Найкрасивіші турецькі актори: топ-20

Яскравість кінострічки залежить і від краси акторів. У цьому матеріалі розглянемо найкрасивіших турецьких акторів.

У рейтинг найбільш привабливих чоловіків нинішнього і минулого часу входять чоловіки, які працювали моделями, брали участь у показах, знімалися на обкладинки журналів, займали місця на фестивалях та різноманітних конкурсах. Все це допомогло їм у подальшому стати акторами, добре влаштуватися у світі кінематографа. Але їх краса не головне, чим вони можуть пишатися, вони харизматичні і, безсумнівно, талановиті чоловіки.

Найкрасивіші турецькі актори: список

Особливою популярністю зараз користуються турецькі серіали, фільми, у яких величезна глядацька аудиторія.

Рейтинг заснований на фотогенічність, чудових зовнішніх даних, брутальному вигляді.

 • 20 місце. Керемджем (28.12.1977, уродженець Мугли) – популярний співак, а також актор Туреччини. На батьківщині часто з'являвся як ведучий телешоу Star TV. Кінострічки, в яких він грав: «Два іноземця», «Еліф», «Привіт Хаят».
Популярний
 • 19 місце. Джансель Ельчин (дата народження 20.09.1973, місто Ізмір) – актор Туреччини. З 9 років жив у Франції. Його батьки туди переїхали на постійне місце проживання. Говорить на трьох мовах: англійській, французькій і, звичайно ж, рідному турецькому. Кінострічки: «Босі ноги», «Брехлива весна», «Повернення додому», «Запам'ятай улюблений», «Наша історія».
Зоряний
 • 18 місце. Чагатай Улусой (дата народження 23.09.1990, уродженець Стамбула) – його впізнають не тільки в кіно, але і в світі моди. Мама народилася в Боснії. Володар титулу «Best Model of Turkey», який отримав у 2010. На актора не вчився, а просто відвідував школу акторської майстерності, але цілком вдало. 2011 увінчався для нього успіхом. Чагатай був запрошений на головну роль у кінострічці «Анатолійські орли».
Крассавчик
 • 17 місце. Кенан Имирзалыоглу (дата народження 18.06.1974) – актор, а також модель. Народився в селі Учем поблизу Анкари. Бажання піти працювати моделлю, було аж ніяк не його, йому порадили однокурсники. Неодноразово займав перші місця на конкурсах серед моделей. Після цього на нього посипалися пропозиції грати в кіно. Кінострічки: «Дядько Кара», «Довга історія», «Джингез Реджаи», «Мехмед Завойовник».
Актор і модель
 • 16 місце. Бурак Хакко (23.05.1972) – актор і найкрасивіший турецький актор. Точне місце його народження невідомо. Кар'єру в кіно він побудував не відразу, спочатку працював в модельній сфері, неодноразово знімався в рекламах. У 1994 отримав титул «Best Model», який проходив у Туреччині. Брав участь в конкурсі, що проходив в Австралії, а також Тунісі «Краща модель» і здобув перемогу. На покази його запрошували відомі всьому світові будинки моди. Глядачам особливо запам'ятався він за ролі Хусейна Кенана, яку він грав в популярному серіалі «Симфонія любові». Кінострічки: «Розбите дзеркало», «Королева травня», «Долі сестер», «Чужа. Випробування».
Бурак
 • 15 місце. Мехмет Гюнсюр (8.05.1975) – не лише актор, але і модель, і продюсер. У рідному місті Стамбулі навчався в італійській школі. Популярність йому приніс фільм «Турецька лазня», де він виконав роль Мехмета. З рідного міста переїхав жити в Італію. Кінострічки: «Червоний Стамбул», «Смертельна жнива», «Розкажи, Стамбул!».
Мехмет
 • 14 місце. Биркан Сокуллу (дата народження 6.10.1985) – актор Туреччини. Також працював моделлю. Вивчав англійську і сербська мови. Його роботи: «Маленькі таємниці», «Фатіх», «Пісня життя».
Яскравий
 • 13 місце. Халіта Эргенч (дата народження 30.04.1970) – актор Туреччини. У відомої турецької співачки Айші Пеккан працював танцюристом. Відомий також як вокаліст, виступав на сцені театру, на телебаченні. Кінофільми: «Чудовий вік», «Алія», «Гірка любов», «Зерда».
Відомий
 • 12 місце. Берк Октай (28.10.1982) – відомий актор, а також модель Туреччини. Тривалий час працював моделлю. На його рахунку понад 100 показів. Працював не тільки на батьківщині, а й за кордоном близько 3 років. До Туреччини повернувся, щоб продовжити навчання. У 2007 отримав роль в кіно.
Працював моделлю
 • 11 місце. Халук Пиес (30.03.1975, місто Кельн) – актор. Відомий у Туреччині та Німеччині. Працював режисером, сценаристом, а також продюсером. Глядачі його знають як Luk Piyes. Його батьки кровні турки, але народився він у Німеччині. В юному віці займався боксом і був чемпіоном. У Кельні вчився на юриста, а вже в США на актора в театральній студії. Працював у відомого модельєра Готьє. Перший фільм з його участю вийшов в 1995. Популярність йому приніс серіал «Пусат», де він зіграв Алі Пусата. Кінострічки: «Наша історія», «Клас 99», «Лобова атака».
Халук
 • 10 місце. Мехмет Акіф Алакурт (дата народження 23.07.1979) – популярність йому принесла акторська і модельна кар'єра. Володіє нагородою «Принц Туреччини», яку отримав у 1998. Став не тільки кращою моделлю на батьківщині, але і в світі. Завоював подіуми не тільки на батьківщині, але і в Європі. 2002 вважається піком його популярності в кіноіндустрії. Кінострічки: «Фатіх», «Адалина», «Розбите дзеркало».
Відомий
 • 9 місце. Горба Гюльсой (дата народження 22.02.1982) – на батьківщині він відомий як актор, хороший режисер, молодий архітектор, дизайнер одягу, а також фотограф і, природно, найкрасивіший турецький актор. Кінострічки: «Кузею Гюней», «Зовиця», «Знову любов».
Горба
 • 8 місце. Кенан Калав (дата народження 20.11.1961) – актор Туреччини. У нього різні коріння. Батько німець, а мати – туркменка. Після кінострічки «Пристрасть» його почали впізнавати. Величезну популярність приніс екранізований роман письменника Нурі Ґюнтекіна – «Корольок – пташка співоча». 90-е були для нього не настільки радісними, його затримали за перевезення наркотиків. Вердикт суду — засудження на 10 років. Однак король Іспанії помилував його, і у 1996 році він вийшов на волю. З 1999 почав працювати актором у Туреччині. Його неодноразово запрошували на телебачення. Кінострічки: «Ніч гріха», «Султан».

 • 7 місце. Толгахан Сайышман (17.12.1981, уродженець Стамбула) – працював актором, в модельному бізнесі, а також телеведучим. Два рази отримував нагороду «Краща модель світу». Популярність йому принесли романтичні комедії, де він грав виключно головні ролі. Кінострічки, які принесли успіх: «Пора тюльпанів», «Прощай, Румелия», «Візантійські ігри».
З Стамбула
 • 6 місце Туна Онур (дата народження 9.09.1985) – турецький актор, а також модель. Телесеріали: «Життя триває», «Великий сищик Филинта».
Туна
 • 5 місце. Мурат Йилдирим (дата народження 13.04.1979) — актор Туреччини. Ще в студентські роки хотів стати актором, коли грав в аматорському театрі. Відвідував драматичну школу, щоб освоїти музична і акторська майстерність. Перший його телесеріал: «Ми повинні бути разом». Телесеріал «Ураган» став доленосним для нього, він був визнаний глядачами і отримав нагороду «Золотий апельсин». Зіграв головну роль у не менш популярному телесеріалі «Асі». За кінофільм «Чистилище», який вийшов в прокат в 2006, отримав також нагороду «Золотий апельсин». Кінострічки: «Бессконечная любов», «Кримчанин».
З театру
 • 4 місце. Кыванч Татлытуг (дата народження 27.10.1983) – турецький актор, а також модель. Його неодноразово порівнювали з Бредом Піттом. Володар звання «Краща модель світу», яку отримав 2003. Далі його кар'єра продовжилася у Франції. Неодноразово знімався в турецьких телесеріалах. Перша роль до кіно в телесеріалі «Гюмюш». Цей серіал зробив його дуже популярним і на батьківщині, і за її межами. Кінострічки: «Сон метелика», «Срібло», «Історія іграшок» і багато інших.
Схожий на Пітта
  Бурак Озчивит (дата народження 24.12.1984) – актор Туреччини, раніше брав участь у модних показах. Володар другого місця у 2003, як «Найкраща модель світу». Його кар'єра в кіно почалася в 2000. Картини: «Маленькі таємниці», «Золотий вік», «Сліпа любов», «Заражений».
Красень
 • 2 місце в рейтингу найкрасивіших турецьких акторів отримує Кадір Инаныр (дата народження 15.04.1949) – турецький актор. Кінострічка «Останні 7 кроків» стала його дебютною. На думку телеглядачів його кращі роботи в кінострічках: «Сором», а також «Yilanin Ocu». На його рахунку 180 кінострічок і 7 серіалів. Публікою був відзначений, дме Кадира з красивою актрисою Туреччини Тюркан Шорай. Кінострічки: «Татар Рамазан», «Червона косинка», «Повернення».
Актор
 • Почесне перше місце по праву належить відомому турецькому акторові Енгін Акюрек (12.10.1981) – актор Туреччини. Ще з дитинства він мріяв стати актором, але батьки його відрадили. Однак він все-таки досяг бажаного, через деякий час. Конкурс «Зірки Туреччини», де він виступив як учасник, захопив членів журі. У 2006 його покликали знятися в кінострічці «Zeki Demirkubuz».
Енгін

Відео: Красиві турецькі актори