Корекція брів: типи і методи оформлення

Кожна жінка прагне бути якомога привабливіше і доглянутими. У сучасних представниць прекрасної статі для цього є цілий арсенал доступних і професійних засобів. Хтось робить акцент на зачіску, інші збільшують губи або навіть змінюють форму носа. Багато хто на сьогоднішній день проводять корекцію брів. Неспроста цієї частини особи приділяється така пильна увага. Брови в прямому сенсі можуть зробити настрій і наш день. А наспіх, нерівно нафарбовані можуть зіпсувати його аж до самого вечора.

  Що це таке?

  Звичайно, ідеально було б, якщо б брови коригувалися лише злегка, максимально близько до їх природній формі. Але на жаль, не всіх природа нагородила жінок правильної гармонійною лінією брів. Правильно і акуратно підібрана форма у відповідності з загальними параметрами особи може вдало підкреслити красу власниці і навіть повністю змінити міміку і виразність. Так, занадто густі біля перенісся волоски роблять вираз обличчя суворим, а опущені донизу зовнішні куточки надають увазі сумовитість.

  З давніх часів жінки змінювали природний вигляд своїх брів у відповідності з модними тенденціями. У Древній Русі були в пошані «соболів», розкішні густі брови. Ті, кого природа не обдарувала густим волоссям, сурьмили їх спеціальною фарбою. У двадцятому столітті прийшла тенденція на лінію ниточкою, тонку, витончену. Тепер страждали від болю і недосконалості власниці густих брів. Останні тенденції в моді і макіяжі більш гуманні. Вони пропагують природність, дану від природи. При цьому лінія росту повинна бути доглянутою, акуратно оформленою, відповідати колірному типу і гармоніювати з овалом особи.

  Якщо ж вас не влаштовує дана від народження форму, це означає, що доведеться звернутися до процедури корекції. Перш ніж вибрати один з багатьох існуючих для цього способів, слід дізнатися особливості, плюси і мінуси кожного з них. При цьому багато значать ваші природні дані. Важливо враховувати також такі фактори, як: больовий поріг і індивідуальну чутливість, час, який ви готові витратити на корекцію щомісячно, ступінь бажаних змін (можна злегка підправити природну форму або кардинально змінити лінію брів і навіть вираз обличчя).

  Зазвичай коригування включає в себе кілька етапів. Спершу визначають форму особи. Потім з декількох зазвичай 2-3 відповідних форм вибирають найбільш відповідну відповідно з особистими побажаннями. Потім намічають майбутню форму і прибирають непотрібні волоски. Наступним етапом, якщо є необхідність, підмальовують відсутні.

  Здійснити це можна на довготривалій основі (татуаж, фарба) або підмальовувати лінію росту щодня за допомогою олівця або набори тіней для оформлення брів.

  Як визначити форму?

  Вид майбутніх брів має важливе значення. Адже від нього повністю буде залежати завершеність образу, також може помінятися і вираз обличчя. Правильно зроблена корекція може поряд з зачіскою врівноважити овал обличчя.

  Різних форм досить багато, але всі вони зводяться до п'яти основних видів.

  1. Круглі брови вважаються класикою. Вони пом'якшують риси і роблять господиню більш жіночною.
  2. Вигнуті брови надають погляду впевненість і деяку загадковість.
  3. Прямі допоможуть виділити овал обличчя.
  4. Чіткий вигин лінії молодить і надає всьому виразу обличчя легкість.
  5. М'який перехід лінії, поряд з округлою формою додає жіночність і загадковість.

  Щоб брови в своєму новому вигляді підкреслювали красу своєї власниці, необхідно поєднувати їх форму з типом овалу обличчя. Професіонали визначають його на око. Для овальної різновиди особи характерне невелике звуження в лобовій і підборідної області. Найбільш широким є місцем вилиці. Підборіддя в цьому випадку акуратний і округлий. Таку форму вважають класичною. Її щасливим власницям практично ідеально підходить будь-який різновид брів. Не потрібно тільки при корекції залишати занадто опущеними зовнішні кутики брів або робити помітний акцент на початок внутрішнього кута (прорисовуючи як би голівку «коми»).

  Кругле обличчя характеризує м'якість вигинів і повна відсутність гострих кутів. Воно майже однаково у поздовжньому і поперечному вимірах. Врівноважити параметри особи і трохи витягнути його в довжину допоможуть брови з досить крутим вигином. Головне, щоб лінія росту волосся у брів не сповзала вниз і не тривала далеко за межами закінчення століття. Обличчя у формі серця має сильно відрізняються верхню і нижню частини. Лоб у таких дівчат часто буває високим і широким, яскраво виділяються вилиці. Підборіддя здається на такому тлі ще більш вузьким або загостреним. Від вилиць до підборіддя особа досить різко звужується. Такій особі підійде класична форма брів з легкими вигинами.

  Витягнутим вважається особа, у якого довжина значно більша від ширини. При цьому у жінки високі вилиці і лоб. Нижня частина особи може бути злегка загостреною. Зрівноважити пропорції овалу особи зможуть майже прямі брови з плавним, ледь помітним вигином. Краще, якщо вони будуть середньої густоти. Власницям особи, що нагадує за формою квадрат, доведеться пом'якшити природні кутасті форми. У них ширина лоба, вилиць і щік практично рівна. Підборіддя теж, як правило, квадратний з чітко вираженими кутами. Таку зовнішність прикрасять горизонтальні прямі брови з лінією, що починається і кінчається практично на одній висоті. Такі брови не повинні бути вузькими і рідкісними.

  Ромбоподібний овал обличчя характеризується лінією скул набагато ширше чола і підборіддя. Вилиці в цьому випадку будуть досить високими. Підборіддя може мати вузьку або загострену форму. Для особи у формі ромба відмінно підійдуть брови дугою з плавними вигинами. Якщо ви поки не знаєте, власницею якої форми обличчя ви є, допоможуть нескладні вимірювання. Зробити це простіше за допомогою гарного великого фото, де ви зображені анфас (дивіться прямо перед собою прямим корпусом).

  З метою визначення розмірів особи виміряють довжину від кінчика підборіддя до початку лінії росту волосся на лобі. Ділимо дане число на три: це і є перший параметр для порівняння. Потім заміряємо довжину від основи носа до нижньої частини підборіддя: це наступний параметр. Тепер обидва вимірювання треба порівняти. Якщо вони співвідносяться приблизно, те обличчя овальне або кругле. Коли перший вимір переважає, особа має форму ромба. Якщо, навпаки, числове значення другого параметра більше, то форма квадратна або видовжена.

  Існують також більш рідко зустрічаються форми «сердечком», «перевернутий трикутник» або навіть поєднання декількох типів. У цьому випадку потрібний тип брів підбирається індивідуально для більшої гармонійності з іншими параметрами зовнішності. Якщо ви ніяк не можете визначитися, то варто довіритися фахівцеві зі стажем і гарним смаком і почуттям міри. На думку фахівців, є деякі найбільш загальні універсальні рекомендації, які справедливі при будь-якій бажаній формі брів.

  Чітко виділяються широкі брови йдуть молодим з пишними зачісками і густим волоссям, інший типаж вони зроблять серйозніше і суворіше.

  При круглому овалі обличчя з виразними вилицями широкі брови будуть тільки підкреслювати масивність рис. Кутасту архітектуру особи можна злегка пом'якшити, якщо злегка вкоротити лінію росту волосків з зовнішнього краю. Якщо ви мрієте виглядати молодше, скинути кілька років допоможе укорочений і злегка підведений у напрямку до скроневим областях зовнішній кінець брови. Не варто занадто завищувати природну лінію волосків і підмальовувати брови у вигляді коми з чітко виведеним внутрішнім кутом. Це дає особі трохи інфантильний і дурнувате вираження. Загалом, вся корекція аж до фарбування повинна виглядати максимально природно і не кидатися в очі при першому погляді на вас.

  Найпростіше жінкам з класичної овальною формою обличчя: їм до лиця фактично будь-які типи. Головне при цьому — не перестаратися з лінією вигину брів, щоб особа не виглядало постійно здивованим. Скорегувати надто кругле обличчя допоможуть брови з помірним, але виразним вигином. Можна при цьому трохи завищити підйом. Якщо особа незграбне (квадратної форми або нагадує ромб), то пом'якшити його допоможуть вигнуті брови. Пряма лінія брів просто створена для довгастого обличчя. А ось зрівняти загострене підборіддя візуально зможе м'який вигин овальної брови.

  Необхідні інструменти

  Якщо ви вирішили скорегувати брови самостійно, не варто використовувати для цього бритву. Шкіра навколо очей досить ніжна. Результат, звичайно, спокушає своєю швидкістю, але і відросте волосся так само швидко. Крім того, вони можуть стати ще більш жорсткими і стирчать або навіть почнуть вростати в шкіру. Пінцет – найпоширеніший і необхідний інструмент. Він повинен бути досить зручним. Підбирають його під себе залежно від кількості видаляються волосся. Це і визначає конфігурацію захоплюючої частини.

  Пінцет з прямими кінчиками – це класичний вигляд для того, хто не буде вищипувати волоски самостійно. Їх зазвичай застосовують професіонали в салонах. Інструмент зі скошеними кінцями є самим універсальним для самостійного застосування. Він робить відчуття від процедури менш хворобливими, чим звичайний інструмент. Пінцет з гострими наконечниками допомагає точніше скорегувати лінію при видаленні невеликої кількості волосків окремо.

  Крім того, потрібні будуть щітка для брів, косметичний олівець, дзеркало (краще з легким збільшенням), ватяні диски або тампони і засіб для знезараження. Для зменшення больових відчуттів, у відповідності з особистими перевагами, можна користуватися кубиками льоду або гарячими компресами.

  Може знадобитися для закріплення результату коректор і гель для укладання.

  Як зробити?

  Отже, якщо вдалося визначитися з типажем особи і бажаною формою брів, можна самостійно провести нескладну процедуру корекції брів в домашніх умовах. При належному навику і досвіді вона не займає великої кількості часу. Особливо рекомендується такий спосіб для опущених або тонких неправильної форми брів. В такому випадку ви без особливих зусиль зможете самостійно змінити лінію росту волосся будинку.

  Переваги процедури полягають в її простоті і доступності. Проводити її, звичайно, доведеться частіше, ніж інші види коригування. Але якщо видаляти окремі волоски періодично (раз в тиждень), то брови завжди будуть виглядати акуратно. Недоліком вищипування є хворобливість процедури. Але тут все дуже індивідуально і залежить від вашого власного больового порогу. З часом больові відчуття як би притупляються.

  Крім того, якщо проводити процедуру правильно, як радять маленькі тонкощі професіоналів, хворобливості і зовсім можна уникнути.

  Перед виконанням корекції необхідно намітити загальний контур, майбутній вигин і бажану товщину брів. Для цього за допомогою олівця (простого або косметичного) знаходимо контрольні точки майбутнього малюнка. Обидві брови повинні виконуватися в коригуванні симетричними між собою, тобто бути однаковими по довжині, висоті і куту зламу (або вигину). Попередньо потрібно намітити з цією метою контрольні точки. Місце початку брови – це одна контрольна мітка. Для її визначення прикладаємо тонкий інструмент або лінійку до носа: риса буде йти через внутрішній куточок ока і бічну частину носа.

  Друга відмітка контролює висоту розташування брови після коригування. Для її знаходження проводимо пряму лінію від середини верхньої частини губи до брови в точці перетину лінії з зіницею. Це і буде найбільш віддалена від кінців точка лінії брови. Кінцева позначка для протяжності брови визначається проведенням прямої лінії, майже так само, як і перша. Йти вона буде через зовнішню боковину носа до зовнішнього кута ока. Якщо корекція була проведена правильно в домашніх умовах, то вираз обличчя до роботи над зовнішністю і після неї може сильно відрізнятися. Визначити це допоможуть фото.

  Покрокова інструкція по корекції брів виглядає так.

  1. Слідом за визначенням потрібного контуру брів і підготовки необхідних інструментів слід почати корекцію. Перед початком роботи потрібно обов'язково обробити пінцет спиртом або іншим дезинфікуючим засобом.
  2. Брови розчісуємо невеликою щіткою, вичісуючи ту частину волосків, які будуть видалятися, вниз. Інші прибираємо в протилежному напрямку.
  3. Всі три контрольні позначки, знайдені раніше, з'єднуємо в плавну лінію з допомогою звичайного олівця. Ті ділянки, які чіпати не будемо, заштриховуємо косметичним олівцем.
  4. Тепер попередньо дезінфікуємо зону, з якою будемо працювати. Волоски выщипываются по одному в напрямку зростання (такий прийом допомагає знизити хворобливість відчуттів).
  5. Фахівці рекомендують працювати з кожною бровою по черзі потроху. Так можна уникнути помилок і досягти найкращого симетричного результату.

  Якщо у вас мало часу, або ж ви не зовсім впевнені у своїх навичках, то найкраще буде звернутися до майстра. Крім того, зручна буде професійна корекція і жінкам за п'ятдесят. З віком зростання волосся на обличчі через зміни гормонального фону може посилитися. Вікові зміни при цьому стосуються і брів. Корекцію брів на досить хорошому рівні роблять практично в будь-якому салоні краси. Знайти найбільш прийнятні для вас послуги можна за рекомендаціями подруг і знайомих. Так, ви зможете наочно оцінити роботу майстра, адже ваші думки про ідеальних бровах можуть не збігатися.

  Якщо ви вирішили змінити лінію брів в перший раз, то в цьому випадку також буде корисно звернутися в салон краси. Потім гарний зовнішній вигляд набагато простіше буде підтримувати вже вдома. Вибір форми професіонал зробить миттєво, так і сама робота незалежно від обраного типу корекції займе не більше півгодини.

  Крім того, майстер подбає про максимально ефективне знеболювання.

  Класична корекція вищипуванням

  В залежності від густоти волосся на процедуру знадобиться від 10 до 20 хвилин. Для зниження чутливості до оброблюваної поверхні прикладають знеболююче або гарячий компрес. Волосся видаляються по одному з захопленням біля кореня. Фахівці радять проводити процедуру з 11 ранку до 3 годин дня. Вважається, що в цей час у людей спостерігається найбільш низький поріг чутливості.

  Італійська (східна) методика

  Ця процедура народилася на сході, а зараз її успішно проводять в салонах краси по всьому світу. Вона приваблива тим, що ефект після неї зберігається досить тривалий час (до 4 тижнів). За процедуру можна позбутися не тільки від небажаних темних волосся, але і від дрібного гармата. Деякі стверджують, що дану методику можна освоїти самостійно вдома. Поступово з отриманням навику можна буде витрачати на видалення волосків не більше 20 хвилин при належної акуратності і скрупульозного підходу до процесу.

  Процедура передбачає використання для корекції бавовняної нитки. Її тривалість 20-30 хвилин. Нитка складається в особливу петельку, в яку майстер і захоплює волосся для подальшого видалення. Його віддають перевагу ті, хто уникає контакту з інструментами в салонах. Також спосіб привабливий відсутністю роздратування на шкірі і практично безболісністю. Якщо у вас висока чутливість, то вам запропонують спеціальний крем.

  Видалення небажаних волосків воском

  Цей вид роботи допомагає видалити самі короткі і дрібні волоски. При цьому шкіра залишається ідеальною не менше місяця. Теплий віск наносять за допомогою спеціальних паличок на шкіру з волоссям. Потім оброблювану поверхню накривають тканиною. Після застигання воскового розчину обережно знімають шматочки тканини. Вся процедура займає не більше 15 хвилин.

  Проводити таку корекцію вдома не рекомендують, так як при нестачі досвіду можна відразу видалити більшу площу волосяного покриву. Виправити наслідки такої невдалої роботи потім буде досить клопітно.

  Такий вид коригування підходить власницям густих брів або тим, у кого просто немає часу постійно займатися зовнішнім виглядом.

  Фарбування

  Більшість представниць прекрасної статі після процедури корекції ще роблять і фарбування брів. Воно надає очам виразність, а лінії брів ще більшу точність і чіткість. Важливо при цьому правильно розставити акценти, щоб брови не були набагато яскравіше, ніж волосся на голові. Ідеальною буде різниця в два тони.

  Деяким жінкам від природи дано невиразні, дуже світлі або рідкісні брови. У цьому випадку також допоможе фарбування. Воно буває довготривалим і на короткий період. Фарбування допоможе і просто гарно виділити чітку лінію, і зафарбувати випадково видалені зайві волоски. Серед короткочасних способів фарбування виділяють три основних.

  За допомогою олівця для брів можна підправити фактично будь-яку форму і товщину. Для цього його колір повинен бути максимально наближений до природного кольору волосся. Наносять його невеличкими короткими штриховими лініями уздовж росту волосся. Останнім часом модно використовувати спеціальні тіні для брів. Вони дають більш природний і гарний ефект при правильному розтушовуванні. Щоб робота виглядала якісно, необхідна деяка практика.

  Гель наносять спеціальною щіткою. Несильний фіксація на протязі усього дня дозволяє зберегти потрібну форму брови. Деяких не приваблює класична корекція брів через її клопітність і необхідність періодично повторювати. В інших випадках брови від природи асиметричні або волоски не лежать так, як потрібно. Тоді варто звернутися до татуажу брів, який проводиться на постійній основі. Цей метод дозволить насолоджуватися ідеальною формою брів багато місяців. При цьому важливо правильно вибрати майстра, так як результат залишиться з вами надовго.

  При використанні татуажу спочатку олівцем малюється те, як буде в перспективі виглядати брову. Якщо результат подобається, то під верхній шар шкіри вводяться спеціальні фарбувальні пігменти. При індивідуально низькому больовому порозі майстер може запропонувати несильне знеболення. Якщо ви вирішили зробити татуаж, то слід знати, що у процедури багато протипоказань. Його не роблять вагітним і неповнолітнім, що страждають цукровим діабетом і хворим на гіпертонію. Також процедура протипоказана при запальних захворюваннях.

  Існують також методи фарбування спеціальними стійкими фарбами або хною. В цьому випадку склад наноситься тільки на волосяний покрив, не зачіпаючи шкіру.

  Тримається він від одного до трьох місяців.

  Моделювання

  Власницям брів без чітко вираженої форми або негустих, слабо виділяються на обличчі, цілком підійде така процедура, як моделювання. Часто її плутають з корекцією, але це не зовсім вірно. Корекція брів припускає, що їх природна форма не буде занадто змінено, а лише подправятся деякі недоліки, зростання нерівності лінії волосся або буде проріджений занадто густий волосяний покрив.

  При моделюванні відбувається кардинальна зміна природної форми, кольору брів. Повністю змінюється їх так звана серед професіоналів «архітектура» будови бровной дуги і навіть особи. Часто моделювання передує корекція. Важливо ще й враховувати перед проведенням процедури багато нюансів, такі як: форма овалу обличчя, ступінь оволосіння, форма очей, колір волосся і тип стрижки, сучасні напрямки в моді макіяж.

  Виконання процедури вимагає достатня кількість часу: від 40 хвилин до години. Починається вона з підбору бажаної форми і густоти брів. Якщо вони дуже густі, то волоски частково видаляються за допомогою різних способів: класичного вищипування, видалення бавовняної ниткою (східний метод), воскової або лазерної епіляції. Також у салоні вам можуть запропонувати видалення небажаного волосся з області брів за допомогою смужок з цукровою пастою.

  Такий метод вважається досить легким, не приводять до подразнення і ефективним.

  В окремих випадках проводять стрижку брів спеціальним тримером або особливими ножицями. Такий захід проводять, якщо загальну лінію росту порушують виділяються волоски або якщо потрібно підрівняти верхню лінію волосся. Якщо брови, навпаки, занадто світлі або рідкі, то використовують татуаж, фарбування або микроблейдинг. Вибір залежить від бажаної тривалості макіяжу та індивідуальних особливостей організму з урахуванням протипоказань до окремих видів процедур. Наприклад, популярний сьогодні микроблейдинг не рекомендують робити дівчатам з європейським типом зовнішності з-за їх тонкої шкіри. Цей метод прийшов зі Сходу і добре підходить для представниць азіатської раси, у яких більш товстий шкірний покрив.

  Наступним етапом є макіяж брів, який проводять за допомогою різноманітних косметичних засобів: олівців, помади, гелю, тіні, підводки для очей. Який би засіб не було обрано, слід пам'ятати, що наносити його потрібно максимально акуратно. Лінії не повинні бути занадто широкими або довгими. Роблять макіяж тонкими, короткими штрихами, імітуючи природний ріст волосся.

  Вибираючи відтінок для підфарбовування брів, слід пам'ятати кілька нескладних правил. Чорний колір йде лише пекучим брюнеткам. Решті ж краще вибирати тон на 2-3 відтінки темніше кольору волосся. Так макіяж буде виглядати найбільш гармонійно. Підбирати засіб тон в тон до волосся теж не варто, інакше брови будуть виглядати надто блідими або зовсім можуть злитися з волоссям (особливо при наявності чубчика).

  Перед процедурою моделювання важливо пройти невеликий підготовчий етап. Тоді результат буде краще. За тиждень до передбачуваної дати не слід вищипувати волоски з брів. За пару днів добре провести пілінг околобровной зони. Робити це треба акуратно, так як шкіра навколо очей досить тонка, її легко поранити або викликати запалення.

  У разі пошкодження шкіри або микровоспалений процедуру моделювання або корекції доведеться відкласти до повного загоєння.

  Олівцем

  При щоденному проведення корекції в домашніх умовах найбільш часто використовують олівець. Для виконання роботи потрібно максимально тонкий стрижень середньої м'якості. Малюнок виконують короткими уривчастими рухами по напрямку росту волосся. Риски повинні бути помітними, але не надто яскравими. Бажано підібрати колір в тон волосся на брови.

  Для найбільш природного ефекту використовують розтушовування. Професіонали можуть виконувати їх за допомогою тонкої кисті або спеціального спонжа. Вдома можна зробити растушевку бічною стороною або подушечками пальців. Також для цієї мети використовують популярні зараз тіні для брів або пасту. Вони бувають різних кольорів в наборі для максимально правильного підбору, так як в різний час року колір волосся біля брів може змінюватися (наприклад, вигоряти). Колір тіней для розтушовування використовують трохи світліше, ніж тон олівця, яким проводився макіяж брів.

  Останнім часом виробники випускають олівці з домішками воску, що робить макіяж більш стійким. Така технологія дозволяє заощадити час.

  Адже укладання брів гелем після промальовування таким олівцем вже не потрібна.

  Поради

  Якщо ви зважилися самостійно виконати корекцію, допоможуть деякі корисні поради.

  • Якщо навколо очей з'явився висип або запалення, то краще перенести процедуру, щоб інфекція не поширилася далі.
  • Для проведення корекції будинку необхідно якісне освітлення. Добре робити її при денному світлі. Можна використовувати також збільшувальне дзеркало.
  • Волоски вищипують по одному, а не пучками (так буде менше больова чутливість). Щоб зменшити індивідуальні больові відчуття, можна попередньо розпарити околобровное простір з допомогою гарячого вологого рушника.
  • Якщо ви ненавмисно вискубли зайві волоски, не треба лякатися. Через пару тижнів вони відростуть, а поки можна поправити лінію брови олівцем в колір свого волосся.
  • Краще проводити корекцію періодично, один раз у півтора або два тижні. Тоді процес буде займати менше часу, а брови будуть виглядати набагато акуратніше.
  • Багато хто вважає, що видаляти волоски з верхньої лінії росту брів не можна. Вважається, що там ростуть найбільш товсті волоски, які дуже болісно вищипувати. Крім того, можна порушити природну форму росту. Можна видаляти окремі волоски, які сильно вибиваються або псують зовнішній вигляд, від цього не буде шкоди.
  • На переніссі можуть відростати окремі помітні волоски. Вважається, що після видалення вони почнуть рости швидше. Це не так. Якщо волосся темне, то краще видалити їх, щоб обличчя виглядало доглянутим. Якщо ж вони світлі і не дуже помітні, то краще їх не чіпати.
  • Майстри рекомендують щодня розчісувати брови спеціальною щіточкою. Так волосся звикнуть лягати в потрібному вам напрямку і стануть краще рости.
  • Після корекції важливо правильно доглядати за новими ідеальними бровами. Якщо ви проводили процедуру самостійно, то відразу після закінчення її необхідно заспокоїти роздратовану шкіру. Зробити це можна за допомогою компресу з м'якої тканини, змоченою у ромашкове настої. Використовують і кубики льоду на основі трав'яного відвару, які також накладають на оброблену область.
  • Якщо брови недостатньо густі, збільшити ріст волосся допоможе касторове масло. Їм змазують брови мінімум два рази на тиждень. Робити це зручно за допомогою старої щітки від туші.
  • Багато питань виникає у жінок, що стежать за собою, під час настання вагітності. Бажання і можливість бути красивою ніхто не скасовує у представниць прекрасної статі навіть у цей відповідальний період. Однак, важливість моменту і страх за здоров'я малюка накладає свої вимоги.
  • Процедуру корекції та фарбування слід відкласти з тієї причини, що із-за сильних гормональних змін в організмі результат може виявитися дуже непередбачуваним, навіть якщо ви вибираєте вже давно знайомий вам метод. Крім того, деякі процедури можуть бути більш хворобливими, ніж до вагітності.
  • Існують протипоказання до татуажу і микроблейдингу брів. Фарбування можна робити спеціальними щадними фарбами без фосфатів або аміаку. Приступати до процедури краще після консультації з фахівцем. Найбільш безпечним методом макіяжу брів у період вагітності стане фарбування натуральними фарбувальними речовинами: басмою і хною. При їх використанні вперше слід провести невеликий тест на алергійність, використавши фарбу на зап'ясті. Також можна коректувати форму брів за допомогою пінцета, олівця і тіней.
  • У період годування груддю та вагітності жінки іноді можуть втрачати волосся. Якщо при цьому рідшають і брови, слід проконсультуватися з лікарем, який випише полівітамінний комплекс. Самі брови можна розчісувати з застосуванням масла, збагачене вітамінами А і Є. Підійде для цієї мети і звичайна соняшникова або оливкова олія холодного віджиму. Виконувати такий догляд рекомендують не рідше двох разів на тиждень.
  • Під час місячних також існують деякі обмеження на косметичні процедури. Пов'язані вони з особливими змінами в гормональному фоні організму і підвищення чутливості. Також в цей період послаблюється імунна система і нерідко виникають набряки. Тому під час менструації, а також за два дні перед критичними днями і через 2 дні після їх закінчення не рекомендують робити вищипування, забарвлення, татуаж та микроблейдинг брів.

  Гарні приклади

  • Для ідеальної класичної форми обличчя відмінно підходять брови середньої товщини з плавним вигином і трохи піднятим зовнішнім краєм. Вони надають образу родзинку, а погляду по-жіночому іронічну посмішку.
  • Не варто боятися густих брів: тонкі ниточки вже давно не в моді. Головне, щоб при цьому вони виглядали доглянуто, а волоски лежали в одному напрямку.
  • Власницям круглого обличчя підійде форма з помітним вигином, плавно змінює свою ширину від початку брови до її зовнішнього краю. Не варто забувати про вірно вибраний відтінок кольору, якщо планується фарбування брів.
  • Азіатки успішно застосовують татуаж і микроблейдинг брів. Дівчатам з європейською зовнішністю при проведенні другої процедури варто проконсультуватися з фахівцем.
  • Укладені гелем брови виглядають дуже акуратно. А що входять до складу сучасних засобів вітаміни і лікувальні компоненти покращують ріст волосся.
  • Овальне або у формі серця особа прикрасять брови зі зламом. Щоб при цьому вираз обличчя не стало занадто суворим, важливо розмістити їх початку на оптимальній відстані один від одного. Зовнішній кінець лінії можна продовжити природну лінію росту волосся.

  Детальніше про корекцію брів ви дізнаєтесь із наступного відео.