Можна зайти в ВК без інтернету і як це зробити? ВК без інтернету на Android — правда чи міф?

Часто в інтернеті можна зустріти повідомлення про те, що Вконтакті можна сидіти без інтернету. Чи це Правда? Дізнаємося далі.

Останнім часом користувачі Вконтакте перебувають в сум'ятті, адже стали все частіше з'являтися новини про те, що соціальною мережею можна користуватися без інтернету. Давайте розберемося, чи це правда.

Можна користуватися Вконтакте без інтернету і як це зробити?

Вконтакте без інтернету

Ви можете сказати, що це все фантастика і це неможливо. І виявитеся праві. Тим більше, що це дуже легко довести.

Справа в тому, що для використання Вконтакте без інтернету пропонується завантажити спеціальну програму, яка дозволить вам робити все необхідне. Насправді це фейковая інформація.

У самій програмі, найімовірніше, знаходиться вірус, який може активно передавати шахраям дані з вашого комп'ютера, в тому числі логіни і паролі.

У деяких випадках програма просить відправити нібито безкоштовне повідомлення для підтвердження своєї особистості, що ви не робот. При цьому з рахунку спишеться дуже навіть пристойна сума, а сама програма виявиться пустушкою і не буде працювати.

Ще програми можуть використовуватися для крадіжки даних зі сторінки Вконтакте. Тобто, користувач відкриває програму, вводить дані свій сторінки і їх отримує зловмисник.

Так, безперечно, справа ваша і ви можете не вірити всьому цьому, але це правда. Хоча, можете перевірити самі, але ми вас попередили.

Вся справа в тому, що користуватися сторінкою Вконтакте без інтернету не представляється можливим. Як ви собі це уявляєте? Ви бачили хоча б один сайт, який працює без інтернету? От і ми не бачили! Так що не варто піддаватися на всі запевнення «розумників», які пропонують різні програми, а також запам'ятайте, що Вконтакте, як і будь-який інший сайт без інтернету не працює.

Відео: Як сидіти в ВК без інтернету? Можна сидіти Вконтакте без інтернету?