7 акторів, які були сиротами

У даній статті ми подивимося знаменитих акторів, що змогли досягти значних висот у світі кіно, незважаючи на дитинство без батьків.

Екрани телевізорів дарують нам можливість споглядати успіхи знаменитих акторів. Але тільки вивчивши детальніше біографії відомих людей, розумієш, що багатьма було прокладено тернистий шлях до слави. А деякі навіть не знали тепла і ласки матері або суворих настанов батька. Важко повірити, що деякі актори, які росли сиротами, змогли досягти такого колосального успіху, незважаючи ні на що. Тому пропонуємо поглянути на знаменитих акторів без батьків, щоб взяти приклад про неймовірну силу духу.

7 знаменитих акторів, які були сиротами

Втрата близької людини – це велике горе. І навіть для дитини це велике потрясіння. Адже він позбавляється головних крил, що стають важливою опорою в житті. Звичайно, не всі батьки кидають, часом життя посилає сильне випробування – забирає життя найдорожчих людей. Але актори, які були сиротами, змогли вистояти і навіть домогтися заздрісних висот, що ними б могли пишатися їх батьки.

Еталон сильного чоловіка і підкорювач жіночих сердець — Пірс Броснан був покинутий своїми батьками

 • Майбутній Джеймс Бонд заслужив свою роль з дитинства. Сформовані обставини допомогли хлопчикові вирости справжнім чоловіком. Без батьківського виховання він залишився біля року, коли той пішов з сім'ї. Мати залишила сина під опікою бабусі та дідуся. Після їх смерті, Пірс Броснан проміжок часу жив у рідної тітки.
 • Але в швидкості хлопчисько відправився в пансіонат католицької церкви, де він ходив у школу. Виховання там було, м'яко кажучи, суворим. Учні випробовували на собі часті тілесні покарання. Коли хлопцеві виповнилося 11 років, його забрала мати, яка вже вийшла заміж. Пірс досі згадує своє дитинство з тремтінням.
 • У 16 років Броснан заклав фундамент у свою майбутню професію і став студентом лондонського коледжу мистецтв «Центр Святого Маритина». Але слава прийшла лише в 42 року, де і дізнався світ про неймовірний «Джеймса Бонда».
Можливо, нелегке дитинство і зробила з нього справжнього чоловіка

Станіслав Садальський опинився в інтернаті з 12 років

 • Актор втратив важкохвору матір, коли досяг десятирічного віку. Другий батько, якого прийнято називати батьком, злякався відповідальності і визначив синів в інтернат. Надалі відносини у Станіслава з ним не склалися, так як він не міг пробачити вчинок батька. Так і життя з ним у дитинстві проходила в страху за побоїв.
 • Вже в 16 років хлопчина пробував свої акторські навички в Московському театральному училищі ім. Щукіна. Але на перешкоді стала аномалія прикусу, яку помітили педагоги, і, тим самим, розсіяли мрії хлопця на цілий рік.
 • Відпрацювавши проміжок часу на заводі токарем, він пробує своє щастя в Гітісі. Там його помічає артист Мхату — Григорій Кінський, молвив такі слова: «Цей недолік можна зробити гідністю». І був правий. Будучи студентом, Садальський почав свою акторську кар'єру, яка охопила понад 100 ролей у кіно і театру.
Головне до всього ставиться з гумором

Відомий актор роману Стівена Кінга – Джек Ніколсон довго жив в ілюзіях обману

 • Джек плекав себе надіями про те, що батьками були його ж дідусь з бабусею. Свою матір він довго вважав старшою сестрою. Вся правда про його справжнє походження відкрилася, коли Джеку було 36 років, в 1974 році. І це підніс цікавий журналіст, який докопався до правди.
 • Відчувати злість до своїм батькам не довелося. Оскільки справжня мати Джин померла ще 11 років тому від раку, а через три роки (в 1970 році) померла і рідна бабуся Естель. Тому дізнатися ім'я батька так і не вийшло. Але життя замінила печаль на великий зліт, адже в 1975 році Ніколсон отримує свій перший Оскар і запаморочливу славу.
Мабуть, актора з дитинства готували до театру, адже в родині кожен не грав свою роль

Актор Євген Шириков в ролі режисера про своє життя в короткометражній стрічці «Я живу»

 • В 11 років мати Ширикова вмирає, а батько на той момент перебуває в місцях позбавлення волі. Так він потрапляє в інтернат міста Сокіл. Цей інтернат виявився одним із зразково-показових закладів. Для уникнення вчинення дурниць сиріт намагалися задіяти в різних позакласних заняттях. Євген Шириков, скориставшись цим положенням, відвідує драматургічну студію Будинку дитячої творчості і продовжує займатися спортом.
 • Його мета ще з дитинства – це стати військовим, але педагог майстерності Н.В. Мальцева помічає в хлопчика акторський і вокальний талант. Завдяки її повчанням хлопчину переводять в дитбудинок у Вологду. Звідти і починається активна підготовка хлопця до його майбутнього. До речі, Євген закінчив школу з червоним атестатом.
 • Довгий час його не приваблював світ кіно, адже він був зосереджений на музичному театрі. А перший крок його був у ролі режисера в 2013 році про дітей сиріт «Я живу». Євген у цьому фільмі передав власні пережиті емоції, які йому довелося пережити в дитинстві. А через рік він отримав свою першу роль. На даний момент поки налічується всього 13 робіт актора.
Яскравий приклад, що життя своєю невидимою рукою направляє в потрібне русло

Лиотто Рей – американець, що жив у прийомній родині італійців

 • Від хлопчаки рідні батьки змушені були відмовитися через неможливість прогодувати малюка відразу ж після пологів. Але через півроку його і ще одну дівчинку вдочерила заможна італійська пара. Так що Рей отримав повноцінну сім'ю в один день.
 • Юнак цілеспрямовано йшов до кар'єрі актора і навіть закінчив драматичне відділення університету в Маямі. У 24 роки, у 1978 році він отримав свою першу роль в кіно, а в 1990 році, у віці 36 років, Рей отримав величезну славу за фільм «Славні хлопці». Після чого актор зіграв понад 100 видатних ролей.
До речі, такий холоднокровний чоловік озвучував Тревора у мультфільмі «Губка Боб квадратні штани»

Дитячий будинок був подіумом для кар'єри Петра Логачова

 • Петро народився в 1985 році в повній сім'ї, але в дворічному віці хлопчик втрачає батька. Це стає причиною проживання в інтернаті, так як мати через нездужання не справлялася з вихованням. Перебування Петра в дитячому будинку тягне за собою зацікавленість в театральній студії. Адже тільки так він знаходив порятунок і втіху.
 • Велику лепту внесла завідуюча студією – Л. Гладилина. Адже саме вона підготувала хлопця і його документи для театрального вузу. Вже в 23 роки Петро отримав головну роль і широкий старт у кар'єрі, що вже охопила більше 20 фільмів.
Здається, що актор взяв легкий старт, але до цього доля провела перевірку на витривалість

Зірка «Джанго звільнений» Джеймі Фокс дотримується девізу – не тримати образ у своєму серці

 • Рідні батьки хлопчика ще в однорічному віці відмовилися від нього, здавши його в притулок. Спочатку ім'я Джеймі було Ерік Марлон Бішоп, але в студентські роки він взяв псевдонім. З притулку його забрала сім'я вчительки і складського робітника. Нова сім'я велику увагу приділяла релігії, а ось поштовх до шоу-бізнесу дала саме приймальна бабуся.
 • Найдивовижніше, що через багато років Джеймі знайшов матір і налагодив з нею контакт. Але для цього йому знадобилося чимало часу. Причому Джеймі дотримується теорії, що не можна зберігати в собі злість чи образу. Адже це роз'їдає людину зсередини. А от мати не сильно хотіла ворушити минуле. Батько ж так і не хоче з ним спілкуватися.
 • Після 2005 року у актора почав збільшуватися графік зйомок, при цьому він зіграв ролі в досить яскравих екшенах. Про особисте життя актора відомо мало, але одну дочку він виховував самостійно, а взагалі до своїх дітей ставиться з великим трепетом.
Внутрішній оптимізм допоміг стартувати акторові з стенд-апу

Відео: Знаменитості, які були сиротами