Прості малюнки гель-лаком на нігтях для початківців

Щоб жінці виглядати стильно і привабливо, необов'язково витрачати сили, час і гроші на відвідування салонів краси. Можна і вдома створити неповторний модний образ. У цій статті ми розповімо, як зробити досить легкі малюнки гель-лаком і що для цього потрібно.

Необхідні інструменти та матеріали

Щоб втілити якісний манікюр, слід заздалегідь запастися усіма потрібними інструментами.

 • Кольоровий лак або акрилова фарба. Дані варіанти потрібні для того, щоб додати поверхні нігтя потрібний відтінок і щоб втілити креативний малюнок. Акрилова фарба володіє більш насиченими пігментами. Вона призначена для художнього розпису. Якщо ви хочете робити малюнки різнобарвним гель-лаком, то пам'ятайте, що його відтінки повинні відрізнятися від основного покриття хоча б на пару тонів. Тоді композиція буде вибудовуватися послідовно і красиво.
 • Необхідні елементи для втілення того чи іншого дизайну. До них можуть ставитися трафарети, наклейки, скотч і багато інші предмети. Все буде залежати від малюнка, який ви збираєтеся втілювати.
 • Кисті. Вони можуть бути тонкими, товстими, короткими, довгими. Вони допоможуть чітко промальовувати необхідні елементи. Можна також запастися голкою або шпилькою для більш дрібних деталей або зубочисткою.
 • Дотс. Невід'ємним атрибутом новачка є цей предмет. Він має округлі наконечники. За допомогою дотса можна легко і просто ставити круглі краплі на поверхню нігтьової пластини. Це дозволить людині, яка не має художнього досвіду, створити справжній шедевр на нігтях.
 • Декоративні елементи. До них може ставитися фольга, стрази, блискітки, гліттер. Спочатку слід вибрати підходящий дизайн, а вже потім приступати до його втілення.

Вдома можна відшукати різні підручні матеріали, які також стануть помічниками у створенні креативного нейл-арту.

Наприклад, дотс можна замінити невидимкою або швацькими шпильками з різними наконечниками.

До того як почати робити малюнки, слід подбати про пальцях та про поверхню нігтьової пластини. Нейл-арт буде ідеальним, коли будуть ідеально оброблені руки. Для цього також потрібні певні якісні інструменти.

Насамперед це невелика ємність з теплою водою, де ви будете розмочувати руки, готуючи їх до обробки. Потім апельсинова паличка. З її допомогою можна дбайливо відсунути кутикулу, не пошкоджуючи нігтьову пластину. Щипчиками видаляються надлишки шкіри. З допомогою пилочки нігтям надається бажана форма. А бафом шліфується їх поверхню.

Не варто невідповідально ставитися до підготовчого етапу обробки і швидше переходити до дизайну. Адже від того, наскільки добре опрацьовані нігті, буде залежати стійкість і акуратність манікюру. Тому витратьте на даний етап свій дорогоцінний час, щоб потім не шкодувати про виконані зусиллях.

Найлегші ідеї

Сьогодні можна знайти найкреативніші в той же час прості ідеї манікюру гель-лаком. Нижче покроково розписано, як можна зробити той чи інший дизайн, які потрібні елементи і пристосування.

Абстракція

Прості малюнки на нігтях можна втілювати за допомогою даної техніки. Впорається з цим навіть початківець майстер. Вам не потрібно певних умінь і великої кількості часу. Подібний дизайн може виглядати мило, стильно, блискуче – все залежить від ваших уподобань.

Для втілення стильного дизайну вам знадобиться основа, гель-лаки певного відтінку, голка або зубочистка, ватяна паличка і лампа для просушування шарів. Якщо ви хочете самі створити красу на нігтях, то варто почати з більш простих малюнків. Поступово можна буде малювати складні елементи.

Слід покрити нігтьову пластину основою і просушити в лампі. Потім нанесіть бажаний відтінок гель-лаку. Не даючи йому просохнути, слід по центру поставити три-чотири точки. Їх локація залежить від довжини нігтя. Візьміть голку і акуратно з'єднайте ці точки в єдиному напрямку. Можна зробити лінію від краю до лунки і навпаки.

Готовий малюнок спочатку сушиться ретельно під лампою, а потім закріплюється топовим покриттям.

Є й інший варіант. Подумки проведіть вертикальну лінію, яка поділить нігтьову пластину навпіл. Кожну половинку слід зафарбувати певним кольором лаку, а два пальці (наприклад, безіменний і середній) пофарбувати різними кольорами (наприклад, чорним і червоним). На чорній половині проставляються червоні точки, а на червоній – чорні. З допомогою голки проводять горизонтальні лінії від серединки точки до центру нігтьової пластини. При цьому лінію слід злегка занижувати. Так потрібно пройти всі точки.

Ну а самий простий спосіб – поставити крапки в лінію і з'єднати їх за допомогою зубочистки за даною технологією. Щоб такий абстрактний малюнок виглядав стильно й акуратно, нігті повинні бути однієї довжини.

Точкова техніка

Перед тим як її втілювати, бажано буде кілька разів потренуватися, а також підібрати відповідний інструмент. Вам знадобляться основа, гель-лаки різноманітних відтінків, дотс, фольга, топове покриття. Можна замість дотса вибрати шпильку, олівець, ручку. Вони також допоможуть втілити задумане.

Спочатку на нігті наноситься основа і закріплюється в лампі. Потім поверхню нігтя покривається вибраним кольором. Зручно застосовувати білі, блакитні, бежеві тональності. Також все гарненько просушуємо. Беремо шматочок фольги і ставимо на нього крапельки червоного гель-лаку. Беремо дотс і з його допомогою ставимо на поверхню нігтя червоні точки, повторюючи форму лунки.

Після цього протираємо інструмент серветкою і повторюємо процедуру, але вже з іншим відтінком гель-лаку. І так до кінця нігтьової пластини. Точки можуть бути різними за обсягом. Після завершення дизайну все просушується в лампі і закріплюється топовим покриттям.

Градієнт

Подібний варіант також простий у виконанні. Вам потрібні будуть кольорові гель-лаки, основа, топ, шматок поролону або губки, фольга, рідина для зняття лаку, ватяні палички, зубочистка. Спочатку нанесіть базу і добре просушіть в лампі. Далі покрийте пластину нігтя гель-лаком вибраного відтінку. Він і буде основним в нашій дизайні. Нехай це буде більше світла гама.

Потім береться фольга. Капніть гель-лаком більш темним або насиченим, ніж основа. Тепер занурте губку в лак і нанесіть його на поверхню нігтя, притискаючи, але не сильно. Якщо ви хочете використовувати не два, а відразу декілька відтінків, то наступний колір слід наносити внапуск.

Візьміть ватяну паличку, змочіть її в спеціальному розчині і приберіть надлишки лаку на кутикулі і по бічних валикам.

Коли дизайн буде повністю готовий, він закріплюється з допомогою топового покриття і просушується в лампі.

Можна зробити перетікання з одного тону в інший і трохи іншим способом – на шматок фольги відразу нанести бажані кольори. За допомогою зубочистки добийтеся змішування одного відтінку в інший на кордоні. Після цього занурте губку в гель-лак і перенесіть колір на поверхню нігтя швидкими і точними рухами. Залишки лаку також прибираються, наноситься топ і композиція просушується в лампі.

Можна зробити градієнт відразу на всіх пальцях. Для цього потрібно більш темним кольором покрити великий палець або мізинець. Інші нігтьові пластини будуть мати гаму трохи світліше цього основного кольору. Для цього ми до базового тону домішуємо білий гель-лак. Все це робиться на фользі. Кольори добре змішуються, а вже потім наносяться на пальці. Так навіть однотонні покриття будуть виглядати модно і привабливо.

З тюлем

Цікавим і креативним моментом для недосвідчених нейл-майстрів стане використання шматочки звичайного тюлю або мережива. Так можна створити привабливий декор нагідок, зробити їх стильними і ніжними. Запасіться гель-лаками: базою і фінішем. Також запасіться гарним мереживом з малюнком. Наріжте однакові смужки з подібними зображеннями, щоб не зіпсувати всю композицію.

Спочатку наноситься база, закріплюється в лампі. Нанесіть на нігті лак вибраного відтінку, який стане основою. Тепер можна переходити до дизайну. Візьміть подовжений шматок тканини, утримуючи його за допомогою пальців і притисніть мереживо до поверхні нігтя. Поверх його нанесіть лак і швидко видаліть матеріал, щоб лак не встиг схопитися, інакше вся картина змаститься. Після того як композиція висохне, нанесіть закріплювач.

Майстер-класи з малювання

Малювати в домашніх умовах можна невимушено і просто. Головне – запастися терпінням і хорошими пристосуваннями. Спочатку слід використовувати нескладні варіанти для втілення персонального нейл-арту. Поступово ви будете розширювати межі своєї майстерності і переходити до більш витіюватими візерунками. Можна знайти самі різні уроки та майстер-класи з детального малювання предметів. Слідуйте їм чітко, і ви отримаєте позитивний результат.

 • Сердечка. Створюються за допомогою зубочисток. У цьому дизайні головне – точні рухи і хороший світло. Спочатку на пальці наноситься база, яка полімеризується в лампі. Потім нігті покриваються відповідним відтінком. Беремо фольгу і ставимо туди крапельки обраного гель-лаку, яким будуть створюватися сердечка. Зубочисткою проставляються на нігті точки поруч один з одним. Від кожної мітки вниз проведіть смужку під нахилом, щоб вони з'єднувались. Так можна отримати гарне сердечко.

По завершенні дизайну нігтьові пластини покриваються топом і сушаться в лампі.

 • Кавун. Для створення такого малюнка вам знадобляться відповідні гель-лаки та пензлик. Покрийте ніготь рожевим відтінком. Край пластини обрамляється смужкою зеленого кольору. Над нею окреслюється тонка смужка білого відтінку, а потім по всій нігтьовій пластині розставляються чорні точки, які символізують кавунові насіннячка.
 • Квіткові візерунки. Намалювати квіти також досить просто. При цьому виглядають такі композиції ефектно і привабливо, підходять до будь-якого одягу і будь-якого заходу. Слід запастися терпінням і старанністю для першого разу. Спочатку нігті покриваються базою, яка добре просушується в лампі. Потім слід покрити нігтьову пластину гель-лаком світлого відтінку. За допомогою зубочистки або голки поставте крапку на ноготке. Вона буде символізувати середину квітки. Видаліть з інструменту залишки лаку. Після цього навколо потрібно по колу розташувати точки, що імітують пелюстки. За допомогою зубочистки проведіть лінію від пелюсток до центру. Так можна зробити необхідну кількість квіткових елементів. Після завершення дизайну все просушується в лампі і покривається топом.

Секрети та хитрості

Не турбуйтеся, якщо вам не вдалося акуратно втілити вибраний нейл-дизайн. Потрібно буде потренуватися пару раз, щоб відчути впевненість і знайти креативні нігті. Робити всю процедуру слід не поспішаючи і дбайливо. Якщо ви початківець, то тільки підготовка рук у вас може зайняти тривалий час. Не варто поспішати. Швидкість сама приходить з досвідом. Краще спочатку все робити повільніше, але якісніше.

Не нехтуйте підготовчими процедурами. Нігті і пальці повинні бути ідеально оброблені, перш ніж на них буде завдано креативний дизайн. Неакуратні нігтьові пластини виглядають не тільки немодно, але й вульгарно, навіть якщо на них найстильніші малюнки. Обов'язково організуйте своє робоче простір. Від цього також залежить якість виконання процедури. Стіл повинен бути просторий, де вмістяться всі необхідні засоби для манікюру. Обов'язково повинно бути ясно, інакше ви просто не помітите дрібних нюансів дизайну.

Ніхто і ніщо не повинно заважати вам.

Підпилювати нігтьову пластину слід лише в одному напрямку. Це дозволить уникнути тріщин і ламкості. Спочатку, можливо, буде незвично, адже всі ми звикли пиляти нігті в обидві сторони. Але варто потренуватися, і у вас швидко вийде вчиняти такі дії. Позитивний результат не змусить себе чекати.

Не слід збовтувати гель-лак перед застосуванням. Так можуть з'явитися пухирці, які створять перешкоди для створення рівного покриття. Наносити покриття тонким шаром. Краще буде зробити декілька тонких шарів і просушити кожен в лампі, ніж один товстий, який розтечеться і стане причиною недбалого манікюру.

Фахівці настійно рекомендують захоплювати краї нагідок при фарбуванні. Так ви зможете уникнути відколів, а стильний манікюр буде радувати тривалий час. Обов'язково користуйтеся закріплювачем. Він надає покриттю не тільки глянсовий блиск, але і гарантує довговічність і стійкість (звичайно, якщо точно дотримані всі правила манікюру).

Всі шари варто добре просушувати в лампі. Від цього буде залежати чіткість малюнка і стійкість всієї композиції. Для видалення надлишків гель-лаку потрібно користуватися спеціальним пензликом для нейл-арту. Вона допоможе акуратно очистити шкірку і збереже привабливий вигляд рук.

Краще знімати гель-лак з допомогою професійних засобів. Не варто користуватися пилкою. У невмілих руках (а часто і в умілих!) вона здатна травмувати нігтьове покриття. Краще убезпечити себе, щоб уникнути негативних наслідків.

Якщо ви бажаєте створити неповторний декор, але не маєте належного досвіду, починати варто з простих малюнків. Можна також скористатися підручними засобами: трафаретами, стемпингом, елементами декору. Вони допоможуть створити креативний манікюр.

Важливим моментом є також якісні матеріали та інструменти. Не варто купувати прострочений гель-лак. Він не призведе до належного результату. Якісні засоби більш стійкі. При малюванні декору слід звертати увагу на поверхню нігтя. Не варто насаджувати на нігтьові пластини численні малюнки. Це буде виглядати безглуздо.

Краще акцентувати кілька пальців.

Гарні приклади для натхнення

Створюючи свій креативний манікюр, не бійтеся експериментувати, розкриваючи індивідуальність. Можна доповнювати ті приклади, які ви бачили, своїми напрацюваннями, використовувати підручні засоби для створення креативного декору. Ось кілька прикладів.

 • Геометрія. Для даного дизайну можна використовувати звичайний скотч. Краще починати з найпростіших геометричних фігур. Спочатку варто нанести базу і просушити її в лампі. Після цього зі скотчу гострими ножицями вирізають фігури потрібної форми. Використовуйте пінцет, щоб наклеїти їх на нігтьову пластину. Зверху покрийте все іншим кольором. Після того як лак висохне, можна зняти скотч і все покрити фінішним шаром.
 • Метелики. Красиво і незвично виглядатимуть різнокольорові метелики на нігтях. Ними можна прикрасити всі пальці або зробити акцент на одному. Нігті покриваються базовим шаром і ретельно полімеризуються. Після цього покриваємо їх основним вибраним кольором гель-лаку. На нігтьову пластину наносимо п'ять точок білим кольором. Найбільша ставиться в центрі. Тепер за допомогою пензля промальовуємо крильця, тулуб і вусики. Так швидко можна створити привабливу метелика без особливих зусиль.
 • Малюнки з допомогою наклейок. Цікавий, ефектний і простий варіант для новачків. Можна купити найрізноманітніші наклейки на прозорій основі і поставити їх на пальці. Це можуть бути слайдери, термоплівка, перекладні –їх існує дуже багато. Після цього все покривається топовим шаром і сушиться в лампі. Такі прості варіанти зможуть прикрасити будь-який образ.

  У цій статті ми розглянули, як створити прості малюнки гель-лаком початківцям. Дотримуйтесь покроково обраної інструкції і ви зможете отримати бажаний результат. Не забувайте і про якість матеріалів та інструментів. Від них буде залежати ваш манікюр. Не бійтеся творити і експериментувати, набирайтеся досвіду і втілюйте найкреативніші ідеї!

  Про те, як зробити прості малюнки на нігтях голкою, дивіться у наступному відео.