Кращі ігри на Айфон: огляд. Які ігри для Айфонів найцікавіші?

Ігри для смартфонів завжди дуже популярні, а особливо серед користувачів Айфонів. Ми вирішили розібратися, які з ігор є кращими.

Айфони є найпопулярнішими пристроями, навіть незважаючи на їх високу ціну. Часто можна почути запитання — а які ігри кращі для Айфона? Насправді, це досить спірне питання, тому що всі воліють різні жанри. Та й сам девайс може просто не «потягнути» ту чи іншу гру. Незважаючи на це, все ж знайшлися такі ігри, які подобаються абсолютно всім і саме про них ми вам розповімо далі.

Топ ігор для Айфона: огляд кращих

10 місце. Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: The Sands of Time

Це одна з найбільш легендарних ігор, яка просто підірвала світ ігор своєю появою. Спочатку вона була тільки на комп'ютерах, але тепер вона перекочувала в смартфони. Сам принцип майже не відрізняється від комп'ютерної гри — тут ви також повинні переміщатися по різним конструкціям і робити складні прийоми, про яких паркуристи можуть тільки мріяти. Доведеться і з ворогами побитися.

Для битв герою даються мечі. Більш того, у нього є кинджал часу, уповільнює його хід. З його допомогою можна повернутися назад або, навпаки, прискорити час. Іншими словами, це краща гра, з якої можна провести кілька годин після роботи.

Перейти до скачування

9 місце. Love You To Bits

Love You To Bits

Одна з наймиліших ігор серед усіх, що існують. Ви пам'ятаєте мультфільм «Валлі»? Якщо так і він вам сподобався, то обов'язково випробуйте представлену гру.

За сюжетом, подруга одного робота (теж, до речі, робот) була підірвана в результаті зіткнення з космічним об'єктом. І головному героєві належить відправитися в подорож, щоб зібрати всі частини і повернути її до життя.

Багато користувачі відзначають цікаву мультяшну графіком, а ще неймовірно милу атмосферу.

Перейти до скачування

8 місце. SBK14

SBK14

Цікавий гоночний симулятор, який є кращим у своєму жанрі. Беріть участь в самих знаменитих гонках світу на своєму мотоциклі, а також прокачуйте його, щоб завжди бути кращим. Основне завдання гри — проходження гонок і заробіток очок. Сам процес дуже цікавий, графіка заворожує, а тому що навіть деталізація зроблена на високому рівні.

В кожній гонці можна використовувати спеціальні рухи, наприклад, обганяти противника або робити ризиковані повороти. Завдяки відмінній промальовуванні, а також придуманому геймплею, гра є однією з найкращих.

Перейти до скачування

7 місце. Majesty: Королівський симулятор

Majesty: Королівський симулятор

Це незвичайна стратегія, де гравець стає правителем казкового світу. Всі його мешканці, будови, проблеми та інші елементи теж є казковими. Часто в державі виникають проблеми. Приміром, завжди загрожують якісь монстри.

Головне завдання в цій грі — забезпечити нормальне життя для населення. Це можливо завдяки розвитку інфраструктури, створенню культури, економіки і вирішення інших актуальних соціальних завдань. Є навіть елементи бою — можна завойовувати нові території і збільшувати держава.

Перейти до скачування

6 місце. Injustice

Injustice

Чимось гра схожа на Mortal Combat, але тільки тут у боях беруть участь герої коміксів — Флеш, Сурермэн, Бетмен, Джокер і інші. Процес гри відрізняється від інших файтинга. Бій проходить в один раунд, а у кожного гравця замість одного індикатора здоров'я — два. Кожен герой володіє своїми суперприемами, які треба відкривати.

Ще цікавою особливістю Injustice є наявність великої кількості різних локацій. Наприклад, можна побитися в лігві у Бетмена, причому з об'єктами всередині нього можна взаємодіяти.

Перейти до скачування

5 місце. Traffic Rider

Traffic Rider

Це ще один гоночний симулятор, тільки самого транспорту тут ви не побачите. Замість цього буде відображатися кермо з руками на ньому. Таке управління більш складне, але зате й більш цікаве. Суть в тому, щоб обігнати всіх суперників, а управління здійснюється за допомогою нахилу смартфона.

Варто відзначити, що Traffic Rider є дуже складною грою і нерідко часу не вистачає навіть для прокачування транспорту. Тому ще доведеться постаратися. Але, якщо звикнути, то гра стане для вас найкращою з усіх гонок і багато в чому це все завдяки якісній графіці.

Перейти до скачування

4 місце. DEAD TRIGGER 2

DEAD TRIGGER 2

Начебто з вигляду це класичний шутер від першої особи, де треба вбивати зомбі, але це тільки здається. Відбувається основна дія в майбутньому, після зомбі-апокаліпсису. Зомбі тут дуже розумні, вони можуть бути різних розмірів і дуже активно рухатися.

Вже з першої місії доведеться врятувати двох важливих людей і при цьому у вас практично не буде зброї, але його можна буде купити. В ході гри можна набрати купу зброї, наприклад, автомати, гвинтівки, пістолети та інше. Є тут і зброя ближнього бою — ножі та мачете.

Що стосується графіки, то в DEAD TRIGGER 2 вона виконана відмінно. Деталізація зроблена на хорошому рівні і приємна для очей. Особливо ретельно розробники промалювали зомбі. Це прекрасна іграшка для тих, хто дуже любить зомбі, так що обов'язково спробуйте.

Перейти до скачування

3 місце. Sword of Chaos

Sword of Chaos

Це одна з відомих MMORG ігор по всьому світу. Бої тут не припиняються майже ніколи. При цьому промальовування кожного дії зроблена якісно. Візуальні ефекти зроблені яскраво і привабливо, а всі дрібниці добре проглядаються. Рівнів в грі немає. Замість цього використовуються поверхи, яких налічується 20. Коли останній рівень буде завершений, то і гра закінчиться.

Особливо цікаво виглядає світ гри. Тут живуть кентаври, перевертні, сатири та інші містичні істоти. Ще важливо відзначити, що гра доступна не тільки в одиночному режимі. Тут є і мультиплеєр, що дозволяє грати великою командою на 20 осіб. На противагу в бій вступає стільки ж противників.

Перейти до скачування

2 місце. Soul Journey

Soul Journey

Ця гра знайшла прихильників у всьому світі. Наприклад, Вконтакте за неї створено багато груп, причому вони навіть неофіційні і є спільнотами фракцій з гри. Вся гра спрямована на пошук та відновлення каменів душ. Для вдалого її проходження потрібно вступити в команду, гравці якої мають всі важливі навички і вміння.

Локацій у грі багато і на кожній свої вороги. Їх потрібно перемагати і збирати здобич. У колекції Soul Journey представлено 80 різних героїв. Користувачам дуже подобається деталізований геймплей і яскрава графіка. Але це тільки слова, щоб переконатися самому, треба просто спробувати зіграти. Будьте впевнені, вам точно сподобається!

Перейти до скачування

1 місце. Clash of Kings

Clash of Kings

Нашим переможцем стала легендарна гра Clash of Kings. Найбільшою популярністю вона, з якоїсь причини, користується саме у користувачів яблучних пристроїв. Ті, у кого Андроїд, не дуже її шанують. У цьому можна переконатися за відгуками в Google Play.

Суть гри полягає в завоюванні трону. Вам пропонується зануритися в красивий фантастичний світ, де мешкає багато перевертнів і вовкулаків. Гравцеві треба добувати ресурси, брати участь в PVP боях. Це все поступово наближатиме до отримання трону.

Після завершення кожного з боїв гравець отримує ресурси і прокачує характеристики. Крім того, збільшується рівень персонажа, а також авторитет. Графіка і деталізація тут опрацьована добре, набагато краще, ніж в попередніх іграх. І самий головний плюс — гра абсолютно безкоштовна.

Перейти до скачування

Відео: Найкращі ігри для iPhone — топ-10