Все про малюнки на нігтях акриловими фарбами

Кожна дівчина мріє про красивих доглянутих нігтях, про карколомному манікюрі. У сучасному світі існує безліч технік по створенню цікавого і вишуканого дизайну.

Однією з таких технік є малювання з допомогою акрилових фарб.

Особливості

Художні акрилові фарби з'явилися на ринку не так давно. Але популяризація та адаптація відбулися стрімко, адже акрилові фарби мають набагато більше переваг, ніж інші матеріали.

Один такий тюбик містить кілька компонентів, які надають матеріалу чудові якості.

  1. Вода. Завдяки тому, що одним з компонентів є вода, при нанесенні фарби на пензель не потрібно додатково змочувати.
  2. Концентрований пігмент. Пігмент – це те, що дає колір. Щоб колір був більш насиченим, пігменту у фарбі повинно бути багато. По своїй структурі пігмент може осідати на дні баночки, тому вміст баночки завжди потрібно перемішувати перед застосуванням. Для фарб в тюбиках цього можна не робити.
  3. Акрилова смола високої в'язкості. Це той компонент, завдяки якому фарба застигає в лічені хвилини і не потребує додаткової обробки або сушці.

По своїй текстурі може бути прозорим, напівпрозорим, пастоподібним і з високим рівнем пігменту, який повністю перекриває попередній шар.

Акрил універсальний і невибагливий, адже з ним можна працювати де завгодно і при будь текстурою. Він відмінно лягає на картон, папір, скло, тканина, дерево, бетон і навіть нігті.

Акрилові фарби дають цікаві та насичені кольори, між собою змішуються досить просто, при цьому не перетворюючись в якесь сіре місиво, швидко сохнуть і економічні.

Одним з плюсів є те, що ці фарби не розчиняються під дією нового шару. Вони не бояться води і не змішуються.

Акрил наноситься як на натуральний ніготь, так і на штучний, тому всі і вибирають цю фарбу.

З нею легко працювати тим, хто тільки відкрив для себе безмежний світ нейл-арту, так і ветеранам цієї справи, адже кількість квітів, різноманітні лінійки і доступність роблять свою справу. Акрил займає лідируючі позиції на ринку серед будь-яких фарб.

Варто відзначити, що по своїй густоті фарба також ділиться на два типи: густу й рідку. Густа фарба продається в невеликих баночках, по консистенції вона напівтвердий, і до її складу не входить вода.

Тому перед роботою пензлик завжди необхідно змочувати водою, в іншому випадку пігмент не візьметься, а візьметься лише масло.

Рідка фарба продається в тюбиках різного об'єму, не вимагає якоїсь особливої підготовки перед роботою. Всі необхідні компоненти вже в самій фарбі, тому продукт відразу готовий до роботи. З-за свого рідкого стану він легко змішуються з іншими кольорами, а за рахунок масляної основи не перетворюється на сіру кашу.

Переваги перед густими фарбами полягають у тому, що фарби в тюбиках готові відразу до використання. Їх можна купувати поштучно. Для акрилу характерна більш широка палітра кольорів.

Техніки малювання

Серед представниць прекрасної статі малюнки на нігтях користуються особливим попитом, тому що це оригінально, незвично і завжди цікаво. Серед низки різних технік малюнки акриловими фарбами користуються особливою популярністю, адже вони стійкі до вологи, не вигоряють на сонці, не облуплюються з часом, а також не темніють під впливом зовнішнього середовища.

Перед тим як користуватися акриловими фарбами, варто знати, що вони абсолютно не переносять низьких температур – вони замерзають на холоді, і тоді є ймовірність їх облупливания.

Масляна

Одним з компонентів, який входить до складу акрилової фарби, є масло. Завдяки цьому кисть буде легко ковзати по нігтьовій пластині, дозволяючи малювати, створювати об'ємні малюнки або просто використовувати техніку мазками.

Пастозна

Особливість цієї техніки полягає в тому, що фарбу потрібно наносити на ніготь, нічим не розбавляючи її перед нанесенням. Шари повинні бути щільними, непросвечивающими. Фінішний результат повинен нагадувати засохлу гуаш.

Перевагою акрилу можна вважати той факт, що він не потріскається після засихання і не потьмяніє.

Акварельна

Із звичайної акрилової фарби можна отримати якусь подобу акварелі. Для цього перед застосуванням необхідну кількість фарби потрібно нанести на палітру, додати води і сполучного речовини на основі акрилу (це акрилова дисперсія, яка готується на основі акрилової смоли). Плюси перед аквареллю полягають у тому, що акрил не змиється водою і його з легкістю можна наносити на наступні шари, не замислюючись про попередньому, який може бути порушений. Але бувають такі моменти, що шар, нанесений акриловою фарбою, надто швидко висихає – це часом буває не завжди, до речі.

Лесування

Однією з найкрасивіших технік по роботі з акриловими фарбами можна вважати техніку лесування. Вона полягає в тому, що необхідно акуратно і послідовно наносити напівпрозорі шари фарби, після того як попередній шар висохне. Основним завданням цього методу вважається необхідність отримання складних кольорів за допомогою нанесення один на одного більш легких і світлих тонів. Цю техніку треба виконувати правильно, не поспішаючи, і обов'язково чекати висихання попереднього шару.

В нейл-арте цю техніку застосовують для створення фону основної частини малюнка або для декорування френча.

Слайдинг

Ще одним складним способом нанесення малюнка за допомогою акрилової фарби є слайдинг. Цей спосіб полягає в змішуванні фарби з гелем. Гель, в першу чергу, розбавить основний колір. Після того як малюнок буде завдано, гель висихає і стає прозорим, а сам пігмент розкривається, з більш яскравою боку і стає насиченим.

Малюнки

Багато пані пробують самостійно малювати акриловими фарбами будинку і користуються покроковими інструкціями для створення того чи іншого малюнка. Зазвичай для проби беруться самі легкі і прості малюнки, так як їх виконання не займає надто багато часу. Результат стає помітним уже після кількох мазків.

В стилі «леопард»

Це абсолютно нескладний малюнок і досить простий у виконанні. Підійде для будь-якої форми нігтів і довжини.

На першому етапі необхідно вибрати колір, який найбільше подобається і відповідає настрою. Його потрібно нанести на всі нігті і дочекатися висихання. Потім потрібно вибрати з палітри акрилових фарб ті кольори, які найбільше підходять під вибраний лак, і дотсом зробити точки в хаотичному порядку.

Для більш глибокого кольору точок тоненьким пензликом з фарбою чорного кольору слід обвести контур кожної точки.

Після того як акрил висохне, необхідно покрити весь малюнок безбарвним лаком, щоб його закріпити. Манікюр готовий.

«Метелик»

Цей малюнок є одним з найбільш улюблених серед шанувальниць нейл-арту. Його малюють різними техніками, але результат завжди чудовий. «Метелика» можна використовувати як доповнення до френчу або місячним манікюру або створити якусь літню композицію.

В першу чергу, потрібно визначитися з дизайном і стилем, в якому буде виконаний весь манікюр. Коли це питання буде закрито, потрібно нанести необхідний лак на нігті і почекати його повного висихання. Метелика можна малювати будь-якими квітами акрилової фарби, які є.

    Для того щоб намалювати метелика, не потрібно мати диплом про закінчення художньо школи. Все просто – потрібно нанести на вибраний ніготь пензликом фарбу, малюючи чотири пелюстки. Розташувати їх слід не занадто близько один одному і не надто далеко.

    Між пелюстками необхідно промальовувати довгастий овал – це буде тілом метелики. Пелюстки, які є крилами, слід оформити у довільній техніці колами або смугами. Потім потрібно намалювати вусики і дочекатися повного висихання, після чого зверху нанести фінішне покриття.

    Докладніше про те, як намалювати метелика, дивіться у наступному відео.