Що потрібно робити, щоб спиннер крутився швидше і довше?

Щоб спиннер крутився швидше і довше, потрібно правильно доглядати за підшипником. Про що сьогодні поговоримо в цій статті.

Зараз на піку популярності знаходиться спиннер, що належить до виду антистресових іграшок. Але молодь і діти побачили в такій іграшці як раз, навпаки, предмет змагання. Адже їм потрібно з'ясувати, у кого спиннер крутиться швидше і довше. І, на превеликий жаль, деколи швидкість навіть самого модного спиннер з часом зменшується. А як цього уникнути, поговоримо в цьому матеріалі.

Що потрібно робити, щоб спиннер крутився швидше і довше?

Коли звикаєш до певної речі, хоч це й іграшка, не хочеш з нею розлучатися, навіть коли вона вже починає не так ефективно працювати. І таке буває з спиннером, який крутився добре і довго, а потім механізм збився. І погодьтеся, погана робота спиннер починає нервувати. Тому варто запастися кількома трюками, що змусять спиннер крутитися швидше і довше, причому краще колишнього ефекту.

Важливо: Саме ідею заспокоєння людини в стресовій ситуації було покладено за основу при створенні спиннер. Заспокійливий ефект цієї іграшки проявляється саме під час кручення. Адже людина зацікавлюється у прискоренні швидкості кручення, тому і відволікається від повсякденних проблем. Тому так важливо, щоб спиннер крутився швидко і довго.

Найшвидший спосіб — це використовувати спиртовмісні речовини

Як почистити спиннер, щоб він крутився швидше і довше?

Робота ж спиннер полягає саме в його устрої, а він складається із замаскованого підшипника і крил. Варто легенько штовхнути крило, і він починає набирати обертів. Загалом, було визначено, що звичайний спиннер з пластику повинен крутитися до 30 сек. Звичайно, спиннер з підшипником, що покритий керамікою, може крутитися до 2 хв, а металева іграшка – ще довше. Але, в цілому, все залежить від якості іграшки і вміння реагувати рукою на оберти.

 • Для початку пропонуємо легкий спосіб реанімації. Можна легенько постукати крилами спиннер у вертикальному положенні про якусь поверхню. Можливо, частинки сміття, потрапили всередину, заважають спільній роботі всіх деталей. Стукайте несильно, адже можете зламати іграшку, і тоді вже точно доведеться купувати нову.
 • Капітальна ж чистка спиннер полягає в позбавленні від бруду і пилу. Адже вони, потрапляючи всередину іграшки, значно уповільнюють рух підшипника. Проте розібрати спиннер також потрібно правильно, щоб не залишитися зовсім без нього.
 • Для цього потрібно зняти кришку на середньому обертові елементі. Це, скажімо так, і є серце спиннер. Верх кришки потрібно зафіксувати пальцями, а от низ – почати обертати проти годинникової стрілки. Часом вона буває закріплена магнітами, тому потрібно лише підчепити викруткою. Тільки робіть це акуратно, щоб не зламати.
 • Сам підшипник бажано витягнути. Якщо немає такої можливості, тоді з обережністю використовуйте розчинники. Адже якісь агресивні речовини можуть роз'їсти в прямому сенсі цього слова, наприклад, пластик. Тому підійде тільки спирт. Для більш якісної чистки підшипник потрібно отримати, лише легенько підчепивши лезом ножа чи вістрям викрутки.
 • Також піддягніть і зніміть з двох сторін пильовики, якщо такі у вас є.

Важливо: Якщо підшипник закріплений герметиком, то навіть не намагайтеся його виколупати. Адже потім вставити його назад буде неможливо.

Підшипник краще отримати і видалити з нього пильовики
 • Тепер підшипник потрібно добре прочистити. Для цього беріть будь розчинник, бензин або гас. Підійде також просто мильна вода. Якщо ви працюєте з агресивними компонентами, тоді одягніть на руки рукавички. Опускаєте спиннер в будь-яку рідину і прокручуєте в різні сторони кілька разів.
 • Тепер озбройтеся ще старою зубною щіткою, щоб ретельно почистити елемент. При необхідності, щоб дістати до самих дрібних щілин, використовуйте шприц з голкою, якими будете промивати підшипник.
 • Після цієї процедури слід обов'язково добре промити підшипник під проточною водою. Але тільки під холодною або прохолодною, в іншому разі погіршиться якість підшипника і він вийде з ладу. Також просто обертаєте під проточною водою в різні сторони протягом хвилини.
 • Сушіть підшипник тільки феном з прохолодним повітрям і не на самій максимальній потужності. Це допоможе уникнути появи іржі. А ось ганчіркою не особливо бажано його витирати, адже її мініатюрні ворсинки можуть потрапляти між деталями і погіршувати роботу обертання. Тому ви можете не досягти головної мети — щоб спиннер крутився швидше і довше.
 • Після цього потрібно вставити його на місце і закрити пиляками і кришками, щоб уникнути подальшого попадання бруду і пилу. До речі, періодично промивати їх все одно необхідно. Після цього спиннер буде крутитися швидше і довше, навіть краще колишнього.
Чистити потрібно регулярно спиннер

Як правильно доглядати за спиннером, щоб він крутився швидше і довше?

 • Перевірте рівень масла в підшипнику спиннер. На роботу впливає не тільки відсутність мастила, але і її надмірна кількість. При виявленні непотрібного кількості мастила, її потрібно просто прибрати. А ось при нестачі масла, навпаки, змастіть.
 • Тут є ще невелика каверза – без змащення спиннер крутиться швидше і довше, але от сам механізм швидше зноситься. І вже потрібна буде заміна всього підшипника. Змастити ж спиннер можна:
  • синтетичним силіконовим маслом;
  • машинним маслом.
 • Але не забувайте, що нові спінер продаються з мастилом. Тому, якщо ви хочете, щоб ваш спиннер крутився швидше і довше, тоді відразу видаліть її.
 • Якщо ви почали чути незвичайний гул під час кручення спиннер, якого раніше не було, то, швидше за все, причина криється в самому підшипнику. Потрібно його перевірити. Можливо, підшипник вже стерся і вимагає заміни.
 • А можливо просто вилетіли кульки підшипника, і їх просто треба повернути в початкове положення. Зробити це можна пінцетом.
 • Перевірте, чи не окислився чи підшипник. Якщо так, то його потрібно замінити. І спиннер знову запрацює з новою швидкістю.
Щоб продовжити термін служби спиннер, не забувайте змащувати його
 • Перевіряйте спиннер на тріщини. На превеликий жаль, вони не піддаються ремонту, тому з спиннерами треба поводитися акуратно. Адже вони легко піддаються механічним пошкодженням.
 • Деколи спиннеру крутитися довго і швидко заважає люфт. Якщо ви такий помітили, тоді варто вставити малий шматочок скотчу між деталями самого підшипника, щоб збільшити швидкість зіткнення.
 • Але часом буває, що на швидкість обертання заважає, як раз навпаки, велика стислість. У такому випадку потрібно просто добре промити і змастити.

Як видно, щоб спиннер крутився швидше та довше, треба за ним доглядати і вчасно чистити. Також варто дбайливо до нього ставитися, адже носіння в кишені, де може бути навіть дрібне сміття, не кращим чином позначиться на його швидкості та часу обертання.

Відео: Як зробити, щоб спиннер крутився швидше і довше?