Що таке щастя і де його знайти? Як стати щасливим: секрети, поради

Щасливим хоче бути кожен і стати одним з таких людей більш ніж реально. У нашій статті ви дізнаєтеся, що таке щастя, де його знайти і як стати щасливим всього за 10 хвилин в день.

Питання щастя завжди цікавить людей. І адже правда, а як стати щасливим? Це досить слизьке питання, тому що при відповіді на нього можна зіткнутися з величезною кількістю суперечностей, серед яких складно знайти вірне рішення. Та й тим більше, не можна дати визначення щастя, тому що для кожного воно своє.

Тому, дане поняття стало дещо абстрактним. Всі про нього знають, але ніхто не може зрозуміти, що воно означає.

Що означає «стати щасливим» — як зрозуміти?

Що означає бути щасливим?

Незважаючи на все, щасливим стати більш ніж реально. Треба просто зрозуміти, що шукати. Часто люди роблять це там, де нічого явно не знайти. І що ж означає щастя? Перед тим, як відповісти на питання про пошуки треба розібратися, що взагалі являє собою щастя.

Чому не виходить стати щасливим?

Для більшості, пошук щастя є певним блуканням по темному лабіринті, де є тільки один вихід і багато неправильних, які приводять назад. Людині доводиться бігати туди сюди, промацувати кожен хід, в надії, що знайдеться потрібний. І такі поневіряння можуть тривати дуже довго.

Як тільки ти зупинишся трохи відпочити, знову доводиться кидатися в черговий лаз. І знову жевріє надія, що це вірний вихід. І знову дні, тижні, перепочинок і все заново. Ви знову опинитеся в лабіринті, вже втомлені і пристарілі.

Так що багато хто намагаються знайти власний куточок щастя і не знаходять, а потім кидаються до нових постійним пошукам. Хтось намагається знайти його в дорогих людей, хтось-в роботі, у відносинах, захоплення і так далі.

Але в більшості випадків це все відбувається без всякої результативності, тому що щастя не в цьому. Просто володіння речами ніякого щастя не принесе. Так, тимчасове задоволення ви отримаєте, але потім з'являться інші потреби. Відсутність усіх цих благ буде робити вас нещасним, тому що з часом ви стаєте занадто залежними.

Що таке щастя?

Що таке щастя?

Отже, ну раз щастя не в матеріальному, то в чому ж тоді? Щастя воно відносно. І тому його не можна купити, як би заезженно це не прозвучало. У той же самий час його практично не можна втратити, тому що воно не зникає з життя з іншими людьми або благами. Тобто, щастя не може приходити і йти. Якщо воно є, значить воно завжди буде з вами. Взагалі, щастя не потрібно шукати в чомусь. Його потрібно просто розбудити. Для цього потрібно вчитися гармонії з собою. Ось тоді ви станете щасливими.

Якщо ми будемо говорити про нього, як про стан, то його можна назвати «метасостоянием», яке стоїть вище всіх інших і дозволяє визначити ставлення до всього. Щастя не є насолодою. Воно не може бути тимчасовим. Це розмірене і спокійна радість і гармонія з собою.

Щастя не можна досягти через свої досягнення і радості. Адже якщо їх буде занадто багато, то не факт, що ви станете щасливішими. Так ви висловлюєте свій погляд на життя і окремі речі, а також підтримуєте свій дух і так далі. Щастя знаходиться всередині нас і його не можна досягти дорогими речами або зміною місця життя. Потрібно спочатку навчитися гармоніювати з собою. А разом з цим прийде і все інше.

Ну самі подумайте, хіба вийде стати щасливим, якщо просто змінити місце проживання? Адже всі внутрішні переживання ви заберете з собою. Вони будуть всередині вас і нікуди не підуть. Хіба ви будете щасливі з великими грошима і дорогими речами, якщо у вас купа страхів і комплексів? Це все принесе вам лише тимчасове задоволення.

Як знайти і знайти щастя?

Де знайти щастя?

Якщо ви не здатні бути щасливим з тим, що є і вам завжди здається, що все не так, то це дуже погано. Вам варто почати працювати над собою. Звичайно, можливо відсутність благ доставляє вам купу негативу і ви можете подумати, що станете щасливим, якщо у вас все це буде, але ви помиляєтеся.

Це невірні ходи, які ні до чого не приведуть, а тільки дадуть тимчасове полегшення. Але така наша суть, що ми все одно протискаємося в ці проходи і не бачимо інших очевидних речей, а мозок активно перебирає різні варіанти, які тільки знає. Можливо, вам треба спробувати нові варіанти.

Незадоволеність, страждання, відсутність якихось цілей і прагнень. З цього люди судорожно намагаються знайти вихід і переглядають всякі рішення. Хтось пробирається до слави, хтось впирається в релігію, секс, алкоголь і так далі. І виходить, що людина метається до різних варіантів і в підсумку повертається назад. Але адже не дарма ж кажуть, що щастя завжди поруч. Щоб його досягти, достатньо прагнути до гармонії і цілісності.

Однак, варто бути обережним , тому що всілякі шарлатани активно цим користуються. Часто, вони дістають гроші у людей, які шукають щастя. А за це багато готові віддати великі гроші.

Кожен хоче щастя, ну або хоча б позбавитися від поганих відчуттів. Тільки, що саме треба робити — ніхто не знає. Багато намагаються запропонувати вже готові варіанти — працювати, вірити, споживати. І люди приймають це, розчиняються в своїх ілюзіях — спасіння душі, роботі, вічних розтрати.

Це все фантоми і в них людина не може знайти себе, навіть якщо йому це здається. Це схоже на забуття, наркотичне сп'яніння, яке заглушає біль, але вона завжди залишається, а тіло її не відчуває.

Щастя — бути незалежним від бажань!

У чому щастя?

Безперечно, щастя-не зовсім безхмарно і, звичайно, воно в деякій мірі залежить від фінансового стану, місця проживання і відносин. Вся справа в тому, що коли людина щаслива, то він незалежний від того, чи виконуються його бажання. Йому і без цього дуже добре. Так, щасливі люди можуть хотіти дорогу машину або хорошу роботу. Але тільки вони не роблять з цього ідею фікс і не зациклюються на ньому, хоча і продовжують шукати. Тобто, якщо відсутні якісь блага, то людина все одно залишається щасливим.

До речі, щасливі люди набагато успішніше за інших. Їм все дається легко, нехай навіть вони не так сильно цього хочуть. Вони досягли внутрішньої гармонії і злагоді з собою. До того ж, щасливі люди володіють більшою активністю. Вони завжди готові йти до своєї мети і не бачать жодних перешкод. Вони відрізняються розсудливістю, більш вільні і гнучкі. Їх не дурманять бажання.

І як же досягти такого стану? Відповідь полягає в декількох правилах, які займуть у вас буквально 10 хвилин в день.

Як стати щасливою людиною — що робити: поради

Як ви розумієте, щоб стати щасливим, доведеться змінити своє життя. Починається все з малого, але потрібно робити це все щодня. Давайте дізнаємося, як стати щасливим, витративши на це всього 10 хвилин в день.

  • Наведіть порядок у будинку
Як стати щасливим?

Звичайно, мова не йде про генерального прибирання. Почніть з малого. Складіть собі календар і пропишіть в ньому кілька справ на кожен день, щоб вони займали 10 хвилин. Це може бути що завгодно — прибирання в шафі, витирання пилу, миття підлог і так далі. А попутно з цим прибирайте з дому все зайве, що вам непотрібно або навіває смуток.

Якщо ви думаєте, що вам нема чого робити, то просто почніть писати список і 10 справ і 10 непотрібних речей. Ви побачите, що вам обов'язково потрібно щось зробити або викинути.

  • Наведіть порядок в життя

Ви всі крутіться, поспішайте? А ви думали, що можна хоча б раз зупинитися і подумати, чого хочеться вам? І тут розмова навіть не про повсякденних цілях. Наприклад, подумайте, що ви хочете отримати через 15 років. Якщо ви не знаєте, то сядьте і напишіть 10 таких цілей. Можна навіть скласти карту, якщо є бажання.

  • Станьте трохи щасливішими

Як давно ви відчували припливи щастя? А що вас дійсно радує? Комусь достатньо пострибати по калюжах, а комусь і мерседеса мало. Так, протягом 10 днів пишіть все, що на вашу думку здатне подарує вам щастя або нещастя.

Вечорами звіряйтеся зі списком, а вранці задавайте собі нові цілі. Таким чином, поступово виконуйте всі пункти свого списку. Це дозволить вам відчути себе краще і набагато щасливішим.

  • Полюбіть себе
Полюбіть себе

Психологи так часто доводять, що важливо завжди любити себе і тоді проблем буде менше, що вже втомилися. Так що приділяйте собі 10 хвилин в день. Постійте перед дзеркалом і говорите собі, як сильно ви себе любите. Ви навіть не встигнете зрозуміти, коли раптом ваша самооцінка зросла, відображення стало радувати, а чоловіки дивляться у слід.

  • Приведіть себе в порядок

Поки ви думали тільки про сім'ю і роботу, то, швидше за все, вже забули, що значить доглядати за собою. Згадайте, що таке — балувати себе. Зробіть маску, манікюр, выщипайте брови. Складіть такий же план і по прибиранню і слідуйте їй.

  • Приведіть своє здоров'я в порядок

Щоб випити склянку води з лимонним соком у вас піде менше хвилини, зате стільки користі. Так що пийте 10 днів щоранку по склянці такої води. А ще додайте в раціон 10 фруктів, овочів і зелені. В кінці 10 дня ви точно помітила результат.

  • Станьте спортивнее

Вам не потрібно постійно ходити і витрачати на спорт багато часу. Досить навчитися робити кілька підходів планки, бігати на місці, присідати і віджиматися. Повірте, це все реально зробити за 10 хвилин і користь буде колосальна.

  • Навчіться цінувати свій час

Знаєте що таке тайм-менеджмент? Якщо ні, то пора б дізнатися! Вранці завжди плануйте свої справи, а у вечора перевіряйте, чи все у вас вийшло і чому. На це також вистачить всього 10 хвилин.

  • Прочитайте книгу

Якщо ви будете читати всього по 10 хвилин кожен день, то прочитайте не одну книгу. Почніть з чого-небудь простіше. Виберіть те, що давно хотіли прочитати, але все ніяк не було часу. Поступово переходите до більш серйозних книг з розвитку і особистісного зростання.

  • Налаштуйтеся на успіх

Кожен вечір звіряйтеся зі списком і контролюйте, що ви зробили, а що — ні. І неважливо, що у вас не вийшло, все одно говорите собі, що ви молодець і рухаєтесь у вірному напрямку.

Відео: Фабрика щастя. Що таке щастя і навіщо воно? Основний елемент