналам.
 • «Акваріум» завжди досить яскравий, тому не підійде для ділового стилю. Потрібно перекривати його спокійними однотонними лаками.
 • Такий нейл-арт досить дорогою на відміну від поверхневого дизайну.
 • Нігті в деяких випадках виходять товстуваті.

Спосіб нанесення

Якщо ви вже освоїли техніку нарощування нігтів гелем, можна спробувати створити на нігтях «акваріум» самостійно.

Для цього вам знадобляться наступні матеріали та інструменти:

 • пилки з абразивністю 180 і 250 грит;
 • пушер і апельсинові палички;
 • плоска кисть з синтетичним волосом;
 • знежирювачах;
 • праймер;
 • гелі – прозорий, камуфлює і кольорові, якщо ваш дизайн передбачає їх;
 • декоративні елементи – все, що ви хочете вкласти в товщу нігтя, наприклад, це можуть бути стрази, блискітки, висушені квіти, акрилові пасти і багато іншого.

Фінішне покриття

Зібравши все необхідне, спочатку потрібно підготувати ваші нігтики до нарощування. Для цього слід пушер відсунути кутикулу, добре вичистити птеригий, зрізати зайву шкірку і пройтися пилою по пластині, прибираючи верхній шар.

Далі змітаємо пил з нігтів за допомогою сухої щітки, обробляємо їх знежирювачем. Тут потрібно скористатися спеціальним засобом. Але якщо воно відсутнє, замінити знежирювачах можна спиртом або оцтом.

На наступному етапі наноситься мастика. Даний склад не потребує сушіння в лампі, покликаний зробити поверхню нігтьової пластини шорсткою для більш міцного зчеплення гелю і нігтя.

Тепер потрібно встановити форму для нарощування. Для цього під край нігтьової пластини заводимо конусну частину, акуратно закріплюємо її. Перевіряємо, чи рівно села форма, немає проміжків між нею і нігтьовою пластиною, якщо потрібно, трохи підрізаємо заготівлю ножицями.

Наносимо тонкий шар прозорого гелю на поверхню нігтя, переходячи на форму. Формуємо потрібну довжину. Даємо складу вирівнятися кілька секунд. Просушуємо в лампі.

Беремо камуфлює гель. Наносимо краплю на нігтьову пластину, маємо гель так, щоб зімітувати шкіру під нігтем. Шар гелю повинен сходити на немає до кутикули та бокових валикам, тоді при відростанні нігтьової пластини перехід буде малопомітний. Знову сушимо в лампі.

На вільний край кладемо перший шар дизайну і перекриваємо прозорим гелем. На цьому етапі зазвичай використовують об'ємні елементи, так як шар тут буде найбільш товстий, а також закладають тон. Просушуємо. Тепер можна зняти форму.

Укладаємо наступний шар дизайну. Тут можна використовувати гліттер, паєтки і інші не сильно об'ємні елементи. Знову перекриваємо шаром прозорого гелю і просушуємо в лампі.

Таких шарів може бути декілька, головне, щоб в результаті вийшов не надто товстий ніготь, інакше робота буде виглядати неакуратно.

Виробляємо опил роботи. Знімаємо верхній шар гелю з самої пластини, а також надаємо їй необхідну форму.

Покриваємо нігтики фінішним шаром рідкого УФ-гелю, не забуваючи проходитися по краю нігтя. Якщо нарощені нігті у вас вийшли досить довгі, то рекомендується покрити їх таким гелем і з внутрішньої сторони. Цей шар не тільки забезпечить захист вашого манікюру і додасть блиск покриття, але й зменшить шкідливий вплив ультрафіолетових променів на нігтики.

На останньому етапі опрацюємо кутикулу спеціальною олією, так як, піддаючись просушування в лампі, вона втратила багато вологи, і може потріскатися.

Гарні приклади

Акваріумне нарощування нігтів завжди виглядає шикарно і ошатно. Виконуючи даний нейл-дизайн, майстер може втілити будь-яку фантазію. Вищим рівнем майстерності тут вважається застосування елементів акрилового ліплення. Звичайно, такі елементи дають збільшену товщину готового нігтя, але ваш манікюр точно приверне до себе увагу.

Ось кілька досить цікавих прикладів, як можна оформити нігтики з допомогою нарощування в техніці «акваріум».

Море

Дно океану з різними його мешканцями, блискучим піском в пастельному блакитному тоні виглядає дорого, але ні в якому разі не недоладно.

Морська тематика може бути оформлена за допомогою камифубуки. А щоб стало зрозуміло з першого погляду, що це саме море, варто додати до товщу води» маленьку морську зірку.

Квіти

Квітковий дизайн завжди надає образу жіночні нотки, особливо якщо елементи декору виконані в пастельних тонах.

Акваріумний манікюр – відмінне рішення для весільного дизайну.

Френч

Французький манікюр в класичних кольорах теж можна прикрасити в акваріумній техніці.

І також френч може бути яскравим і блискучим для весняного настрою або пристрасним в чорно-червоних тонах для «леді Вамп».

Інший декор

Прикрасити «акваріум» можна і годинниковим механізмом. Такі нігтики привернуть до себе увагу навіть представників сильної статі.

Акваріумний манікюр може бути декорована не тільки в товщі гелю, але і прикрашений елементами зовні. Головне, не переборщити. Зазвичай таким чином прикрашають не більше двох пальців на руці.

Сам манікюр досить простий і не містить великого обсягу декоративних елементів, безіменні пальці при цьому прикрашені досить об'ємними стразами поверх нарощування.

Зовнішні стрази можуть бути і на всіх пальцях, тоді дизайн межах «акваріуму» не має зовсім містити блискіток, а кольори в манікюрі використовуватися, наприклад, в чорно-білій гамі.

Як наростити акваріумний френч, дивіться у наступному відео.