Нічний мова тіла — про що розповість поза сну про вас, за вашу пару: характеристика

У даній статті мова піде про те, що може розповісти поза сну.

Характер людини проявляється у багатьох наших довільних і мимовільних діях. Багатьма з них ми навчилися керувати, наприклад, ставати в певні пози, жестикулювати, управляти інтонацією і голосом для одержання тієї або іншої вигоди. Але контролювати і управляти власним тілом під час міцного сну, просто неможливо. Тому пози сну можуть відображати дійсний настрій і спонукання людини, його характер і світогляд.

Як характеризує людину його поза сну?

Варто насамперед відзначити — щоб правильно розібратися і провести аналіз пози людини, потрібно розглядати тільки той варіант, коли він спить вдома, в комфортних для нього умовах і в повній самоті. Навіть якщо людина спить у себе вдома, але при цьому не на зручному ліжку, а наприклад, на розкладачці, то такий варіант також для розгляду не підходить. Він, швидше за все, буде спати в тій позиції, яка свідчить про внутрішньому дискомфорті і потреби захистити себе.

Сонна позиція — це атрибут безконтрольний

Умови для сну є невід'ємною частиною для повноцінного аналізу. Так, наприклад, якщо людина перебувати в гостях, то він підсвідомо буде відчувати певну замкнутість і дискомфорт. Тому найчастіше, перебуваючи в незвичній обстановці, люди приймають позу «зародка» або ж «солдата» (в тому випадку, якщо сон не глибокий і людина намагається себе контролювати).

Якщо ви хочете розпізнати особистість та дізнатися більше про його характер, краще спостерігати за ним протягом декількох днів. При цьому важливо враховувати і дратівливі чинники, аналізувати настрій людини і те, що з ним відбувалося протягом дня.

Також експерти стверджують, що потрібно аналізувати ту позу, в якій людина прокидається, а не засинає, тому що він більш розслаблений і не може контролювати своє тіло.

Поза сну «Зародка»

Ембріон часто характерний творчим особистостям
 • Ця позиція властива людині, яка потребує захисту і підтримки. Людина, лежачи на боці, притискає до себе коліна, частіше всього лягає на край ліжка.
 • Така поза тіла говорить про те, що сплячий — інфантильний дорослий, для якого характерна невпевненість у собі, залежність від чужої думки і нерішучість.
 • Разом з цим у нього нерідко зустрічаються проблеми з комунікацією, з-за якоїсь замкнутості і скромності. Незважаючи на те, що йому досить складно побудувати міцні стосунки, але коли це відбувається, то кращого друга і товариша не знайти.
 • Хоча іноді людина може спати в захищеному положенні після важкого і напруженого дня. Таким чином, він може побути наодинці зі своїми думками, закрившись від зовнішніх дратівливих чинників. Якщо людину щось мучить протягом довгого часу, він навіть може спати під ковдрою, накрившись з головою.
 • Жінка може прийняти позу ембріона» для сну під час менструального циклу. Оскільки людина приймає таку позицію, щоб підсвідомо вгамувати фізичну біль.
 • Якщо людина уві сні обіймається якийсь предмет, або затискає ногами подушку, ковдру, м'яку іграшку і т. д., то це говорить про недолік близькості. По своїй суті, така людина дуже самотній або відчуває себе таким. Як тільки проблема вирішується, людина спить так, як йому було зручно раніше.

Поза сну «Півзародка» або «На боці»

Найпопулярніша і зручна позиція
 • Це положення дуже схоже на попереднє, але ноги не притиснуті до живота. Ця поза вважається найбільш зручною для сну, вона дозволяє рівно і вільно дихати, тому люди, які так сплять, рідко хропуть.
 • Зазначено, що власники такої позиції є дуже комунікабельними, а також мають порівняно гнучкий характер. Адже вміють пристосовуватися не тільки до обставин, але і людям.
 • Їх можна віднести до групи аналітиків, які всі аспекти свого життя і навколишні її частини звикли не просто контролювати, але й ретельно зважувати. Хоча їх не можна назвати розважливими особистостями, це досить чуттєві натури з ранимою душею.
 • Їм можна повністю довіряти, оскільки брехня в її проявах і напрямках для них неприйнятна! Навіть у самій складній ситуації, вони ніколи не залишать в біді свого близької людини, принаймні точно не зрадять.

Цікаво: Існує повір'я, якщо людина в такій позиції тягне праву руку вгору, то підсвідомо він прагне до багатства і влади.

Поза сну «Зірка»

Як Королева!
  завищеною самооцінці. Цю позу називають «королівською».
 • Такий індивід воліє домінувати і бути першим у всіх аспектах життя. Для нього дуже важливо бути потрібним і значимим, тому він прагне до лідерства і визнання, хоча насправді може мати безліч комплексів.
 • Людина, що віддає перевагу спати «як король» досить комунікабельний, має чудове почуття гумору. Тому з ним легко і приємно спілкуватися, хоча часто це робить виключно зі своєю вигодою. Він завжди знає, чого хоче! І прагне досягти вершин, а до своєї мети йде «напролом», тому схильна до агресивної поведінки.
 • Негативною рисою характеру можна вважати надмірний егоїзм і необережність при прийнятті рішень.
 • Іноді людина може прийняти таку позу для сну, якщо відчуває приплив сил або коли хтось претендує на його «територію».

Поза сну «По-солдатськи»

Армійська позиція
 • У такій позі люблять спати жорсткі і прямолінійні люди. Вони небагатослівні і не терплять суєти і поспіху. Найчастіше це володарі врівноваженого і спокійного характеру, досить цілеспрямовані. Вони вміють дуже добре контролювати свої емоції.
 • Така людина навряд чи стане «душею компанії», але спілкуватися з ним завжди приємно, адже він стежити за промовою і толерантно ставиться до людей. До себе ж відноситься з підвищеними вимогами і любить, щоб було все на «вищому» розряду! Тому поставивши перед собою мету, що завжди йде до кінця.

Поза сну «На спині»

Упевненість і влада
 • Вона властива «людині без комплексів». «Я — вільний» — саме так можна охарактеризувати дану позу. Спати в такому положенні воліють самодостатні чоловіки або сучасні «залізні леді».
 • Людина, яка прокидається лежачи на спині, при цьому, не розкидаючи і не схрещуючи руки і ноги, володієте власним життям, і не залежить він думки оточуючих. Таке становище показує впевненого у власних силах, порядного, цілеспрямованого і поважаючої себе людини.
 • У нього можна виділити виразні лідерські якості, тому він легко домагається бажаного. Сперечатися з такими людьми марно, завзятість і наполегливість не дозволяють індивіду відмовитися від своєї мети або принципів. А ось якщо сперечатися і стояти на своєму, то таку людину можна тільки роздратувати, і він тільки ще більше буде стояти на своєму. Але вже з принципу!

Поза сну «На животі»

Релакс
 • Людина, яка більше любить спати на животі зі злегка зігнутими в колінах ногами та витягнутими над головою руками (трохи зігнуті в ліктях) – самостійний і консервативний. Він любить свій особистий простір і просто так туди нікого не пускає. Чужу думку, як правило, його мало цікавить.
 • Це успішний індивід, який легко домагається поставлених цілей, особливо це стосується кар'єри і фінансової сфери життя. Така особистість може стати відмінним керівником або власником власного бізнесу.
 • У спілкуванні трохи занудний, але завжди дасть правильну пораду. Якщо говорить, то тільки по справі. Емоції і почуття висловлює з працею, тому і часто страждає від самотності.
 • Якщо людина спить на животі і дуже крутиться, розмахуючи руками і ногами, це свідчить про невирішену проблему в реальному житті, від якої він намагається позбутися на підсвідомому рівні.
 • А ось якщо сплячий любить розкидати то руки, то ноги по сторонам – це говорить про те, що даний чоловік природжений лідер. Він ініціативний і злегка імпульсивний, що дозволяє робити кілька справ одночасно.
 • Такі люди люблять порядок у всьому, планувати свій день до найдрібніших деталей. А ось сюрпризи і різні несподівані повороти долі можуть бути не до вподоби любителю спати на животі.

У роздумах
 • Сплять в такому положенні на спині зі схрещеними за головою руками, повільні, задумливі й розважливі особистості.
 • Він любить спілкуватися на глибокі теми, хоча і розговорити його дуже навіть не просто. А от з представниками протилежної статі частіше відчуває складність і напруженість у спілкуванні, з-за якоїсь невпевненості та закомплексованості.
 • Якщо людина приймає таку позу, але трохи в іншій варіації – лежачи на животі, при цьому закриває обличчя долонями, а голова повернута на бік, то це має таке ж опис, як вище, але трохи в іншому ключі. Найчастіше так сплять люди замкнуті в собі і досить сором'язливі. Вони часто змінюють свою думку, так як прийняти будь-яке рішення, навіть незначні, їм надмірно складно. Через докори внутрішніх сумнівів і невпевненості.

Поза сну «Хрест»

Повне розслаблення
 • Досить непроста, але зручна поза. Сплячий людина лежить на животі/спині, одна рука зігнута в лікті під або над головою, інша витягнута вниз або злегка зігнута в лікті; одна нога зігнута, інша пряма. Це свідчить про його неорганізованість і відсутність пунктуальності.
 • Таке положення тіла характерно для примхливого і безініціативного людини, який часто опускає руки і не доводить розпочату справу до кінця. Покладатися на таких товаришів не варто.
 • У той же час він дуже простий у спілкуванні і володіє прекрасним почуттям гумору, тому з легкістю може стати «душею» будь-якої компанії.

Поза сну «Колода»

Рівне
 • Сплячий лежить на боці, а руки частіше витягнуті уздовж тіла. Незважаючи на стереотипне назва, з таким товаришем спілкуватися саме задоволення! Тому він швидко сходиться з новими людьми. Він комунікабельний, добродушний і відкрито.
 • Завжди прийде на допомогу і «підставити спину під удар». Перш, ніж прийняти рішення, добре обміркує. Незважаючи на деяку повільність, якщо він поставив перед собою мету, то ніколи не здасться і буде діяти рішуче.
 • Але іноді буває вже занадто довірливим. Тому, якщо така людина часто стикається з обманом, може абсолютно змінитися і стати цинічною і недовірливою особистістю.

Поза сну «Чапля»

Чапля
 • Ні, це не означає, що ви повинні спати стоячи на одній нозі. Якщо сплячий воліє лежати на спині, на боці або животі, але з однією зігнутою ногою під гострим кутом (тобто, виходить трикутник), це говорить про людину «настрої». Сьогодні він може перебувати в прекрасному настрої, а завтра – його просто не впізнати.
 • Сплячий, який любить проспатися в такому положенні дуже непередбачуваний і неоднозначний у своїх рішеннях.
 • Також дані представники більше за інших схильні до впливу стресу! Також вони часто схильні до депресій із-за внутрішніх переживань.

Поспостерігавши за тим, в якій позі спить людина, можна дізнатися багато чого про його характер і психологічному стані. У свою чергу це допомагає знайти правильний підхід до людини і знайти з ним спільну мову.

Як характеризує поза сну ваші відносини: аналізуємо спільний сон

Справжнє ставлення людини до свого партнера можна визначити завдяки позі, в якій пара спить, задовго до того, як усвідомлюється в денний час. Важливо звернути увагу на положення, яке приймає ваш партнер під час сну ще на початку відносин. Це дозволить уникнути багатьох неприємностей і небажаних наслідків.

Природно, перш ніж аналізувати спільні пози, варто враховувати фактори, які впливають на поведінку і настрій людини: наявність дітей або тварин, розбіжності між партнерами, фізичну втому або тривалу розлуку. Тому знову акцентуємо увагу – вам повинно бути комфортно!

 • Поза сну «Домінування»
Кожен сам за себе!
. Але якщо під час сну у людей переплетені ноги, це говорить про те, що між ними є якісь зобов'язання.
 • Поза «Спина до спини»
Слідкуйте за відстанню між вами в прямому сенсі цього слова!

Спиною воліють спати партнери, які довгий час разом. Дана поза зручна для тих, хто любить свій особистий простір. Якщо пара не перебуває у шлюбі, значить, вони більше віддають перевагу вільні відносини без зобов'язань. Якщо ж люди заручені, то така поза говорить про втому партнерів. У них немає прагнення до порозуміння, навіть якщо люди ввічливі в денний час доби, то, швидше за все, це нещирі почуття. Але якщо партнери при цьому торкаються один одного, це говорить про їх щирих почуттях, незважаючи на різний світогляд і погляди.

У випадку, якщо люди лежать на відстані та ще й спиною один до одного, то варто задуматися про свої стосунки. Таке положення повинно насторожити, оскільки їм нема чого спати разом. Це говорить про те, що один з коханців хоче більше свободи або ж розглядає свого супутника як конкурента.

Важливо: Іноді така поза може вказувати на невирішений конфлікт між партнерами або втома.

 • Поза «Ложка»
Чуттєвість

Найпоширеніша поза для сну в парі, при якій один з партнерів притискається до спини іншого. Той, хто обіймає свою половинку, проявляє ніжність і турботу. Якщо він торкається геніталіями або грудьми, значить, демонструє таким способом інтенсивне сексуальне життя і бажання до свого партнера.

Таким людям дуже комфортно разом, але їх відносини мають певну невизначеність, тому нерідко виникають конфліктні ситуації, а їх відносини далекі від ідеальних. Особливо якщо між сплячими є відстань. Найчастіше так сплять люди після сварки, при цьому один з них бажає помиритися (той, хто лежить, розвернувшись обличчям до партнера), а інший – не бажає йти на контакт.

 • Поза «Обійми»
Хоч і незручно, але дуже романтично!

Властива для пар, у яких розвиваються відносини. Вони лежать на боці, розвернувшись лицем до лиця, і трепетно обіймають один одного. Сплетіння ніг, говорить про сексуальне бажання партнерів.

З часом поза спільного сну змінюється на іншу, так як спати «в обіймах» зовсім незручно. Але це зовсім не означає, що у людей згасли почуття один до одного. Люди воліють спати в даному положенні після тривалого розлучення або під час припливу почуттів.

 • Поза «Обійми на спині»
Романтично, поки не затерпла рука

В основному чоловік лежить на спині, а жінка має голову на плечі або грудей першого. Це, мабуть, сама романтична поза з усіх. У разі якщо жінка пригортається до чоловіка, це означає, що вона закохана, повністю довіряє своєму обранцеві, визнаючи його лідером в їх відносинах. Чоловік же показує своє бажання, готовність мати коханої і стати для неї захисником і опорою. Якщо він її при цьому міцно обіймає, то така поза говорить про його щирих почуттях і серйозні наміри по відношенню до жінки.

Важливо: Але у випадку, якщо один із супутників лежить в позі «Ембріона», ніби «під крильцем» свого партнера, то він потребує підтримки і захисту від другого, але з якихось причин не отримує цього.

Якщо змінилася поза сну?

Звичайно, в період відносин люди можуть іноді міняти пози, особливо якщо вони тривалий час разом. Якщо ж ваш партнер дуже різко змінив позу, варто звернути на це свою увагу.

Насторожити має, якщо ваш партнер різко змінив звичну позицію, без видимих на те причин!

Існую різні «тривожні знаки», які допоможуть дізнатися справжнє ставлення супутника до вас, наприклад:

 1. Партнер відсувається від вас подалі в інший кут ліжка – це говорить про охолодженні почуттів. Особливо це небезпечно в початку відносин, коли закохані повинні відчувати сексуальний потяг і мати потребу в близькості.
 2. Внаслідок напруги у відносинах утворюється безсоння. В основному, вона виникає тривоги і якщо один з партнерів не відчуває достатньої безпеки і впевненості у своєму обранцеві.
 3. Якщо ви постійно спите в позі «Ложки», а ваш партнер різко почав віддалятися і відвертається до вас спиною, то це говорить про назрілої конфліктної ситуації. Варто відразу вжити заходів, щоб конфлікт не став руйнівним.
 4. Іноді після сварки, людина може відвернутися, вигнувши спину до свого коханого. Це свідчить про його неготовність до примирення.
 5. Якщо ваш партнер ніби «сповзає» з ліжка, це тривожний знак, який говорить про накопичилися образи і проблеми, і він підсвідомо хоче від них піти. Ваші стосунки можуть бути під загрозою, якщо залишити все як є.

Відносини – це дуже непроста штука, яка вимагає багато уваги. Щоб побудувати міцну сім'ю і бути щасливим зі своїм партнером, потрібно завжди шукати компроміс і працювати треба взаєморозумінням. Про щирих почуттях та переживаннях другої половинки можуть підказати пози, в яких вона спить, т. к. вночі людина не в змозі контролювати своє тіло.

Відео: Що розповість ваша поза сну?