Манікюр з глянцевим і матовим лаками

Безумовно, кожна дівчина знає, що навіть найдрібніші деталі образу можуть значним чином вплинути на загальний зовнішній вигляд: зіпсувати або, навпаки, прикрасити його. Найважливішим елементом закінченого модного цибулі є манікюр. Будь-яка жінка, будь вона одягнена в наймодніші речі дорогих брендів і маючи високу укладання, знає, що саме нігті є остаточним штрихом образу. Саме тому дуже важливо стежити за останніми модними тенденціями і течіями в оформленні та дизайні нігтів. Справжнім писком моди вважається глянцевий і матовий манікюр – на перший погляд, досить незвичайне і оригінальне поєднання.

Глянсове покриття

Однотонний глянцевий манікюр – один з найпростіших способів привести нігтики в порядок. Для цього необов'язково ходити до майстрів в салони краси. З таким покриттям самостійно зможе впоратися практично кожна дівчина. З допомогою базового манікюру можна вивести свій зовнішній вигляд на абсолютно новий рівень. Зазвичай фінальним шаром такого манікюру стає покриття безбарвним лаком, який надає додатковий блиск. Використовувати даний прийом можна й на коротких, і на довгих нігтях. А кольори глянсових лаків буквально вражають своєю різноманітністю, адже на даний момент існують сотні несхожих один на одного відтінків.

Матові новинки

На противагу глянцю в останні роки все більш популярним стає матовий манікюр. Він вважається більш елегантним і витонченим. Нігті, покриті матовим лаком, виглядають досить незвично і оригінально. Власниці такого манікюру не уникнути захоплених компліментів. Для додання більшої урочистості часто матове покриття комбінують з блискучими стразами, штучними кристалами або паєтками. Такий варіант відмінно підійде для вечірніх виходів і святкових заходів.

Нове сполучення

Після придбання популярності матових відтінків модниці розпочали, не перестаючи, сперечатися про те, який же манікюр гарніше, вишуканіше і краще. Зрозуміло, відповідь на дане питання суто індивідуальний. Однак очевидно, що ідеальним компромісним рішенням вважається поєднання двох текстур на нігтях: матовою і глянсовою.

Модні салони краси і професійні майстри нігтьового сервісу знають всі секрети поєднання блиску і матовості. Однак виконати нескладний комбінований манікюр під силу кожній дівчині навіть у домашніх умовах. Для незвичайного оформлення нігтів можна використовувати спеціальні матові лаки в поєднанні з глянцевими покриттями. А також можна придбати особливу матову основу, яка перетворить будь-який, навіть самий простий манікюр, справжній витвір мистецтва.

Цікаві варіанти

Існує велика різноманітність способів і методів поєднання глянсових і матових покриттів.

Французький манікюр

Дуже красиво виглядає французький манікюр, виконаний з використанням двох типів поверхонь: глянцевою і матовою. Від основи нігтя необхідно наносити матове покриття, а його верхівку акцентувати блискучим лаком. У такому варіанті можна поєднувати будь-які приємні вашому погляду кольору.

Black nails

Варіант з чорними нігтями виглядає досить виразно і сміливо. Для його виконання необхідно повністю покрити ніготь базової матовою основою чорного кольору, а потім нанести акцентують елементи чорним глянцем (це можуть бути лінії, геометричні фігури або абстрактні зображення). Для додання більшої яскравості можна використовувати червоні, золоті або срібні вкраплення – виходить досить ефектно.

Манікюр-крапелька

Щоб оформити свої нігтики в такому стилі, необхідно створити матову основу темного кольору (бажано використовувати саме глибоку темну палітру для більш вираженого ефекту). Після того як основа повністю висохне, легкими рухами нанести штрихи – крапельки глянсового лаку (зазвичай використовують безбарвний прозорий лак, але ви можете поекспериментувати).

З малюнком

Принцип залишається тим самим – на матову основу (краще використовувати нейтральний колір) слід нанести глянцевий малюнок більш яскравого відтінку.

Акценти

Один ніготь на руці можна фарбувати лаком з протилежного структурою засобу, яким пофарбовані інші чотири (наприклад, 1 ніготь – глянцевий, а решта 4 – матові). В даному варіанті можна використовувати однорідну колірну палітру або поекспериментувати з яскравими відтінками.

Про те , як зробити матовий манікюр з глянцевим малюнком, дивіться у відео нижче.