Скільки років навчатися на стоматолога і чи варто це робити?

У даній статті ми розповімо, як довго навчатися на стоматолога в інституті, ординатурі.

Незважаючи на те, що більшість людей бояться ходити до стоматолога, всі знають про те, як важливі такі візити. Користь стоматолога в цій справі очевидна і навіть не варто говорити про те, чи варто навчатися на нього. Так, безумовно варто, тим більше, що це чудова професія престижна і високооплачувана. Але скільки доведеться вчитися, щоб освоїти цю професію? Давайте дізнаємося.

Скільки треба навчатися на стоматолога?

Скільки навчатися на стоматолога?

В медичному інституті навчання, як правило, становить 5 років. При цьому ніяких заочних відділень не передбачено, тому що це така спеціальність, де заочне навчання просто неприпустимо! Уявіть, як би тоді лікарі лікували наші зуби? Так, безперечно, є такі професії, які не потребують постійного вивчення, але медичні до таких не належать.

Крім того, медичної освіти в країні приділяється особливо велика увага, а тому прогулювати або нічого не робити на заняттях, просто неприпустимо. Краще вибрати іншу професію. Відрахування в таких випадках буде обов'язковим. Так що, перед надходженням подумайте, чи хочете ви цим займатися, чи готові ви до складнощів навчання і роботи?

От тільки навчання у Вузі, ще не все. На цьому все тільки починається. Після закінчення навчального закладу молоді фахівці ще якийсь час навчаються в інтернатурі або ординатурі, щоб отримати достатньо досвіду і стати повноцінним самостійним стоматологом.

Скільки навчатися на стоматолога в інтернатурі?

Інтернатура

В даному випадку, термін навчання становить 1-2 роки. За цей час молоді фахівці вже набираються достатньо досвіду і можуть по праву називатися початківцями професіоналами.

Таким чином, за 6-8 років можна стати стоматології. Все ж, хоч основна освіта отримано, вчитися доведеться завжди. Справа в тому, що методи роботи постійно вдосконалюються, з'являються нові матеріали, які володіють певними особливостями, так і підвищення кваліфікації теж ніхто не відміняв. Так що протягом роботи стоматологи постійно проходять курси, тренінги, відвідують різні заходи і багато іншого. Так що нудьгувати точно не доведеться.

Відповідно до законодавства, підвищення кваліфікації має бути обов'язково кожні 5 років. У цей же час проводиться атестація. Як бачите, знань потрібно багато і без постійного розвитку не обійтися. Більше того, ми назвали самий мінімум для стоматологів і багато на цьому не зупиняються. Тому що не можна не знати про нові методи роботи і не вміти ними користуватися. Стоматолог завжди повинен бути професіоналом і бути в курсі головних новин своєї сфери діяльності.

Відео: Скільки років треба навчатися на стоматолога у Вузі?