Термін придатності і особливості зберігання лаку для нігтів

На сьогоднішній день одним з найактуальніших питань для бьютиголиков залишається термін зберігання лаків для нігтів. Як і будь-які інші косметичні засоби, такі продукти потрібно зберігати правильно, враховуючи при цьому певний температурний режим. Далі, більш докладно познайомимося з усіма нюансами щодо цієї теми, дізнаємося поради фахівців і розглянемо основні терміни зберігання лаків для нігтів.

Рекомендації по зберіганню

Розглянемо основні рекомендації, які допоможуть значно продовжити життя лаків для нігтів.

  • Завжди слід зберігати при оптимальній температурі. Занадто жарко бути не повинно, морозилка теж не підійде, а ось прохолодне темне місце — в самий раз.
  • Зберігання поблизу будь-яких джерел тепла категорично не підходить.
  • Також забороняється зберігати лаки в тому місці, на яке безпосередньо потрапляють УФ промені. Сонячне світло сприяє вигорання кольорового пігменту у продукті.
  • Небажано зберігати лаки для нігтів у ванній кімнаті, оскільки там підвищена вологість.
  • Дуже важливо зберігати такого роду засоби тільки у вертикальному положенні, щоб вони не затікали під кришку.
  • Лаки можна зберігати в холодильнику, хоч деякі джерела і дають про це певні рекомендації. Справа в тому, що в холодильнику у лаках зменшується кількість розчинника, а це призводить до надмірного загустінню продукту.

Правильне зберігання лаків не тільки дозволить значно заощадити на їх постійної покупці, але і допоможе зберегти їх первинний склад.

Правильні місця

Щоб лаки прослужили відведений їм час і ними було зручно користуватися, для їх зберігання краще всього підбирати правильні місця.

  • Готова стійка для нейл-продуктів. Такі стійки популярні не тільки в салонах краси, але і вдома. Вони компактні, лаки в них стоять вертикально і при такому зберіганні дуже зручно знаходити потрібний відтінок.
  • Установка невеликого стелажа всередині шафи. Цей варіант особливо підходить тим, у кого великі колекції лаків. Стелажі дуже добре ізолюють продукцію від прямих сонячних променів, а тому відповідають всім вимогам по зберіганню.
  • Ящик, в який також вміщується багато продуктів для нейл-дизайну. Ящики дуже компактні і їх зручно переносити.

В домашніх умовах лаки нерідко зберігають у великих скляних баночках, які не тільки виконують функцію зберігання, але і ще непогано виглядають в інтер'єрі. В якості альтернативи можна використовувати порожню пластикову банку від цукерок.

Відмінно підійдуть і скляні кейси, які виглядають дуже естетично. Однак, вони можуть обійтися в пристойну суму. Якщо є бажання щось урізноманітнити, то помістити лаки можна або в декоративну рамку, або розмістити на магнітній дошці. Виглядає це дуже оригінально. Дуже красиво лаки виглядають в скляних конфетницах — вони можуть бути одноярусними і двоярусними. Ідеальні для зберігання інвентарю для нейл-дизайну і звичайні полички для приправ і спецій, які з цим завданням справляються «на ура». Як правило, вони кріпляться до стіни або встановлюються на столі.

Любителі гламуру можуть розмістити лаки на спеціальній підставці для капкейків. А якщо все-таки є бажання розмістити їх у ванній, то найкраще це робити на спеціальних прикріплюються поличках, таким чином, улюблені кольори завжди будуть у вас під рукою. І, нарешті, відмінним рішенням для зберігання може стати підвісний органайзер. Або будь-який інший, який можна складати і розкладати.

Поради професіоналів

Щоб лаки не засихали і служили як можна довше крім вибору правильного місця для зберігання, дуже важливо подбати про герметичності флакона. Це вирішальний чинник, оскільки якщо флакон буде закритий нещільно, в якому б місці він не знаходився, він буде або густіти, або підсихати.

Якщо продукт зіпсувався, то розбавляти його звичайною рідиною для зняття лаку і тим більше ацетоном не можна: фарбувати від цього краще продукт не стане, швидше навпаки. Більше того, таке покриття протримається в кращому випадку один день. Перед використанням флакон дуже важливо струшувати кілька разів. Особливо гарні ті флакони, у яких є металеві кульки всередині: вони дозволяють перемішати лак як можна краще.

Якщо є бажання відновити зниклий або неправильно зберігався лак, для цього слід використовувати спеціальний розчинник, який можна придбати в будь-якому магазині з нейл-продукцією. Однак, розріджувачі незнайомих фірм купувати не варто, краще всього віддати перевагу перевіреним виробникам і тієї ж марки, що і ваш лак.

Не варто розбавляти висохлий лак з блискітками або шиммером, оскільки після цього вони просто будуть відпадати з нігтів. Щоб відновити злегка присохший лак в домашніх умовах, можна потримати його під струменем гарячої води. Це навряд чи повністю вирішить проблему, однак, для одноразової фарбування буде в самий раз.

Основні терміни

У середньому лак від хорошого бренду після розкриття флакона при правильному зберіганні може прослужити до 2 років. Щоб кришка не підсихала, після кожного використання горлечко флакончика слід протирати за допомогою засобу для зняття лаку і ватного диска.

Лаки від недорогих і бюджетних фірм в середньому зберігаються не більше 6-12 місяців. Однак, щоб продовжити цей термін, дуже важливо дотримуватися всі рекомендації по зберіганню. Прострочену продукцію і варіанти з вичерпаним терміном придатності використовувати вкрай небажано.

У наступному відео вас чекає приклад зберігання і організації лаків для нігтів.