Безін'єкційна біоревіталізація: що це таке і як проводиться?

Сучасна косметологія пропонує величезну кількість різноманітних процедур для шкіри обличчя. Одна з них безін'єкційна біоревіталізація, відрізняється істотною перевагою перед ін'єкціями ботокса або пластичною хірургією. Дана процедура абсолютно безболісна, проходить без механічного пошкодження, виключає побічні ефекти, а бажаючі продовжити молодість можуть ознайомитися з етапами й особливостями проведення маніпуляцій.

Метод з успіхом використовується для поліпшення обмінних процесів всього шкірного покриву, для чутливої, схильної до вікових змін шиї, для відновлення волосся.

Особливості

Безголкові біоревіталізація – це метод, спрямований на запобігання вікових змін і розгладження вже з'явилися дрібних і великих зморшок. В основі процедури лежить введення низькомолекулярної гіалуронової кислоти у верхні шари шкірного покриву. У косметології гіалуронова кислота є одним з найпопулярніших компонентів, що відповідають за відновлення клітин.

Завдяки її властивостям і здібностям заповнювати міжклітинний простір, шкіра вирівнюється, стає еластичною, набуває доглянутий вигляд. Значно зменшуються дрібні рубці, сліди від акне, порізів, глибоких шрамів. Відновлення тканин і процеси загоєння проходять значно швидше. Сприяє інтенсивному зволоженню шкіри, особливо у спекотний літній період.

Крім цього, має здатність підвищувати природні бар'єрні властивості, усуває набряки і захищає від впливу вільних радикалів.

Види

Попит на косметологічні процедури, що зберігають молодість і красу, провокує створення нових методик, способів і препаратів, що допомагають досягати необхідного ефекту. Сучасні тенденції широко використовують гіалуронову кислоту. Її зв'язок з відновними процесами в організмі відома давно. Вона надає міцності косному скелету, пружності хрящів, в'язкості стекловидному тіла очного яблука.

Недолік цієї речовини в організмі може привести до запальних захворювань, остеопорозам, зниження зору. Встановлений факт про ідентичному будові цього елемента, що виключає алергічні процеси.

Мікроін'єкції

Процедура проводиться спеціальними препаратами, які стійкі до окислення, і представлені гіалуронатом натрію. У складі водорозчинної солі вони знаходяться у вигляді заряджених (позитивних і негативних) іонів. Спеціальна апаратура допомагає впорядкувати рух іонів і сприяти більш глибокому проникненню в дерму. Процедура проводиться в три етапи, кожен з яких є невід'ємною частиною судового процесу, для створення необхідного ефекту.

Метод проводиться за допомогою шкірних ін'єкцій, спеціальними медичними голками мінімального діаметра. Голки підбираються з таким розрахунком, щоб запобігти зайву травматизацію поверхні шкіри.

Але є особливо чутливі місця на обличчі, де уникнути дрібних травм непросто. На губах і століттях шкіра особливо тонка і чутлива. Але саме вони вимагають особливого догляду, так як схильні до вікових змін в першу чергу.

Як і всі косметологічні процедури метод має свої недоліки.

Серед мінусів цієї процедури:

 • неприємні відчуття при ін'єкціях;
 • можливе утворення набряків і гематом;
 • високий ризик проникнення інфекції;
 • тривалий період відновлення.

Досліджуючи мінуси процедури, з'явилася потреба створення менш травматичного введення гіалуронату натрію. Для цього були розроблені інноваційні методи безинъекционного введення компонента. Це істотно спростило маніпуляцію і перетворило її в приємну для клієнта процедуру.

Безін'екціонний метод

Для безыгольного методу використовується спеціальний апарат, оснащений лазером і гель, що містить гіалуронат. Вплив таким способом запобігає нагрів тканин, не травмує, і вводить корисні речовини до мембрани клітини. Гіалуронат впроваджується в дерму, стимулює синтез эластинов і колагенів.

За допомогою активного кисню

Метод передбачає використання спеціально розробленого апарата. З допомогою нього кисень надходить під великим тиском і сприяє проникненню в тканини гіалуронової кислоти і речовин, що уповільнюють її розпад.

Подається за допомогою високого тиску кисень, проникає в нижні шари дерми, поставляючи активні частки гелю. Це сприяє відновним процесам, запобігає вікові зміни.

Метод іонофорезу

Косметологічні препарати містять гіалуронову кислоту у вигляді солі, здатної розчинятися у воді. Вона представлена позитивно і негативно зарядженими частинками. За допомогою методу іонофорезу, частинки проникають вглиб тканин, за допомогою створення упорядкованого руху іонів. Рівномірно розподілене активна речовина поступово включається в обмінно–відновні процеси та усуває косметичні дефекти.

Чим відрізняється від ін'єкційної?

Розроблено два методи, за допомогою яких транспортують гіалуронат натрію в нижні шари шкіри:

 • ін'єкційний, в ході якого препарат вводиться за допомогою шприца зі спеціальною ультратонкої голкою;
 • безін'екціонний, при якому препарати вводяться за допомогою сучасного спеціалізованого лазера, іонофорезу, без уколів.

Розроблено декілька технік інвазивного проведення процедури: мікроін'єкції і лазерний спосіб. Кожен з них проводять, дотримуючись умов введення речовини в шари шкіри, але лазерний метод не передбачає використання голок. Він проводиться за допомогою променів, що розкривають пори, дозволяючи, таким чином, речовини проникати вглиб.

Гіалурон доставляється до клітинної мембрани, не травмуючи шкіру, за допомогою лазерного випромінювання. Це суттєва перевага перед ін'єкційними методами.

Розглянемо основні переваги методики:

 • не пошкоджує верхні шари епідермісу і дерми, що виключає інфікування, синці, набряки;
 • виключаються неприємні відчуття, процедура м'яка, не займає багато часу;
 • відрізняється низькою ймовірністю ускладнень та небажаних побічних ефектів;
 • не вимагає періоду реабілітації і кількість процедур необмежено;
 • результат тримається близько чотирьох місяців і залежить від подальшого догляду;
 • після комплексу проведених процедур шкірі не страшні ультрафіолетові промені, вона не лущиться, не втрачає привабливість;
 • вплив лазером сприяє заживляющему ефекту, а при проведенні процедур на волосистій частині голови, відзначається посилений ріст і поява блиску;
 • вплив лазером сприяє прискоренню обмінних і трофічних процесів;
 • при ранньому проведенні інвазивних методів, додаткове введення гіалуронату сприяє прискоренню результатів.

Застосування знеболюючих препаратів під час проведення косметологічної процедури знижує її ефективність в рази. Тому неінвазивні методи впливають краще, відрізняються стійким дією та відсутністю синдрому відміни.

  Серед недоліків лазерної методики можна відзначити лише завищені ціни і в деяких випадках набряклість обличчя після процедури.

  Після проведення будь-яких косметологічних процедур, клієнти очікують покращень в кращу сторону, негайних змін, щоб справити враження на оточуючих. Але застосування сучасних методів не виключає правильного харчування, занять спортом, перебування на свіжому повітрі. А сучасна косметологія – прекрасний помічник для підтримки краси, молодості, і неінвазивна біоревіталізація допоможе в цьому питанні.

  Свідчення

  Неінвазивна біоревіталізація – оптимальне рішення при наступних проявах:

  • сухість шкіри, спровокована надмірним перебуванням на сонці;
  • побічні ефекти після глибокого пілінгу, пластичних операцій;
  • наявність жирної, проблемної шкіри, розширених пор, синців під очима, сіруватого тьмяного кольору обличчя, розтяжок і пігментних плям;
  • виникнення дрібних зморшок і гусячих лапок, викликаних гормональними змінами, стресом, екологією і шкідливими звичками.

  Процедура застосовується не тільки при явних проблеми, але і в якості профілактики зморшок, нерівностей, тьмяності і для поліпшення структури шкіри. Використовується в якості підготовчих процедур перед хімічним пілінгом, оперативними втручаннями, ультрафіолетовим опромінюванням.

  Протипоказання

  Косметологи не рекомендують проводити процедуру до двадцяти п'яти років.

  Крім цього, існує ще ряд додаткових протипоказань:

  • непереносимість організмом якого компонента гелю;
  • наявність порушень цілісності шкіри, видимих почервоніння, висипи, родимок великого розміру, що піднімаються над поверхнею шкіри;
  • вагітність і період лактації, під час менструації;
  • підвищена температура, респіраторні явища, інфекційні процеси;
  • аутоімунні захворювання, цукровий діабет, відкрита форма туберкульозу;
  • бронхіальна астма, алергічні реакції на компоненти та косметологічні засоби;
  • виражений купероз, порушення і захворювання кровоносної системи;
  • онкологія і доброякісні пухлини;
  • гормональні порушення, захворювання наднирників і щитовидної залози.

  Наявність одного з захворювань є прямим протипоказанням до проведення процедури. В цьому випадку краще замінити її одним з альтернативних методів, але тільки після консультації зі своїм лікарем і косметологом.

  Як проходить процедура

  Всі косметологічні процедури проходять по строго розробленої технології.

  Неінвазивна біоревіталізація не виняток, і проходить вона у три етапи:

  • нанесення гелю;
  • вплив лазером;
  • нанесення засоби по догляду.

   Процедура не залежить від сезону року, її можна проводити і в жаркий час і взимку, так як шкіра не перегрівається, не піддається механічним впливам. Метод проходить з використанням лазера і спеціальних гелів, без ін'єкцій. Під впливом лазера більше 700 нанометрів, гелі зазнають змін і стають низькомолекулярними, а довжина їх ланцюгів становить до десяти ланок. Полімери трансформуються в наномеры і в такому вигляді надходять в мембрани.

   Нанесення гелю – невід'ємна частина процедури. Знаходиться в ньому кислота взаємодіє з молекулами води і починає зволожувати прилеглі тканини. Користь від процедури досягається спільним впливом лазера і активних речовин, що містяться в гелях.

   Перед будь косметологічної процедурою проводять зняття макіяжу.

   На очищене обличчя наносять пілінг на одну – дві хвилини, а потім поетапно проводять саму процедуру.

   • На очищену шкіру наносять спеціальний гель на основі синтезованої гіалуронової кислоти. В якості прикладу можна навести «Гиасульф», з півторапроцентною вмістом діючої речовини. Температура речовини повинна становити не менше сорока градусів – це необхідна умова процедури.
   • Вплив холодним лазером на ділянки, покриті речовиною, що сприяє розкриттю міжклітинних каналів і проникнення в шари дерми біологічно активних речовин. Лазерне випромінювання під час маніпуляції, абсолютно безпечно, не порушує цілісності шкіри, не викликає гіперемії.
   • Наступний етап проводять за допомогою хвильового випромінювання двох типів. Перша частина процедури сприяє розширенню транспортних каналів, а друга активізує молекулярні зв'язки між активними молекулами, що дозволяють посилити ефективність речовини і збільшити його стійкість до дії ферментів.
   • На заключному етапі шкіра очищається від гелю і наноситься засіб, відповідне типу шкіри.

   Після закінчення процедури рекомендується вживання достатньої кількості рідини (1.5 літра в день), використання якісної увлажающей косметики.

   Тривалість ефекту

   Відмітна особливість методу в тому, що ефект від процедури настає негайно. Поліпшується колір обличчя, шкіра стає підтягнутою, пружною і здоровою, крім цього, процедура підвищує місцевий імунітет і стійкість до впливу зовнішніх факторів.

   Ефект від процедури тримається до двох місяців і безпосередньо залежить від догляду за шкірою, якості використовуваної косметики, способу життя, зовнішніх факторів, схильності до шкідливих звичок.

   Навіть після одного сеансу настає значна зміна зовнішності в кращу сторону, а при комплексі процедур з 3-4 сеансів встановлюється стійкий позитивний ефект. При цьому необхідно враховувати, що перерва між процедурами повинен бути не більше двох тижнів.

   Потім рекомендується проводити підтримуючі сеанси один раз в 6 місяців. Відгуки від такої процедури завжди позитивні, а при комплексному застосуванні встановлюється стійкий ефект, зникають дрібні зморшки, глибокі стають дрібніше, шкіра вирівнюється, набуває здоровий вид.

   При проведенні будь-яких косметологічних процедур необхідно прислухатися до думки фахівця. Попередня консультація допоможе визначити ваш тип шкіри, її стан, дільниці для проведення маніпуляцій. Майстер ознайомить з типами, методами, порядком проведення, умовами, наслідками, рекомендаціями. Додатково ознайомить з вартістю, кількістю необхідних процедур, курсом повторення і так далі.

   Про те, як проводиться процедура безін'єкційної біоревіталізації, дивіться у наступному відео.