Про що говорять широкі стегна дівчини, жінки? Чи Правда, що дівчата з широкими стегнами більше подобаються чоловікам? Фото красивих дівчат з широкими стегнами

Чому чоловікам подобаються жінки з широкими стегнами.

Не так давно стала популярною світська левиця Кім Кардаш'ян. Багато жінок стали обурюватися, а чоловіки захоплено спостерігали за цікавими пропорціями діви. Але мода, і окремо подіум, невблаганні, і еталоном жіночої краси вважається 90-60-90. Ось тільки 75% чоловіків вважають інакше.

Про що говорять широкі стегна дівчини, жінки?

У кожної дівчини своя фігура і її особливості. Взагалі, тип фігури передається дівчині у спадок. Якщо у її матері тонка талія, широкі стегна, то швидше за все, у дочки буде так. Крім того, значення має також і кількість гормонів, що регулюються гіпофізом, а також яєчниками.

Особливості фігури:

  • У дівчат з широкими стегнами найчастіше жирова тканина відкладається саме в області стегна і галіфе. Це говорить про велику кількість таких гормонів, як естрогени. У цих дівчат практично не виробляється тестостерон, тому вони не відрізняються підвищеною волосистостью.
  • У них немає навіть невеликих вусів над верхньою губою. Це говорить про те, що тестостерону в організмі мало. При цьому у дівчат з широкими стегнами і вузькою талією можуть бути досить пишні сідниці. Це пов'язано як раз з гормональними особливостями. Бо як естроген сприяє відкладенню жиру саме в області стегон і сідниць.
  • Широкі стегна у дівчини говорять про те, що їй буде набагато простіше народити дитину, ніж представниці прекрасної статі з вузьким тазом. Це не вигадки, а фізіологічні особливості представниць прекрасної статі.
  • При постановці на облік по вагітності в жіночу консультацію, вимірюється ширина тазу. Це робиться за допомогою спеціального апарату. Вимірюється відстань між кістками стегон, які дуже сильно виступають у худорлявих дівчат, трохи нижче лінії живота. За цим параметром можна сказати, чи зможе жінка самостійно народити дитину. При невеликих значеннях, жінці не дозволяють народжувати самостійно і роблять кесарів розтин.
  • У дівчат з широкими стегнами під час пологів набагато рідше виникають ускладнення, а також вроджені патології і родові травми у дітей. Бо таз досить широкий і голова дитини з легкістю проходить через тазові кістки.
Широкі стегна

Найцікавіше, що вчені одного з американських університетів провели ряд досліджень і з'ясували, що жінки з широкими стегнами набагато частіше міняють партнерів і більш легковажні в сексуальних зв'язках. Це пов'язано як раз з психологічними особливостями, тому як на психологічному рівні жінці досить просто з широкими стегнами народжувати. Тому вона має більш високу сексуальністю. Крім того, підвищене лібідо обумовлено високим вмістом гормону естрогену. Якщо його багато, то у жінки підвищується лібідо і їй потрібно набагато більше сексу, ніж представниці прекрасної статі з вузькими стегнами.

Згідно з цим дослідженням, дівчата з вузькими стегнами більш схильні до постійності. Це обумовлено тим, що з вузькими стегнами досить складно народжувати, це загрожує наслідками, ускладненнями під час пологів. Тому вони на підсвідомому рівні більш ретельно вибирають сексуальних партнерів і не так часто їх міняють. Практично виключені зв'язки на одну ніч або один раз.

Широкі стегна

Чи Правда, що дівчата з широкими стегнами більше подобаються чоловікам?

Більшість чоловіків у віці від 20 років вважають, що жінки з широкими стегнами набагато привабливіше дівчат, у яких різниця між талією і нижньою частиною тулуба невелика. Вважається, що найбільш пропорційною, красивою, є фігура «груша», «гітара» або «пісочний годинник», тобто у дівчини тонка талія і досить широкі стегна. Найцікавіше що в психологічному плані чоловік не замислюється, чому у нього такі переваги.

Насправді це пов'язано зі сприйняттям жінки, а так само її статевою зрілістю. Чоловік на підсвідомому рівні розуміє, що жінка з широкими стегнами готова до дітородіння, і у нього до неї виникає сексуальний інтерес. У цьому немає нічого дивного чи страшного. Це психологічні аспекти, які відпрацьовувалися протягом декількох тисячоліть.

Пісочний годинник

Більшість чоловіків відзначають, що з колегами по роботі, з дівчатами у яких вузькі стегна, набагато простіше спілкуватися з професійних питань. Тому як вони їх не сприймають як сексуальних партнерок. Спілкування з дівчатами з жіночними формами, широкими стегнами, пишними сідницями і тонкою талією набагато складніше. Тому що дівчина сприймається як статевий партнер. Багато чоловіків в процесі розмови відволікаються на жіночні форми співрозмовниці.

Анастасія Квітко

Фото красивих дівчат з широкими стегнами

Зараз як раз в моді вузька талія, широкі стегна. Багато дівчата зайнялися конструюванням свого тіла, тому частину часу проводять у тренажерному залі й виконують безліч вправу, для того щоб зробити талію вузьким, а стегна більш широкими, сідниці пишними. Нижче представлені фотографії дівчат з широкими стегнами і вузькою талією.

Широкі стегна
Красиві дівчата
Стефанія Феррарио
Кайлі Дженнер

Як бачите, фігура пісочний годинник або гітара досить популярна, і дуже подобається чоловікам. Причому набагато більше ніж фігура підлітка або мальчикоподобная. Це пов'язано з тим, що чоловік вважає, що таких жінок більш сексуальними.

ВІДЕО: Дівчата з широкими стегнами