Як зробити незвичайний манікюр з метеликами гель-лаком?

Що нагадують кружляють на осінньому вітрі різнобарвні листя? Звичайно, літні танці строкатих метеликів, які не дають нам забути про насиченому жаркому сезоні.

Метелики давно фігурують на прикраси, татуювання, дизайні одягу та речей. Особливе положення подібний орнамент посідає в дизайні манікюру. З таким оформленням нігтів будь-яка дівчина стане жіночною і легкою, а помах руки буде асоціюватися з порханием крила метелика.

Опис

Малюнок у вигляді метелика підійде під будь-який гардероб, так як комаха можна зобразити і в чорному, і в строкатому варіанті. Він також можуть бути різних форм: одне красиве крильце або метелик цілком. Додавання страз, кристалів, кришталевої крихти, намистин надасть блиску нігтям. Метелики – це фігурні комахи, плавні лінії силуету яких додадуть вишуканості манікюру. Нанесення орнаменту гель-лаком допоможе чітко намалювати контури і надовго зберегти манікюр.

Як зробити самостійно?

Для створення унікального манікюру можна використовувати готові малюнки, трафарети власну фантазію, вимальовуючи крила метелика в незвичайних кольорах і формах.

Завдяки майстер-класам з інтернету сьогодні можна намалювати на нігтях що душі бажається. Достатньо мати тонку кисть, гель-лак, лампу, бажання і час. Кисть береться кругла або колонкова. Ними зручно промальовувати цятки, градієнтний забарвлення крил комахи. За допомогою спеціального інструменту створюється незвичайний і красивий малюнок.

Розглядаючи поетапно процес, як намалювати метелика на нігті, в першу чергу необхідно подбати про підготовчому етапі. Вирівняти форму і поверхню нігтів, розм'якшити і видалення кутикули. Далі нанести на поверхню нігтьової пластини базовий засіб.

Для початку можна промальовувати контури орнаменту або відразу вимальовувати фон крил. Підсушивши крила, акуратно виділити темним кольором тулуб, вусики, прожилки на крилах. Висушити під лампою. Покрити зверху закріплювачем.

Якщо створюється, наприклад, вечірній манікюр, варто обмежитися невеликою кількістю страз і блискіток, тому що контрастні контури і яскраві відтінки самі по собі є декором.

Експериментуючи в домашніх умовах із зображенням метеликів, можна намалювати одну метелика, суцільне крило на всю нігтьову пластину або кілька дрібних комах одного кольору або строкатих відтінків.

На прикладі можна побачити, як намалювати ефектну метелика в стразах.

 • Поверх базового засобу наноситься фон, в даному випадку білий.
 • На нігті безіменного пальця чорним гель-лаком промальовується крило, тулуб, вусики. На середньому пальці виводиться на кінчику нігтя волан.
 • Стразами різного розміру заповнюється крило метелика і орнамент; у проміжки між каменями прокладаються бульонки.

Більш докладний процес створення манікюру з метеликами у відео нижче.

Рекомендації

Майстри нейл-арту, крім фантазії і чуття, в роботі використовують загальні правила і техніку. Спираючись на їх досвід, слід виділити декілька рекомендацій, які будуть корисні для самостійної роботи.

 • Хоча метелик від природи має строкате забарвлення, треба намагатися не перестаратися з відтінками. Для естетичного оформлення і красивого манікюру досить присутності 4 контрастних кольорів.
 • Легше і зручніше вимальовувати метелика, перемішуючи кольору тонкої китайської пензликом. Її основу має форму віяла, яке плавно створює градієнт композицію на крилах комахи.
 • Великі малюнки на коротких нігтях рекомендується створювати тільки на одному нігті руки. Популярно виділити безіменні пальці. На інших нігтях створити класичний або кольоровий френч, а також просто нанести яскравий або пастельних тонів фон.
 • Скрізь дотримується баланс: не варто перенасичувати дизайн манікюру великою кількістю декору. Безліч страз на метелику виглядають красиво в тому випадку, якщо акцент йде на одну нігтьову пластину.

Гарні ідеї

Ідей манікюру з метеликами при використанні гель-лаку безліч. Необхідно тільки вибрати забарвлення, форму, розмір, декор. Найбільш популярні варіанти дизайну манікюру можна розглянути на таких прикладах.

 • Пастельних тонів лак виглядає стримано і ніжно. Нігті, оформлені у світло-блакитному тоні, і виділені розкішним малюнком на білому тлі безіменні пальці додадуть образу жіночність і легкість.
 • Креативно виглядає дизайн манікюру в стилі «гжель»: характерний соковитий темно-синій колір і орнамент у вигляді розпису, у тому числі метелики на пелюстках. Стрази на малюнку надають неробства манікюру.
 • Цікаво виглядає метелик, створена вітражним гель-лаком. Чорні контури, обриси чарівного комахи тільки виділять приємний перламутр рішення. Ніжний рожево-м'ятний фон облагородить будь-яку ручку.
 • Френч у поєднанні з орнаментом – завжди в тренді. Стриманий французький манікюр більше підходить для ділового стилю. Малюнки на такому тлі надають урочистість манікюру. Лінію «усмішки» можна зробити того ж кольору, що і малюнок буде виглядати дуже гармонійно.
 • Осінній варіант: помаранчеве омбре з метеликом, що нагадує останній листочок. Дрібні намистинки, що повторюють контури крил комахи, зроблять манікюр тепліше.
 • Стильним рішенням буде створення малюнка, який при з'єднанні двох пальців утворює метелика. Додатковим декором виступають крихти фольги, що імітують осколки скла.
 • Рожевий лак на коротких нігтики говорить про акуратності і почуття смаку власниці манікюру. Чому ж не додати малюнок для різноманітності в дизайн? Варіант оформлення нігтя, заповненого орнаментом у вигляді крила рожевої метелики, додасть родзинки. Гель-лак чітко викладе кольору, даючи можливість для фантазій при підборі гардеробу.
 • Об'ємний манікюр гель-лаком додає реалістичності орнаменту. Стрази і намистини додадуть таємничості дизайну. Контраст між чорним кольором і блідо-фіолетовим виглядає сміливо і витончено.

Про те, як намалювати метелика гель-лаком, дивіться у відео нижче.