Оффлайн карти для Андроїд — які краще? Які карти для Андроїд працюють без інтернету?

Незважаючи на те, що інтернет є практично у всіх, не завжди виходить ним користуватися. Багатьом користувачам цікаво, які карти будуть працювати без інтернету, адже не завжди доступний.

Хоч сьогодні інтернет вже став загальнодоступним і швидким, багато хто все одно їм не користуються з різних причин. Швидкий інтернет в основному є у великих містах, і це буває проблематично для тих, хто не орієнтується на місцевості без з'єднання і йому потрібна карта. Дуже радує той факт, що користуватися картами можна на смартфонах і при цьому не вимагає доступу до інтернету. У нашій статті ми поговоримо про кращих оффлайн картах для Андроїд, але якщо у вас Айфон, то знайти підходящі програми ви можете тут.

Оффлайн навігатор, карти для Андроїд: огляд, опис

На сьогоднішній день карти вже стали якісно опрацьованих і в них швидко придушується потрібна інформація. Ми підібрали п'ятірку кращих карт для Андроїд.

1. MAPS.ME

MAPS.ME

Протягом тривалого часу дана програма залишається популярною і може працювати без інтернету. Додаток вибудовує маршрути зручні не тільки авто, але і простих пішоходів.

Додаток побудовано на основі відомого проекту OpenStreetMap, який активно підтримується мільйонами користувачів, які розміщують в інтернеті фото доріг, а також пам'яток. Можна викачувати карти різних країн і окремих міст, а також навіть без інтернету користуватися навігацією та пошуком.

Завантажити додаток

2. Яндекс.Карти

Яндекс.Карти

Пару років назад додаток було практично повністю змінено і тоді ж там з'явився оффлайн режим. Головним його плюсом є те, що без інтернету завжди можна знайти потрібну адресу, а також інформацію про місці. Наприклад, час роботи або номер телефону, а ще тут же можна уточнити розклад транспорту або дізнатися, скільки буде коштувати номер в готелі.

Ще одна перевага — карти вимагають зовсім небагато пам'яті. Раніше для установки потрібно 1,9 ГБ, а тепер це всього 144 МБ.

Завантажити додаток

3. Google Maps

Google Maps

Не можна не сказати і про вбудованих в Андроїди Гугл-картах. При завантаженні карт застосовується геометричний принцип. Тобто у вас не вийде завантажити карту окремого міста. Можна завантажити тільки фрагменти карти, де знаходиться потрібний пункт. Ще відсутня можливість пошуку по специфічних місць і навігація, але розробники обіцяють виправити ситуацію.

Завантажити додаток

4. Navitel.Navigator

Navitel.Navigator

Одним з найбільш популярних додатків є Навітел. Воно використовується в різних гаджетах, в тому числі і GPS-навігаторах. Щоб встановити карти, їх треба спочатку завантажити на комп'ютер, а потім вже на смартфон. При цьому ви отримаєте голосового помічника, можливість прокладання маршруту, а також 3D моделі деяких будівель.

Єдиний недолік — програма платна і користуватися нею без оплати можна лише тиждень. Треба відзначити, що ціна ліцензії чимала.

Завантажити додаток

5. 2Gis

2Gis

Це не просто карта, а цілий довідник. Він поки що не підтримує всі міста, але якщо ваш є в списку, то сміливо качайте додаток. Тут ви отримаєте всю інформацію про заклади, компаніях і так далі. Тут є функція вибудовування маршруту, показується як можна дістатися до місця на міському транспорті.

До речі, програма навіть показує, з якої сторони знаходиться вхід в будівлю. Ні в кого іншого такої функції немає.

Завантажити додаток

Відео: Ідеальні карти для Android — які ж?