Як використовувати фольгу для нігтів з гель-лаком?

Створення гель-лаку зробило можливим втілювати в життя найсміливіші ідеї майстрів нейл-індустрії. Нерідко вони створюють самі екстравагантні візерунки. Блискучий, блискучий дизайн полюбився багатьом жінкам. Виконують його на гель-лаку за допомогою спеціальної фольги і інструментів. Техніка такого манікюру нескладна. Зробити оригінальний дизайн можна за допомогою покрокової інструкції і порад професіоналів.

Особливості та різновиди фольги

Для створення манікюру в модному стилі металік звичайна фольга від шоколадки не підійде. Вона не володіє необхідними якостями міцності та еластичності. Спеціальна фольга в рулонах або аркушах допомагає створювати найрізноманітніші ефекти і візерунки. Всі потрібні матеріали неважко знайти в спеціалізованих магазинах, коштують вони недорого. Тому такий манікюр роблять не тільки на свято. Правда, для щоденного образу досить виділити фольгою тільки акцентні пальці.

Існує велика кількість типів фольги для професійного застосування. Перш ніж робити манікюр, варто дізнатися про різновиди та їх особливості. Найбільш складна і оригінальна техніка потребує практики і навичок. Легкі варіанти оформлення нігтів дозволяють зробити матеріали для новачків. Знайомимося з можливостями і сферою застосування кожного типу фольги.

Листова

Це досить поширений тип, яким часто користуються професіонали. Така фольга дозволяє створювати будь-які ефекти, малюнки та візерунки на нігтях. Продають її листами невеликого розміру, з яких вирізуються потрібні форми. Для кріплення на нігті потрібно клей, так як зворотна сторона листа не має клейової основи. Фольга може приймати різні форми, мати всілякі варіанти відтінків і візерунків. У багатьох випадках вона – голограмний. А також зустрічається розкішна фольга з тисненням різних об'ємних фігур і малюнків.

Перекладна

Такий тип просто обожнюють новачки, адже вона проста у використанні і легко наноситься на всіма улюблений гель-лак. Випускають цю фольгу частіше у вигляді рулонів невеликого розміру, від яких відрізають невеликі шматочки безпосередньо перед створенням манікюру. Захисна плівка на поверхні допомагає вберегти візерунки від передчасного пошкодження. Вона створює на нігтях красивий складний візерунок. Вибір відтінків і декоративних ефектів дуже великий.

Жата

Фольгу цього виду частіше вибирають професіонали і використовують для складного об'ємного оформлення. Працювати з нею досить непросто, так як матеріал крихкий і вимагає обережного поводження. Дизайн з її використанням часто роблять для урочистих випадків. При повному закритті всій поверхні нігтя частіше вибирають срібло, золото чи мідний відтінок.

Модний малюнок у вигляді мозаїки доповнить святковий образ. Особливість такої фольги полягає в зручному її кріпленні на липкий шар гель-лаку. Після просушування і закріплення вона чудово тримається до двох тижнів.

До різновиду стисненою фольги зараховують нерідко поталь. Це сусальне золото (справжній дорогоцінний метал), нанесена тонким шаром. Матеріал дорогий і дуже тендітний. Використовують його досвідчені майстри нігтьового сервісу. Продаватися він може у вигляді книжечки, де листи поталя прокладені матеріалом на зразок пергаменту.

Відривна

Найміцніший вид фольги. Виробляється у вигляді набору окремих стікерів, які кріпляться на нігті своєї клейкою стороною або садять на спеціальний клей. Цю фольгу наклеюють в основному на всю поверхню нігтьової пластини. Рідше – вирізають варіанти фігурного декору. При покритті всього нігтя після повного приклеювання зайві краю обережно видаляють, використовуючи манікюрні ножиці або пилку.

Термо

Цей вид кріпиться до поверхні нігтя за допомогою попереднього нагрівання. Матеріал досить тонкий і пластичний. Манікюр роблять за допомогою пінцета, розправляючи нагріту фольгу на нігті апельсиновою паличкою. Термоплівка також улюблена новачками нігтьового дизайну за простоту створення ефектного манікюру і зручність використання.

Вибирають той або інший тип фольги у відповідності з навичками самостійного виконання манікюру і особливостями техніки, дизайну виконуваного малюнка. Нерідко нігтики у фользі доповнюють окремими декоративними елементами або використовують їх як складову частину більш складного дизайну, в якому поєднуються різні техніки. При цьому манікюр з металевою фольгою ефектно і екстравагантно виглядає і в сольному виконанні.

Необхідні інструменти та матеріали

Для створення манікюру з фольгою не знадобиться велика кількість спеціалізованих професійних матеріалів і коштів. Більшість з них є у кожної жінки, яка хоча б раз самостійно робила дизайн нігтів гель-лаком. Проте знадобляться і деякі специфічні пристосування.

 • Стандартний набір манікюрних інструментів є у будь-якої дівчини. Для створення дизайну з фольгою набір потрібен при підготовці нігтьових пластин (ножиці, щипці, пилка, баф).
 • Паличка з апельсинового дерева. Якщо ви не використовуєте її для видалення кутикул необрізним методом, то вона може стати в нагоді для роботи з різними типами фольги. А також знадобиться пінцет для вилучення фольги з упаковки і накладення на ніготь.
 • Пушер з гумовим або силіконовим м'яким наконечником для розрівнювання фольги по поверхні нігтя.
 • Ватні тампони, матеріал без ворсу, засіб для видалення покриття, засіб для пом'якшення області кутикули, зубочистки, чистий аркуш паперу.
 • УФ-лампа, якщо ви збираєтеся робити стійкий манікюр на основі гель-лаку.
 • Знежирювач для обробки нігтя і зняття липкого шару з гель-лаку (клінер).
 • База або безбарвна основа для збереження нігтя від пошкодження і проникнення в його структури хімічних шкідливих речовин покриття.
 • Топ для завершення манікюру, надання йому стійкості та запечатування кінчиків нігтів.
 • Гель-лак потрібного відтінку і додатковий декор (якщо цього вимагає ідея дизайнерського втілення).
 • Сама фольга і клей для неї, якщо його нанесення передбачає технологія.

Якісний скріплює складу вільно продається в магазинах для майстрів нейл-арту. Він виглядає як тюбик з звичайним білим лаком зі зручною пензликом для суцільного або точкового нанесення. Ціна цілком прийнятна, а просте використання. Він не потребує спеціальних приладах для підсушування і скріплюється прямо на повітрі. По мірі застигання складу з білястого перетворюється на прозорий. Цей індикатор підказує, що пора приклеювати фольгу.

Підготовка нігтів

Для манікюру з фольгою, як і для будь-якого іншого, потрібна ретельна підготовка нігтьових пластин. Не варто ігнорувати цей етап чи ставитися до нього неуважно. Від його якості і правильності виконання багато в чому залежатиме подальший зовнішній вигляд всього манікюру і довговічність покриття.

Насамперед варто зняти старе покриття і зробити це максимально ретельно, щоб не залишилося слідів. Якщо все ж щось прибрати не вдалося за допомогою хімічного та фізичного впливу, допоможуть подальші кроки.

Робимо ванночку для рук з додаванням солі і будь-яких ефірних олій за вашим смаком. Витираємо руки і змащуємо живильним кремом. Після цього надаємо обрану форму і потрібну довжину нігтям. Варто відзначити, що дизайн з фольгою чудово виглядає на всіх типах нігтьових пластин.

Важливим заключним етапом підготовки є обробка нігтя баффом для вирівнювання поверхні і знежирення нігтьової пластини клинсером. А також обов'язково наносимо базу і добре просушуємо її. Потім можна приступати до фарбування гель-лаком та маніпуляцій з різного роду фольгою.

Покрокова техніка нанесення

У дизайну з використанням фольги є своя технологія створення. Правильно робити такий манікюр нескладно, якщо дотримуватися розроблених покроковим інструкціям. Зробити металевий дизайн можна з будь-яким типом фольги. Приклеїти частина шматочка у вигляді візерунка або покрити всю площу нігтя – вибирати вам. Після підготовки нігтьової пластини вибираємо один з безлічі модних варіантів манікюру і діємо за схемою.

Перекладна фольга – оптимальний варіант для початківців, який зручно використовувати гель-лаком.

 1. Після сушіння базового покриття потрібно нанести гель-лак одним або двома тонкими шарами. Кожен з них просушуємо окремо під лампою протягом не менше, ніж три хвилини.
 2. Покриваємо зверху гель топовим шаром і сушимо з використанням Уф-лампи.
 3. Липкий шар видаляємо за допомогою безворсового матеріалу і клінера. Робимо це акуратно, одним-двома легкими рухами на кожному пальці.
 4. Намазуємо нігті спеціальним клеєм для переказний фольги. Слід почекати, поки він підсохне. Його колір при цьому зміниться з білого на прозорий. Краще працювати з кожним нігтем окремо, а не використовувати нанесення відразу на всі пальці руки.
 5. Відрізаємо шматок переказний фольги невеликого розміру, приблизно три на три або п'ять на п'ять сантиметрів. Якщо на фользі є малюнок, варто спочатку подумати про його напрямку. Отпечатывание фольги відбудеться відразу ж, тому візерунок коригувати буде нереально.
 6. Знадобиться пушер з гумовим кінцем, з допомогою якого фольгу потрібно переводити на ніготь розгладжуючи плавними рухами. При цьому рухи будуть йти від центру до країв, щоб уникнути складок і заломів.
 7. Різким ривком знімаємо фольгу від нігтьової поверхні. При правильному дотриманні техніки перекладна фольга повинна віддрукувати на шар гель-лаку малюнок рівномірно і точно.
 8. Те ж саме проробляємо з кожним нігтем. Після покриваємо манікюр з фольгою топовим шаром. Запечатувати ніготь потрібно так, щоб фольга перекривалася по краях і обов'язково на кінчику нігтя.
 9. Після процедури висушування в лампі знімаємо з верхнього покриття липкий шар. Модний манікюр з фольгою готовий. Для повсякденного використання можна клеїти фольгу на один або два акцентних нігтя.

Дизайн нігтів «бите скло» робиться досить просто з мінімальними навичками створення манікюру.

 1. Попередньо для створення візерунка у вигляді осколків битого скла розрізаємо невідривну фольгу на шматочки. Вони повинні бути різної форми і розміру. Зазвичай роблять трикутники і неправильні ромби, чотирикутники, трапеції. Чим менше будуть деталі, тим краще вони ляжуть на поверхню нігтя, а сам манікюр буде виглядати акуратніше.
 2. Після традиційних уходових процедур наносимо на ніготь послідовно два шари яскравого гель-лаку. Перший шар сушимо в Уф-лампі протягом 150-180 секунд.
 3. Другий шар сушимо 25-30 секунд. Непросохший гель утворює липке покриття, яке використовується замість клею. На нього приклеюємо металеві осколки дзеркала». Притискаємо їх м'яким пушер і досушуємо в лампі.
 4. Заключний етап – ретельне покриття топом всіх елементів манікюру. Варто їх так добре перекрити гелем, щоб не стирчав жоден куточок. Інакше вони стануть чіплятися за одяг, волосся, манікюр просто буде зіпсований.

Поширені помилки

Від початківців часто можна почути думку про складність виконання даного виду манікюру. Насправді, найчастіше вони роблять поширені помилки, які призводять до псування покриття. Дотримання технології виконання забезпечує правильний результат. Багато важить також вибір основних матеріалів. Якісний гель-лак і відповідна фольга при оптимально обраному способі нанесення створюють приголомшливий декоративний ефект.

Часто дівчата наносять занадто товстий шар гель-лаку або недостатньо просушують шари. При використанні клею для кріплення фольги поспішають і не чекають, коли клей повністю підсохне, змінивши свій колір прозорий.

Якісне рівне покриття забезпечується акуратним нанесенням і точним розподілом фольги по поверхні. Утворення складок або бульбашок можливо, якщо розрівнювати фольгу з більшим натиском або в одному напрямку.

Нестійкість манікюру найчастіше пов'язана з тим, що неправильно наносилося фінішне покриття. Воно повинно повністю перекривати фольгу по всій площі, а всі кінчики повинні бути надійно запечатані гелем.

Поради майстрів

Створити самостійно правильний трендовий манікюр з використанням металевої фольги допоможуть маленькі хитрощі та поради фахівців. Постійна практика і робота з великим набором засобів дозволяє їм виробити свої правила і основи роботи з тим чи іншим матеріалом. Беріть на озброєння поради майстрів і виробляйте власні лайфхаки для створення ідеального дизайну нігтів.

Якщо після закінчення манікюру нігті помістити в спеціальну лампу, то використання клею для фольги не є обов'язковою процедурою. Також його часто використовують при нанесенні фольги на липкий шар гелю або на недосушенную основу.

Щоб покриття лягало краще, слід вибрати для зняття старого рідина без ацетону і без додаткових масел. Крім цього, нігті потрібно ретельно знежирити.

Зберегти малюнок на довгий час допоможе нехитра міра. Потрібно кожні три або чотири дні наносити зверху на покриття фінішний прозорий гель і добре просушувати його в лампі. Тоді модні нігтики будуть захищені від найрізноманітніших видів впливу.

Якщо вдома не виявилося клею для фольги, можна використовувати для цієї мети липкий шар гель-лаку. Для цього наносимо його обов'язково двома тонкими шарами. Перший сушимо в уф-лампі як зазвичай. Другий тільки починаємо поляризувати, протримавши під лампою 25 секунд. Таким чином, отримуємо тверду і липку основу для подальшого нанесення фольги або декоративних елементів з неї.

Не варто використовувати для приклеювання фольги ПВА чи універсальний клей. Наслідки для манікюру можуть бути самими непередбачуваними. Якісний клей коштує недорого і допомагає зрозуміти і простежити той момент, коли потрібно приклеювати фольгу. Його біла поверхня перетворюється в акуратну і безбарвну. Не варто поспішати, адже не просохлу засіб разом з фольгою може утворити потворні грудочки, а блиск досить швидко зійде з нігтя. Хороший засіб продовжить життя вашого манікюру на кілька тижнів.

Новачкам при створенні манікюру рекомендують використовувати техніку нанесення за шаблоном. Це значно спрощує процес створення манікюру, скорочує час на його виконання. До того ж ви зможете отримати акуратний, ефектний і симетричний дизайн на всіх нігтики.

Якщо ви робите перші кроки в нігтьовому дизайні, то при використанні переказний фольги може вийти змащений малюнок. Буває і так, що фольга збирається красивими складками або пузирями і сповзає. Якщо всі етапи роботи були виконані чітко і акуратно, варто звернути увагу на якість і сумісність гелю і фольги.

Невдачі у створенні манікюру в стилі металік можуть бути пов'язані з особливостями покриття гель-лаку. Не всі склади різних виробників мають необхідні характеристики, щільність та клейкість для приклеювання фольги. Тому допоможе тільки експериментування з нанесенням на різні основи.

Часто виникає питання про термін міцності такого красивого покриття з дзеркальним ефектом. Він безпосередньо залежить від застосованих матеріалів і сировини, дотримання всіх базових етапів роботи і від майстерності виконання манікюру. При роботі з гелем і використанні базового і топового шарів, ретельної і поступової їх сушінні манікюр може залишатися на нігтях в первісному вигляді до двох тижнів. Якщо фольга приклеювалася на звичайний лак, то дизайн протримається близько трьох днів.

Перш ніж почати робити той чи інший дизайн, ознайомтеся з відгуками практикуючих фахівців. Їх поради допоможуть на всіх етапах створення креативного нейл-арту на ваших руках. Не бійтеся експериментувати з поєднаннями, текстурами і квітами. Вибирайте якісні основні матеріали від перевірених виробників. При покупці декількох коштів для створення одного типу манікюру краще використовувати професійну лінійку. Препарати і покриття однієї марки дадуть гарантовано успішний результат. Створюйте незвичайні варіанти манікюру, будьте унікальною. Компліменти і море уваги будуть гарантовані.

Про те, як зробити манікюр з фольгою на гель-лак, дивіться у наступному відео.