Як зробити оригінальні запрошення листівки на весілля?

Весілля вважається найважливішою подією, тому до її підготовці необхідно поставитися відповідально та ретельно продумати всі деталі. Перед початком урочистості в першу чергу слід подбати про запрошення гостей.

На сьогоднішній день в магазинах можна купити готові запрошувальні листівки, але якщо їх виготовити своїми руками, то вони вийдуть оригінальними і незвичайними.

Ідеї оригінального оформлення

Останнім часом багато молодята воліють використовувати неординарні весільні запрошення, створюючи їх самостійно. Таким чином, вони не тільки виявляють повагу до кожного з гостей, але і залишають про себе незабутню пам'ять у вигляді унікального сувеніру. Перед тим як приступити до творчості і зробити незвичайні варіанти запрошень карток, важливо врахувати місце проведення церемонії, її тематику, колірної та флористичний дизайн, а також особливості вбрання нареченої і нареченого. Приємно здивувати гостей можна декількома варіантами листівок.

Картки з мереживами

Вони додатково підкреслить ніжність молодих і додадуть їх способу романтичні нотки. Для виготовлення такого шедевра знадобиться всього лише щільний папір (картон), невеликий тонкий листочок, мережива, білосніжна тасьма, гуаш і трафарети для написання тексту. Лицьову частину запрошення потрібно умовно розділити на дві частини, одну з них прикрасити стрічкою або тасьмою, а іншу оформити орнаментом у вигляді квіточок або сердечок.

Колір тасьми на картці повинен відповідати відтінку плаття нареченої.

Старовинний сувій

Він робиться елементарно і виглядає шикарно. Найчастіше подібний варіант вибирають ті закохані, які планують проведення свята в піратської тематики. Для приготування сувою потрібно мати листи ущільненої папери, запальничку, мотузку і чайну заварку. Папір слід попередньо вимочити у міцній заварці чаю, потім нанести в хаотичному порядку на неї чорнильні плями або патьоки. Листочок акуратно підпалюється по всьому периметру, таким способом йому надається вигляд злегка обгорілого старовинного послання і вгорі кріпиться мотузка.

Запрошення-квіллінг

Таке оформлення передбачає застосування незвичайних візерунків, ліній і фігур, виготовлених з кольорових смужок паперу. Щоб отримати гарну листівку досить вміло скрутити паперові смужки. Красиво виглядають в такому виконанні сердечка, пелюстки квітів і обручки. Додатково конверт можна прикрасити атласною стрічкою і намистинками. На одне весільне запрошення слід нарізати 15 смужок паперу однакових по довжині і ширині.

За допомогою спеціального інструменту їх скручують в роли, фіксують клеєм і оформляють раніше підібраний візерунок.

Скрапбукінг

Вважається самим красивим і романтичним видом декору, виконання якого вимагає наявність особливої майстерності. Подібний дизайн часто використовують при створенні не тільки запрошувальних листівок, але і фотоальбомів. Оригінальність таких карток полягає в тому, що на них можна розмістити незвичайні записочки, фотографії, сімейну хроніку і журнальні, газетні вирізки. Щільний аркуш паперу згинається навпіл, його зовнішню частину прикрашають візерунками, нанесеними через спеціальний трафарет. На лицьову сторону необхідно також закріпити напівпрозору фольгу, папір і доповнити оформлення стразами або намистинками.

Запрошення у вигляді альбому

Для шановних батьків і близьких родичів молодятам можна виготовити запрошення мають вигляд фотоальбому, в якому розміщені фотокартки (починаючи з дитячого віку і закінчуючи теперішнім часом). Хорошим рішенням стане вклеїти фото в хронологічному порядку, наприклад, спочатку розташувати зображення нареченого і нареченої шкільних років, потім додати спільні фотографії, зроблені під час знайомства, відпочинку і подорожей. Завершальним штрихом у цьому запрошенні стане написання дати торжества. Її в залежності від пори року можна викласти осінніми листочками, морськими мушлями, квітами або слідами на снігу.

При цьому в альбомі необхідно залишити кілька незаповнених сторінок, гості їх доповнять весільними фото.

Електронні запрошення

Якщо наречений і наречена не вважають себе умільцями в hand-made, то не менш оригінальне послання гостям вони можуть відправити і в електронному вигляді. Особливо добре підійде подібна ідея для розсилки друзям, які постійно проводять час у соціальних мережах. Для створення електронної листівки слід добре продумати текст, потім оформити все у вигляді короткого ролика, колажі або слайд-шоу.

Видеоприглашение

Цікавим способом запросити гостей стане і відправка відеоролика. Головними героями в ньому повинні бути молодята. Для реалізації такої ідеї можна застосувати різні варіанти. Наприклад, скористатися послугами досвідченого оператора і зняти якісний ролик, самостійно використовуючи слайд-шоу накласти красиве музичне оформлення. В кінці потрібно не забути вказати точну дату і час проведення торжества.

Перераховані вище види весільних запрошень виявляться самими оригінальними та ексклюзивними, так як їх повтор виключений. Листівки ручної роботи мають більше переваг, так як вони залишаться у гостей на довгу пам'ять.

Відповідний текст

Особливу увагу при виготовленні запрошень на весілля необхідно приділити їх тексту, який повинен бути наділений не тільки формальним описом, але і мати душевний, зворушливе звернення до кожного окремого гостя. У листівці необхідно вказати радість молодих і те, що вони з нетерпінням чекають на цю подію. В залежності від стилістики весілля — текст листівки може бути як офіційним, так і тематичним або смішним. При цьому важливо також враховувати і вік гостей.

Складаючи слова запрошення, важливо точно викласти всю необхідну інформацію. Вказати дату, час та адресу проведення церемонії. Продумати особливе звернення до батьків і літнім гостям, підкреслюючи глибоку повагу до них. Імена гостей слід писати від руки, це вкаже на цінність кожної людини.

При цьому в тексті необхідно намагатися висловити зацікавленість молодих у присутності цих людей, щире бажання розділити щастя разом з ними.

Гарними прикладами для написання запрошень багато.

Класика

Подібний стиль ідеально підійде для всіх. Це можуть бути почесні гості, батьки, друзі, дідусі та бабусі. Якщо ж на весілля планують покликати партнерів по бізнесу, начальство і колег, то бажано застосувати більш офіційний і строгий стиль. Починати слід з обігу: Повинні бути такі слова, як «дорогі» (шановні). Потім треба написати: «ми маємо честь запросити вас на наше весілля, яке відбудеться _року в _часов за адресу_». Закінчується послання вираженням поваги і подяки, із зазначенням імен молодих.

Прикольні запрошення

Їх можна надіслати лише самим близьким родичам, які люблять гумор. Починати звернення слід відразу текстом: «Ой, рятуйте! Все пропало! Він (вона) викрав (а) моє серце! ». Потім продовжити: «Операція з термінового порятунку призначена на» і вказати дату, час і місце весільної церемонії.

На особистий розсуд запрошення можна доповнити й іншими смішними фразами, які обов'язково подарують гостям гарний настрій.

Тематичні

Якщо намічається весілля в італійській стилістики, то слід починати текст звернення: «Синьйор і сеньйорита! ». Потім потрібно приписати: «Вас очікує беліссімо і багато аморе». Закінчувати текст слід зазначенням дати, часу свята і адресою.

Крім цього, зараз в моді і запрошення «а-ля стиляги». Вони здадуться на перший погляд дуже неординарними, але в них криється своя родзинка. Послання зазвичай починається наступним текстом: «Хей чуваки! Ми кличемо вас потуситься на весільному паті, яке буде проходить_года, в_часов». В кінці листівки пишеться: «ваші кльові френди (імена нареченого і нареченої) чмоки-чмоки! ». Таке запрошення можна послати тільки друзям.

Величезну роль у запрошенні також зіграє і дизайн написання, в даний час особливою популярністю користується нецензурний шрифт, а красиві рукописні букви.

Якщо текст має більш офіційний характер, то його потрібно друк літерами з завитками, виділяючи важливу інформацію нахилом.

Покрокова інструкція по виготовленню

Для того щоб весілля надовго запам'яталася, важливо правильно виконати її організацію, провести запрошення гостей, так як воно є першою сторінкою в книзі сім'ї молодих. Тематичні листівки на весілля краще всього зробити своїми руками. Цей варіант найбільш популярний, оскільки дозволяє молодятам по-особливому висловити свої почуття, задати індивідуальний стиль і тон заходу. Робити такі запрошення нескладно, але вони вимагають певних часових і матеріальних витрат.

Щоб швидко виготовити шедевр, потрібно запастися терпінням і застосувати майстер-клас.

  • У першу чергу потрібно підготувати матеріали. Для дизайнерської роботи знадобиться кольоровий і білий папір різної щільності, картон, атласна стрічка (шириною до півтора см), декоративний квіточку, скрапбукінг, двосторонній скотч і намистинки.
  • Потім на білому листочку слід роздрукувати раніше підібраний текст запрошення, а на кольоровий нанести шаблон. За нього вирізається певного розміру фігура з посланням.
  • Скрапбукінг закріплюють скотчем, відрізують стрічку довжиною, яка трохи перевищує довжину конверта. Стрічка фіксується на поверхні заготовки, і її кінчики залишають по боках. Їх потрібно згорнути в кільця і по центру з'єднати скотчем. Додатково серединки кілець декорують намистинками.
  • Далі роблять вирізку прямокутника з картону розміром 33*14.3 див. Його згинають навпіл і на одну сторону наклеюють роздрукований текст. По центру конверта слід закріпити квіточку. За бажанням лицьову сторону можна додатково прикрасити блискітками або стразами.

Цікаві приклади

На сьогоднішній день існує безліч ідей для самостійного виготовлення весільних запрошень. Способи дозволяють створювати красиві та оригінальні листівки, які наповнені нотками урочистості. Серед величезної кількості виділяється декілька найбільш популярних варіантів запрошувальних листівок.

Колаж з фотографій

Оформити дизайн у даному випадку можна різними способами, все залежить від особистих переваг і фантазії. Незвично виглядають листівки, в яких розміщена ціла хронологічна ланцюжок життєвих подій нареченої і нареченого.

Колаж, як правило, починається з дитячих і шкільних фото, потім закінчується вже загальними знімками молодят.

Запрошення-шоколад

Приємно здивувати гостей допоможе і солодке послання у вигляді смачної шоколадки. Для його оформлення потрібно шоколад будь-якого розміру, кольорова щільний папір і атласна тасьма шириною до 0.9 див. Спочатку вирізається з паперу святкова обгортка на шоколад, на неї наклеюється роздрукований текст та запаковується.

Остаточним штрихом у виготовленні солодкого послання стане декор тасьмою.

Запрошення-лотерейка

Така листівка є цікавою і незвичайною. Спочатку готується вона сама. На неї рідким милом, змішаним з акриловим кольором, красиво наносять дату, час та адресу урочистості. Потім покриття сушиться протягом двох годин і вкладається в конверт разом з металевою монетою для стирання шифру.

Майстер-клас з виготовлення весільної пригласительной листівки чекає вас в наступному відео.