Вибираємо магнітну щітку для миття вікон

Сучасні побутові прилади не стоять на місці. Навіть відомі і звичні вироби поступово замінюються новими виробами, що збільшують комфорт користувача у всьому і продуктивності діяльності домогосподарки. Для тієї ж мети кілька років тому було придумано магнітне пристрій для миття скла з двох сторін. Це пристосування створено для швидкого і простого очищення вікон.

Магнітна щіточка чистить з зовнішньої і внутрішньої сторін. Цим вона суттєво економить час домашньої господині і виключає можливість падіння. Однак вибір виробу не так простий: потрібно знати особливості щітки, її різновиди та нюанси використання.

Особливості

Щітка зроблена з міцної пластмаси. Зовні вона є системою з двох половин, які промивають вікна одночасно з обох сторін. В основі кожної з них розташовується спеціальний магніт. З-за нього частину, що фіксується в руках, стримує другу частину, яка знаходиться із зовнішньої частини віконця.

З метою підвищення захищеності зовнішня щіточка обладнана мотузкою з кільцем. Її можна зафіксувати, щоб виключити ризик падіння.

Дві частини з'єднані між собою тяжінням пластин з магнітами. Першу щітку використовують для внутрішньої поверхні вікна, друга необхідна для зовнішньої. Очищаюча область покрита пом'якшеними речовинами, як правило, це поролон або фетр. При зносі матеріалу немає необхідності повної заміни виробу. У магазині просто купують нові губки.

По краю розташовується гумова смуга (скребок), що знімає рідину, що залишилася. Вона не залишає після себе розлучень, отполировывает скло. Час миття при застосуванні приладу зменшується принаймні у два рази. Під час очищення вікон обидві частини рухаються синхронно: друга рухається за першою, очищаючи другу поверхню.

Щоб друга частина не випала, якщо магніт не впорається, є страхувальна захід – шнур. Його кінцем можна прикріпити до частини приладу або на кінці кільце, яке кріплять на ручку вікна або руку чистячого. Двостороння щітка для чистки має тільки позитивні відгуки покупців.

Види

Сьогодні на ринку подібної продукції представлено чимало таких виробів. Вони можуть бути призначеними для:

 • миття скла товщиною 5-6 мм;
 • однокамерних склопакетів 16-24 мм;
 • двокамерних конструкцій товщиною до 34 мм

При цьому важливо передбачати певну особливість. Здається, якщо придбати виріб для двокамерних склопакетів, в який вставлені найбільш потужні магніти, то нею можна мити не тільки вікна, але і балконні стекла. Але це серйозна помилка. Для тонкого скла такий прилад дуже потужний: пересувати другу щітку складно. Тому для кожної товщини необхідно вибирати свій пристрій.

Тип склопакета, для якого призначене пристосування, вказаний на упаковці. Якщо такої інформації немає, це варто уточнити у продавця. Багатьох цікавить, як саме відбувається очищення вікон з двох сторін. Відро наповнюють чистою водою, при сильному забрудненні стекол туди додають миючий засіб. Завдяки спеціальній конструкції очищення відбувається відразу після змочування поверхні вікон.

  До початку збирання частини пристосування потрібно роз'єднати. Для цього їх повертають на 90 градусів відносно один одного. Обидві частини опускають у відро, а після кріплять до скла з двох сторін скла на одному рівні. На руку надягають страхувальне кільце і починають мити вікно з кутів конструкції, поступово просуваючись до її центру.

  Частина магнітної щітки, яка знаходиться на зовнішній стороні склопакета, повторює всі рухи першої половини. Процедуру двостороннього миття панорамних вікон починають зверху, щоб потоки брудної води не заливали помытое скло.

  Як вибрати: переваги та недоліки

  Щоб зрозуміти, чи потрібен вам такий прилад для миття вікон в квартирі, необхідно розуміти всі його сильні і слабкі сторони. При застосуванні даного виробу користувачеві не потрібно піддавати себе ризику, вивішуватися з вікна, щоб промити дальню частину стекол. Очищення вікон повністю проводиться зсередини приміщення. За рахунок того, що процес чищення відбувається відразу з двох сторін, ви задіюєте на очищення вікон менше зусиль і витратите менше часу.

  Магнітні щітки зроблені з дуже міцного матеріалу, їх важко пошкодити, що робить їх затребуваними у покупців. Крім того, вони володіють масою інших достоїнств.

  • При використанні даних пристосувань можна мити не тільки вікна. Їх можна використовувати по одній, щоб вимити дзеркало у ванній або очистити трюмо.
  • Підходять вони для очищення різних підстав, у тому числі пластику та інших покриттів.
  • Головне достоїнство щітки – полегшення роботи в кілька разів, так як при застосуванні цього пристосування на стеклах проводиться одночасна очищення з обох сторін.
  • Сама ідея магнітної щітки досить проста і зрозуміла, відразу ясно як їй користуватися. Це проста і комфортна річ, потрібна у побуті.
  • Підвищення рівня безпеки при очищенні скла – значущий елемент прибирання. Зробити це допомагає потужний магніт, міцно стримуючий щітку з зовнішньої сторони скла.
  • Прилад виготовлений з міцного пластику. Він не піддається корозії, не ламається. Для нього характерно старіння: тривалість роботи пристрою велика. Не страшна втрата однієї частини, так як пристрій забезпечений страхувальним тросом.
  • Пристрій забезпечений щіткою з міцної щетиною, при потребі нею можна очищати інші плоскі поверхні (підвіконня, раму вікна). Із завданням усунення надлишків забруднень ця щітка впорається.
  • Щітка невеликого розміру, вона не займе багато простору в коморі. Навіть якщо в квартирі зовсім мало місця, приладу знайдеться місце.

  Типи щіток з магнітами різні по силі самих пристроїв, характеристиці товщини скла, охоплюваного ними від 3 до 32 мм. Щітки для миття широких склопакетів відрізняються від інших пристосувань для стекол більш потужними магнітами.

  Таке пристосування завжди є в асортименті будь-якого магазину і коштує не так багато грошей. Дозволити собі його може кожна людина, трохи накопичивши грошей. Враховуйте, що очищення вікон клінінгової компанією при регулярному виклик обійшлася б вам у велику суму.

  Тепер розглянемо мінуси магнітних щіток. Їх не так багато.

  • Не всі щітки підійдуть для миття вікон з товстим склом або подвійним склопакетом. Для таких конструкцій потрібно підбирати прилад з більш сильним магнітом.
  • Вартість такого приладу може бути досить високою. Особливо якщо ви вибираєте модель, призначену для миття товстих стекол.

  Основний дефект полягає в технічних особливостях приладу. Магнітні пристрої комплектуються магнітами різної потужності. Якщо скло в квартирі більш товсті, ніж зазначено в мануалі, магніти не справляться і не зможуть щільно зафіксувати дві сторони приладу. Тому щітка може знижуватись або зовсім не триматися. Варто точно знати ширину склопакетів до покупки даного пристрою.

  Магнітні щітки з сильними магнітами коштують чималих грошей. Якщо необхідно здійснювати промивши дуже товстих склопакетів, доведеться витратити велику суму. Якщо магніт буде слабким, не можна розраховувати на хороший результат.

    Недоліків у функціоналі щітки на магнітах мало. Вона не дуже добре справляється з проблемою областями. До них відносяться стики і краю скла. Такий же дефект є у роботів для миття скла, схожих за властивостями приладів. Особливості їх конструкції просто не дозволяють помити поверхні в подібних місцях.

    Як правильно користуватися?

    Використання магнітної щітки для миття вікон передбачає облік декількох нюансів. Перед тим як підійти до очищення стекол, промийте підвіконня. Потім дістаньте частині пристрою і роз'єднайте їх, повертаючи на 90 градусів. При цьому вплив магніту слабшає, тому половинки легко від'єднуються один від одного.

    Намочіть миючі поверхні водою або бризніть на них речовина для миття вікон. Потім покладіть половинки точно навпроти один одного на внутрішній і зовнішній половинах скла. Перед цим закріпіть кільце з мотузкою на руці або ручці вікна. Проведіть щіткою, яка знаходиться у вас в руках, по поверхні. Друга буде повністю дублювати рух першої, омиваючи скло з боку вулиці.

    Технологія користування магнітною щіткою для миття вікон проста, але врахувати нюанси потрібно.

    • На скло бризкають трохи води або очисну рідина.
    • Щоб зупинити тяжіння магніту, половини розгортають одну до іншої на кут, що дорівнює 90 градусам.
    • Миючі поверхні мочать у воді і невеликій кількості очищувального засобу для скла (або в простій воді).
    • Якщо мотузка має кільце на кінці, його фіксують на ручці склопакета або руці миючого.
    • Першу половину щітки притуляють до внутрішньої площини, другу (з тросом) – до зовнішньої поверхні скла або склопакета. Магніт притягає їх один до одного.
    • Необхідно вибрати комфортне розташування рук.
    • Миють поверхню таким же способом, як простий ганчіркою.
    • Спочатку протирають область у рами (від найближчого нижнього кута), потім пересуваються вгору, убік, униз, далі – в бік до початкової позиції.
    • Обробляють середню частину, рухаючись зверху вниз. При такому алгоритмі слідів рідини на склі не буде.
    • Якщо після першого разу вікно недостатньо прозоре, процедуру проводять ще раз. Докладний алгоритм користування пристроєм вказаний в інструкції.

    Найбільш відповідна траєкторія руху пристрою описана в інструкції. Щоб миття вікон було якісним, варто слідувати їй. Обидві половинки магнітної щітки забезпечені спеціальним сукном або губкою, яка вбирає миючий речовина, а потім переносить його на поверхню скла. З іншого боку щітки знаходиться згін, він згрібає бруд і воду зі скла. При його використанні вже на чистому вікні згін застосовується для полірування.

    Виробники: огляд та відгуки

    Придбати в господарських магазинах або замовити за допомогою інтернету можна магнітні щітки виробників різних країн. Розглянемо докладніше моделі, які користуються попитом у сучасних покупців.

    Window Wizard

    Виробляють дану магнітну щітку в Китаї. Робочі поверхні оснащені змінними вставками з поролону. Крім цього в наявності пристрою є гнучкий шкребок, завдяки якому з вікна видаляються залишки води або засобу для очищення. Є трос з кільцем для безпечної роботи. Магніт невеликої потужності, з подвійними склопакетами він не впорається. Подібну модель можна використовувати для очищення вікон на балконах.

    Така щітка чистить склопакети товщиною до 2 див. Є страхувальна мотузка з кільцем. Виробник стверджує, що виріб призначений для тонких і товстих стекол. Пристрій належить тестувати в дію відразу після отримання, оскільки у відгуках багато невдоволень на те, що потужності достатньо тільки для одинарного скла, але не для склопакета. Пристрій важить приблизно 400 г, його ціна становить 1490 рублів.

    Glass Wiper

    Це відома модель китайського виробника. Вона досить компактний, не займає багато місця, її відрізняє особлива легкість. Виріб має поролонові змінювані вставки і гнучкі скребки. Всього випускається три різновиди таких щіток, призначених для миття стекол різної товщини. Ціна на них варіюється в залежності від потужності магніту.

    За 900 рублів можна придбати щітку, яка підійде для скла товщиною від 3 до 6 мм. 1 500 рублів доведеться віддати за аналог для різновидів від 15 до 25 мм. Якщо товщина складає від 20 до 30 мм, вартість виробу зросте до 1800 рублів. Магнітна щітка для миття вікон Glass Wiper широко представлена у вітчизняних господарських магазинах. Подібне пристосування виручає жителів багатоповерхівок, яким дуже важко мити вікна.

    Щітка для миття вікон Glass Wiper допоможе вам швидко і якісно провести промивання вікон, склопакетів. Однак працює вона виключно на одній стулці. Закріпитися на подвійному склопакеті не дозволяє потужність магніту. Зазначимо, що таке винахід використовують багато клінінгові компанії. А вже вони мають уявлення про те, як очистити все швидко, якісно і з витратою найменшої кількості зусиль.

    «Татла»

    Ще один непоганий екземпляр – щітка від вітчизняного виробника. Останнім часом вона користується гарним попитом. Це модель магнітної щітки російського виробництва. В асортименті є п'ять видів виробів в залежності від товщини скла. Зроблені щітки з пластику високої якості. Робочі поверхні оббиті змінною очисній тканиною. Половинки щітки з'єднані між собою довгою страхувальною мотузкою.

    Така модель обійдеться значно дорожче, ніж її китайські аналоги. Відмінна риса моделі полягає в тому, що обидві щітки скріплені між собою шнуром.

    Миючий елемент виготовлений з м'якої тканини, поліруючий шкребок, виконаний з силікону. Один комплект накладок розраховується на мийку площі 50 квадратних метрів. Магнітна щітка для вікон «Татла» коштує від 1900 до 6500 рублів.

    Поради

    Покупку потрібно здійснювати в перевіреному магазині з хорошою репутацією. Це дозволить придбати якісний товар, який буде служити довго. Не варто купувати виріб на розпродажу і по знижці. Так продавці продають неходовий товар не особливо належної якості. Щоб не сумніватися в достовірності покупки, можна попросити у продавця сертифікат. Його наявність свідчить про хороший товар.

    При характеристиці щіток фірми Window Wizard можна побачити тільки позитивні відгуки. В основному покупці хвалять зручність при використанні. Деяких користувачів бентежить висока ціна виробу, але якість і надійність компенсують цей момент. Особливо відзначається багатьма той факт, що магнітні щітки – це безпечні пристосування. Це позбавляє від страху випасти з вікна своєї квартири.

    Великі клінінгові кампанії теж дають високу оцінку даного винаходу, так як воно економить масу часу і не вимагає покупки іншого спеціалізованого обладнання для очищення зовнішньої сторони вікон.

    Прилад зручний у застосуванні, немає різних труднощів у її використанні. За час своєї недовгої історії вже накопичилася достатня кількість захоплених відгуків, які можна виявити на різних сайтах. Для миття скла в наш час не потрібно використовувати старі методи і народні засоби.

    Ви можете випробувати в роботі сучасні, чудові пристосування. Важливо вибрати правильну магнітну щітку, яка підходить саме для ваших вікон. Тільки в цьому випадку вона буде дійсно корисною.

    На завершення пропонуємо познайомитися з видеобзором однієї популярної моделі магнітних щіток для вікон.