Манікюр з блискітками для коротких нігтів

Сучасні модниці не обмежені у виборі дизайну нігтів. Естетично і привабливо можливо оформити не тільки довгі, але і короткі жіночі нігтики. На них чудово виглядають різні покриття, від однотонних до різнокольорових. У статті детально розглядається, як можна прикрасити нігті невеликої довжини чарівним лаком з блискітками.

Види блискіток

Лак з блискітками – прекрасне рішення як для довгих, так і для коротких дамських нагідок. Подібний манікюр виглядає акуратно і стильно, роблячи нігтьові пластинки більш доглянутими. Варто відзначити, що блискітки в сучасних лаки бувають різними. Від їх виду залежить краса і ефектність підсумкового манікюру.

В першу чергу, всі блискітки в лаках розрізняються по квітам. Вони можуть бути абсолютно різними. Наприклад, ефектно і яскраво виглядають золотисті, сріблясті, блакитні, червоні, рожеві, фіолетові, сині та зелені варіанти. Багато залежить і від основного фону, адже далеко не всі лаки з блискітками є прозорими.

Розрізняються блискітки і за своїми розмірами. У лаках вони бувають:

 • маленькими;
 • великими;
 • середніми.

Що стосується форми таких елементів, то найпопулярнішими варіантами є:

 • квадратні;
 • шестигранні;
 • круглі;
 • у вигляді зірок.

Крім того, блискітки бувають прозорими і непрозорими. Обидва варіанти виглядають привабливо і чудово виглядають на коротких нігтьових пластинах. Прозорі блискітки виглядають більш скромно і стримано, тому легко вписуються навіть у діловий образ.

Дрібні блискітки можуть випускатися в таких формах.

 • У вигляді пудри. Бувають ультрадрібні блискітки з ефектом перламутру або голографічні, що продаються в баночках.
 • У вигляді порошку. Маленькі розсипчасті блискітки або сухої гліттер – продаються у флаконах, баночках або спеціальних пакетиках.
 • Великі блискітки продаються в баночках або колбах. Представлені у вигляді гліттера або камифубуки. Їх зручно наносити на нігтьові пластинки за допомогою пінцета або маленького спеціального дерев'яного інструменту з гострим кінцем. Вологі великі блискітки продаються тільки у вигляді лаків з прозорою основою. Вологих глітерів не буває.

Бувають і вологі примірники, представлені у вигляді гліттера або присутні в прозорому лаку.

Варіанти дизайну

Манікюр з блискітками відрізняється особливою чарівністю. Існує велика різноманітність дизайнерських рішень, пов'язаних з такими лаками. Ознайомимося з найбільш популярними з них.

Французький манікюр

Такий вид нігтьового дизайну є одним з найпопулярніших і затребуваних. Він чудово виглядає як на довгих, так і коротких нігтики. Його можна виконати, прикрасивши вільний кінчик нігтів красивими блискітками. Базовий шар може бути бежевим, молочним або кремовим – варіантів маса. Блискітки також можуть мати будь-яку забарвлення і форму.

Омбре

Це ще один з популярних видів манікюру, який вибирають багато власниці коротких нігтів. Особливо яскраво і свіжо омбре виглядає у вигляді мерехтливого дизайну з розсипом блискіток. Найчастіше спершу такий манікюр роблять із застосуванням простих лаків, а вже поверх них наносять прозорий шар з глітером. Виглядає подібний дизайн дуже цікаво і модно, що робить його неймовірно популярним.

Місячний

При виконанні цього оригінального манікюру першим ділом зафарбовують всю нігтьову пластинку основним лаком, після чого йому дають можливість до кінця просохнути. Далі беруть аркуш паперу, у ньому роблять дірку з застосуванням діркопробивача і розташовують на нігті таким чином, щоб пророблений отвір збігалося з кордоном лунки нігтика. Далі знадобиться тільки зафарбувати виділений ділянку блискучим лаком. Якщо все робити по максимуму акуратно і правильно, то результат перевершить всі очікування.

Прозорий манікюр

Якщо у вас немає багато вільного часу або бажання возитися з трафаретами, то можна вдатися до більш простому нігтьовому дизайну і покрити пластинки прозорим лаком з глітером. Варто відзначити, що подібний манікюр є не тільки швидким і простим, але і довговічним. На ньому майже непомітні різні пошкодження, тріщини і відколи. Нерідко наречені звертаються до цього дизайну під час відпустки. Якщо на першому шарі і з'явилися дратівливі дефекти, їх можна буде безпроблемно приховати, завдавши другий шар того ж лаку.

Весільний манікюр

У весільному манікюрі до блискіток звертаються найчастіше. Акуратно виконаний дизайн з блискучими вкрапленнями буде чудово виглядати в образі нареченої. Головне, не переборщити з великими блискітками, щоб вони не виглядали дешево і недоладно. Міра повинна бути у всьому.

Кольори

  Блискітки виглядають ефектно на різних фонах. Так, найбільш вдалими вважаються блискучі вкраплення наступних кольорів:

  • червоного;
  • рожевого;
  • білого;
  • золотистого;
  • сріблястого;
  • графітового;
  • чорного;
  • синього;
  • бордового.

  Сяючі елементи також можуть поєднувати в собі безліч квітів.

  Про те, як зробити манікюр з блискітками, ви дізнаєтеся в наступному відео.