Додаток «Мої гості» Вконтакті: огляд. Що за програма «Мої гості» Вконтакті?

Часто користувачам Вконтакте хочеться дізнатися, хто заходив на їх сторінку. Додаток «Мої гості» дозволяє вирішити цю проблему і ми про нього докладно розповімо в нашій статті.

Одним з дуже популярних додатків Вконтакте на сьогоднішній день є «Мої гості». Воно дозволяє переглядати всіх відвідувачів, які бувають на вашій сторінці. Ось тільки не всі дані достовірні, так і додатком потрібно занадто багато дозволів, яких по суті, бути не повинно. Але про це ми поговоримо далі.

Як встановити додаток «Мої гості» для Вконтакті?

Незважаючи на те, що сьогодні існує дуже багато аналогів цього додатка, користувачі все одно вважають за краще використовувати саме його. Повну версію можна завантажити на смартфон будь-якої системи, а також встановити на свою сторінку Вконтакте на комп'ютері.

Мої гості

Можливості і функціонал програми «Мої гості» Вконтакте: огляд

Мій Гості — як виглядає?

По суті, у програми «Мої гості» для Вконтакті, є кілька основних розділів:

  • Відвідувачі. Важливо відзначити, що додаток не здатне вловити всіх відвідувачів, тому що воно орієнтується на лайки та інші дії. Якщо користувач зайшов на вашу сторінку і нічого не зробив, а просто подивився, враховано не буде. Іноді, до речі, розширення додає навіть тих, хто залишив відповідь на коментарі до пабликах або взагалі в списку опиняються випадкові люди.
  • Шанувальники. Цей розділ показує людей, які найчастіше виявляють активність у вас на сторінці.
  • Просування. Додатком можна користуватися і для розкрутки профілю. Тут можна замовити лайки або передплатників. Пакети пропонуються різні, оплата здійснюється голосами і залежить від кількості замовлень.
  • Фотопоказ. Якийсь ринок. Можна дивитися і лайкати, тобто, «Цілувати» чужі фото і отримувати монети. Їх потім можна витрачати на відправку своїх знімків в розділ.
  • Все про друзів. Тут можна подивитися статистику акаунтів друзів — коли заходили, які спільні друзі і так далі. Крім того, показуються відвідувачі друзів.
  • Профіль. Розширенням проводиться оцінка відвідуваності та додаткових інструментів.

Варто відзначити, що функціонал програми та комп'ютерної версії ідентичний.

Ризик використання програми «Мої гості» для Вконтакті — безпечно?

Багатьох користувачів Вконтакте бентежить той факт, що додаток просить дуже багато дозволів — доступ до всіх розділів, особистими даними і навіть сповіщень. Та і якість перевірки гостей часом змушує бажати кращого. Часто одночасно з телефону і комп'ютера показуються різні списки.

Якщо ви спробуєте використовувати сторонні програми для перегляду гостей, то нічого крім проблем ви точно не заробите, тому що в таких програмах постійно є віруси, вони збирають дані, а також можуть взагалі зламати комп'ютер або встановити на нього цілу купу програм. Є такі програми навіть в google Play і AppStore.

Так що перед установкою завжди уважно читайте відгуки та не намагайтеся ніде використовувати свій логін і пароль,щоб вас не зламали. Якщо ж ви все-таки нарвалися на нечесну програму, то поміняйте як можна швидше пароль.

Відео: Мої гості Вконтакте