Золотий ланцюжок з кульками

Існує безліч різновидів плетінь ланцюжків із золота, але самими витонченими вважаються вироби з кульками. Багато говорять, що варто їх один раз приміряти, як закохаєшся назавжди.

Види плетінь

Це прикраса буває довгим і коротким, тонким і товстим. Кількість кульок залежить від дизайнерського задуму. І розташовуватися вони можуть тільки посередині або з певною частотою по всій довжині.

Виріб може мати різні способи плетіння.

Лав

У цьому плетиві колечка-ланки у вигляді сердець скріплюються по краях. Таку романтичну назву і красивий вигляд виробу, ясна річ, сподобався молоді.

Якірний

Нехитра плетіння схоже з якірної ланцюгом. Плоскі ланки довгастої форми розташовують перпендикулярно один одному і скріплюють між собою в ланцюжок.

Бісмарк

Одне з найпопулярніших плетеней серед дівчат та хлопців. У ньому пружинисті спіральки з'єднуються разом.

Снейк

Його називають ще коброю або змією, завдяки зовнішньому вигляду. Фантазійне плетіння, оздоблене маленькими намистинками, підкорить своєю елегантністю. До того ж плетіння відмінно підходить для повсякденного носіння.

Перлина

Є ще один різновид – ланцюжок перлина (перлина). Спосіб її створення схожий з нанизуванням намистинок на нитку. Перевагою вироби, крім ефектності і незвичності, є міцність. Порвати її дуже важко, як і кулькові брелоки.

Єдиний недолік – золотий ланцюжок з кульками боїться зламу. Ланки не можна згинати під прямим кутом, оскільки це призводить до деформації. Виправити самостійно не вдасться, але досвідчений ювелір впорається з цією проблемою. Те ж саме стосується і розриву дроту із золота. У домашніх умовах ви не зможете її відремонтувати.

Найпростіший варіант моделі – послідовність золотих гладких або гранованих перлин. Останній варіант вражає своїм блиском і розкішшю. Значно дорожче виглядають екземпляри, у яких чергуються круглі ланки і циліндричні.

Існує також потрійна перлина і «коса» з більш складним плетінням. Ці моделі товщі, але не менш оригінальні та витончені.

Ефектно виглядає прикраса при використанні декількох видів золота.

Кулькову ланцюжок зазвичай використовують «соло». По-перше, вона сама по собі шикарна. По-друге, кулони і підвіски зможуть зіпсувати плетіння і вони постійно будуть чіплятися за кульки. Погодьтеся, що не багатьом дівчатам буде цікаво стежити за прикрасою, постійно повертаючи його на своє місце.

Довжина

Вибирається довжина з урахуванням статури, росту і гардеробу.

Ланцюжки довжиною 45-50 см вважаються оптимальними. Вони ідеально підійдуть для нарядів з декольте.

Розкішно виглядають вироби довжиною від 100 см, які можна носити в кілька рядів. Відповідно образ буде чарівним і незабутнім.

Колір

Кулькова ланцюжок створюється з будь-якого виду золота (червоного, рожевого, жовтого або білого).

При її покупці важливо, щоб вона гармонійно поєднувалася з іншими прикрасами:

  1. Моделі з жовтого і червоного золота підходять до аксесуарів такого ж кольору.
  2. Білі вироби – універсальні і поєднуються практично з усіма ювелірними виробами.
  3. Є ланцюжки з комбінованого золота. Вони виглядають свіжо і стануть відмінною альтернативою обридлої класиці. Як і білі прикраси з кульками, вони гармонійно будуть виглядати з сережками і кільцями з будь-якого металу.

Як вибрати?

Коротка ланцюжок до 50 см підкреслить красу довгої шиї тендітних дівчат. Повним дівчатам слід вибирати тоненькі ланцюжка, але з великими кулями. Шия візуально стане менше і більш витонченою. Також повненьким можна порекомендувати багатошарове прикраса.

Найважливіше при виборі кульковою ланцюжка не її довжина та спосіб плетіння, а відчуття радості, яке будете відчувати при носінні. Головну роль тут відіграватиме якість виробу. На що слід звернути особливу увагу.