Дизайн манікюру з лаймом

Акуратний і сучасний манікюр – невід'ємна частина образу кожної дівчини. Однак часом однотонне покриття нігтів лаком здається досить нудним і побитим варіантом. Надто традиційним вже сприймається і французький манікюр.

Щоб додати свіжості та пустощів в образ, нерідко використовують принт на нігтях. Відмінним варіантом можуть стати зображення фруктів. Все частіше на нігтях дівчат і жінок можна помітити зображення лайма.

Чому так привабливий для модниць лаймовий принт і чому він так став популярним так швидко? Поговоримо про це в нашій статті.

Свіжість образу

Лайм на нігтях – досить незвичайний дизайн. У той же час зображення даного фрукта здатне приковувати увагу і погляди перехожих завдяки своїй оригінальності, нестандартності та унікальності. Ви точно будете щедро обдаровані компліментами.

Згідно фэншую (вчення про освоєння простору), лайм символізує достаток, приносить успіх і гроші. Можливо, саме тому таке оформлення нігтів отримало особливу популярність останнім часом.

Зображуючи лайм на нігтях, ви можете зробити свій манікюр не тільки естетично приємним, але і досить функціональним елементом вашого образу. Якщо ви далекі від символізму, то вам не варто поспішно відмовлятися від нанесення даного зображення. Воно може привнести свіжості, молодежности та пустощів в ваш образ.

Особливо даний манікюр буде доречний влітку на відпочинку – намальований лайм на ваших нігтях буде доповнювати свіжий плід в салатах або коктейлях.

Способи зображення

Існує кілька способів зображення лайма на нігтях. Розглянемо найпопулярніші і найцікавіші із них.

 • Лайм може зображуватися цілком, так скажімо, «в натуральному вигляді».
 • Можна малювати зображення фрукта в розрізі або ж наносити зображення невеликих часточок цитрусового.
 • Лайм можна поєднувати з іншими фруктами. Наприклад, відмінно виглядає його поєднання з апельсином або лимоном. За підсумком виходить свіжий і яскравий цитрусовий дизайн.
 • Зображення плоду може бути масштабним і займати весь ніготь або бути акуратним невеликим елементом-прикрасою манікюру.
 • Спробуйте кілька варіантів – нанесення одного великого або декількох маленьких лаймів.
 • Картинку даного фрукта можна використовувати як зразок при місячному манікюрі.
 • Якщо не хочете зображати сам фрукт, можна скористатися лише його колірною гамою. Так може вийти досить неординарне абстрактне оформлення нігтів.
 • Більш сміливим дівчатам дозволено поекспериментувати з різними текстурами лаку – зобразити шкірку фрукта глянцевим, а м'якоть – матовим покриттям, або навпаки.
 • Цитрусовий плід може стати яскравим акцентом оформлення, якщо наносити його лише на один ніготь на руці, а решта оформляти в більш спокійному і базовому стилі.
 • Зображений на ваших нігтях плід можна доповнити витонченими блискучими прикрасами – штучними стразами або кристалами.
 • Існує варіант і для ледачих. Якщо ви не хочете турбувати себе чітким промальовуванням дрібних ліній або просто не впевнені в своїх здібностях, то скористайтеся наклейками із зображенням лайма. Подібні декоративні елементи, призначені для дизайну нігтів, можна знайти практично в кожному косметичному магазині.

Фон використовувати?

Сам по собі лайм – досить яскравий фрукт, тому якщо в манікюрі ви використовуєте натуральні кольори плоду, то фон для нього повинен бути максимально простим і базовим.

Так, відмінним варіантом стане вибір прозорого, злегка виблискуючі на світлі лаку. Також можна використовувати білий колір.

Для більш контрастного манікюру в якості основи використовуйте чорне покриття нігтів. Також можна спробувати покрити нігті відтінком зеленого, проте він в обов'язковому порядку повинен відрізнятися від тих кольорів, які використовуються при зображенні фрукта.

Вибираючи лаймовое оформлення, необхідно задуматися про сполучуваність такого дизайну з вашим стилем одягу та способом життя.

Майстер-клас зі створення дизайну нігтів з лаймом дивіться у наступному відео.