Як правильно наносити блискітки на гель-лак?

Блискітки в манікюрному дизайні займають особливе місце. З їх допомогою можна перетворити будь-манікюр, яким би нудним і нецікавим він ні здавався спочатку. Блискітки люблять практично всі. А ось правильно наносити на нігті вміє далеко не кожна. Ця тема потребує детального вивчення.

Особливості

Роль і значення в житті кожної модниці блискіток ще більше посилився з появою гель-лаку. Тепер ці два поняття є нерозривними, впевнено займаючи місце на манікюрних столах професіоналів і обґрунтовуючись в будинках звичайних жінок. Такий декор володіє рядом особливостей, які варто негайно вивчити.

 1. Блискітки на гель-лак наносяться легко і просто. Існує декілька технік, будь-яка з них застосовується і в салоні, і вдома. Можна мати мінімальний набір лаків, але за допомогою блискіток кожного разу отримувати новий дизайн.
 2. Зручність у створенні різних варіантів дизайну починаючи з простих і закінчуючи найскладнішими і мудрими.
 3. Блискітки не псують якість роботи, навпаки, подовжують довговічність манікюру. Але тільки за умови якісного перекриття, при якому жоден куточок блискучого елемента не буде чіплятися під час шкарпетки.
 4. Величезний асортимент декору дозволяє реалізовувати будь-які ідеї, якими б сміливими й оригінальними вони ні були.
 5. Низька вартість дозволяє не обмежувати себе у виборі блискіток.

Гель-лак коштує на порядок вище, а баночка з блискітками доступна.

Види

Велика частина блискіток створюється за єдиною схемою: металізована фольгована плівка ріжеться на дуже дрібні шматочки. Вони відрізняються за формою, кольором, розмірами.

В залежності від розмірів блискітки діляться на кілька груп:

 • дасть характеризується дуже дрібними розмірами, навіть крихітними, це практично пудра, яку можна навіть використовувати, як втирку для липкого шару;
 • гліттер — це більш великі частки, діаметр яких коливається в межах 3-5 мм;
 • конфетті — так ми звикли називати круглі блискітки різних кольорів і розмірів, хоча насправді вони називаються камифубуки, що перекладається як «паперовий шторм».

Також блискітки для манікюру поділяються на види залежно від консистенції.

 1. Сухі блискітки випускаються у вигляді даста і гліттера. Для їх фасування використовуються круглі плоскі баночки або невеликі колбочки. З таким декором зручно і легко працювати. Розсипчастий блискучий декор наноситься на липкий шар, після чого слід нанесення фінішного покриття.
 2. Рідкий варіант декору — це прозорий лак, в який була додана блискуча пудра. Продаються такі блискітки в таких же флакончиках з пензликом, як і звичайний лак. Щільність блискіток визначена виробником. Її можна підвищити за рахунок нанесення декількох шарів лаку, але це не завжди є доречним.

Застосування в дизайні манікюру

Неможливо пройти повз блискучих коробочок, які іскрять і переливаються чарівним світлом. Блискіток ніколи не буває достатньо, постійно хочеться купити новий декор, який буде поєднуватися з новим платтям, підійде до нового цибулі чи просто буде піднімати настрій, прикрашаючи ваші нігтики. Блискітки можуть різним чином застосовуватися в нігтьовому дизайні. Розглянемо лише декілька варіантів, які є найбільш вдалими і популярними:

 • обрамлення посмішки у французькому манікюрі і в його зворотного версії;
 • малюнок з блискіток можна отримати за допомогою трафарету або за рахунок промальовування тонкою кистю;
 • виділення окремих частин вже готового малюнка;
 • градієнт досягається за рахунок нерівномірного нанесення блискіток — біля кутикули щільність декору максимальна, вона поступово зменшується або навпаки;
 • блискітки можуть покривати всю площу нігтя, красуватися на всіх пальчиках або лише на кількох, в будь-якому випадку такий дизайн вимагає підбору більш скромного цибулі, використання прикрас небажано;
 • молодіжним варіантом є точкове нанесення іскристого декору.

Техніки нанесення

Щоб в домашніх умовах зробити блискучий манікюр, необхідно ознайомитися з існуючими техніками нанесення такого декору. Існує декілька технік, жодна з них не є складною, кожна може бути реалізована в домашніх умовах навіть без наявності відповідного досвіду.

Головне — все правильно зробити, і тоді на нігтях буде красуватися бездоганний блискучий манікюр, який буде довго триматися і при цьому не втратить своєї краси.

Кожна техніка має починатися з підготовки нігтів і кутикули до подальших маніпуляціям. Без такої підготовки не потрібно думати про створення якісного, красивого і довговічного нігтьового дизайну. Підготовчий процес включає ряд кроків.

 1. Оцінюємо стан і ширину кутикули. Якщо вона є неширокою, то можна скористатися апельсиновою паличкою, за допомогою якої кутикула відсувається до нігтьовому ложу. В іншому випадку доведеться видаляти відросла шкіру.
 2. Надаємо нігтьовій пластині потрібну довжину і форму. Для цього необхідні спеціальні ножиці і пилка. Після обрізання нігтя по його краю розташовуються дрібні щербини і шорсткості. Щоб їх прибрати потрібно використовувати пилку для шліфування, в іншому випадку манікюр не буде довговічним, а нігті будуть постійно чіплятися за одяг, приносячи своєї господині дискомфорт.
 3. Обробка пластини бафом дозволяє прибрати мікроскопічні нерівності і шорсткості з площі нігтя. З цим інструментом важливо не перестаратися.
 4. З відполірованих нігтів забирається пил та інші забруднення, пластина знежирюється. Після цього можна наносити основу, яка просушується в лампі.

  На цьому підготовчий етап завершується, і можна переходити безпосередньо до створення дизайну з використанням блискіток. Детально вивчіть кожну техніку і виберіть прийнятну для себе.

  Метод обсипання

  Метод обсипання є не самим економним, тому майстри нечасто його обирають в своїй роботі. Його суть полягає в наступному:

  • на пластину наноситься невеликий шар прозорого гелю;
  • палець розташовується над порожньою невеликою ємністю;
  • за допомогою лопатки, апельсинової палички, пензлики або пушера набирається невелика кількість блискіток;
  • обсипаємо пластину, намагаючись домогтися рівномірності;
  • зайвий декор знімається віялової сухою кистю;
  • сушимо в лампі, покриваємо фінішем і знову сушимо.

  Втирка

  Втирка доречна для зовсім дрібних блискіток. У цьому випадку покрокова інструкція буде виглядати наступним чином:

  • наносимо шар кольорового лаку, сушимо;
  • на липкий шар утворений за допомогою сухої пензлика наносимо гліттер рухами;
  • повинна бути покрита вся поверхня пластини;
  • втирающими рухами блискітки вбиваємо в лак, одночасно будуть зніматися залишки декору;
  • прибираємо пензликом залишився декор, який не з'єднався з липким шаром;
  • на кілька секунд поміщаємо руку в лампу, наносимо фініш і сушимо нігті.

  Блискітки з лаком

  Блискітки з лаком зручно наносити у вигляді малюнка, цей процес виконується за наступною схемою:

  • у невеликій ємності з'єднуємо трохи лаку і блискіток, потрібно перемішувати до отримання однорідної маси, декор завжди можна додати для отримання потрібної щільності;
  • краще таку суміш робити відразу для всіх нігтів, в іншому випадку буде складно добитися однакової щільності, і дизайн може відрізнятися;
  • на пензлик набираємо невелику кількість створеної суміші і наносимо на пластину у відповідності з обраним дизайном;
  • сушимо, перекриваємо фінішем і знову сушимо.

  Таким чином можна перекривати весь ніготь, потрібна широка кисть, якою буде зручно робити розтяжку декору.

  Для великого декору

    Для великого декору краще використовувати іншу техніку. Вона забезпечить довговічність дизайну і полегшить роботу, яка буде складатися з наступних етапів:

    • заздалегідь продумується майбутній дизайн, краще намалювати його на папері або потренуватися на типсе, такий декор буде складно пересувати по нігтю;
    • перекриваємо ніготь моделюючим гелем, у нашому випадку зручно використовувати саме цей матеріал;
    • для опуклого або великого декору необхідно наносити товстий шар гелю, ніж при звичайному манікюрі, в цьому випадку блискітки будуть втоплені в покритті, а їх кути не будуть виступати і надалі чіплятися;
    • дотсом або магнітним олівцем чіпляємо блесточку і розташовуємо на нігті в потрібному місці;
    • сушимо, перекриваємо фінішем і знову сушимо;
    • може знадобитися ще один шар фінішу, якщо декор виступає, або раніше було завдано недостатньо товстий шар.

    Гарні приклади

    Якщо в манікюрі були використані блискітки, він вже є чарівним. Потрібно дуже постаратися», щоб зіпсувати дизайн таким декором. З безлічі прикладів обрані самі цікаві і красиві.

    • У цьому прикладі було використано багато технік, але результат того коштував. Від таких нагідок складно відірвати погляд, його хочеться розглядати знову і знову. Блискітки в цьому випадку були використані дуже вдало і в міру, вони розставляють потрібні акценти, розбавляють чорний френч, який без них виглядав би нудно і похмуро. Нанесення декору здійснювалося в різних техніках. Для окантовки посмішки використовувалися рідкі блискітки, а для прикраси малюнків була задіяна пудра.
    • Перед нами один з варіантів градієнта, для створення якого був використаний блискучий декор. Більш того, майстер використав два види блискіток, які відрізняються не тільки за кольором, але і відрізняються формою і розмірами. Такий дизайн може служити святковим варіантом і повсякденним. Робиться він дуже легко, набагато простіше класичного французького манікюру.
    • Блискітки камінням не зіпсуєш — приблизно так хочеться сказати, дивлячись на цей дизайн. Незважаючи на наявність трьох різновидів виразного декору (перламутровий пил, бульонки і каміння), дизайн не вийшов перевантаженим. Потрібно віддати належне майстрові за вдалий вибір колірної гами і підбір додаткових елементів.

    Дизайн вийшов тонким, вишуканим, в міру яскравим і ніжним.

    • В якості літнього молодіжного варіанту можна використовувати цей приклад. Нехай комусь він здасться занадто яскравим і недоречно виразним, але у такого дизайну завжди знайдуться шанувальники. Погодьтеся, іноді хочеться сяяти, мов зірка, і манікюр при створенні такого образу відіграє далеко не останню роль. Зверніть увагу на окантовку, яка зроблена з конфетті, про яке вже згадувалося.
      • Геометрія в нігтьовому дизайні влаштувалася грунтовно. Незважаючи на появу нових напрямів, майстри продовжують вимальовувати на нігтях геометричні лінії і фігури. Багато варіанти можуть бути створені в домашніх умовах без залучення фахівця. Наприклад, цей дизайн хоч і відрізняється простотою, але все ж виглядає незвично. Для прочерчивания чіткої лінії потрібно використовувати розмежувальну смужку, яка забирається відразу після нанесення блискіток. Тільки після цього можна переходити до етапу сушіння.

      Про те, як зробити манікюр з блискітками і стрічкою, дивіться у наступному відео.