Як дізнатися ID ВК свій чи чужий? Можна подивитися чужий ID Вконтакті, якщо я в чорному списку?

ID Вконтакті є дуже корисним в різних ситуаціях і в нашій статті ми розповімо, як його можна подивитися.

Багато людей сьогодні користуються такою соціальною мережею Вконтакте і знають, що для кожної сторінки присвоюється свій унікальний номер, який іменується як ID.

Раніше завжди можна було подивитися потрібні цифри в рядку браузера, але вже сьогодні дозволяється міняти його на красиве ім'я, яке вам найбільше подобається. Так що не завжди тепер у рядку показуються саме цифри. Але іноді можуть знадобитися саме вони. Дізнатися їх можна і це зовсім не складно. Як це все зробити, читайте далі.

Що таке ID Вконтакте і як він виглядає?

Отже, перед тим, як шукати цей самий ID, варто спочатку розповісти, як він взагалі виглядає і який буває.

ID Вконтакте являє собою унікальний номер, який присвоюється всім сторінкам. Варто сказати, що для простих користувачів, груп або зустрічей, використовуються різні номери. Ще важливо сказати, що ідентифікатор присвоюється один раз і міняти його забороняється.

Розрізняються ідентифікатори дуже просто, достатньо поглянути на посилання потрібної сторінки. Так, посилання виглядають наступним чином:

Види ID

Як бачите, види відрізняються за словами перед цифрами. Слова пишуться завжди на латиниці і саме по них можна зрозуміти, до якого типу відноситься ідентифікатор.

Як і де подивитися свій ID Вконтакті?

Якщо вам потрібно подивитися чужий ідентифікатор, то просто через налаштування цього зробити не вийде. Так, можна зайти на сторінку користувача і заглянути в адресний рядок, але не завжди там відображаються цифри. Хоча, для перегляду ID можна навести мишку на аватарку. Як правило, внизу сторінки, десь у кутку, повинна відобразитися посилання з адресою, де і буде написаний ID потрібної людини.

Дивимося Айді

Як варіант, ще можна зайти в налаштування сторінки. Для цього треба натиснути на аватарку вгорі сторінки і вибрати відповідний розділ. На новій сторінці ви знайдете потрібну інформацію.

На початку своєї роботи, Вконтакте не дозволяв змінювати ідентифікатор сторінки на різні імена або підпису, так що він відображався у вигляді цифр. Тепер кожен користувач має можливість зробити для себе унікальне ім'я.

Ставимо унікальне ім'я

Якщо на вашій сторінці замість цифрового ID показується англійський текст, то це означає, що для вашої сторінки вже встановлений красивий адресу. У будь-якому випадку, цифровий буде показуватися в налаштуваннях.

Як подивитися ID іншого користувача Вконтакте?

Якщо ви хочете дізнатися чужий ідентифікатор, то просто зайти в налаштування не вийде. Так, можна зайти на його сторінку і заглянути в адресний рядок, але не завжди там відображаються цифри. Щоб дізнатися потрібну інформацію, можна навести мишку на аватарку. Як правило, внизу сторінки, десь у кутку, повинна відобразитися посилання з адресою, де і буде написаний ID потрібної людини.

Посилання внизу сторінки

Іноді браузер може нічого не показувати, але це не дуже страшно. Тоді треба натиснути на аватарку, щоб вона відкрилася і в адресному рядку буде показана посилання, яка вам потрібна. Вона така ж, як і в описаному вище варіанті.

Посилання в рядку браузера

Якщо ви спілкуєтеся з потрібним користувачем, то можна це використовувати. Відкрийте вашу переписку і в адресному рядку буде відображатися ID людину після «im?sel=».

Подивитися ідентифікатор користувача зовсім не важко, але всі ці способи не допоможуть, якщо ви потрапили в чорний список, але вихід все одно є.

Як подивитися чужий ID, якщо ти в чорному списку?

Іноді нас заносять в чорний список, але раптом може знадобитися подивитися ID людини. Зробити це можна буде, але тільки це трохи складніше. Нам потрібен буде код сторінки.

  • Спочатку відкриваємо доступ до сторінки, яка для нас заблокована і натискаємо по ній правою кнопкою мишки
  • У меню вибираємо «Переглянути код елемента» або подібну фразу. Тут все залежить від браузера
Перегляд коду
  • Далі натискаємо Ctrl+F, щоб відкрилася рядок для пошуку за кодом
  • У новоствореній рядку набираємо «user_id»
Шукаємо ID
  • У кінцевому рахунку вам здасться потрібна інформація

Як і де подивитися ID пабліка, групи або зустрічі?

На сторінках користувачів дізнаватися ID виявляється складніше, ніж у пабликов. Це можна зробити різними способами, але ми розповімо про найпростішому з усіх:

Айді групи
«photo-« буде показуватися потрібна нам інформація.

Якщо у групи немає аватарки, то не варто засмучуватися. Досить відкрити будь-який запис на стіні і вам також в адресному рядку здасться ID. Знайти його можна після слів «wall-«.

Точно також можна переглядати ідентифікатори, якщо відкривати інші розділи. Наприклад, це можуть бути альбоми з фотографіями або відео.

Відео: Як дізнатися id сторінки ВК (Вконтакте)?