Як сподобатися дівчині в підлітковому віці?

Кожна людина проходить у своєму житті етап дорослішання. Перехідний період характеризується непростим емоційним станом. Здавалося б, ти вже подорослішав і багато чого розумієш, а що з цим робити і як себе вести – тобі незрозуміло. Особливо важко, коли в твоєму житті з'являється предмет обожнювання.

Особливості перехідного віку

Приблизно з 11-16 років починається перебудова людського організму. Нічого страшного в цьому немає. Через такий непростий стан проходили абсолютно всі люди, що живуть на Землі. У перехідний період відбувається дорослішання, і світ починає грати новими фарбами. Так хочеться наслідувати дорослим і бути з ними на «одній хвилі». І це цілком природне бажання. Якщо підліток є інтелектуально розвиненою особистістю, то він прагне до пізнання навколишнього світу. У цей час добре працює пам'ять і розвивається інтуїція.

Потрібно не упустити цей момент і розвинути свої навички на «повну котушку».

Ні для кого не секрет, що в підлітковому віці виникає статевий потяг. Це відбувається несвідомо, і тому практично не впливає на психологічний стан. Хоча цей момент не можна пускати на самоплив. Психологи стверджують, що правильне виховання спрямовує розвиток особистості. Повноцінне становлення відбувається завдяки підтримці близьких людей. У будь-якому випадку не варто замикатися у своїх проблемах. Необхідно шукати відповіді на свої запитання всюди. Хоча б у спеціалізованих джерелах або на просторах інтернету.

Як сподобатися дівчині?

У хлопчиків у підлітковому віці думки про дівчат є найголовнішими. І в цьому немає нічого поганого. Представники чоловічої статі часто бояться бути відкинутими і осміяними. Вони страждають від своїх почуттів і нерозділене кохання, не знають що їм зробити, щоб звернути на себе увагу протилежної статі. Почати потрібно з загальних простих правил. Одягатися охайно, намагатися, щоб не було поганого запаху. Для цього потрібно дотримуватися правил гігієни. Не виливати на себе майже весь флакон татового одеколону. Терпкий запах не сподобається нікому. У дівчини може бути алергія на подібні аромати. Тоді справи підуть зовсім погано.

Потрібно бути завжди зібраним і не викликати роздратування своїми вчинками. Не слід вести себе зухвало і нахабно.

Пристойні дівчатка дуже не люблять таку поведінку. Якщо хочеться звернути на себе увагу, слід здійснити вчинок, який викликає у оточуючих повагу: витерти дошку, полити квіти, винести сміття з класу. Вчитель обов'язково тебе похвалить і приведе в приклад іншим дітям.

Зайнятися активно навчанням. Вивчити напам'ять вірш або теорему. На перервах або в інших місцях громадського скупчення намагатися перебувати поруч з об'єктом свого обожнювання. Частіше дивитися їй прямо в очі. Стосуватися, як би ненавмисно, її руки. Якщо дівчині потрібна допомога, то обов'язково слід надати її. Для початку можна зайняти чергу в їдальні або допомогти донести важкий портфель. Зараз у кожного є сторінка в соціальних мережах. Можна знайти акаунт дівчини, яка подобається, і запропонувати дружбу. Кожен вечір писати їй повідомлення з побажаннями «доброї ночі», або просто поцікавитися про те, як йдуть її справи. Можна сказати, що це банальні поради, але вони дають ефект. Якщо жити інтересами дівчини, яка тобі цікава, вона обов'язково відповість взаємністю. І для цього необов'язково бути супергероєм або ідеальним красенем.

Про дівчаток та дівчат

Поговоримо про те, що їм подобається найбільше. У підлітковому віці у представниць прекрасної статі є свої захоплення. В 10-12 років дівчат цікавлять ляльки та їх красиві наряди. Вони проектують свій образ на ляльковий. Одягаючи іграшку, дівчинка, насправді, являє себе в цьому вбранні. Однак дівчата забувають і про хлопчиків. У 12-річному віці це виявляється не так активно, відносини розвиваються в дружній формі з найбільш вираженою симпатією. Вподобаному хлопчикові однокласниця з задоволенням допоможе виконати домашнє завдання чи дасть списати на уроці контрольну роботу.

Починаючи з 13-річного віку, дівчата ведуть себе більш усвідомлено.

Їх вже мало цікавлять ляльки. Більшість сучасної молоді схиляється до захоплення Аніме. Персонажі екранних мініатюр барвисті. Їх створюють і просувають в Японії. Найчастіше вони вчиняють неймовірні вчинки. Образи героїв Аніме стають яскравими прикладами для підлітків. Тому хлопці одягаються так само, як ці казкові герої, і намагаються вести себе аналогічним чином. В цьому немає нічого поганого, навпаки, багато підлітки малюють образи героїв з японських мультиків і виробляють у себе художні навички. Дівчатка в 13-14 і навіть у 15-річному віці таким чином уявляють собі майбутніх обранців. На прикладі героїв Аніме вони вчаться будувати стосунки з протилежною статтю.

Єдина й неповторна

Як завоювати її серце? Потрібно завжди перебувати поруч. Дізнайтеся, чим вона найбільше цікавиться. Запросіть в кіно або просто подаруйте шоколадку. Дівчата дуже люблять солодощі і такий вчинок оцінять. Є дівчата, які ще ні з ким не зустрічалися. Зазвичай соромливі люди більше думають про навчання або про заняття спортом, ніж про особистих відносинах. Завоювати таких непросто. Але якщо ви твердо вирішили сподобатися, то почніть займатися спортом або підтягніть навчання. Інтелектуали серед підлітків є авторитетними особистостями. Ваш розум і досягнення у спорті оцінить не тільки вподобана вам дівчина, але й інші представниці слабкої статі.

Поки ви займаєтеся самовдосконаленням, не залишайте надовго без уваги ваш об'єкт обожнювання, але й не квапите події. Пам'ятайте одне мудрий вислів: «Чим більше жінку ми любимо, тим менше подобаємося ми їй». Не потрібно доходити до фанатизму. Однак не варто проявляти надмірну гордість. І принижуватися теж не варто. У взаєминах підлог потрібна міра.

Якщо вам сподобалася дівчина з фотографії на сторінці в соціальній мережі, то напишіть їй невелику привітання.

Воно повинно бути ввічливим і грамотним. Якщо користувач мережі відповість вам, то спробуйте зав'язати знайомство. Почніть писати повідомлення, де будуть обговорюватися повсякденні теми. Можливо, ваші інтереси не збігаються, і ви самі розчаруєтеся у своєму виборі. А якщо ні, то таке невинне знайомство може перерости у велике почуття.

Хлопці повинні бути впевнені у своїх силах. Щоб досягти авторитетного положення серед однолітків, мало бути накаченим і сміливим. Без розумової роботи над собою такі якості швидко переростуть у самовпевненість і хамську поведінку. Звичайно ж, такий спосіб не сподобається ні одній пристойній дівчині. Якщо ви хочете мати поруч із собою саму чарівну і привабливу в усіх відношеннях подругу, то працюйте над собою. Людина як особистість повинен себе «зробити» сам.

Як сподобатися дівчинці в школі, дивіться у наступному відео.