Акція — 50% знижки на перше замовлення на Алиэкспресс з картою Тінькофф Алиэкспресс: умови, терміни

Отримуємо карту «ТІНЬКОФФ — Алиэкспресс» і економимо на покупках як на Алиэкспрессе, так і на інших інтернет-майданчиках!

Покупки на Алиэкспресс скоював, напевно, вже кожен користувач інтернету хоч раз. Та й як тут не купити, якщо це найпопулярніша майданчик в інтернеті, де можна придбати абсолютно все безпосередньо у китайського виробника. Та ще й за ціною закупівлі! А якщо пощастить — ще й з безкоштовною доставкою!

У цій статті ми розповімо як ще більше економити — відкрити карту «ТІНЬКОФФ — Алиэкспресс» і отримати товар зі знижкою в 50%, а точніше отримати повернення половини вартості першого замовлення.

Якщо ви ще жодного разу не здійснювали шопінг на Алиэкспресс — вам знадобиться наша стаття, в якій розповідається, як пройти реєстрацію, а також знайти і замовити перший товар.

Акція — 50% знижки на перше замовлення на Алиэкспресс з картою Тінькофф: умови, терміни

Акція — 50% знижки на перше замовлення на Алиэкспресс з картою Тінькофф: умови, терміни

Завдяки карті «ТІНЬКОФФ — Алиэкспресс» ви можете одночасно комбінувати відразу кілька каналів здешевлення товару:

 • Отримати кэшбэк за допомогою традиційних сервісів Letyshops або ePN;
 • Отримати знижки за допомогою мобільного додатку;
 • Отримати знижки по акціям, купонах, спецкупонам, подарунковим сертифікатам і промокодам;
 • Отримати разові знижки від банку " Тінькофф;
 • Отримати кэшбэк на карту Тінькофф;
 • Отримати вигідну конвертацію при оплаті рублевої картою і не мати справи взагалі з конвертацією при відкритті доларової карти.

Але і це ще не все! При здійсненні першої оплати карткою «ТІНЬКОФФ — Алиэкспресс» можна повернути 50% суми замовлення. Заманливо? Природно!

Умови прості: з 1 травня 2017 року по 31 липня 2017 року оформіть кредитну картку «ТІНЬКОФФ — Алиэкспресс» (для тих, хто не любить кредити, не варто лякатися, ви можете на ній зберігати особисті кошти і оплачувати товари власними грошима). Після цього зробити замовлення на Алиэкспресс, і оплатити карткою «ТІНЬКОФФ — Алиэкспресс».

У результаті банк вам відшкодовує 50% вартості від першої оплати на бонусний рахунок, але не більше 5000 рублів (бонусів).

Але це не разова акція! Згодом, оплачуючи картою «ТІНЬКОФФ — Алиэкспресс» на Алиэкспрессе, ви отримуєте 5% кэшбэк на бонусний рахунок, а оплачуючи у всіх інших інтернет магазинах ви отримаєте кэшбэк в 1%.

Як скористатися карткою Тінькофф Алиэкспресс, щоб отримати знижку 50% на першу покупку на сайті Алиэкспресс в балах?

Інструкція проста:

 • Залишаємо онлайн заявку на сайті Тінькофф;
 • Заходимо на сайт Алиэкспресс і збираємо замовлення;
 • Оплачуємо картою (для зручності в майбутньому, карту відразу ж можна підв'язати в акаунт Алиэкспресс);
 • Входите в свій аккаунт інтернет банку Тінькофф і відстежуєте нараховуються бонуси-кэшбэки;
 • Збираєте 500 бонусів і більше, після чого оплачуєте нове замовлення з Алиэкспресса бонусами. Курс простий: 1 бонус рівний 1 гривні!

Відео: Карта Tinkoff AliExpress