10 життєвих цитат Дмитра Нагієва

Цитати про життя Дмитра Нагієва

Дмитро Нагієв — одна з найвідоміших зірок на Російському телебаченні. Багатьом шанувальникам його творчості, стежить за новими проектами відомо, що актор, телеведучий і шоумен досить давно почав свою кар'єру. У цій статті ми розповімо про найбільш цікавих життєвих цитатах Дмитра Нагієва.

Коротка біографія Дмитра Нагієва

Варто відзначити, що народився актор в 1967 році в Санкт-Петербурзі, причому сім'я його була досить віддаленій від творчості, акторства і співу. Його батько намагався вступити в театральне училище, але його туди не взяли, тому все життя він пропрацював на заводі. Мама ж працювала доцентом філологам і знала кілька мов. Відповідно нікого з акторів серед близьких родичів у Нагієва немає.

Сам Дмитро зовсім не збирався будувати акторську кар'єру, він закінчив технічний ВУЗ, а після цього пішов в армію. Тоді були досить складні часи. Після розвалу Радянського Союзу він займався валютою, тому й пішов в армію, уникнувши суднового процесу. Дмитро навіть отримав майстра спорту. Він з 10 років займався дзюдо і самбо.

Фото з серіалу Фізрук

Після повернення з армії, майбутній актор надходить в Театральний університет, при тому, що на одне місце було близько 155 осіб. Завдяки природній харизмі, Дмитро відмінно показує себе в навчанні. Хоча і в цей час все було не так гладко, як здається на перший погляд. Вдалим у студентські роки було знайомство з Ростом, з яким Дмитро Нагієв згодом став зніматися в одному гумористичному серіалі. Саме це стало початком кар'єри Дмитра. Після цього моменту його почали впізнавати на вулицях і запрошувати на різноманітні ток-шоу. Однією з найперших відомих ролей Дмитра Нагієва стала роль військового Задова, в гумористичному серіалі.

На екрані Дмитро Нагієв здається брутальним, сильним чоловіком, сам він стверджує, що хоче виявитися таким, свято вірить, що ним є. Відповідає, колись у дитинстві придумав, що справжній мужик, тому й намагається підтримувати даний образ. Щодо його ставлення до жінок і любові, а також до життя з'явилася величезна кількість цитат, які стали крилатими фразами.

Талановитий актор

10 життєвих цитат Дмитра Нагієва

Популяризації Дмитра Нагієва сприяло шоу «Вікна», у якому телеведучої епатувати публіку і був досить яскравим ведучим. Після того як він пішов з проекту, його стали звати в різноманітні телепередачі. Зараз Дмитро Нагієв бере участь в якості журі у програмі КВК, а також веде безліч програм на Першому телеканалі. Крім того, знімається в серіалах і різних рекламних роликах. За спиною Дмитрієва Дмитра Нагієва є дворічний досвід роботи за кордоном. Він працював у Німеччині, в одному з театрів.

Останнім часом актор став популярний завдяки своїй грі в телесеріалі «Фізрук». Саме в цій кінострічці актор представлений в образі брутального чоловіка, який може вирішувати будь-які проблеми. Деякі фрази і цитати з «Фізрука» стали крилатими, і дуже часто цитуються в різних соц мережах.

Щодо фірмового примруження Дмитра Нагієва, то він зовсім не вигаданий. Справа в тому, що ще під час навчання у ВУЗІ, він отримав серйозну травму, яка спровокувала параліч лицьового нерва. Саме тому одна з сторін особи Дмитра Нагієва дещо відрізняється від іншої, сформувавши всім відомий, фірмовий пращури.

Примруження Дмитра Нагієва

Цитати:

Ми часто стикаємося з нерозумінням оточуючих. Але не варто думати, що ці люди проти нас, швидше за все вони просто за себе.

В дружбі, як і в любові, люди бувають щасливі, тому що не знають правди про близьку людину.

Якби я кожен раз після того, як у мене щось не вийшло з жінкою, кидався у вікно, я б життя провів у польоті.

Коли нам погано, ми заздримо людям, яким зараз добре.

Зла людина схожа на вугілля. Якщо не міг обпалити, намагається очорнити.

У житті кожного чоловіка має бути дві людини — це друг і кохана жінка, хоча я не розумію, як це можна поєднати в одній людині. Але якщо я цього не розумію, це не означає що цього не може бути (про гомосексуалістів).

Часи Ромео і Джульєтти давно пройшли, а батьки по раніше часто намагаються вирішувати особисте життя своїх дітей.

Кажуть, що щире розкаяння може замінити хороший вчинок.

Багато вчинки здаються набагато моральніше, якщо дивитися на них крізь пальці, які тримають гроші.

Ви хочете вірну дівчину, а більшість з вас, пропадає невідомо з ким і де. Ви вважаєте, що справжній чоловік вірний клятвам, а самі кидаєтеся обіцянками направо і наліво. Ви стверджуєте, що дівчина повинна чекати, не дивлячись ні на що, а самі поїхали, знаходите когось нового. Ви говорите, що вчинки прикрашають, але не знаходите часу подзвонити своїй коханій. Ви говорите, справжніх дівчат не залишилося, а самі псуєте їх. Більшості з вас, потрібна ніжна, лагідна, турботлива, але якби з нею, залишаєте її розбиратися з її проблемами самостійно. Ви ненавидите істерики, але не утруждаете себе просто заспокоїти свою жінку. Навіщо ви вимагаєте і чекаєте від жінок, коли самі не можете дати того ж самого своїй коханій? Пам'ятайте, гідна дістається тільки гідному. Любляча і вірна — дбайливому!

На відпочинку

Для багатьох жінок Дмитро Нагієв є секс-символом. Тому що являє собою образ сильного, російського чоловіки, брутального хлопця, який вирішує всі жіночі проблеми, а також розуміє жінок. Можливо саме тому актор настільки популярний серед жіночої частини населення.

ВІДЕО: Життєві цитати Дмитра Нагієва