Особливості і колірна палітра гель-лаків Pole

Зазвичай дівчата думають, що всі гелі для нігтів однакові, але насправді це не так. Всі вони розрізняються за своєю якістю, вартістю та виробнику. В першу чергу необхідно пам'ятати про якість лаку при виборі і про його властивості, а підбирати в залежності від індивідуальних особливостей і вимог.

Думка фахівців

Багато задають собі питання: який лак в даний час вважається одним з кращих? Відгуки фахівців стверджують, що гель-лак Pole можна віднести до оптимальним на сьогоднішній день, так як він досить в'язкий по своїй консистенції і забезпечує яскравий колір основи. Він добре тримається на поверхні, і її можна наносити навіть на непідготовлену пластину. Але також у цього лаку є і деякі мінуси. Серед них можна виокремити основні:

 • швидко сохне;
 • мала кількість відтінків;
 • один флакончик можна використовувати для 15 покриттів.

  Такий засіб рекомендується вибирати тільки для однорідного шару і створення манікюру в домашніх умовах, що дозволить надати пластини нігтя блиск і красивий вигляд. Незвичайні суміші сьогодні стали досить модними і поширеними, оскільки при їх приготуванні використовується спеціальна формула, яка дає можливість покриттю триматися на поверхні до 7 днів.

  При цьому на ньому не з'являються сколи або тріщини.

  Різновиди

  Фахівці фірми розробника гель-лаку Pole підбирали його структуру протягом тривалого часу, в результаті чого вдалося домогтися отримання ідеальної консистенції засобу, що забезпечує надійне покриття нігтя. Розфасовані кошти в красиві флакони мають зручну пензлик. Крім того, вони можуть протриматися на нігтях до трьох тижнів. А також слід зазначити, що дані лаки можна наносити на спиляні пластини, так як вигляд буде негарним.

  Сьогодні всі лаки діляться на три основні групи.

  Однофазні

  Це найпростіші рідини для нанесення покриття нігтів. Їх можна швидко і без проблем нанести на поверхню навіть при відсутності досвіду. Особливістю є те, що в лаку змішані різні компоненти, що забезпечує одноразове нанесення зі збереженням його структури протягом тривалого часу. Такі лаки зазвичай віддають перевагу дівчата, які роблять манікюр в домашніх умовах. При цьому слід зазначити, що лаки подібної групи мають нерівне і неміцне покриття на відміну від інших.

  Двофазні

  Такі речовини рекомендується наносити на підготовлену основу, яка буде попередньо вирівняна і захищена. У цьому випадку лак ідеально ляже на поверхню, швидко застигне і створить гарний вигляд. Протриматися він може досить тривалий час і при цьому не втратить своїх характеристик.

  Трифазні

  Такі рідини використовуються професіоналами і складаються з декількох компонентів. Після нанесення рекомендується захисну плівку на нігті обробити ультрафіолетовими променями і внести корекцію при необхідності. Такий манікюр здатний захистити пластину нігтя від негативного впливу навколишнього середовища, при цьому він буде виглядати природно.

  Як вибрати?

  В даному випадку не можна дати точний поради, як вибрати той чи інший лак. Тут необхідно виходити з індивідуальних особливостей людини, а також очікуваного результату або умови експлуатації.

  На роботу

  Перевагу рекомендується віддати трифазним засобів, які хоч і коштують дорого, але можуть протриматися на поверхні досить тривалий час, захищаючи її від негативних впливів. Ті, хто користується таким лаком, залишаться задоволені результатом і зможуть привернути увагу оточуючих.

  Але при цьому важливо також навчитися правильно користуватися цим засобом, оскільки воно передбачає нанесення за певними умовами та правилами.

  Для початківців

  Тим, хто хоче робити манікюр в домашніх умовах, можна вибирати однофазні засоби, які не вимагають особливого способу нанесення і можуть протриматися на нігтях недовго.

  Для френча

  Тут рекомендується використовувати тільки якісні склади, так як неправильне нанесення і поганий за якістю лак одразу будуть помітні і стануть кидатися в очі. В даному випадку можна також використовувати недорогі варіанти лаків, головне, щоб вони не розтріскувалися і не застигали швидко.

  Всі ці лаки сьогодні проводяться різними компаніями, а при виборі рекомендується віддавати перевагу відомим виробникам, які завоювали популярність на ринку. При цьому компанія Pole робить якісні лаки, і знайти їх можна досить просто.

  Переваги і недоліки

  При використанні гелів можна відзначити як їх переваги, так і недоліки.

  Переваги:

  • велика палітра кольорів;
  • доступна вартість;
  • захист нігтя від негативних впливів.

  Мінуси

  При використанні лаків є можливість виникнення деяких неприємних моментів, серед яких основні такі:

  • перед нанесенням певних типів лаку може знадобитися попереднє спилювання нігтя і, якщо такі процедури повторювати постійно, це може негативно відбитися на здоров'я самого нігтя, і він стане ламким;
  • для зняття лаку потрібно буде використовувати спеціальні рідини, які також шкідливі для нігтів;
  • лак поганої якості може негативно позначитися на пластині, так як має в своєму складі шкідливі компоненти.

    Але також серед негативних моментів деякі дівчата у відгуках пишуть, що гель Pole викликає у них алергію або дратує шкіру. Тому рекомендується спочатку перевірити лак на сумісність зі своїм організмом, що допоможе уникнути негативних проявів. А також при нанесенні лаку рекомендується уникати контакту з поверхнями з порізами або шрамами.

    Підліткам теж не варто сильно захоплюватися використанням будь-яких гелів або лаків, так як самі по собі вони не небезпечні, але при надмірному використанні і постійному віддаленні є можливість пошкодження нігтьової пластини, що може послабити нігті, особливо для молодого організму. Категорично не рекомендується застосовувати лаки дівчаткам до 12 років.

    Вагітним при виношуванні плоду теж варто відмовитися від застосування таких засобів.

    Вартість

    Більшість коштів, які представлені на ринку, мають доступну вартість, і їх може придбати кожен. Але деякі екземпляри досить дорогі і обходяться приблизно 5-10 тис. рублів.

    Гель-лаки Pole розташовані в середній ціновій категорії, приблизна ціна флакончика знаходиться в районі 350 р.

    На підставі сказаного можна зробити висновок, що будь-гель-лак є гарним і довговічним покриттям для нігтя, яке може захистити його від негативних впливів, але при цьому варто дотримуватися правила процедури нанесення і вибрати правильно лаки, звертаючи увагу на їх виробника та склад. При цьому рекомендується постійно доглядати за своїми нігтями.

    Деякі позитивні властивості лаків роблять їх популярними серед дівчат, але при їх використанні варто пам'ятати про зазначені вище негативні наслідки. Краще при нанесенні лаку звертатися до фахівців, не виробляти такі дії самостійно в домашніх умовах. Знаючи ці позитивні і негативні сторони лаків, а також їх особливості нанесення і гідності, кожна дівчина зможе зробити правильний вибір і придбати той або інший засіб і того чи іншого оттегка, який оптимально їй підійде.

    Огляд гель-лаків Pole дивіться у наступному відео.