Самі темношкірі люди в світі: дитина, зірка Инстаграма, дівчина-модель, дорослий, політик. Які народності самі темношкірі?

Як відомо, у світі існують темношкірі люди. Давайте розглянемо найбільш темношкірих представників.

Люди завжди звертають підвищену увагу на тих своїх родичів, які сильно виділяються із загальної маси – для них навіть створили спеціальну Книгу рекордів Гіннеса. Видатні відтінки шкіри не стали винятком, тому інтернет рясніє повідомленнями про біло-жовто - небудь чорношкірих людей планети.

Дитина з самою чорною шкірою

У 2013 році на просторах всесвітньої мережі з'явилися фотографії малюка з шкірою чорніше найчорнішої ночі. Більше того – навіть очі дитини на фото були повністю чорними, без білків.

Дуже чорний дитина

Інформацією, яку вдалося розшукати про незвичайне дитятко, небагато. Відомо, що його звуть Едам і він родом з Африки. А от наскільки він реальний, і якщо реальний, то настільки чорним – на ці питання до цих пір немає чіткої відповіді. Можливо, просто хтось добре попрацював з фотошопом або сфотографував ляльку.

Темношкіра зірка з Инстаграма

У користувачів соціальних мереж перше місце на п'єдесталі самих темношкірих і найкрасивіших юних дівчата по праву зайняла Лоліта Макьюри – шістнадцятирічна афро-індіанка, любителька селфи.

Лоліта Макьюри

Виклавши свої фотографії в Инстаграме, вона буквально підірвала інтернет, підкоривши інших користувачів своєю зовнішністю і шоколадною шкірою. Можливо, коли-небудь вона стане королевою подіуму.

Найкрасивіша чорношкіра дівчина

Серед топ-моделей було багато чорношкірих красунь, але титулом «Богиня меланіну» (адже саме цей елемент відповідає за колір шкіри) обзавелася дівчина з Сенегалу Коудиа Доуп.

Сама чорношкіра модель

Мало того, що вона разюче красива, так ще і чорніше ночі – такий собі вуглик, що запалює серця прихильників і прихильниць у всьому світі.

Самий чорношкірий політик

Один з найбільш чорношкірих людей сучасності, активно займається політичною діяльністю в Судані, — Малік Агар. Раніше він боровся за визволення своєї країни, зараз, коли заповітна мрія здійснилася, легально займається розвитком держави.

Чорношкірий політик

Самий чорношкірий дорослий

Серед дорослого населення планети самим чорношкірим визнаний людина зовсім не негроїдної раси, а європеоїдної — Лаки Даймонд Річ. Він усвідомлено татуировал себе подвійним шаром, завдяки чому і потрапив в заповітну Книгу рекордів.

Чорне тату

Лаки – представник творчих професій, відомий в амплуа трюкача і актора, а також – як затятий прихильник андеграунду у себе на Батьківщині, в Новій Зеландії.

Які народності самі темношкірі?

Самими чорними людьми часто називають жителів пустелі – нечисленну народність бергдамы, представники якої населяють Калахарі. Мало того, що їх шкіра дуже чорна, так вони ще і відмовляються від водних процедур, тому з ніг до голови покриті брудом, яка робить їх ще темніше.

Згідно з результатами досліджень, відтінок шкірних покривів безпосередньо залежить від меланіну, вырабатывающегося в нашому тілі. Чим його більше, тим людина чорніше. Найбагатшими на меланін виявилися представники негроїдної раси – нілоти. До них відносять вихідців з Сенегалу, Конго, Судану, деякі невеликі народності з півдня і сходу, Африканського континенту.

Темношкірі жителі Африки

Афроамериканці, крім чорного кольору шкіри, відрізняються від представників інших рас видовженими кінцівками, темними кучерявими волоссям, широкими і плоскими ніздрями, великими очима й широкими губами, злегка короткуватим шиєю, закругленими вушними раковинами і великими зубами.

Відео: 6 найбільш унікальних людей з незвичним кольором шкіри