Весільні зачіски в грецькому стилі: характерні риси та поради щодо оформлення

Вибір банкетного залу, розсилка запрошень, пошук фотографа і оренда люксового авто – у наречених багато приємних клопотів. Але головними серед них є вибір сукні і підходящої зачіски. Адже в цей день кожен хоче виглядати по-королівськи. Така подія буває в житті лише раз, а відео і фото подружжя, гості і рідні будуть переглядати ще довго. Тому так важливо для свого весілля підібрати ідеальний образ.

Особливості стилю

Серед різноманітних варіантів нареченої всього світу переважно вибирають весільні зачіски в грецькому стилі. Це не дивно, адже вони найбільш вдало підкреслюють красу, жіночність і одночасно пишність з царственої граціозністю.

Такий варіант укладання передбачає наявність локонів. Він ідеальний для дівчат з кучерявими від природи волоссям. Але власниці ідеально гладких пасом за допомогою сучасних засобів для укладки можуть також створити неповторний обсяг і локони потрібного розміру.

Грецькі укладання йдуть абсолютно всім. З великої кількості варіацій кожна дівчина з допомогою перукаря може підібрати на весілля самий оптимальний варіант, який підходить до конкретної сукні і вигідно підкреслює достоїнства зовнішності. Незалежно від овалу обличчя, форми очей і підборіддя розкішні вільні локони або вибиваються з вільної коси кучеряві пасма прикрашають будь-яку наречену.

Довжина волосся також може бути будь-якою, як і колір. Найбільш виграшно подібні укладання виглядають на волоссі середньої довжини. Шикарні довгі локони потребують особливо ретельної фіксації. Кучеряве від природи волосся просто створені для укладок в грецькому стилі.

Не варто засмучуватися і власницям коротких стрижок або тонкого волосся. Весільні зачіски часто виконуються з використанням шиньйонів, накладних пасм.

Образи грецьких богинь і стародавніх цариць досі продовжують надихати перукарів. Можна з упевненістю заявити, що грецька зачіска взагалі рівнозначна поняття жіночої весільної зачіски. Вона виглядає не тільки з вбранням у грецькому стилі, але і з будь-яким самим витонченим або розкішним весільним платтям. Привертаючи увагу до обличчя нареченої, вигідно відтіняють його м'які і аристократичні риси, об'ємна укладання стає гідним обрамленням і завершенням ідеального образу.

Існує кілька основних видів грецької весільної зачіски, які виконуються перукарями. Інші різновиди створюють на їх основі:

  • грецький пучок (або лампадион на його основі як більш складний варіант);
  • грецька коса;
  • грецький хвіст;
  • грецький «каскад».

Кожна з них може застосовуватися для різної довжини волосся і доповнюватися всілякими аксесуарами.

Аксесуари

Грецька зачіска немислима без шпильок і прикрас. Природну красу кучерявих локонів на батьківщині доповнюють квіти. Як правило, це білі або кремові бутони. Ідеально, якщо вони гармонують або повторюють квіти в букеті нареченої. Це можуть бути штучні прикраси або справжні суцвіття. Щоб натуральні квітки не втратили свіжість, їх попередньо обробляють воском.

Інший популярний і найпоширеніший аксесуар – це фата. З нею потрібно бути обережніше. Важка і дуже візерункове тканина може пошкодити зачіску або відвернути на себе увагу. Краще вибирати прозору і максимально легку фату середньої довжини. Вона також може бути прикрашена широкою смугою мережива по краю.

Найкраще поєднуватися фата буде з грецьким пучком на середині потилиці або з низькою зачіскою. Зазвичай в такому варіанті фату приколюють під пучком, що не відволікає уваги від краси волосся нареченої.

Іноді замість фати використовують сіточку, щоб підкреслити незвичайність і витонченість образу. Ця деталь найкраще підходить власницям волосся середньої довжини або коротких. Також повітряний аксесуар чудово поєднується з грецьким пучком або лампадионом.

Стрічки, намиста часто вплітаються в грецьку косу або вільний хвіст. Вони підкреслюють складність плетіння і надають більший обсяг зачісці. Обідки також є частими супутниками весільної зачіски в грецькому стилі. Вузькі або широкі, один або кілька з металу, стрічки, мережива, вони можуть нагадувати діадему по своїй пишноті або лаконічно притримувати кордон чубчика. Який би ви не вибрали варіант, що саме в грецькій зачісці він буде виглядати найбільш ефектно.

Гумки і стрічки для грецької зачіски дозволяють зробити цікавий варіант в домашніх умовах. Для цього волосся завивають на плойку або бігуді, приділяючи особливу увагу кінців. На розділені прямим проділом волосся надягають спеціальну стрічку-гумку. Під неї підвертаються кінчики волосся. Виходить оригінальний вільний валик. Спереду таку укладку зазвичай обрамляють невеличкі кучеряві пасма.

Діадема – ще один привід відчути себе грецької царицею. Це маленьке подобу корони найчастіше носять на лобі при легкій вазі прикраси або на тім'яній частині. Іноді її прикріплюють і на потилицю. Необов'язково діадема повинна бути зроблена з дорогоцінних металів з натуральними каменями. Але якість має бути досить хорошим, щоб аксесуар не виглядав дешево.

Оригінально виглядає на вільно спадаючому каскаді локонів розсип дрібних стразів або крихітних квіток, переливаються різнокольоровими вогнями на сонці.

Варіанти укладання

Грецька коса стала популярною більше десяти років тому не тільки в якості святкової укладання, але і в повсякденному стилі. Зараз можна зустріти безліч її різновидів: французьку косу, колосок і т. д. Відміну грецького варіанта – в легкої недбалості. Зачіска одночасно природна і гармонійна, але в той же час досить продумана – від розташування на тій чи іншій стороні голови до доданих аксесуарів.

Такий варіант є справжнім шедевром. Важка багатошарова зачіска чудово виглядає в обрамленні квітів, намистин, стрічок, часто виконується з використанням штучних пасом для створення об'єму. Майстер вміло виправляє окремі пасма із загальної коси, щоб надати легку недбалість і натуральність волосся. Створюється ефект чарівної грецької принцеси або німфи, яка недбало зібрала локони, які розсипалися по плечах від бігу.

Коса може бути одна, утворена широкими вільними пасмами, а може складатися з декількох середніх за обсягом, що починаються біля скронь, а потім переходять в загальний химерний візерунок плетіння. Вона може йти прямо, але частіше плететься трохи набік. Завиті кінчики волосся обрамляються аксесуарами у вигляді стрічок і квітів і вільно спадають або забираються в зачіску. Часто грецькі коси стають базовим елементом для більш складних зачісок, як, наприклад, грецький вузол.

Найкраще грецька коса виглядає без фати в обрамленні квітів або з діадемою. Зачіска сама по собі досить фактурна і цікава. Мереживо ж може приховати найбільш ефектні деталі образу.

Грецький хвіст – одна з самих нескладних варіацій, яку можна зробити самостійно в домашніх умовах при належному вмінні. Доповненням до нього добре служить фата, так як вся краса зачіски видно збоку. Хвіст починається частіше на потилиці і виправляється кілька асиметрично на одне плече, рідше – на обидва. Він складається з локонів або грецьких кос. Часто його виконують з декількох скручених джгутами пасм, які до середини довжини з'єднуються в одну.

Часто змішують грецькі хвіст і косу, щоб отримати незвичайний і цікавий варіант. Така зачіска особливо рекомендується для нареченої з коротким волоссям, адже використовувати накладні волосся тут простіше всього. Варто відзначити, що чим складніше малюнок зачіски, що обрамляє голову, тим скромніше і менше повинно бути прикрас у волоссі.

Грецький «каскад» – популярний варіант на довге волосся. Зачіска заснована на вільному положенні волосся, завитого у локони. Завитки не повинні бути гладкими і рівними. Вітається ефект легкої недбалості з локонами різних розмірів. Завиті волосся за допомогою невидимок прибирають від особи і сколюють низько над шиєю або трохи вище на потилиці, якщо зачіска не занадто важка. Для додаткового обсягу по боках біля скронь і на маківці часто використовують начіс.

Волосся в такій укладанні красиві і самі по собі, і з додаванням невеликих аксесуарів. З такою зачіскою найбільш популярна діадема, а ось об'ємна фата буде не кращим компаньйоном. Варто також подумати про вибір сукні. Розпущене волосся, що спадало на спину і плечі, вимагають максимально відкритої верхньої частини сукні.

Грецький вузол або створений на його основі лампадион – один з найбільш ефектних і складних для виконання видів весільної зачіски. Існують прості варіанти, але в складному і об'ємному виконанні з безліччю обрамляють завитків без професіонала все ж не обійтися. Це прекрасна зачіска на середні волосся. Вона найбільш ефектно підкреслює відкриваються погляду плечі і витончену шию нареченої.

Укладання розкішно виглядає в будь-якому обрамленні з аксесуарів і є універсальним варіантом. Ті дівчата, які мріють про пишну фату на церемонії одруження, можуть сміливо вибирати цей варіант зачіски.

Волосся прибираються тому повністю. Перукар може залишити для ефектності кілька тонких витких пасом біля скронь або шиї. Пасма збираються високо на потиличній частині, формуючи подобу корони за формою, або в більш простому варіанті вузол розташований досить низько, ближче до шиї, а з його обсягу вибиваються, ніби навмисне, локони різної форми.

Головне в цій зачісці – створити міцну основу, поверх якого будуть лягати інші пасма самим вигадливим чином. Весь об'єм волосся повинна бути добре зафіксована за допомогою невидимих шпильок і укладальних засобів.

Ефектні образи

Найбільш вражаючими виходять «каскади» з білявого волосся, локони яких припаяні невеликі стрази. Ефектним доповненням стане діадема з розсипом каміння. Власницям рудого волосся йдуть пишні грецькі коси або комбінації з грецьким хвостом в обрамленні живих білих квітів.

Брюнеткам йдуть низькі пучки грецьких вузлів зі складним малюнком з локонів. Обрамляє таку зачіску, як правило, ефектна шпилька, а знизу під вузлом прикріплюється ніжна фата.

Самим розкішним варіантом, підкреслює положення господині свята, стане високий лампадион, з випущеними, вільно струмуючими з-під нього пасмами різної довжини.

Кожен з варіантів виграшно виглядає з чубчиком, яку часто спеціально виділяють за допомогою діадеми або ободків і різних стрічок. Пряма або злегка зачесана набік, вона допомагає гармонізувати риси обличчя і зробити форму лоба ідеальною.

Який би з типів грецької зачіски ні обрала сучасна наречена, він незмінно буде відсилати до часів прекрасних жінок, природних і ніжних, які підкорюють своєю красою. А велична гармонія образу створить неповторний силует витонченою і природної жіночої краси.

Про те, як зробити весільну зачіску в грецькому стилі, дивіться у відео нижче.