Як видалити логін при вході Вконтакте в браузері: інструкція

Ми часто зберігаємо логін та пароль в браузері, але потім хочеться їх видалити. У нашій статті ми поговоримо, як видалити логін і пароль браузера Вконтакте.

Дуже часто користувачам Вконтакте доводиться стикатися з тим, що вони користуються одним комп'ютером з іншими членами сім'ї і тому не дуже зручно, якщо пароль збережений у браузері, тому що кожен може зайти на сторінку і подивитися її. Щоб цього не траплялося, варто очистити дані переглядача, але як це зробити?

Як видалити логін і пароль від Вконтакте в браузері?

  • Отже, для видалення логіна і пароля вам треба очистити інформацію, збережену в браузері. Якщо ви користувач Google Chrome, Яндексом, Оперою або будь-яким іншим браузером, то затисніть одночасно три клавіші — CTRL+SHIFT+DELETE.
  • Відкриється віконечко, де треба вибрати, що саме ви хочете видалити. У нашій ситуації нас цікавлять паролі, куки та інша інформація. Вгорі обов'язково виберіть період, за який ви хочете стерти дані і тисніть «Очистити історію».
Чистимо історію

Потрібно трохи почекати, поки вся інформація зітреться. Далі зайдіть на сайт Вконтакте і переконайтеся, що тепер паролів немає. Ось тільки віддалявся вони всі і навіть для інших сайтів, так що якщо ви забули пароль від іншого сайту, доведеться користуватися формою для відновлення.

Якщо ви використовуєте Mozilla Firefox, то дії будуть виглядати дещо інакше.

  • Спочатку зайдіть в «Інструменти» і далі в «Налаштування»
  • Тут вибираємо «Захист» і натискаємо «Збережені логіни»
Видаляємо пароль

Буде відображено список логінів і паролів до них. Просто видаляйте все зайве і разом з цим буде віддалятися і пароль.

Це найзручніші способи видалення паролів з браузерів. Після цього радимо скасовувати збереження пароля в браузері, інакше це може призвести до проникнення третіх осіб на вашу сторінку.

Відео: Як видалити логін і пароль ВК при вході?