Апарат для манікюру Marathon

Працюючи в салоні, майстра нігтьового сервісу просто не обійтися без апарату для манікюру. Але і вдома вже багато представниць слабкої статі мають таке обладнання. На ринку представлений величезний асортимент приладів цієї спрямованості з різним функціоналом за різною ціною. Серед професійних апаратів для манікюру особливої уваги заслуговують прилади ТМ Marathon.

Про виробника

Апарати для манікюру Marathon випускаються відомої південнокорейської фірмою SMT, яка була заснована ще в 70 роках минулого століття. Спочатку ця компанія випускала високопотужні апарати, що застосовуються у стоматології та косметології, а потім освоїла виробництво приладів для нейл-індустрії. Продукція компанії відома у всьому світі і користується досить високою популярністю.

Особливості

Під торговою маркою Marathon випускаються апарати і для професіоналів, і для домашнього використання.

У апаратів для манікюру Marathon є ряд переваг.

 • Висока якість продукції доведено високим попитом на такі прилади.
 • Зручний дизайн продуманий до дрібниць – апаратом комфортно користуватися.
 • Низький рівень шуму, який робить фрезер, не буде відволікати під час роботи.
 • Зручний механізм для зміни насадок дозволить не витрачати на процедури багато часу. До нього підходить більшість що випускаються фрез.
 • Більшість моделей оснащені педалями для ножного управління, що полегшує роботу майстра.
 • Всі фрезери мають можливість реверсивного руху.
 • Вбудована система захисту від перегріву допоможе зберегти прилад в робочому стані на довгі роки.
 • Широкий асортимент продукції дозволить підібрати апарат з потрібними технічними характеристиками.
 • На все обладнання є гарантія. Можна замінити зношені деталі і в післягарантійний період – у багатьох містах є сервісні центри ТМ Marathon.

До недоліків апарату для манікюру Marathon можна віднести лише його вартість. Але вона повністю виправдана функціональністю і якістю обладнання.

Види і технічні характеристики

Модельний ряд цих апаратів досить широкий. Нижче представлено кілька приладів, які користуються особливою популярністю.

 • Marathon 4. Відноситься до портативних приладів. Він має чотири швидкості, які перемикаються механічної ручкою. Максимальна швидкість обертання такого фрезера становить 35 000 про. /хв., потужність апарату досягає 40 Вт. Важить прилад трохи більше кілограма, параметри блоку складають 150х85х70 мм.
 • Marathon 3 Champion. Це одна з найбільш популярних у професіоналів моделей. Вона оснащена плавним регулятором швидкості, яка може сягати 35 000 про. /хв. Його потужність складає 45 Вт. Розмір приладу також невеликий – 115х155х80 мм, вага складає 1250 р. На корпусі є зручні отвори для зберігання насадок, які можуть знадобитися під час роботи. Прилад випускається в білому, блакитному і рожевому кольорі. Він не нагрівається, їм можна користуватися без відключення протягом 2 годин.
Marathon 3 Champion
 • Marathon N2. Особливістю приладу є можливість плавного регулювання швидкості за допомогою ножної педалі, що звільняє руки від необхідності вручну виставляти звороти, які в цьому приладі доходять до 40 000 об/хв. Ще однією зручною функцією приладу є можливість включення реверсу, не зменшуючи швидкості. Потужність фрезера становить 50 Вт. Розміри блоку – 147х115х96 мм. прилад Важить 2,5 кг.
 • Marathon Multi 600 DUO. Це безщітковий прилад підвищеної потужності. Такий апарат оснащений сенсорним управлінням, має РК-дисплей, який показує швидкість обертання фрез. Також на ньому вказується код помилки в разі несправності, що дає можливість майстру виправити її, не проводячи діагностику. Регулювання швидкості роботи приладу виробляється і вручну, і за допомогою педалі. Також прилад оснащений функцією автокруиз. Обороти фрезера досягають показника 50 000 про. /хв., його максимальна потужність складає 230 Вт. Вага приладу відповідає 2,9 кг, параметри блоку складають 268х122х228 мм. При необхідності апарат можна кріпити до стіни.
Marathon Multi 600 DUO
 • Marathon Handy 702. Прилад має збільшену потужність, яка становить 100 Вт, сенсорне управління, індикатор швидкості обертання, функцію автокруиз. Апарат працює на максимальній швидкості 40 000 об. /хв. прилад Важить близько 2,5 кг, габарити блоку управління складають 232х180х137 мм.
Marathon Handy 702

Як використовувати?

Для того щоб зробити апаратний манікюр за допомогою фрезерів ТМ Marathon, необхідно виконати вказівки, наведені нижче.

 • За 30 хвилин до процедури необхідно підготувати руки: добре вимити шкіру з милом, зняти старе покриття.
 • Процедуру манікюру починають з обробки кутикули. Спочатку її відсувають, піднімаючи, вичищають насадкою «полум'я» або «свічка» птеригий. Потім акуратно зрізують саму кутикулу насадкою «куля».
 • Після цього додають нігтьовим пластин однакову довжину і форму фрезою «циліндр».
 • На наступному етапі шліфують поверхню нігтьової пластини і шкіру навколо неї.
 • Прибирають ороговілі частинки з поверхні рук сухою щіткою, наносять декоративне покриття, зволожують шкірний покрив.
 • Тепер всі фрези, які використовувалися в роботі, слід продезінфікувати і простерилізувати. Сам прилад потрібно протерти від пилу.

Також кожен квартал рекомендується проводити технічне обслуговування приладу: розкривати корпус і видаляти пил, яка потрапила на нутрощі апарату, і при необхідності міняти щітки двигуна.

Поради

Купуючи апарат для манікюру Marathon вперше і не маючи навичок роботи з подібними машинами, потрібно врахувати кілька аспектів.

 1. Вирішити, для чого купується фрезер. Якщо він потрібен для домашнього використання, то варто придивитися до апарату з мінімальним набором функцій. Не варто переплачувати за сенсорне управління або автокруиз.
 2. Новачкам не потрібно купувати пристрій з великою потужністю – їм легко пропиляти нігтьову пластину, так як навиків в роботі з машиною мало. Потрібно працювати на невеликих обертах, при цьому не сильно натискаючи на ручку приладу.
 3. Фрези краще підбирати відповідно з тією роботою, яку необхідно виконати. Не варто експериментувати. Приступаючи до процедури вперше, слід вибирати більш м'які керамічні насадки з червоною насічкою.
 4. Ручку апарата потрібно тримати таким чином, як тримайте звичайний олівець. Торкатися до нігтя необхідно тільки бічною частиною фрези.

Відгуки

Професіонали досить часто віддають перевагу апаратам для манікюру Marathon. Це гідні фрезери, ціна яких повністю відповідає якості. Майстри, що використовують ці прилади, відзначають їх високу потужність, стабільну роботу, невеликий розмір. В якості недоліків згадують відсутність фрез у комплекті, а також те, що насадки потрібно купувати окремо. Додатково варто відзначити, що на деяких приладах, на ручці швидкостей відсутні параметри обертів, тому виставляти їх доводиться «на око».

Докладно про те, як зробити комбі манікюр апаратом Marathon-3 Champion, ви узнете з наступного відео.