Експрес-манікюр: що це таке і як його роблять?

У шаленому ритмі життя сучасної жінки завжди не вистачає часу. Незважаючи на це, хочеться виглядати бездоганно, а це можливо, тільки коли ідеальна кожна дрібниця. Допомогти в цій ситуації допоможе експрес-манікюр. Що це, у чому полягають відмінності від салонних процедур і яка суть самої техніки, ви дізнаєтеся з матеріалу даної статті.

Що це таке?

Експрес-манікюр – процедура по миттєвого перетворення нігтів, яку виконують при нестачі вільного часу. Займає вона не більш півгодини. По суті, це швидкий манікюр за прийнятною ціною, який можна зробити в перерві між шопінгом в супермаркеті. Острівним його називають тому, що розташовуватися така точка може в будь-якому місці торгового центру, оскільки вона не потребує якомусь складному устаткуванні і меблів.

Вид оброблених нагідок виходить красивим і природним. Такий манікюр відрізняється акуратністю і простотою.

Чим відрізняється від салонних процедур?

Виконують експрес-манікюр досвідчені майстри нігтьового сервісу. Саме це пояснює стислі терміни виконання. Крім того, в роботі використовують засоби швидкої дії. При цьому, крім гігієнічного манікюру, майстер встигає нанести покриття на всі нігті. В залежності від його досвіду і швидкості роботи дизайн може бути класичним або французьким.

Така послуга мобільна, вона не вимагає попереднього запису до фахівця. В основному методика виконання буде сухий (без розмочування нігтів у ванні з теплою водою). Майстер в ході роботи буде працювати в гумових рукавичках і застосовувати матеріали на основі кислот, які за рахунок свого складу прискорять розчинення відмерлих клітин і пом'якшать ороговілі місця.

Користуватися такими препаратами потрібно швидко, щоб вони не нашкодили шкірі.

Загалом більшість таких гелів мають зволожуючий комплекс, що забезпечує догляд за шкірою пальців. Також в роботі застосовують спеціальні олівці з наконечниками з пластику або фетру, за допомогою яких простіше розподілити пом'якшувальний засіб навколо нігтя. Ці інструменти допомагають фахівцю простіше і швидше оформляти кутикулу. Нерідко по закінченні роботи на шкіру наносять живильний живильний крем.

Ножиці або накожницу в такій методиці використовують рідко, та й то лише для видалення задирок. Основну частину роботи виконують пиляннями (звичайної і м'яким шліфувальником). Ними надають бажану форму, прибирають ороговілі клітини шкіри навколо нігтьової пластини, а також вирівнюють поверхню нігтя. Крім того, майстер використовує вологі серветки з дезинфікуючою рідиною. Недоліком методики є недостатність санітарних умов. Найчастіше в таких точках погано забезпечується необхідний рівень чистоти.

Техніка виконання

Суть так званого європейського необрізного манікюру полягає в недалекому гігієнічному манікюрі і нанесення декоративного покриття. Оскільки спеціальний гель розм'якшує шкіру моментально (практично через хвилину з моменту нанесення), доводиться працювати швидко.

Техніка виконання складається з кількох основних етапів, уявлення про які повинна мати будь-яка дівчина, яка бажає володіти доглянутими нігтями за короткий проміжок часу.

Це дозволить надалі виконувати експрес-манікюр самостійно в домашніх умовах, не витрачаючи свого бюджету.

Знезараження

Спочатку майстер повинен підготувати робоче місце, продезінфікувавши його. Після цього він зобов'язаний опрацювати руки клієнтки антисептиком з широким спектром дії. Багато засоби лити на руки не можна, оскільки воно зволожить нігті, тим самим знизивши зчеплення лакових матеріалів. Це може стати однією з причин малої носкості манікюру.

Моделювання

Після дезінфекції рук майстер знімає старе покриття, якщо воно є, а потім приступає до моделювання нігтів. Він озброюється пилою спочатку більшою зернистості, а на завершальному етапі бере дрібну, щоб край не мав зазубрин. Форму майстер додає, спираючись на особливості нігтьової пластини.

При цьому ідеальним варіантом буде той край, який є дзеркальним відображенням зони кутикули у підстави нігтьового ложе.

Вычищение

Після надання форми і вирівнювання довжини майстер наносить на нігті спеціальний гель з размягчающим ефектом. Це не просте пом'якшувальну масло, якими обробляють нігті для догляду за кутикулою. Даний продукт призначений саме для видалення кутикули. Через хвилину-іншу спеціаліст прибирає відмерлі шматочки шкіри пушер або апельсиновою паличкою.

Можна працювати спочатку металевим інструментом, а потім перевіряти якість роботи паличкою.

Підготовка до покриття

Після того як зайва шкіра буде видалена, а кутикула запечатана, необхідно остаточно позбавитися від зайвої гелю. Експрес-матеріал прибирають, нігті обробляють антисептиком. В залежності від обраного покриття прибирають глянець і залишки опіла. Для цього фахівець повинен використовувати не руку, а спеціальну щітку, яка найкраще видаляються частинки нігтьової пилу.

Покриття

Важливо розуміти, що за півгодини майстер встигне покрити нігті без будь-якого дизайну. Тому декорування нігтів у вартість не входить. Не потрібно розраховувати на виконання малюнка – ця послуга окрема. До того ж вона може збільшити тривалість експрес-манікюру. Обговорюється даний момент до початку виконання техніки.

В цілому ж покрити майстер може нігті як звичайним, так і гібридним лаком з просушуванням в спеціальній лампі.

Поради фахівців

Освоїти техніку експрес-манікюру під силу кожній жінці. При цьому не зайвим буде озброїтися рекомендаціями майстрів нігтьового сервісу, завдяки яким можна навчитися професійно і швидко виконувати дизайн нігтів не гірше досвідчених фахівців.

 • Якщо нігті короткуваті, їх краще обробляти дрібнозернистою пилкою. Коли довжина достатня, можна починати роботу з грубим інструментом. Проходитися по нігтям шліфувальником потрібно обов'язково.
 • Не потрібно наносити засіб на всі пальці — досить обробити їм тільки місця видалення кутикули. Нічого втирати і тим більше вдавлювати під ніготь не можна.
 • Всі засоби швидкої дії для видалення кутикули різні. Працювати з ними потрібно, виходячи з рекомендації марки-виробника. Жодних варіацій з технікою в даному випадку бути не може. Збільшення тривалості здатне спровокувати травмування шкіри.
 • Не можна приступати до роботи гелем для видалення кутикули, не зробивши тесту на чутливість. Краще витратити на це трохи часу, ніж надалі мучитися від алергії і шкірних опіків.
 • Видаляти засіб для кутикули потрібно відразу ж після вичищення ороговілої шкіри. Шкіру знімають не руками, а апельсиновою паличкою.
 • Важливо використовувати якісні матеріали. Для цього можна перегорнути відгуки саме професіоналів нігтьового сервісу. Щоб мати достовірну оцінку майстрів, варто переглянути відгуки на кількох форумах.
 • У роботі можна користуватися олівцем-коректором, всередині якого налита рідина для видалення лаку. З його допомогою простіше підправити покриття і усунути можливі патьоки при недостатньому вычищении кутикули.

Що врахувати ще?

При уявній безпеки експрес-дизайн підходить далеко не всім. І причина тут може критися в неякісних продуктах, які використовують горе-майстри низької кваліфікації. У спробі заощадити вони набувають засоби з лугами, роз'їдають шкіру. Дані матеріали не мають щадного ефекту, що може не знати ні клієнтка, ні сам початківець майстер. Тому в рідкісних випадках вже на другий день з моменту виконання експрес-дизайну може з'явитися запалення в місцях нанесення гелю. Крім того, може погіршитися стан нігтьових пластин.

Вирішивши зайнятися виконанням швидкого манікюру самостійно, варто купувати засіб для кутикули на основі фруктових кислот. Якщо виникає необхідність застосування ножничек або кусачок, рухи виконують не вгору, а по ходу зрізу. Так зменшиться ймовірність травмування шкіри.

Прибирати кутикулу в деяких місцях можна і пилою. Для цього застосовують інструмент трикутної форми з дрібним абразивом.

  Незалежно від типу накладається на поверхню підготовлених нігтів лаку наносити його потрібно тонкими шарами. По-перше, це виключить ймовірність затікання покриття за бічні валики і кутикулу. По-друге, продовжить довговічність манікюру. Брати для роботи потрібно лаки з хорошою пигментированностью. Наносити їх можна в один шар, що скоротить час загальної процедури.

  Часто такий дизайн робити не рекомендується з огляду на те, що в роботі використовується гель. Враховуючи, що він впливає на шкіру, час від часу їй потрібен відпочинок. Потрібно пам'ятати і про те, що яким би незначним не був вплив спеціалізованого засобу, його застосування не повинно бути постійним. Особливо важливо врахувати, що експрес-манікюр можна робити часто в мобільних точках. Якщо вже і займатися цим, то краще вдома, де можна забезпечити кращі санітарні умови.

  Як робиться експрес-манікюр, дивіться у наступному відео.