Архітектура брів: що це якесь і як зробити вдома?

Сьогодні стає популярною послуга бровиста з архітектурного оформлення брів. Не кожна представниця прекрасної статі може точно сказати, що це таке, оскільки входить в неї ряд салонних процедур. Оформлення брів відіграє особливу роль в створенні сучасного жіночого образу. Саме від них багато в чому залежить погляд. Коли вони красиво окреслені, то стають не тільки прекрасним обрамленням очей, але і здатні візуально пом'якшити різкі або неправильні риси обличчя. Таке оформлення можна зробити і самостійно, знаючи основні секрети візажистів і стилістів.

Особливості

Архітектура брів має назву «броу арт», вона являє собою мистецтво про додання бровам кращої форми та приємного естетичного вигляду. Це не настільки традиційне вищипування, скільки формування правильного вигину з урахуванням овалу особи, а також фарбування і промальовування.

Процес архітектури брів, дозволяє підкреслити глибину погляду, включає ряд послідовних етапів:

  • підготовка до корекції;
  • попередній підбір кращої форми;
  • усунення зайвих волосинок і корекції;
  • забарвлення за допомогою хни або фарби (або виконання татуажу);
  • виконання спеціальних салонних процедур з тривалим ефектом;
  • щоденний догляд і макіяж.

Процес здається нескладним на перший погляд, проте мало яка представниця прекрасної статі робить все це правильно. Наприклад, не кожна з нас повністю видаляє макіяж перед тим, як вибрати бездоганну лінію і вигин брів. А адже крім видалення самої декоративної косметики, архітектура передбачає їх знежирення. Іншими словами, спочатку необхідно обробити брови мицеллярной водою або хлоргексидином.

Природна форма брів у всіх різна. Однак це зовсім не означає, що вона вже визначена. Насправді на етапі правильного підбору оглядають особливості особи, її форму, посадку очей.

Ніколи кращий вигляд не підпорядковується модним віянням, оскільки тільки типаж і конкретні риси особи можуть бути основоположними факторами. І тут важливо врахувати, що для виконання даного етапу потрібно мати художні навички.

Має значення колір шкіри, волосся, а також особливості зовнішності конкретної людини. Щоб не сумніватися у виборі потрібного вигину, можна звернутися до професіоналів своєї справи, а надалі просто виконувати своєчасний догляд. Метою архітектури брів є маскування недоліків і акцентування переваг. Тут враховуються навіть розріз і колір очей, оскільки від цього залежить вибір кінчика довжини, ширина лінії, плавність і крутизна її вигину, а також відтінок.

Форма

Рідко самостійні зусилля по пошуку і створення архітектури брів дають потрібний результат. Неприпустимі потворні ниточки або навпаки, занадто широкі і навіть волохаті брови. Це не просто естетично, це спотворює будь-яку жінку, робить її погляд відштовхуючим. Щоб вибрати дійсно краще рішення, достатньо врахувати кілька принципів. Це дозволить виконати важку, здавалося б, роботу самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців з салону.

Схема вибору головних точок

Правильна схема для кожної представниці прекрасної половини людства одна. Побудова грунтується на особливостях конкретної особи.

Потрібно подумки провести вертикаль від внутрішнього куточка ока вгору. Саме вона стане обмежувачем або початком брови. Виступати за цю межу можна тільки в тому випадку, якщо відстань між очима велике. Можна орієнтуватися від крила носа, проводячи візуально риску вгору саме від нього.

Розташування піку брови або найбільш високої точки її вигину визначається за допомогою діагональної лінії, що проходить від крила носа через зіницю ока.

Щоб визначити закінчення брови, візуально проводять межу від крила носа через зовнішній куточок ока. Іноді для визначення головних точок користуються допоміжними предметами, прикладаючи їх до обличчя і роблячи позначки.

Злам

Знаючи нюанси вибору головних точок, підбирають форму, відштовхуючись від овалу обличчя. І тут теж є свої особливості.

Кращою формою власницям круглого обличчя є варіант зі зламом або висхідне. Однак ніяких округлих форм бути не може, оскільки це посилить ситуацію.

Щоб пом'якшити риси квадратного особи, необхідно вибрати форму з рівномірним вигином. Будуть красиво виглядати вигнуті брови, але довгі з високою аркою таким дівчатам протипоказані.

При трикутній формі варто віддати перевагу дугоподібним бровам. Не підійде в цьому випадку високий хвостик, а також прямі лінії.

Коли форма обличчя прагне до грушоподібної, протипоказані брови округлої форми. Краще в такому випадку будуть виглядати з плавним вигином або м'якою аркою.

Прямокутне обличчя можна зробити більш округлим, якщо форма брів буде прагнути до горизонтальної, оскільки вигини тут недоречні.

Якщо у дівчини овальне обличчя, їй підійдуть різні форми. В такому випадку можна вибирати практично будь-які варіанти.

Маючи ромбовидное особа, бажано вибирати форму, при якій брови трохи підняті.

Длиннолицым протипоказані вигнуті брови, зате прямі будуть найкращим рішенням.

Точка вигину

Незважаючи на той факт, що все підпорядковується класичною схемою, точка вигину може відрізнятися. Наприклад, варіант, коли вона знаходиться над зіницею, називається «руським» і підходить винятково круглолицим дівчатам. Змінюється її положення для того, щоб візуально змінити погляд, зробити обличчя більш привабливим. «Французька» версія положення точки зламу розташовується вище над рівнем зовнішнього краю райдужки ока. Цей прийом підходить для жінок з особою у формі квадрата, трикутника і рідше кола.

«Голлівудський» вибір нагадує французьку версію, проте з невеликим зсувом у бік скроні. Щоб визначити цю точку, потрібно візуально від підборіддя провести лінію по діагоналі через радужку до скроні. Найкраще такий прийом підходить для власниць особи овальної форми.

Ширина і довжина

Незважаючи на природні дані, і тут є свої правила і секрети, які дозволять змінити форму брів в кращу сторону. В ідеалі ширина брів становить половину діаметра райдужної оболонки. Якщо очі невеликі, брови повинні бути ще вже (не більше 1/3 діаметра райдужної оболонки). Довжина стає очевидною при знаходженні третьої головної точки. Не варто виходити за неї, оскільки це може не кращим чином позначитися на погляді.

Після того як підібрана форма і промальована, необхідно позбутися від зайвих волосків, які виступають за межі намальованих ліній. Їх вилучення може бути проведено різними способами. Приміром, одні майстри використовують для цього пінцет, висмикуючи волоски різкими і швидкими рухами. В іншому випадку це робиться спеціальним воском для особи з застосуванням тонкої дерев'яної палички, за допомогою якої на місця зайвої рослинності завдають гарячу пасту.

Воску беруть трохи, він не повинен розтікатися або капати. Поверх накладають спеціальну папір. Після застигання віск знімають одним різким рухом в напрямку проти росту волосся. Це дозволяє видалити не тільки видиме, але навіть найменші і тоненькі волосинки, тим самим зробивши лінію брови виразною. Інші майстри салонів використовують для видалення зайвих волосинок прийом нитяного вищипування допомогою шовку. Однак дана процедура відрізняється тривалістю.

Після того як видалений пушок і зайві волоски, завершують корекцію брів за допомогою пінцета. Потім необхідно заспокоїти почервонілу шкіру, застосовуючи заспокійливий крем. Далі приступають до знежирення ділянок, оброблених кремом, оскільки жир може заважати моделювання. Для нього зазвичай використовують ножиці і пінцет.

Процедура чимось нагадує стрижку: брови розчісують по довжині в напрямку від основи до кінця. При наявності зайвих волосків їх видаляють, однак якщо всі волосинки лежать по довжині і не стирчать, немає необхідності їх підстригання. Зазвичай стрижка, спрямована на делікатне прорізування брів гострими ножицями, дозволяє досягти більшого ефекту в порівнянні із застосуванням пінцета.

Однак якщо невміло вистригти зайві волосинки, відростати вони будуть довго. Іноді на відростання йде до 6-8 тижнів, що при невдалої стрижки може стати проблемою і потребує більш ретельного маскування.

Для регулювання довжини брови необхідно зачесати її волосинки наверх, потім підрівняти ті, що виступають. Потім цю процедуру повторюють, опустивши волоски вниз. Після того як приблизна коригування виконано, приступають до фарбування.

Колір

Правильний вибір відтінку дозволить жінці виглядати красиво, в той час як чорний або неприродний тон її постарить. Гармонійне фарбування дозволить бровам не вибиватися на тлі кольору волосся і виглядати природно. Приміром, негарно виглядають світлі брови у блондинок, оскільки для кращого зовнішнього вигляду в такому разі їх бажано трохи затемнити. Однак вибраний відтінок не повинен відрізнятися від кольору волосся більш ніж на 2 тони.

Тон можна вибрати за кольором очей. Наприклад, власницям очей зеленого відтінку краще вибирати коричневі тони, оскільки ні сірі, ні металеві відтінки їм не підійдуть. Блакитнооким, крім світлого коричневого кольору, можна порекомендувати графіт і темно-сірий тон. Якщо очі сірі, вибір дещо складніше, адже темно-коричневі тони тут будуть виглядати гірше.

Зате мокрий асфальт буде більш ніж доречний, як і світлий коричневий колір. Карооким дівчатам не варто вибирати чорний колір, навіть якщо природний колір волосся практично чорний. Виглядати красиво це не буде. У цьому випадку має значення тон райдужки, оскільки до кольору горіха та шоколадним очам підбирати доведеться різну фарбу для брів. На даному етапі можна не боятися експериментувати, застосовуючи звичайний олівець для брів різних відтінків.

Використовувати для фарбування можна різні барвники. Іноді це спеціальна фарба різною мірою стійкості, в інших випадках застосовують хну, яка тримається довше, але й коштує дорожче. Нерідко у салонах на сьогоднішній день фарбування брів виконується трьома відтінками професійної фарби: графітом, світло - і темно-коричневим. При цьому рідше інших майстра вибирають тон графіту, в той час як два інших більш затребувані і підбираються з урахуванням кольоротипу конкретної жінки.

Фарбу наносять, не економлячи, на область брови, заповнюючи нею весь контур. Після закінчення 10-15 хвилин її видаляють, користуючись спеціальними серветками. Після цього залишиться підправити форму за допомогою макіяжу. Однак існує і другий прийом фарбування. В цьому разі виконують по корекції. Це дозволяє зробити лінію більш широкої і краще бачити, що саме потрібно підправити надалі.

Незважаючи на малий вибір тонів, при недотриманні відведеного на фарбування часу відтінок не буде збігатися з бажаним. Тому правило «чим більше, тим краще» тут недоречне. Якщо тримати фарбу довше покладеного часу, брови набудуть більш темний тон, ніж потрібно для бездоганного та натурального результату. Після того як брову пофарбована другим способом, виконують моделювання за допомогою воску.

Потім видаляють його залишки, використовуючи спеціальний крем, після чого знежирюють шкіру мицеллярной водою і усувають волосинки, які не відносяться до бажаної формі. Варто врахувати, що професійне гармонійне фарбування не ставить своєю метою створення різкого контуру. Саме природність без чітких меж додасть бровам натуральний природний вигляд, а погляду – виразність.

Фарбування брів хною є гідною альтернативою татуажу і має активний вплив на шкіру. Ефект від процедури тримається близько 20 днів, однак може бути скорочений через індивідуальних особливостей дерми, а також догляду за бровами. При цьому дана процедура має чимало переваг. Наприклад, вона нешкідлива для вагітних жінок і годуючих матерів. За рахунок екологічності та відсутності у складі аміаку та пероксиду не шкодить здоров'ю.

За рахунок дубильних речовин хна сприяє зміцненню стану волосинок, що в деяких випадках робить їх товщі. Крім того, хна відрізняється можливістю стимуляції росту волосся, тому є шанс, що брови можуть стати густішим. Її фарбувальні можливості дозволяють приховати пустоти чи відсутності волосинок всередині контуру брови, що особливо важливо для тих, у кого природні брови практично не видно або дуже рідкісні.

Крім хни, при проведенні биотатуажа майстри салонів використовують басму або сурму. Фарбувальні пігменти натуральних барвників іноді можуть триматися більше 2 місяців. Звичайно, з плином часу їх насиченість може слабшати, але це легко виправляється за допомогою щоденного макіяжу.

Макіяж

Покрокове мистецтво малювання брови практично готовій основі нескладно освоїти самостійно, спираючись на основні його етапи. Щоб брови виглядали красиво кожен день, потрібно в процесі макіяжу спочатку розчесати їх, використовуючи спеціальну щіточку й укласти, щоб волосинки були в одному напрямку. Після цього беруть косметичний олівець і ледь помітним натисканням малюють спочатку нижній, а потім і верхній контур. Не можна сильно тиснути, оскільки отриману лінію буде складно розтушувати, а це призведе до неприродності зовнішнього вигляду, зробить макіяж важким і ненатуральним.

Щоб брови виглядали більш природно, краще при проведенні двох контурів використовувати косметичні олівці різних відтінків. Однак варто взяти за правило: чорний колір є табу. Застосування ж двох споріднених тонів коричневого кольору дозволить зробити перехід відтінку плавним. Фахівці рекомендують застосовувати при прокрашивании більш натуральні тони, які не віддають синявою або червоністю.

Після того як позначені контури, їх розтушовують, розтягуючи по всій формі брови, позбавляючись від різких кордонів. Роблять це легкими рухами, без натиску, рухаючись у напрямку з внутрішньої сторони самої брови в напрямку зростання волосинок. Після можна надати ще більшу виразність брів за допомогою світлих тіней або олівця. Однак до вибору відтінку потрібно ставитися серйозно, оскільки білий колір на обличчі під бровами виглядати красиво і природно не буде.

Підбирати потрібно тони, які світліше природного кольору шкіри конкретної людини. Іноді під брови наносять хайлайтер або тіні з ефектом мерехтіння. Однак цей прийом сьогодні використовують вже рідше, оскільки краще виділити форму природністю, а не перебивати блиском.

Варто врахувати маленький нюанс: для того щоб косметичний олівець не кришився при використанні, можна попередньо покласти його в холодильник. Тіні під брову простіше наносити за допомогою пензля скошеного типу.

Догляд

Пройшовши всі етапи архітектури брів, важливо мати уявлення і про їх відхід, оскільки від цього буде залежати довговічність красивої форми і її естетичність. Розчісувати брови чим попало не можна: для цього існують спеціальні пензлики. При цьому не можна робити це в напрямку, протилежному зростанню волосинок. При виконанні макіяжу потрібно використовувати добре заточений олівець, оскільки товщина грифеля позначиться на якості форми.

При фарбуванні брів вдома або в салоні варто врахувати, що якщо робити цю процедуру постійно, то барвник гірше лягає на вже пофарбовані волосинки. Тому результат може бути недовговічним. І наостанок варто врахувати ще один нюанс: якщо моделювання виконано на професійному рівні, вона може не вимагати щоденної підфарбовування олівцем. Зазвичай в таких випадках жінки користуються виключно пудрою або розсипчастими тінями, щоб відтінити брови.

Однак навіть при ідеальній архітектурі брів не обійтися без їх щоденного розчісування у напрямку зростання. І якщо форма може бути розмитою біля основи, кінчик, або так званий хвостик, краще все ж позначити олівцем. По мірі відростання гармата його потрібно видаляти, вищипуючи пінцетом або використовуючи гарячий віск. Це дозволить довше зберегти бездоганний вигляд і виразність форми.

Відгуки

Сьогодні вже багато дівчат і жінки по достоїнству оцінили можливості архітектури брів. Це дійсно новий рівень оформлення, з допомогою якого можна бути чарівною. Чимало відгуків вказує на те, що класичне коригування в корені відрізняється від комплексного підходу архітектурного оформлення брів. Вони стають пружними, красивими. Багатьох особливо радує той факт, що даний метод дозволяє виділити брови тим, у кого вони практично непомітні і особливо рідкісні. Це знахідка, – пишуть задоволені жінки, залишаючи позитивні коментарі для тих, хто ще не знайомий з цією процедурою.

У даному відеоролику показують послідовність архітектури брів.