Особливості чорного манікюру для коротких нігтів

Чорний манікюр на короткі нігті – один з хітів сучасного оформлення нігтів. Колір досить благородний, при вмілому підході до дизайну дозволяє ефектно та статусно доповнити жіночий образ для різного стилю і віку. Але щоб манікюр вдало вписався в той чи інший цибулю, потрібно знати особливості сприйняття, співвідносити колір з формою нігтьових пластин і вибирати сучасний декор.

Довжина і форма

Чорний колір досить яскравий. Він одразу акцентує не тільки довжину нігтів, але також різко позначає їх форму. Тут може критися головний недолік поганого дизайну, який пов'язаний з неправильним вибором конкретно своєї форми нігтів. Вона залежить від бічних стінок пластини і лунки. Щоб чорний колір не посилював недосконалості форми, доведеться обігравати недоліки форми, прибирати візуальну тяжкість і створювати ілюзію балансу.

Навіть якщо здається, що потрібно віддати перевагу модній формі, на коротких нігтях це не завжди можливо. В ідеалі можна не переживати, якщо бічні стінки нігтьових пластин паралельні по відношенню один до одного. У цьому випадку чорний колір гель-лаку на нігтях буде виглядати красиво як з прямим, так і з загостреною лінією спила.

Що стосується двох інших типів нігтьових пластин, тут доведеться відштовхуватися від загальноприйнятих правил професіоналів нігтьового сервісу. Скажімо, якщо бічні стінки бочонкоподобные, доведеться просто не зафарбовувати боки, відступаючи від них для підтримання візуального балансу форми.

Якщо нігтьова пластина трикутна, доведеться підпиляти відрослий край з невеликим кутом, а потім вибрати пряму форму дерева. Тут також не варто дофарбовували боки, що дозволить вирівняти трикутну форму до прямої.

Колірні рішення

Чорний колір відноситься до нейтральним фарб палітри. І він прийме той настрій, який у контрасту. При цьому він може поєднуватися з абсолютно будь-яким кольором панелі від білого і неонового. Однак, незалежно від власних уподобань, потрібно дотримуватися правила доречності. Наприклад, якщо з сріблом сет може стати ошатним, з неоновим лимоном манікюр підійде хіба що для образу юної бунтарки.

Колірний контраст може бути переданий через пігментований гель-лак, гель, акрилові фарби, стрази, камені, гліттер, слайдер-дизайн або навіть стемпинг. При цьому потрібно врахувати, що чорний колір здатний позбутися благородства, якщо контрастів буде занадто багато. Краще зробити ставку на благородстві фактури, ніж обвішувати і заповнювати нігті складним дизайном.

Модні тенденції

У моді прагнення до мінімалізму. Незважаючи на те, що чорний колір не вважається природним забарвленням нігтів, з його допомогою можна виконати найрізноманітніші сучасні рішення, які підкреслять образ жінки, впевнено тримається на піку модної хвилі. Є декілька тенденцій, якими можна скористатися в цьому сезоні, а саме:

 • виділення зони кутикули дужкою з дрібних стразів;
 • зменшення кількості акцентних нігтів до трьох, а то і двох;
 • спрощення декорування манікюру, його суворе дозування;
 • точкова розстановка акцентів не більш ніж в кількох місцях;
 • контурне обведення нігтьової пластини тонкої контрастною лінією;
 • гра матовою і глянсовою фактури в дизайні френча;
 • інкрустація акцентних нігтів невеликими кристалами;
 • використання в дизайні акцентів з відривний фольги;
 • комбінування глянцевою фактури з акриловим піском;
 • створення візерунка за допомогою пудри;
 • використання техніки градієнта з плавною розтяжкою від глибокого чорного до сірого або білого.

Крім того, зараз модні мармурові візерунки і ефект павутини, які створюють спеціальними лаковими продуктами.

В різних техніках

Чорний манікюр можна виконати, взявши за основу не тільки класичний дизайн з характерними для нього повним фарбуванням нігтів одним кольором. Сьогодні більш популярні комбіновані рішення, при яких можна вдало обіграти недолік довжини коротких нігтьових пластин. Наприклад, можна поєднувати французький манікюр і класику, вуаль і френч, зворотний френч і прийом негативного простору, при якому частина пластини покривають тільки прозорим матеріалом.

Вуаль представляє собою техніку з нанесеним напівпрозорим лаком і нерідко контурної обведенням, що дозволяє створити ефект капронової панчохи. При цьому на такому тлі можна створювати різні візерунки як чорним, так і іншим кольором. Мегакрасиво виглядає на такій основі вертикальна смужка градієнта, створена з допомогою акрилового порошку.

Крім того, можна малювати чорним кольором на напівпрозорому чорному тлі, покриваючи отриманий візерунок золотистою або сріблястою пилком. Виглядати чорно-золотий або чорно-срібний принт буде ніжно і статусно.

Можна прикрашати дизайн чорного класичного манікюру технікою битого скла. За рахунок переливів тонкої плівки, яку розрізають на дрібні шматочки, а потім приклеюють на рідкий топ, манікюр буде виглядати дуже яскраво і ефектно. Крім того, можна поєднувати традиційний і перевернутий френч, що теж виглядає досить цікаво. Не менш виразним може вийти в чорному кольорі дует класики і місячного дизайну.

Декор

Нейл-індустрія радує своїх шанувальниць величезним спектром всілякого декору, з допомогою якого можна внести у манікюр потрібний настрій і статус, а нерідко і підкреслити призначення жіночого лука. З переліку всіляких декоративних елементів можна виділити найбільш актуальні в дизайні чорного манікюру:

 • камифубуки;
 • відривна фольга;
 • стази;
 • гліттер;
 • розпис;
 • стемпинг;
 • слайдер-дизайн;
 • втирка;
 • акрилова пудра.

Незважаючи на те що інструментів для нейл-декорування багато, поєднувати їх потрібно правильно. Приміром, камифубуки не варто поєднувати в одному дизайні разом зі стразами, так як це спростить вид манікюру, зробивши його дешевим. У той же час втирка є чудовою базою під подальше декорування нігтів. При цьому для чорного кольору можна використовувати варіанти пилку з різним ефектом починаючи від дрібнофракційних перлів і закінчуючи слюдяними пластівцями юкі.

Втирка може стати фоном акцентних нігтів. Завдяки чорному лаку вона може придбати різний ефект і ступінь нарядності. Наприклад, це може бути золото, срібло, дзеркало, метал, тканина або навіть шкіра. Якщо по такому фону помалювати чорним гелем або приклеїти на нього акрилову пудру, дизайн придбає унікальність. Що стосується стемпинга, на чорному тлі він повинен бути мінімальним. При цьому допускається виконання штампованого принта в техніці градієнт.

Ідеї дизайну

Одним з пріоритетних напрямків нейл-моди стала сезонність. Безумовно, не так легко втілити, маючи в якості основи чорний гель-лак. Проте в хід можна пустити декоративні елементи. Наприклад, можна приклеїти на акцентні нігті голографічні сніжинки, що вкаже на наближення новорічних свят. Якщо хочеться вказати на зимову тематику, можна зобразити в дизайні ефект сніжної пороші, використовуючи сріблястий акриловий цукор і створюючи з його допомогою незвичайного вигляду френча.

Для літнього манікюру можна взяти за основу рослинну або квіткову тематику, зобразивши на нігтях принт в одному кольорі. Скажімо, це може бути білий квітка на чорному тлі або, навпаки, чорне рослина на білій основі акцентного нігтя. Красиво виглядають на акцентних нігтях намальовані тонкою кистю пір'я і колоски. Другі малюнки можна використовувати для осіннього манікюру, прикрасивши їх у місцях зерен золотим глітером або стразами.

Можна взяти за основу геометричний дизайн. Сьогодні він ультрамоден, причому чорний колір тут може бути обраний як основа і малюнок. Наприклад, можна використовувати ідею геометричних фігур, малювати на акцентних нігтях прямі з розташованими на них точками різного розміру. Крім того, в моді порожнисті геометричні фігури і всілякі трикутники.

Щодо останніх варто відзначити: вони дозволяють візуально подовжити короткі нігтьові пластини. Для цього майстер зазвичай малює витягнутий трикутник від основи нігтьової пластини до її верхнього краю. Ще одним варіантом, що дозволяє створити ефект довжини, є контурний прямокутник, який малюють на акцентних, а то і всіх нігтях рук. Ця хитрість дозволяє витягнути недосконалість короткої нігтьової пластини, бічні валики якої не паралельні.

Про те, як зробити обрізний місячний манікюр з матовим покриттям, дивіться у наступному відео.