Які бувають типи чоловіків — дорослий хлопчик, романтична натура, зразковий сім'янин, пасивний лінивець, ревнивий власник, трудоголік, самовдоволений критикан, скиглій, класичний бабій: характеристика

Кожен чоловік має свій тип характеру. У даній статті ми з'ясуємо, які ж типи чоловіків бувають.

Позитивний типаж чоловіків не потребує психологічному аналізі або критики оточуючих. А от чоловіки з характерними особливостями мають потребу в особливому підході. Якщо жінка не готова миритися з деякими обставинами, то можна спробувати перевиховати свого обранця. Спробуємо класифікувати чоловіків з їх звичного способу життя.

Тип чоловіків: дорослий хлопчик

Представниці прекрасної статі хотіли б бачити у своїх майбутніх чоловіків якомога більше хороших якостей і поменше вад. Перш ніж пов'язати своє життя з чоловіком, спробуйте проаналізувати його поведінку, характер, тип мислення. Ця людина буде супроводжувати вас все життя, тому було б непогано розуміти, чого від нього можна очікувати.

Дорослий дитина
 • Серед чоловіків зустрічаються екземпляри, які абсолютно не поспішають ставати дорослими. Такий типаж відрізняється не тільки манерою поведінки, але і своїм зовнішнім виглядом. Замість суворого стилю він завжди віддасть перевагу комфортну повсякденний одяг.
 • У вчинках людини присутня невпевненість. Він намагається самореалізуватися у різних областях і відшукати в собі чоловічий стрижень. Чоловікові набагато простіше спілкуватися зі своїми однодумцями, щоб не виглядати на їх фоні збитковим.
 • Якщо ви вибрали собі в чоловіки такого супутника життя, то будьте готові стати главою сімейства. Швидше за все найважливіші рішення доведеться приймати саме вам. Вічно сумнівається чоловік буде при першій можливості перекладати всю відповідальність на вас.

Такий тип чоловіків намагається уникати конфліктів. Веселий він або спокійний – в обох випадках вам буде з ним легко і зручно. Податливий чоловік завжди готовий реалізувати всі прохання і побажання, але тільки з вашої підказки.

Якщо жінку влаштовує роль матусі, то чоловіки із задоволенням сідають їй на шию. Якщо ж ви налаштовані перевиховати хлопчика в чоловіка, то скористайтеся порадами психологів.

Дорослий хлопчик
 • Привчіть свого чоловіка ефективно планувати свій час. Почніть зі складання списку в магазин і обговорення спільних планів на день. Обговорюючи майбутні справи, конкретизуйте дати, терміни, дні.
 • Кожна людина має відповідати за свої вчинки. Негативний досвід дуже важливий для спонукання до дії. Надавайте йому можливість реабілітуватися.
 • Не оточуйте його гіперопікою. Дайте зрозуміти, що жінка також потребує уваги та допомоги.
 • Схвалюйте будь-які самостійні вчинки чоловіка, нехай навіть неправильні. Дайте йому відчути свою значимість.
 • Запасіться терпінням і навчіться поважати його. Зберігайте тактовність у висловлюваннях щодо його віку і статусу в суспільстві.

Тип чоловіків: романтична натура

Багатьох жінок в період залицянь приваблює чоловік романтик. Увага і турбота завжди приносять задоволення. У подружньому житті романтичні відносини поступово переростають у практичні, і деякі вчинки починають викликати роздратування.

Романтичний тип чоловіків володіють хорошою фантазією, що дозволяє щоразу придумувати нові цікаві ідеї та феєрично втілювати їх у життя. Така поведінка дозволяє урізноманітнити ваші стосунки і наповнити їх новими емоціями.

Якщо вам здається, що чоловік перебільшує, і пора зупинитися, то подумайте про те, що деякі жінки мріють опинитися на вашому місці.

Романтик

Якщо ви сумніваєтеся чи підходить вам такий тип чоловіка і чи варто щось змінювати, то проаналізуйте що ж для вас по-справжньому важливо.

 • Що для вас важливіше – збереження грошових коштів або красиві залицяння?
 • Чого вам хочеться більше – відчитати чоловіка за дорогі подарунки чи отримувати задоволення від його божевільних ідей?
 • Чи готові ви пожертвувати своїми інтересами заради чергового букета троянд або красивого прикраси?

Тип чоловіків: зразковий сім'янин

В уявленні багатьох жінок на роль майбутнього чоловіка і батька ідеально підходить чоловік сім'янин. Такий тип чоловіків проявляється у своїх розповідях про рідні, сімейних традиціях і звичаях. Розпізнати чоловіка-сім'янина можна за наступними якостями.

 • Проявляє силу і підтримку по відношенню до вас.
 • Має чітку життєву позицію.
 • Його серйозні наміри не викликають ні в кого сумнівів.
 • Постійний у своїх звичках і уподобаннях.

Зразковий сім'янин до кожного завдання ставиться з відповідальністю, що викликає у жінок впевненість у завтрашньому дні. Спокійне і зважене поводження наділяє його певною чоловічою силою. Що в свою чергу дозволяє жінці розслабитися і відчути себе слабкою статтю.

Сім'янин

Недоліком такого типу чоловіків виступає зацикленість на домашніх справах. Йому мало цікаві значимі події, що відбуваються в суспільстві. Майбутні вибори або вирішальний футбольний матч не викликають у нього ніяких емоцій. Для того, щоб долучити такого чоловіка до своїх інтересів, знадобиться терпіння і наполегливість.

Тип чоловіків: пасивний лінивець

Такий тип чоловіків не готовий на спонтанні рішення та непередбачені обставини. Їх дуже важко вирвати з звичного способу життя або змусити поквапитися. Улюблене проведення часу чоловіка лінивця біля телевізора з їжею.

Укладаючи союз з таким типом чоловіків потрібно бути готовою до того, що основна частина побутових проблем ляже на ваші плечі. Незважаючи на його небажання проявляти участь у побутових процесах, потрібно знаходити можливість підключати його до сімейних справах.

Лінивий
 • Не хоче брати участь у процесі прибирання – відправте його в магазин за покупками.
 • Не бере участь у шкільній освіті дітей – підключіть його до участі в їх самодіяльності.
 • Не хоче відремонтувати полку – зацікавте його купівлею нової меблів.

Чоловіки лінивці, як правило, дуже добродушні і розташовують до себе оточення.

Тип чоловіків: ревнивий власник

Почуття ревнощів у такого типу чоловіків закладено на рівні інстинктів. Жінка повинна належати такому чоловікові цілком і повністю, з повним обмеженням особистої свободи. Від такого чоловіка постійно виходять підозри і докори. Він ніби спеціально вишукує привід для чергової ревнощів. Ковзний жіночий погляд на стороннього чоловіка, затримка на роботі або тривалий телефонна розмова тут же стають причиною для чергового скандалу.

Почуття ревнощів виникає внаслідок низької самооцінки або невпевненості у власних силах. В пориві пристрастей чоловік може не тільки влаштувати скандал, але і застосувати фізичну силу. З ревнивим чоловіком жінці доводиться зациклюватися на кожному своєму слові і вчинку.

Ревнивий

Протистояти ревнивим припадків чоловіка можна кількома способами:

 • Змиритися з постійними претензіями та обмежити свою свободу дій.
 • Скориставшись ситуацією, реалізувати на практиці його помилкові звинувачення.
 • Нескінченно переконувати чоловіка в своїй вірності й любові.
 • Спробувати остудити його настрій за допомогою ультиматуму.
 • Знайти у собі сили і кинути ревнивого чоловіка.

Тип чоловіків: трудоголік

Для чоловіка трудоголіка захопленість своєю роботою на першому місці. У такого типу чоловіків практично не залишається часу для своєї родини. Навіть свій вільний час він віддає перевагу заповнити робочим процесом. Бажання власної самореалізації понад усе. В більшості випадків причиною трудоголізму стає не фінансова необхідність, а бажання покращити свої знання і розкрити весь спектр своїх здібностей.

Не може без роботи

Будучи заміжньою за трудоголіком жінки вибирають різну тактику поведінки:

 • Смиренно приймають роль другого плану і живуть самотньої заміжньої життям.
 • Використовуючи різні методи, намагаються відірвати чоловіка від роботи хоча б на короткий проміжок часу.
 • Заводять цікаві знайомства на стороні.

Сімейне життя з трудоголіком може перетворитися на спільне існування двох різний людей на загальної житлової площі. Тому в кожній ситуації треба намагатися знаходити компроміс.

Тип чоловіків: самовдоволений критикан

Такий тип чоловіків вважає, що їх точка зору найбільш правильна і не підлягає обговоренню. Йому нічого не варто зробити вам недоречне зауваження у присутності сторонніх людей. Діалог з таким чоловіком побудований на постійних нравоучениях. Він знає відповіді на всі питання і завжди готовий нав'язати свою думку. Чоловік критикан ніколи не забуде оцінити вашу кулінарну майстерність, зовнішній вигляд після походу в перукарню або результат вашої діяльності в різних областях.

Поряд з таким чоловіком повинна бути дуже терпляча жінка. Безумовно, можна навчитися керувати будь-якою ситуацією, але це зажадає чималих сил і енергії.

Критикуючий

Щоб дати чоловікові відчути себе на вашому місці, застосуйте трохи жіночої хитрості:

 • Доручіть чоловікові завідомо програшне заняття. Покажіть йому, що він не в усьому досконалий.
 • У разі невдач, не забудьте підкреслити, що любите і приймаєте його з усіма недоліками.
 • Не вступайте в нескінченні суперечки. Вислухайте і не заперечуйте. Таким чином у чоловіка пропаде інтерес до бесіди.
 • Спробуйте перевести тему розмови в інше русло.

Тип чоловіків: нытик

Чоловікові нытику життєво необхідно поділитися з кимось своїми невдачами чи негативним ставленням до навколишнього світу. Такий тип чоловіків потребують постійних компліментах. Похвала оточуючих допомагає відчути їм свою значимість. Позиція скривдженого є для них звичним станом. У будь-якому подію чоловіки скиглії бачать передусім негативну сторону.

Ниючий

Перевиховати чоловіка скиглія можна кількома способами:

 • Відповідайте на його негатив посмішкою і гарним настроєм.
 • Не заглиблюйтесь в суть його проблем. Поцілуйте, обійміть, пообіцяйте, що все налагодиться і перемкніть увагу на інші справи.
 • Спробуйте виправити найбільш важливі для нього моменти. Як тільки питання вирішиться, відпаде необхідність його обговорення.
 • Погоджуйтеся з його висловлюваннями і ненав'язливо підносите іншу точку зору. Він і сам не помітить, як стане думати інакше.

Найголовніше у стосунках з чоловіком скиглієм – відсутність жалю до його персони. Не давайте йому можливості впасти в депресивний стан. Випромінюйте позитив, і ваш чоловік складе вам приємну компанію.

Тип чоловіків: класичний бабій

Чоловіки бабії дуже комунікабельні. Їм подобається бути душею компанії, особливо жіночої. Побудувати серйозні стосунки з таким типом чоловіків досить складно. Жінка цікавить бабія насамперед, як сексуальний об'єкт. Тому привернути його увагу інтелектуальними здібностями непросто.

Якщо ваш чоловік постійно виявляє підвищення уваги до інших жінок, то вас попало одружити на собі бабія. Будьте готові до його постійним вигадок, запізнень з роботи, таємним телефонних розмов і т. д.

Бабій

Вийшовши заміж за такий тип чоловіків, вам залишається обрати свою тактику поведінки:

 • Змиріться з його особливістю і отримуйте задоволення від життя.
 • Сподівайтеся, що йому коли-небудь набридне розгульний спосіб життя. Саме тоді він зрозуміє, що краще вас немає нікого на світі. А поки смиренно терпіть.
 • Поживіть з такою людиною в цивільному шлюбі і можливо ви передумаєте заводити з ним сім'ю.

Будь-якого чоловіка можна полюбити таким, який він є. Перш ніж усвідомлено виходити заміж за будь-який з перерахованих типів чоловіків, задумайтеся, чи вистачить у вас сил перетворити його недоліки в достоїнства.

Відео: Як щасливо жити з різними типами чоловіків?