Манікюр «Інь-Янь» – східний колорит для вашого образу

Манікюр «Інь-Янь» вважається одним з найбільш вишуканих і витончених видів манікюру і виконується в різних варіантах дизайну і кольору. Підкреслена елегантність дозволяє йому тривалий час залишатися на піку популярності і уособлювати собою витонченість натури і контрастність буття.

Значення символів

«Інь-Янь» є найбільш відомим і всіма символом філософії Фен-Шуй і широко використовується в художніх і графічних зображеннях. Не став винятком і манікюр.

Згідно зі стародавнім китайським вченням знак символізує собою єднання чоловічого і жіночого почав, а в дещо іншій інтерпретації – єдність неба і землі. Незважаючи на графічну простоту і невигадливість малюнка, він володіє воістину чарівним ефектом, з-за чого завжди виглядає стильно і вишукано.

Завдяки своїй загадковості і неординарності манікюр в стилі «Інь-Янь» став одним з найбільш актуальних напрямків у сучасному «нейл-арте». Він чудово доповнює образ, підкреслює східний колорит, а також, за деякими повір'ями, приносить своїй власниці успіх і притягує удачу. Крім того, манікюр «Інь-Янь» уособлює вічність насущного і наділений глибоким філософським змістом, із-за чого може як цілком гармонійно поєднуватися з діловим стилем одягу, так і прекрасно доповнювати вечірній романтичний наряд.

Технології втілення

Виконати стильний манікюр «Інь-Янь» можна кількома способами. Найпростішим і найефективнішим методом є використання техніки фотодізайна, яка полягає в наклеюванні на нігтьову пластинку тонкої наклейки і покритті її спеціальним складом. Так, при натуральних нігтях наклейку наносять прозорий закріплювач, в той час як нарощені покривають гелем. Крім того, лінії контрастних переходів повинні бути бездоганно рівними і акуратними, що дуже важливо при оформленні подібних зображень. Недоліками даної технології є складність самостійного виконання, що викликає необхідність походу в салон, і досить висока вартість фотодізайна.

Не менш ефективною і затребуваною є техніка стемпинга. Базовий набір зазвичай укомплектований всіма необхідними для нанесення малюнка пристосуваннями: дисками-трафаретами, штампами і скрапером. Для того щоб перенести символ на нігтьову пластинку, досить вибрати потрібний трафарет і з його допомогою нанести зображення. Однак виконати малюнок на нігтях «Інь-Янь» можливо не тільки за допомогою наклейок та трафаретів.

Не менш цікавою є технологія використання полімерної глини, з допомогою якої можна створити «нейл-арт» з потрібним символом. Таке зображення можна буде пофарбувати в бажані кольори і покрити блискітками. Малюнок також може бути виконаний за допомогою фарб, гелю або гель-лаку.

Іноді для створення класичного чорно-білого образу досить нанести зображення «Інь-Янь» тільки на один палець, при цьому інші пальці потрібно покрити однотонним чорним або білим лаком.

Різноманітність кольорів

При створенні манікюру «Інь-Янь» може бути використано не тільки традиційне поєднання кольорів. Чорний з успіхом може бути замінений червоним, синім, зеленим, коричневим або золотистим квітами, а в ролі білого можуть бути використані жовтий, блакитний, бежевий і світло-зелений кольори. Як варіант, може бути застосована техніка градієнта, тобто плавного переходу одного кольору в інший. Чітка межа між квітами в цьому випадку відсутній, і тони плавно перетікають один в інший. Використовуючи таку методику, можна отримати ефектне зображення з нотками французького стилю. Контрастні точки на такому манікюрі можуть бути виконані намистинками або бісером.

Техніка виконання

Створення манікюру «Інь-Янь» мало чим відрізняється від техніки створення інших образів і характеризується простотою нанесення і можливістю самостійного виконання. Для класичного чорно-білого дизайну знадобиться тонка кисть, лак чорного, білого і сріблястого кольорів і дотс.

Починати створення манікюру слід видалити з нігтів старого покриття, надання їм бажаної форми і обробки кутикули. Потім нігті знежирюють і покривають у два шари білим лаком. На даному етапі слід проявити особливу уважність і акуратність: білий колір добре контрастує з тілесним кольором кутикули і нігтів, і будь-яке порушення геометрії буде добре помітно.

Наступним етапом стане зафарбовування однієї діагоналі нігтьової пластинки чорним лаком з формуванням хвилястій лінії, що повторює графічне зображення символу «Інь-Янь». Потім за допомогою дотса необхідно поставити контрастні точки (на білому ділянці – чорну, на чорному – біле) і провести сріблястим лаком з блискітками тонку лінію, що проходить по стику двох кольорів. Це допоможе нівелювати нерівності на їх кордоні і зробить малюнок акуратним і органічним. Заключним етапом виконання манікюру стане покриття нігтів закріплювачем.

При відсутності сріблястого лаку смугу на стику квітів можна замінити викладеними строго по вигину дрібними стразами. Прикраси наносяться за допомогою пінцета на свіжоукладений фіксуючий лак, після повного висихання якого виявляться надійно зафіксованими на поверхні нігтя. На класичному чорно-білому манікюрі найбільш гармонійно будуть виглядати стрази золотого та срібного кольорів.

Манікюр «Інь-Янь» є прекрасним варіантом оформлення нігтів в східному стилі. Образ відрізняється таємничістю і строгістю ліній, підходить для багатьох стилів і не викликає труднощів при виконанні.

Далі дивіться майстер-клас по створенню манікюру «Інь-Янь».